Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Adamowicz zaatakowany nożem podczas WOŚP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
256 odpowiedzi w tym temacie

#196

letztenbrief.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam byłam! I byłam naprawdę blisko sceny.

Koleś stał z zakrwawionym nożem na szczycie sceny przez kilkadziesiąt sekund. Naprawdę nie wiem, o czym tu dyskutować...


  • 1

#197

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam byłam! I byłam naprawdę blisko sceny.

Dla Quintusa to jest niewygodny fakt, więc go pominie, albo nazwie Cię płatnym agentem piszącym na forum za pieniądze.





#198

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 Nad domem latają mu czarne helikoptery i takie tam inne rzeczy.

Haha Ty wierzysz w oficjalkę o 11 września 2001 r.! To jest dopiero czarny helikopter w Twojej głowie mistrzu. Nie ma lepszego dowodu że jesteś totalnie naiwny i wierzysz we wszelkie durne bajeczki dla motłochu.

 


  • 0

#199

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak myślałem znowu ten 11 września się pojawił. Jak już nie masz się czego złapać to 11 września zawsze dobry. Potrafisz cos napisać od siebie czy wklejac filmiki po 20 parę minut? Widać nie.
Mój post gdzie pisałem o ludziach zaangażowanych w akcję też przemilczany. Ale ważne że kolejny film z yt jest.
Typy z yt pewnie sami w to nie wierzą tylko montują takie materiały żeby tacy jak ty klikali I nabijali im wyświetleń.
  • 0



#200

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

bo 11 września 2001 to kluczowy temat dla wszystkich kłamstw, jakie są tutaj na forum serwowane i bronione przez naprawdę wielu użytkowników lub jednego dwóch z multikontami. Zasada powinna być jedna i jasna - wierzysz propagujesz tutaj kłamstwo o 11 września 2001 r.? - to lecisz z forum, ban dożywotni. A tutaj propagatorzy tego kłamstwa piastują zaszczytne miejsca na forum, tłumacze, redaktorzy, moderatorzy, fiu fiu. I jeszcze taki Staniq się mądrzy, stroszy piórka, kpi, śmieje się. Co za lipa!

kasacja.gif

I kto to mówi? Sam miałeś conajmiej 6 kont na forum a w rzeczywistości było ich pewnie więcej. Zresztą parę razy już się przyzbałeś do kilku kont.
Mówiłem że o 11 września masz inne tematy. Jak nie masz nic konkretnego do napisania w sprawie Adamowicza to nie pisz. Nie potrafisz się odnieść do argumentów innych to chwytasz się czegoś innego.

Aha nie klikajcie w te linki które wkleił. Wszedłem w jeden na telefonie to wyskoczyło jakies dziwne okienko świadczące o tym że strona jest podejrzana. Szybko zamknąłem żeby mi się cos nie pobrało.
Jeszcze jeden taki lub podobny numer i dostajesz 3 warna i wylatujesz.


Dałem bloka na pisanie na 24 h za kare.
Wszystko


offtop.gif
 
Linki zostały usunięte.
TheToxic

Użytkownik Wszystko edytował ten post 02.02.2019 - 09:35

  • -3

#201

Bear777.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ja tam byłam! I byłam naprawdę blisko sceny.
Koleś stał z zakrwawionym nożem na szczycie sceny przez kilkadziesiąt sekund. Naprawdę nie wiem, o czym tu dyskutować...


Jakiś dowód że tam byłaś? Zdjęcia czy cokolwiek?
Każdy może sobie założyć konto tutaj i pisać rzeczy które nie miały miejsca.
  • -3

#202

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jak wstawi zdjęcia, to skąd będziesz pewność, że to ona?
Ja wiem, że teraz w necie można znaleźć różne dziwne teorie, nawet takie, że Ziemia ma 6000 tysięcy lat. Trzeba uświadomić sobie że w necie są różne bzdury i nauczyć się je oddzielać od prawdy. Dużo ludzi tego nie potrafi, co widzimy też na przykładzie Adamowicza. Zagubieni I zmanipulowani chodzą jak dzieci we mgle. Powtarzają jakieś brednie, że reanimowano manekina.
Nie widzicie, że to jest to samo co wymyślono odnośnie różnych celebrytów? Po śmierci Elvisa, Janis Joplin, Hendricksa część ludzi wierzyła, że ci artyści dalej żyją.
  • 0



#203

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jeszcze taki Staniq się mądrzy, stroszy piórka, kpi, śmieje się. 

Próbowałem płakać ze śmiechu, ale mnie gile lecą wtedy i nie bardzo mi to pasuje.  :facepalm:


bo 11 września 2001 to kluczowy temat dla wszystkich kłamstw, jakie są tutaj na forum serwowane i bronione przez naprawdę wielu użytkowników lub jednego dwóch z multikontami. 

Fakt, kluczowa jest niewiedza o wartościach temperatur utraty własności oraz topnienia stali konstrukcyjnej i jej zachowaniu pod ich wpływem, oraz nieprzyjmowanie do wiadomości wartości temperatur spalania samego paliwa lotniczego i jego mieszanek z powietrzem. Dalej nie grzebię, bo tak jak we wszystkich tematach potykasz się o podstawy i negujesz. Zapewne według Ciebie temperatura utraty własności nie istnieje. Bo po co.

 

Up@

O M.Jackson'ie nie zapomnij i Bruce Lee.

 

Bear777@

Ty jako zwolennik masz coś do udowodnienia. Poza tym, wątpię, aby ktokolwiek chciał pokazywać swoją twarz w kontekście tego tematu. No i nie wyobrażam sobie, czy ktokolwiek walił sobie selfie w momencie akcji nożownika. Quintus ma ograniczoną percepcję świata zewnętrznego i żyje w świecie bajek, a Ty, jeżeli nie jesteś jego alter ego, to zbyt mocno bronisz bzdury.

Weź się ogarnij chłopie.





#204

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Barany które piszą coś o sfingowanej smierci barana w ścianę polecam bo takich głupot to dawno nie czytałem, z gamoniami do wora a wór do jeziora
  • 0



#205

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O M.Jackson'ie nie zapomnij i Bruce Lee.

 

 

To trwa od zawsze. Cesarz Neron,, król Władysław Warneńczyk, car Dymitr tak na szybko.


  • 0



#206

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq do Bear777

Ty jako zwolennik masz coś do udowodnienia.

A czy ktoś widział i słyszał o jakimkolwiek dowodzie na śmierć PA? Czy ktoś widział zdjęcia z sekcji zwłok, a może ktoś widział same zwłoki, a może krew gdziekolwiek na nożu na ubraniach, a może rany od noża? Cokolwiek. A może ktoś widział jak ładują ciało PA na łóżko i do karetki? Jakieś zdjęcia, nagrania? Jedyne co mamy to zapewnienia kilkunastu osób i jednej tu na forum, która niby stała blisko sceny, że PA nie żyje i tyle. A my mamy w to wszystko uwierzyć i nie zadawać zbędnych pytań. Wrzuciłem tutaj dwie świetne analizy dalszych wątpliwości dot. tej sprawy i co? Jeden z użytkowników napisał, że próbował otworzyć NA KOMÓRCE strony, gdzie te materiały były i wyskoczyły ŻE STRONY MOGĄ BYĆ NIEBEZPIECZNE i co? I chlast nie ma już materiałów, a ja dostałem OCZYWIŚCIE blokadę pisania na 24 h!! 

 

I do wolnego/darmowego blancika

Barany które piszą coś o sfingowanej smierci barana w ścianę polecam bo takich głupot to dawno nie czytałem, z gamoniami do wora a wór do jeziora

Nazywaj baranem siebie przed lustrem. Nikt Cię tutaj nie obraża, więc daruj sobie takie złamane wycieczki osobiste. I jeszcze nazywasz nas gamoniami i GROZISZ ŚMIERCIĄ!! Zmień towar bo to co buchasz jest z pewnością nakrapiane muchozolem. Nie chce mi się nawet tego zgłaszać, bo widać że chcesz koniecznie zaistnieć tu na forum (nawet ilością ostrzeżeń i banów chciałeś mnie przebić i jeszcze dostać za to specjalną nagrodę haha ;)  :facepalm: ) a jesteś słaby jak Marcin Najman w boksie (czytaj beznadziejny).


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 03.02.2019 - 22:22

  • 0

#207

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twoje pytania są absurdalne. Kto miał widzieć zdjęcia z sekcji zwłok, od kiedy takie zdjęcia są publicznie udostępniane? Takie zdjęcia czasem pojawiają się w mediach, kiedy ktoś je nielegalnie udostępni.
Co do linków które wkleiłem to wchodząc ba jeden z nich wyskoczyło mi okienko z jakim tekstem. Nawet tego nie czytałem dla swojego bezpieczeństwa. Z reguły wiem że jak cos takiego się pojawia to trzeba szybko wychodzić z takiej strony bo inaczej od razu sie coś zainstaluje bez pytania. Następnym razem jak chcesz cos wrzucić na forum to w takiej wersji która nie budzi podejrzeń.

W linku można przeczytać relacje lekarza który brał udział w ratowaniu prezydenta. Czyli wg ciebie on kłamie? Reszta która widziała Adamowicza w szpitalu też kłamie?

Tomasz Stefaniak, dyrektor do spraw leczniczych UCK, lekarz prowadzący operację:
- Pacjent żyje, ale stan jest bardzo, bardzo ciężki. Prezydent miał poważną ranę serca, ranę przepony i rany narządów wewnątrz jamy brzusznej. Operacja trwała 5 godzin, przetoczono 41 jednostek krwi
https://m.trojmiasto...za-n130914.html
  • 0



#208

mahoney9999.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli smierc jest sfingowana to dlaczego nie zrobiono tego w jeden ze 1000 "bezpieczniejszych" sposobow.To jest wystarczajacy argument zeby uznac teorie za calkowicie bzdurna.


  • 0

#209

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jezeli smierc jest sfingowana to dlaczego nie zrobiono tego w jeden ze 1000 "bezpieczniejszych" sposobow.To jest wystarczajacy argument zeby uznac teorie za calkowicie bzdurna.

To bajecznie proste. Wybrano finał uwielbianej przez większość Polaków WOŚP, wybrano Światełka do nieba, kulminacje fety radujących się dobrodusznych ludzi, którzy chcieli pomóc innym, piękny wzniosły moment, piękna chwila, no i zbierający cały dzień do puszeczki PA, piękne sztuczne ognie, dzieci na scenie, światełka z komórek skierowane do nieba, wszystko, by śmierć W TAKIEJ CHWILI była dla ludzi jak najbardziej bolesna i wiarygodna. 30 minut reanimacji PA na scenie to absurd, od razu powinni go zabrac karetką do szpitala oddalonego o 1 km na ul. Nowe Ogrody, i reanimować w karetce, a oni pół godziny męczyli za czarną kotarką jakiegoś manekina ze spodniami o innym kolorze niż miał PA, zastawili scenę dwiema karetkami od bzdurnej strony zamiast od schodów to od strony widzów, których rozgonił jakiś trep wydający rozkazy, i informujący ze wszystkiego dowiemy się z gazet, i po tej pół h dopiero, jak już ludzie się rozeszli włożyli manekina na łóżko i do karetki. Oczywiście pokazywali zatrzymanego kolesia w zupełnie innych butach niż ten zatrzymany na scenie, różne podawane nazwiska, gdzie kolo mówił iż nazywa się Stefan Miłosz. Kolo przy 3, 2, 1 krzyczy do mikrofonu MIŁOSZ! i Miłosz wyskoczył i odegrał swoją rólkę po czym grzecznie klepnięty w plecki, grzecznie się położył... itd. itp.  ;) Chwila miała być decydująca dla wywołania w ludziach jak największego szoku, jak największego żalu, i uwielbienia PA, że taki był dobry, taki otwarty tak lubił geje i lesbijki, tak kochał imigrantów, był taki przecież czysty i przejrzysty, rozwijał Gdańsk. Nic o tym, że miał zeznawać w wielu aferach, mógł być świadkiem koronnym, sam nie wiedział jaki ma majątek, ale na pewno wiedział jak go zdobył. Brak jakiegokolwiek smutku jego dzieci, żonka, która nie miała pretensji do zabójcy, tylko do PiS i telewizji, oczywiście lucyferiański kościół i jego aktorzyny w babilońskich czapkach,brat PA który już się gotuje by zająć jego miejsce, no i Ci wszyscy niby antysystemowcy, podstawieni agenci: Jaśkowski, Zięba, Michalkiewicz, Rola, Międlar, Ator z wideoprezentacje, Zagórski z tej niby drugiej strony barykady nie dostrzegli niczego dziwnego w tej całej szopce i zaczęli uwiarygadniać totalnie niewiarygodną śmierć PA. SYSTEM JEST WSZECHPOTĘŻNY i ma swoich agentów po wszystkich stronach barykady. Dopiero niedawno to do mnie dotarło ze zdwojoną siłą właśnie po wydarzeniach gdańskich.

 

I tak. to że jakiś lekarz opowiadał jak to operował 5h PA jest super dowodem, że faktycznie PA umarł ;) Ludzie uwierzyli pomimo braku jakiegokolwiek nie dającego się podważyć dowodu na ten zgon. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 04.02.2019 - 17:51

  • 0

#210

letztenbrief.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie chcę wklejać żadnych zdjęć, bo wolałabym w miarę możliwości zachować anonimowość na tym forum, gdzie jednak zagląda naprawdę sporo ludzi. Jeśli ktoś bardzo chce, mogę posłać zdjęcia z tamtego dnia na priv, ale z góry uprzedzam - nie wnoszą one za wiele do sprawy - nie sądzę, by moje selfie w Gdańsku, selfie w tłumie, zdjęcia sceny czy zdjęcia tłumu miały cokolwiek wnieść. Tak jak zresztą napisał @Wszystko, moglabym na dobra sprawe to łatwo sfałszować. 

 

Tak czy siak - to jak wyglądała ta sprawa, także organizacyjnie, nie pozwala mi wierzyć, że Twoja teoria Ogarnięty jest prawdziwa. Jeśli by była, to naprawdę, niezłych aktorów by tam musieli mieć. 

 

Po tym ataku na scenie panował kompletny chaos - nikt tak naprawdę nie wiedział, co się działo. Laska śpiewała jeszcze piosenkę, kiedy facet z zakrwawionym nożem stał na środku sceny i nim wymachiwał, ludzie bali się do niego podejść i go obezwładnić, albo pomyśleli jak ja - koleś robił to tak teatralnie, że ja aż do momentu, w którym ochrona zaczęła przeganiać tłum, nie rozumiałam, że stało się coś złego, myślałam, ze to jakiś dziwny happening.

 

Jakby tylko slowami moge Ci cokolwiek udowadniac, ale serio - nie doszukiwalabym sie tu zadnej teorii spiskowej. Bardziej nieprzygotowanie na tak drastyczne sytuacje, błędne ocenienie zagrożenia i niekompetencję organizacyjną 


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych