Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Adamowicz zaatakowany nożem podczas WOŚP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#181

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6647
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na nagraniu widać że został uderzony ręką kilka razy i tak się właśnie zachowuje, nie wygląda na kogoś kto by umierał.

Taaak, a Ty wiesz, jak wygląda człowiek, który umiera i jak się powinien zachowywać.

 

 Jakbyście dostali pare razy kosą to byście się zwijali z bólu, a on siada sobie jakby został tylko uderzony przez kogoś, ktoś niewtajemniczony w akcję podchodzi do niego, on pokazuje ręką "nic mi nie jest".

Ty taką kosą dostałeś i znasz to z autopsji, że trzeba się zwijać z bólu, że się nie usiądzie itp. 

No i to co najlepsze...

Moje dowody kontra wasza naiwność, w to że wszystko co pokazane przez media to prawda.

Jakież to dowody posiadasz? Poza swoją pewnością i przekonaniem, że było inaczej niż podają oficjalne komunikaty?





#182

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Bear777

 

Dezinformatorków, trollków, "sceptyczków" NICZYM nie przekonasz. Oni nie po to są tutaj na forum by logicznie myśleć, by potwierdzić jedną drugą czy trzecią zbrodnię i kłamstwo elit. Oni są tutaj po to byśmy, my, małe żuczki, wierzyli w każdą bzdurę, w każde ich kłamstwo, ściemę, fałszywą flagę. Nagranie pokazuje że PA ewidentnie dostał kilka strzałów pięścią, było z nim wszystko w porządku, żadne ciosy nożem tam nie padły. 


  • -1

#183

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te nagrania są dość słabej jakości. Tutaj widać jak koleś trzyma nóż w prawej ręce około 7-8 sekundy.
https://m.youtube.co...h?v=FAvfnSsb_7o

Ogarnięty ma pretensje do wszystkich, za to że jest łatwowierny jak 5 letnie dziecko. Miej pretensje do siebie.
  • 0



#184

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wystarczyłoby żeby ludzie dowiedzieli się o największej ściemie w historii jaką była bajeczka o 11 września 2001. Wtedy zaczęliby być podejrzliwi co do kolejnych bajeczek aka fałszywych flag. To że do dzisiaj nikt oficjalnie nie powiedział, że 911 to była jedna wielka farsa, powoduje, że ludzie łykają bzdurne opowieści po kolei jak leci, między innymi bajeczkę o śmierci PA. Totalna ściema dla łatwowiernych, pogubionych ludzi. Do nikogo nie mam pretensji Panie Wszystko. Jest mi po prostu przykro, że dobrzy ludzie tak łatwo dają się manipulować tym złym. Tylko tyle. 


  • 0

#185

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już nie wiesz co pisać to z 11 września wyskakujesz jak zwykle. O 11/09 masz inne tematy.
Koleś ma nóż co widać ewidentnie na filmikach.

W tym przypadku podobnie jak w innych jest wyjęcie kilku zdarzeń z całości które spiskowcom wydają się dziwne/nietypowe i na tej podstawie tworzy się to false flag. Oczywiście pomija się wszystko inne co nie pasuje.
Więc co mamy:
-sanitariusz przeprowadzający reanimacje na scenie
-karetka którą był wieziony do szpitala i jej ekipa która dalej przeprowadzała akcje ratowania zycia
- lekarze którzy przeprowadzają operacje i inne zabiegi w szpitalu czyli jakieś kilkadziesiąt osób
- p. Dulkuwicz która była w szpitalu
-prokuratorzy i medycy którzy przeprowadzali sekcje zwłok.

Więc ci wszyscy ludzie nie wiedzieli kim się zajmują? Kogo ratują? Takie jest myślenie spiskowych widocznie.
Ale to nie ważne bo przecież karetka przyjechała z innej strony sceny bo wisiała jakas kotara, bo 11 września to się liczy reszta która nie pasuje jest pomijana.
Rozumiem że można trolowac ale bez przesady.
  • 0



#186

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6647
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bear777

 

Dezinformatorków, trollków, "sceptyczków" NICZYM nie przekonasz. Oni nie po to są tutaj na forum by logicznie myśleć...

I kto to mówi... najbardziej logiczna postać jednej z teorii spiskowych.

Quintusie, jak zwykle łapiesz się dowodów, które nimi nie są. Marnej jakości filmik jest Twoim znakiem rozpoznawczym i chyba tak już zostanie...

Cóż, w tej jakości, to nawet nie widać ile gość ma palców, a co dopiero co w dłoni dzierży. Oczywiście, te filmy na których widać nóż traktujesz jako zmanipulowane i odrzucasz w całości.

Jako adwokat, mogłeś się zgłosić na obrońcę mordercy z urzędu, lub zaproponować mu swoje usługi, aby przypadkiem nie skazali niewinnego.

No, ale najpierw trzeba "być adwokatem" aby takie rzeczy móc robić. Prawda Quintusie?

I słowo "być" jest tutaj kluczowe.





#187

Bear777.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Najbardziej ciekawi mnie teraz kto ten filmik od kogo nagrał i udostępnił go na internecie.
Ktoś by z siedziby TVN wyniósł to nagranie?
  • 0

#188

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Film jest nagrany na kamerze, raczej na pewno na jakimś statywie. Nie ma na nim loga tvn.
Ja wiem czemu tak dużo ludzi wątpi w śmierć Adamowicza. Takie przypadki w naszym kraju i w innych cywilizowanych państwach są bardzo rzadkie. Ludziom się to w głowie nie mieści, że cos takiego może się wydarzyć.
  • 0



#189

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

 

 

Jako adwokat, mogłeś się zgłosić na obrońcę mordercy z urzędu, lub zaproponować mu swoje usługi, aby przypadkiem nie skazali niewinnego.

No, ale najpierw trzeba "być adwokatem" aby takie rzeczy móc robić. Prawda Quintusie?

I słowo "być" jest tutaj kluczowe.

Hahaha, zgłosić się na obrońcę tego mordercy z urzędu! ;) Tego zrobić nie można. Papugę z urzędu wybiera się wg kolejności nazwisk, a więc nie można się zgłosić na adwokata z urzędu do konkretnej sprawy. Można wyrazić chęć do prowadzenia spraw z urzędu lub nie. Oczywiście z jednej strony bardzo chciałbym być adwokatem z urzędu tego kolesia, darmowa reklama itp. z drugiej modliłem się by mnie do tej sprawy nie przydzielano. Jako adwokat z wyboru zaśpiewałbym mu taką kwotę, że by się raczej nie wypłacił :P

 

edit: usunąłem ten materiał bo tego debila w muszce nie idzie słuchać. 

 

Ciekawe czy prokuratura zażądała od TVN materiału, który tak zaciekle usuwają z sieci. Przecież to dowód w sprawie. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 31.01.2019 - 14:31

  • 0

#190

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to mordercy? Przecież wg ciebie to było sfingowane czyli koleś nie zabił.
  • 0



#191

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ależ ogarnięty nie nazwał go "mordercą", ale "mordercą z urzędu". Czyli mimo że nie zabił, to musi być winny zabójstwa, aby odpowiednio sfingować śmierć Adamowicza. A jakby Ogarnięty rozwikłałby zagadkę sfingowanie śmierci Adamowicza, to wtedy znalazłby się na celowniku. Więc cieszmy się razem z Ogarniętym, że nie ma tej sprawy bo nie byłoby komu pisać na forum o chemitralisach.


  • 0

#192

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Bohun co? Co Ty pierpapier? Haha. Znalazłbym się na CELOWNIKU! Nie mógłbym wtedy pisać o chemtrails!! Obrońcę może i powinien mieć każdy, nawet diabeł wcielony...


  • 0

#193

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

Nie mógłbym wtedy pisać o chemtrails!!

I tak piszesz same bzdury więc żadna strata.


  • 0



#194

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bohun co? Co Ty pierpapier? Haha. Znalazłbym się na CELOWNIKU! Nie mógłbym wtedy pisać o chemtrails!! Obrońcę może i powinien mieć każdy, nawet diabeł wcielony...

jeżeli ktoś mi powie, że w ten sposób porozumiewa się ( w domyśle pisze) ktoś z wykształceniem prawniczym, to jestem w stanie zagwarantować swoją głową, że moja 16letnia córka o niebo bije te polonistyczne farmazony.


  • 3

#195

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6647
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to taki papuga, jak ze mnie gwiazda DiscoPolo. 

Nikt, kto posiada choćby minimalne prawnicze wykształcenie nie prawi takich dyrdymałów jak ów wspomniany. Przeprowadzenie prostego procesu dowodowego to ponad jego możliwości, dlatego wykłada się na każdej teorii konspiracyjnej. W zasadzie poza przekonaniami nie przedstawił nic.

Zresztą, na (jak to sam napisał) celowniku jest (jak sam twierdzi) od dawna. Nad domem latają mu czarne helikoptery i takie tam inne rzeczy.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych