Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012 - nieoficjalna debata - ciąg dalszy!


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#61

qnik1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś się wydarzy, mówie wam, ale nikt nie wie co
powiem wam:bedzie blisko do wigilii, będe już pełnoletni, będe z wami pisał na temat rzeczy ezoterycznych i paranormalych. W następnym poście dodam artykuł o starożytnuch wojnach atmomowych, ciekawy, ale zastanawiam się czy nie dać go do terii spiskowych.


[FONT=Courier]Odwiczne pytanie:czy kosmici istnieją?? trzeba by zebrać niezliczoną ilość dowodówi połączyć je w wjedna, logiczną całość, żeby się nikt nie czepiał
  • 0

#62

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

tak tak, rok temu mowilo sie ze bedzie koniec swiata w 2012, teraz ze cos niezwyklego sie stanie w 2009 - 2010 za 2 lata okaze sie ze jeszcze cos tam a w 2012 wszystko ucichnie !
  • 0



#63

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie ani w 2009 ani w 2012 nie będzie końca świata . Jak widziałem dowody w telewizji na temat końca świata w 2012r. to nie wiedziałem czy to jest żenujące czy poprostu zabawne .
  • 0

#64

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie konkretów nie mam . Poprostu nie wierze w koniec świata zapowiedziany przez wróżbitów itp . Jeżeli miałby być to w jaki sposób ? Bo wątpie żeby wszystko zaczęło się i z kończyło w jednym dniu.
  • 0

#65

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ty wiesz w ogóle coś o tym, co ma sie rzekomo stać w 2012 czy coś Ci dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele?
  • 0



#66

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak tak, rok temu mowilo sie ze bedzie koniec swiata w 2012


Według mnie ani w 2009 ani w 2012 nie będzie końca świata


Poczytajcie najpierw troche na ten temat, bo jest naprawde duzo rzeczy do przeczytania, niezbyt wiele wiecie o tym to sie nie wypowiadajcie, jest to malo konstruktywne i po prostu smieszne :)
  • 0

#67

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra masz racje że nie za wiele wiem na ten temat . Chciałem poprostu wypowiedzieć swoje zdanie . To chyba temat nie dla mnie , wycofuje się .
  • 0

#68

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pietras, zapoznaj się koniecznie z tym: http://www.paranorma...topic=1109&st=0 przed wkroczeniem do takich wątków jak ten :)
  • 0



#69

Pietras.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sim dzięki za ten artykuł w wolnym czasie napewno go przestudiuje , ale to już nie rozmowa na ten temat . Pozdro
  • 0

#70 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

Żeby zrozumieć magiczną datę roku 2012 trzeba znać widzenia Ojca Pio, to o czym mówil i to co nas czeka. Wspominał o bardzo ciężkich czasach, wspominał o bazach Obcych na księżycu,marsie i tu na ziemii. Wspominał o okolicach czasu roku 2012go. Wszyscy wiemy, że był to człowiek niezwykły; miał zdolności bilokacyjne, lewitacyjne i wiele innych.Podobnych przekazów możemy znaleść w tajemnicach fatimskich, jest duże podobieństwo. Idąc dalej;


wprowadzasz ludzi w błąd tym postem.
Ojciec Pio nic takiego nie powiedział.
  • 0

#71

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Jeden z najsłynniejszych świętych, zakonnik Ojciec Pio mówił wprost, że na Ziemię przybywają obce cywilizacje.
Opisywał nawet inne, zamieszkałe planety.

Ojciec Pio
  • 0

#72 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeden z najsłynniejszych świętych, zakonnik Ojciec Pio mówił wprost, że na Ziemię przybywają obce cywilizacje.
Opisywał nawet inne, zamieszkałe planety.

Ojciec Pio


wszędzie w internecie można poczytać o bazach na księżycu itp bzdurach i co gorsza przypisuje sie
to wszystko Ojcu Pio - sprawa sie komplikuje jak przychodzi co do czego i trzeba podać źródło
bo każdy odsyła do stron ufologicznych i szukających sensacji.

podaj tytuł książki w której to zostało napisane, czytałem wiele na temat ojca Pio,
i jakoś nie zetknąłem sie z informacjami na temat baz obcych na księżycu.
  • 0

#73

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wszędzie w internecie można poczytać o bazach na księżycu itp bzdurach i co gorsza przypisuje sie to wszystko Ojcu Pio

To jest najgorsze swinstwo w swiecie para, przypisywanie slow komus, kto juz nie zyje i nie moze tego potwierdzic. Zadna nowosc.
  • 0

#74

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wszędzie w internecie można poczytać o bazach na księżycu itp bzdurach i co gorsza przypisuje sie to wszystko Ojcu Pio


To jest najgorsze swinstwo w swiecie para, przypisywanie slow komus, kto juz nie zyje i nie moze tego potwierdzic. Zadna nowosc.


Ten pan prawdopodobnie jeszcze żyje... ;)


  • 0



#75

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem kiedy po raz pierwszy o dacie 2012 uslyszeliscie :) Bo mi sie wlasnie przypomnialo, ze bedac kilkuletnim chlopcem uslyszalem o tej dacie w latach 90-tych ogladajac Discovery :) I od razu wiedzialem ze to bedzie wazna data, zapamietalem ja i zapisalem sobie (niewiele rzeczy z wczesnego dziecinstwa pamietam ale ten dzien pamietam nadwyraz dokladnie) A od kilku lat nagle wszyscy zaczeli sie tym interesowac :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych