Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Adamowicz zaatakowany nożem podczas WOŚP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#211

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe są twoje sympatię i komu wierzysz, a komu nie. W temacie o chemtrails w tym poście piszesz o jaśkowskim I innych, że to ludzie głoszący prawdę
http://www.paranorma...etrzu/?p=717181
Natomiast w niniejszym temacie wymieniasz jaśkowskiego jako postawionego agenta.
Szkoda słów.
  • 0



#212

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6635
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I tak. to że jakiś lekarz opowiadał jak to operował 5h PA jest super dowodem, że faktycznie PA umarł ;) Ludzie uwierzyli pomimo braku jakiegokolwiek nie dającego się podważyć dowodu na ten zgon. 

No tak, a jak Ty powiesz, że nie umarł, to nie umarł. Kumam. Jesteś taka alfa i omega, władca światów, naczelny adwokat (co tam adwokat! Od razu Prokurator Naczelny). Jesteś takim Tupnij Nóżką a ucichną i słuchać będą Twoich Prawd Najprawdziwszych.

Nie bierz więcej tego co bierzesz. Wyraźnie Ci szkodzi.

Quintusie, apeluję do resztek zdrowego rozsądku które w Tobie pozostały:

- przeczytaj czasem to co napiszesz, ale zanim kilikniesz "Napisz"...





#213

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

 

Nie karmcie trolla, to zdechnie z braku zainteresowania...


  • 3



#214

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ciekawe są twoje sympatię i komu wierzysz, a komu nie. W temacie o chemtrails w tym poście piszesz o jaśkowskim I innych, że to ludzie głoszący prawdę
http://www.paranorma...etrzu/?p=717181
Natomiast w niniejszym temacie wymieniasz jaśkowskiego jako postawionego agenta.
Szkoda słów.

Tak, z jednej strony mówią prawdę, z drugiej służą systemowi. Jak np. Zięba ostatnio strasznie po Żydach pojechał. Myślicie że sianie nienawiści, zamętu i podziałów to sprawka nieagenta? Tak samo Międlar na wiecach, jak to on jedzie po Żydach, gloryfikuje Kościół katolicki itd. Ostatnio zaczynam to wszystko rozumieć. I tym ludziom na 10000% nie spadnie włos z głowy, bo oni w swój sposób działają na rzecz systemu. Wiem, że to dziwnie wygląda, ale tak rozumiem ich odwagę w "zwalczaniu systemu". A może ja też jestem agentem haha, kto wie?

 

Staniq

No tak, a jak Ty powiesz, że nie umarł, to nie umarł. Kumam. Jesteś taka alfa i omega, władca światów, naczelny adwokat (co tam adwokat! Od razu Prokurator Naczelny). Jesteś takim Tupnij Nóżką a ucichną i słuchać będą Twoich Prawd Najprawdziwszych.
 

Jak każdy człowiek, mam prawo wątpić i zadawać pytania i właśnie to robię. Nie twierdzę, że PA na 100% żyje, ale śmiem BARDZO BARDZO wątpić w jego wylogowanie na amen z systemu. 


  • -1

#215

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ci dobre. Jeszcze około 2 tygodnie temu pisałes ze na 10000% jestes pewny ze ten zamach to sciema (chyba ze ci sie parę zer tak sobie nabiło przypadkiem ). Potem znowu powtórzyles ze to jedna wielka ściema a teraz jedynie wątpisz.
Chyba ze to nasze argumenty cie przekonały i zszedłes z tej swojej pewności.
  • 0



#216

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

moją pewność co do czegokolwiek zawsze określam w przejrzysty sposób: "czy dałbym sobie uciąć wacka za to, czy tamto". W tym temacie wolałbym jednak nie ryzykować ;) za chemtrails, 911 położyłbym wariata na pieńku, tutaj nie...


  • -1

#217

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6635
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to będziesz sikał przez rurkę...

Twoje 10000% (słownie - dziesięć tysięcy procent) było przejrzyste. Wacek to bonus.





#218

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja uważam, że zamach  naprawdę miał miejsce i nie był żadną ściemą. Pytanie tylko kim był sprawca i jakie  kierowały nim motywy. Rozważmy opcje..

 

Jeśli ten człowiek miał schizofrenię paranoidalną to?

Czy to  był krzyk schizofrenika czy człowieka który chce szybko coś przekazać i naprawdę był doświadczany?

Krzyczał, że go torturowali pewni ludzie. Czy te słowa mogły być prawdziwe?

Ludzie chorzy na schizofrenię paranoidalną czasami widzą okropne zagrożenia własnego życia i dokonują mordów lub poczuwają się do misji i dokonanie mordu jest dla nich czymś koniecznym. Zdarzały się takie przypadki. Jeśli cierpiałby na to schorzenie to rezonans magnetyczny wykazał by to.Pytanie. Dlaczego wcześniej nic nie wykazano? Czy człowiek chory na schizofrenię tak dobrze by zaplanował zamach?

 

Jeśli był mordercą megalomanem?

Wtedy zabiłby tylko po to by chociaż na moment wszystkie oczy zwróciły się ku niemu. Tacy mordercy mordują dla sławy, popularności. Co mogło by na to wskazywać? Zamordował polityka, na  oczach ogromnej ilości ludzi. Wyszedł na scenę i pokazał swoją twarz. Zapewne myślał, że uchwyci  go telewizja. Wykorzystał dzień Finału Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Chcąc rozwikłać to jakie pobudki kierowały tym człowiekiem., dlaczego to zrobił trzeba by było zobaczyć kim był. Jakie były jego relacje z ludźmi. Czy miał przyjaciół czy raczej był samotnikiem, w sensie czuł się w jakiś momentach życia odrzucony. Jeśli odpowiemy sobie na te pytania, możemy wtedy dojść do tego co tak naprawdę się wydarzyło tamtego dnia.


  • 0



#219

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieogarnięty wierzysz w każdą pierdołe za którą wg. Twoich słów już ze 100 razy faje powinieneś mieć uciętą to spoko, każdy już się przyzwyczaił. Ale jeśli Ty serio uważasz że Adamowicz żyje A zamach był sfingowany to ja się zaczynam zastanawiać jak ty żeś dożyl takiego wieku jak ty taki durny :D Masakra, a o boksie nic nie pisz bo na rękawice jakbyśmy walczyli to bym zrobił z ciebie adwokat więc cicho tam :D Wiem, kozaczenie w necie, ale z tym adwokatem nie mogłem się powstrzymać :D Thx z góry za warna Toxic

 

obraza.gif

 

TheToxic


Użytkownik TheToxic edytował ten post 05.02.2019 - 08:27

  • 3



#220

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja uważam, że zamach  naprawdę miał miejsce i nie był żadną ściemą. 

Możesz to choć trochę rozwinąć, podać jakiekolwiek kontrargumenty do tych przedstawionych przeze mnie?

 

FreeBlancik

Zapraszam na mały sparring haha. 6 lat trenowałem kung fu, 2 lata boks, wcześniej judo :D Ja mogę walczyć z rękawicami, ty możesz bez, w kasku, ochraniaczem na szczękę, na tors i jajka o ile je masz ;)


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 05.02.2019 - 10:51

  • -1

#221

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najpierw adwokat teraz karateka. HaHaHa.Jak zawieje tak Piszesz.
  • 0



#222

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Panjuzek gościu ma po prostu nierówno pod kopułą i ma pewnie parę osobowości, znam takiego typa co dzień jest kimś innym :D Ja to nawet nie biorę na poważnie tego co on pisze bo widać że z nim coś nie halo
  • 0



#223

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ogarnięty to widocznie człowiek wielu talentów.
Blancik nie przeginaj pałki bo całkiem niedawno dostałeś upom. Mozna mieć mocno negatywne zdanie co do twierdzeń ogarniętego ale w krytyce wypada zachować choć trochę ogłady.

Co do świadków to można w necie znaleźć relacje osób które były blisko tych wydarzeń na scenie albo pod nią. I widzieli reanimację prezydenta. Ich relacje co do przebiegu są zgodne. Niektórzy podawają swoje dane z imienia i nazwiska.
Trzeba sporej naiwności zeby ktos przy tylu świadkach bawił się w podkładanie manekina. Sama reanimacja trwała kilkadziesąt minut więc chyba jedynie ślepy by nie widział ze ktos cos kombinuje ze sztucznym ciałem.
Link z relacjami
https://m.radiogdans...rania-z-zajscia
  • 0



#224

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Panjuzek gościu ma po prostu nierówno pod kopułą i ma pewnie parę osobowości, znam takiego typa co dzień jest kimś innym :D Ja to nawet nie biorę na poważnie tego co on pisze bo widać że z nim coś nie halo

Haha jak rzuciłem Ci wyzwanie, spoko mogę przyjechać w każde miejsce w Polsce, możemy nagrać walkę, by pokazać jak w realu wyglądają frajerscy napinacze, mocarz w necie, p**** w świecie, to obsrałeś majty i poleciałeś do mamuśki. Wiem, że do wizerunku adwokata nie pasuje, że umie się naparzać, ale brałem udział w wielu zawodach kung fu które wygrywałem, i jestem w tym naprawdę dobry ;) Od dziecka oglądałem z natchnieniem wszystkie filmy kung fu jakie przywoził wujek marynarz, a miał ich całą wersalkę na VHS, ćwiczyłem przed lustrem wszystkie ruchy, potem jak po raz pierwszy poszedłem na trening kung fu, trener powiedział, że ja znam tę sztukę walki haha  :) uwielbiam takie wyzwania chłopaczków w rurkach, którzy jedyne co potrafią to trzepać klawisze w klawiaturze. 
 
Wszystko
Jak pisałem to mogła być iluzja. W czasie jak Stefcio paradował po scenie, za kotarką Paweł mógł szybciutko zbiec ze sceny a wstawiono kukłę z innym kolorem spodni i ją walono po klacie, jak niewyżyty nastolatek swojego szeregowca, oglądający po raz pierwszy film dla dorosłych. Stąd wielu świadków naprawdę mogło widzieć reanimację, wszyscy ją widzieliśmy, tylko reanimowany obiekt mógł być po prostu sztuczny i tyle.


Przegiąłeś. A ostrzegaliśmy zebyś się pohamował
Wszystko



obraza2.gif

Użytkownik Wszystko edytował ten post 05.02.2019 - 21:16

  • -1

#225

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Ogarnięty

Najpierw może zestaw swoje argumenty przeciw, bo z postów wynika obraz niejasnych wątpliwości, czasem sprzecznych, raz jakiś filmik i nie wiadomo co z tego materiału uznajesz. Czemu zamach na Adamowicza miałby być fejkiem i co musiałoby tego dowodzić? Tylko niech argumentem nie będzie niewiedza (nie wiemy tego, nie powiedziano nam tamtego).


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych