Skocz do zawartości


Zdjęcie

"ile waży Twoje JA"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#31

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://rapidshare.com/files/12159206/ja.jpg.html"]http://rapidshare.com/files/12159206/ja.jpg.html[/url]

Przepraszam że post pod postem, ale nie mogę edytować 3 raz :)

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Skrzypu zycie a "zycie" to jest roznica. Ludzie chorzy na anencefalie sa jak roslinki, a nie architektami budowlanymi. Pozatym brak mozgu i bycie normalnym czlowiekiem, a nierozwiniety mozg i bycie jak roslinka to chyba roznica. Czyz nie ? Juz nie podciagaj tego co wczesniej mowiles, pod to, co wkleil mariush. Bo to zupelnie co innego.

#33

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem wstanie uwierzyć w wiele rzeczy ale bez przesady :D jak człowiek może funkcjonować bez mózgu?!?!?! przecież bez mózgu człowiek nie mógłby ruszać kończynami przyjmować pokarmu, myśleć po prostu by nie istniał...

#34

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tan, sam sie gubisz.
Gdybyś wyciał sobie mózg byłbys roślinka?
Nie, umarłbyś

#35

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A gdzie ja pisalem o braku mozgu i byciu roslinka ? Ja pisalem o nierozwinietym mozgu, czyli anencefalii (ktora Ty podciagasz pod swoje wypowiedzi), to Ty przeciez piszesz o braku mozgu i pelni zycia i zdolnosci umyslowych. P.s. gdzie ty widzisz nicka "Tan" ? :hmm:

#36

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm interesujace lecz jeśli miał bym to wyjaśnic w racjonalny sposob to bym wytlumaczyl to tak gdy załóżmy wyrwiemy pająkowi noge ona przez pewien czas bedzie sie ruszać.Powstaje to na wskutek ścisku nerwow i trwa krotko co do twojego tematu to mzoe cos w tym stylu tyle że w jakiś neiwytlumaczalny sposób to trwa bardzo długo zreszta jak wiadomo istnieja rzeczy paranormalne wkoncu gdyby nei one neipowstalo by te form

#37

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wiesz że wypatroszona ryba na girllu z odcieta głowa podskakuje? Zabanwe nie? A umarła 30 minut temu... <fakt autentyczny>

#38

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiesz że wypatroszona ryba na girllu z odcieta głowa podskakuje? Zabanwe nie? A umarła 30 minut temu... <fakt autentyczny>


Bez kometarza robisz z takich glupot cos smiesznego to ciekawe czy by bylo smieszne jak by tobie odcieli glowe i ejszcze byc chodzil

#39

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie jest głupota, nigdy na grillu nie byłes?
Tak na marginesie, to ja nienawidze jeść ryb.

Ale zastanówice się, skoro ryba umarła z dwa dni temu, nie posiadała ani głowy (mózgu), ani wnętrzności to co imitowało impulsy które sprawiło że ryba zaczeła "podskakiwać"?

Rozumiem, że gdyby rybe zabito 30 minut temu, można by to nazwać drgawkami pośmiertelnymi- ale ta ryby umarła dwa dni temu....

#40

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

może wszystkie ryby zmartwychwstają? :rotfl:

nie no przecież ryba to symbol chrześcijański :o :rotfl:

#41

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skrzypu, nie wiem dlaczego, ale jak widzę twoje posty to jeszcze zanim je przeczytam mam ochotę się śmieć (może to skutek tej magyi chaosu :D ), i zwykle po przeczytaniu robię to dalej.

#42

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrzypu, nie wiem dlaczego, ale jak widzę twoje posty to jeszcze zanim je przeczytam mam ochotę się śmieć (może to skutek tej magyi chaosu :D ), i zwykle po przeczytaniu robię to dalej.


Bez komętarza

#43

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez komętarza


To może jako komENtarz? :F BTW: ta akcja "Stop bykom ortograficznym" jest wciąż aktualna?
Przydałyby się jakieś dowody na to, że rzeczywiście ci ludzie żyli bez mózgu - artykuły z innych gazet, linki, etc.

#44

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm, widze że google to dla Was czarna magia, to sam poszukam.

Aha Berith, żenujący jestes- Ty pewnie szatanista jestes (Twója avatar).
Widzisz Berith, ty sie smiejesz a ja płacze.

W sumie, najlepiej jak sie czgos nie rozumie to lepiej sie smiac albo sie nie odzywac (polecam Ci to drugie).

#45 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Aha Berith, żenujący jestes- Ty pewnie szatanista jestes (Twója avatar).
Widzisz Berith, ty sie smiejesz a ja płacze.

W sumie, najlepiej jak sie czgos nie rozumie to lepiej sie smiac albo sie nie odzywac (polecam Ci to drugie).


No właśnie, jak sie czegoś nie rozumie to lepiej się nie odzywać :) Skrzypu, nawet jeśli Berith jest tym satanistą ( ja tam do nikogo nic nie mam :] ) to jakim prawem ty masz go osądzać???

Moim zdaniem to życie z brakiem mózgu to bardzo ciekawa sprawa. Nawet jeśli po śmierci tych ludzi okazało się, że nie mieli mózgu to wcale nie oznacza, że nie mieli go od urodzenia. Może w wyniku jakiś zewnętrznych czynników utracili go w jakiś sposób?
A jeśli chodzi o większą ilość urodzeń dzieci z brakim mózgu w np. WB, to jestem zdania, iż chodzi o zanieczyszczenia. To one mogą być przyczyną takich dziwnych zmian. Ludzie się zmieniają i ewoluują czy nam się to podoba czy nie... Kto wie czy to nie kolejny eksperyment Matki Natury...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych