Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza itd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi zależy, spróbuj. Tylko zadbaj o jakość, bo jak nakręcisz pikselozę albo ujęcia na których będzie wiatraczek przez pół sekundy a potem dwadzieścia minut blatu albo podłogi to sam wiesz jaka będzie prawdopodobna reakcja. Chcesz udowodnić niezwykłe umiejętności - podaj dowody niezwykłej jakości.


  • 0



#32

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie to bardzo zalezy, zebys pisal jak czlowiek. Co to jest "wgl" i "mg"? Nie umiesz sie normalnie wyrazac? Chcesz udowadniac telekineze a nie umiesz pisac po polsku.
  • 0



#33

Miguerim.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi zależy, spróbuj. Tylko zadbaj o jakość, bo jak nakręcisz pikselozę albo ujęcia na których będzie wiatraczek przez pół sekundy a potem dwadzieścia minut blatu albo podłogi to sam wiesz jaka będzie prawdopodobna reakcja. Chcesz udowodnić niezwykłe umiejętności - podaj dowody niezwykłej jakości.

ok spróbuję

spokojnie podparcie telefonu to nie problem

wiatrak będzie w obiektywie

ale nie dziś i nie jutro

uczyć się muszę

ale jak już pisałem nie liczcie na firewerki

A mnie to bardzo zalezy, zebys pisal jak czlowiek. Co to jest "wgl" i "mg"? Nie umiesz sie normalnie wyrazac? Chcesz udowadniac telekineze a nie umiesz pisac po polsku.

to są ogólnie używane w potocznym pisanym skróty które są powszechnie znane

zaufaj poza Internetem i SMS'ami z nich nie korzystam


Użytkownik Miguerim edytował ten post 22.01.2017 - 20:11

  • 0

#34

Camebe.

    Pan Snów

  • Postów: 88
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nagranie takiego filmu to maks 30 minut pracy a jako wymówki używasz tego, że musisz się uczyć...

Ps. Jak piszesz "fajerwerki" to napisz albo po angielsku a nie po polsku a nie łącz tego :\
  • 0

#35

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka wymówka zawsze jest dobra. W obecnych czasach jak kamery są wszędzie w telefonach, tabletach itp. to nie ma większego trudu żeby coś nagrać. Bo szukać nauczyciela który go będzie to ma czas a żeby ukręcić filmik to już nie. Ale to typowe w takich sytuacjach, nie ma czego żałować, kręcących wiatrakami to pełno w necie.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.01.2017 - 21:21

  • 2



#36 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

O ile telekineza jest możliwa, hipotetycznie. To moim zdaniem by władać umiejętnością psychokinezy człowiek musiałby posługiwać się bardzo wysokim intelektem. By skupić swój umysł w głębokiej "medytacji", która skupi całkowicie bioenergię mózgu jako impulsy fal o danej częstotliwości, która wpłynie fizycznie na materię danego obiektu. Gdyby takie rozstrojenie funkcjonowania mózgu było możliwe na pewno człowiek miałby w momencie dokonywania czynności nieczynne zmysły, brak czucia, sparaliżowany system nerwowy, krwotoki, logiczne procesy myślowe byłyby zawieszone, zaniki swiadomości istnienia. Dlaczego... ponieważ fale mózgowe, które wykorzystałoby się do wpływania na materię zewnętrzną, poza zasięgiem biologicznego fizycznego ciała jednocześnie utraciły by możliwość prawidłowego obsługiwania procesów życiowych, które są wewnątrz i tym mózg bezustannie się zajmuje.

 

Także dwie sprawy na koniec. Logicznie rzecz biorąc o ile to w jakiś sposób możliwe byłoby bardzo ryzykowne z wysokim ryzykiem kalectwa. Coś jak niedotleniony mózg kilka minut przy wielkich stratach sił witalnych. No i najważniejsza kwestia - jak wspominałem to musiałby być okaz człowieka, który został obdarzony wysokim intelektem. Oczywiście spodziewam się, że muszę to od razu wyjaśnić. Człowiek o wysokiej inteligencji nigdy by nie wpadł na ułomną idee by musieć komuś taką umiejętność udowodnić. Człowiek z takimi możliwościami nie zrobiłby z siebie małpy do cyrku, nie brałby tego chciwie by się tym chwalić dla sławy czy za pieniądze. A dlatego iż wysoki intelekt często przykłada się na brak robienia bzdur dla świecenia przed innymi. To jest mu w ogóle niepotrzebne. Także darujmy sobie cały ten dział gdyż ludzie reprezentujący takie parabole nawet nie mają na tyle psychicznej siły by darować sobie usilne wciskanie innym, że coś tam się potrafi umysłem. Nic nie potraficie, wszystko to jest iluzja, pic na wodę, zajmijcie się czymś co nie jestem pustą stratą czasu. Bo nawet jak teraz wszyscy uwierzymy kolego w ten Twój filmik to i tak zostaniesz w domu sam z wiedzą, że okej zrobiłeś z nas balon, ale sam dla siebie jesteś oszustem. Mnie możesz okłamywać i oszukiwać mnie to zwisa, ale po co robisz to sobie?


  • 0

#37

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś takiego jest niemożliwe. Napięcie elektryczne w mózgu musiałoby być około kilku tysięcy woltów, a nawet więcej. Temperatura by wyniosła pewnie 1000 stopni.


  • 0



#38 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Gdybym jednak zobaczył realną sytuacje gdzie widzę niewyjaśnione zjawisko jak manipulacja grawitacją za pomocą siły umysłu. Raczej nie kierowałbym tego bezpośrednio na impulsy elektromagnetyczne a na ukierunkowane fale o różnej skali częstotliwości wysyłane bezpośrednio na obiekt materialny. Wtedy na pewno dopuściłbym wielowymiarowość, więcej niż 3. Czyli tzw. teoria strun, która mogła byc wyjaśnić pewną część zjawiska. Mózg w takim procesie z założeń wysyłałby tylko ukierunkowaną wiązke sygnału gdzie obejmując cały monolit unosiłby go poprzez antygrawitacje. Stworzona bańka z mikro-wymiarów, które są efektem przesyłu fal mózgowych poza ciało fizyczne, bezpośrednio zmienia właściwości materii, ale tylko w małej skali i polu działania. 

 

Jednak to są niepotwierdzone teorie, a psychokineza to dział od lat związany ściślę z parapsychologią. Także łączenie takich faktów to czysta fantazja. Więc przystaje na Twoją wersję, że to niemożliwe i rozpłynąłby się nam mózg.


  • 0

#39

Heian.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie, jak stwierdził Nasz wspaniały gość telekinetyk, prawdziwy Psionik,

 

 

tylko nieznana nam fizyka

więc wszystkie Nasze pomysły z gruntu rzeczy są już błędne. Nasz umysł tego nie ogarnie, bo to coś nieznanego! Ta jakby tłumaczyć komuś ze średniowiecza, co to jest telefon. Diabeł w pudełku ;p

 

Wróćmy do rzeczywistości.
Nie możesz manipulować grawitacją przy pomocy samego umysłu. To błędne w ogóle założenie, bo umysł to złącze neuronów, które przewodzą prąd. Prąd jest w elektromagnetyzmie, więc grawitacja to inny dział Fizyki, który bynajmniej się z nim mało łączy. Weź przykładowo: czarną dziurę. Czy ona nie rozbija nam wszystkich Praw? Otóż to!


Użytkownik Heian edytował ten post 26.01.2017 - 15:58

  • 0

#40

mizar70.
  • Postów: 50
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma psi balli, bo nie ma energii psi, to jest wymysł. Pomyśl sobie, jak to możliwe że ty widzisz tą energię, potrafisz ją uformować w kulkę i poczuć, a jeszcze nikomu nie udało się jej wykryć. 

Aha, jeśli poruszasz tylko wiatrakiem, to jesteś na początkującym etapie, ja poruszam cięższymi przedmiotami.

 Potrafisz poruszyć przedmiotem bez użycia rąk ? Nie jestem jednym z niedowiarków, wiem że poruszenie przedmiotu przy pomocy wzroku i myśli jest możliwe. Mam kolegę który porusza wiatraczkiem umieszczonym w "zamkniętym" słoiku, który stoi od niego w odległości 50 cm (bez użycia rąk) Kręci w jednym kierunku, zatrzymuje i kręci w drugą stronę. Dla Ciebie taka "zabawa" to pewnie pikuś. Ten długopis na podłodze i to że używasz dłoni, robi wrażenie. 


  • 0

#41

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie będę cię wkręcał. To co widzisz na tym moim nagraniu, to nie jest telekineza ani żadne niewyjaśnione zjawisko, tylko trik.
Twój kolega również nie porusza tym wiatrakiem używając telekinezy. Wiatrakiem porusza powietrze.
Poza tym, czy widziałeś to na żywo, czy na nagraniu albo on tylko o tym opowiadał?
  • 0



#42

mizar70.
  • Postów: 50
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie będę cię wkręcał. To co widzisz na tym moim nagraniu, to nie jest telekineza ani żadne niewyjaśnione zjawisko, tylko trik.
Twój kolega również nie porusza tym wiatrakiem używając telekinezy. Wiatrakiem porusza powietrze.
Poza tym, czy widziałeś to na żywo, czy na nagraniu albo on tylko o tym opowiadał?

 Też nie będę Cię wkręcał, ten kolega to ja. Powietrze nie porusza wiatraczkiem bo umieściłem go w zakręconym słoiku i postawiłem od siebie w odległości 50 cm. Nigdy tego nie ćwiczyłem. Poznałem pewnego człowieka, który pokazał mi taką "zabawę" i powiedział mi że kilka razy zakręcił wiatraczkiem który byl w odległości 1.5m od niego, ale ten wiatraczek nie był osłonięty. Pod osłoną zakręcił wiatraczkiem przy użyciu dłoni w odległości od wiatraczka około 30 cm. Z 35 lat temu kilka razy bawiłem się z rozkręcenie cylindra przy pomocy dłoni :) ale to nie telekineza. Nikt mi nie powie że to co udało mi się zrobić to trik. Wiatraczek rozkręcam w jedną stronę, zatrzymuję i kręcę w druga stronę. Nie zależy mi na tym by mi ktoś w to uwierzył, chcę tylko poznać ludzi co doświadczyli tego zjawiska i wiedzą coś na ten temat. 


  • 0

#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z czego jest zrobiony ten wiatrak? Masz igłę wbitą w coś, a na tej igle wiatrak, Z papieru czy z czegoś innego? Masz jakieś nagrania z tym kręceniem albo mógłbyś nagrać?
  • 0



#44

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Wiatraczek rozkręcam w jedną stronę, zatrzymuję i kręcę w druga stronę.

Filmik jakiś masz? Wiesz, w jazdę na rowerze bez trzymanki uwierzę bez dowodów, ale w to?... Nie wiem czy wiesz, ale były już triki z wiatraczkiem poruszanym za pomocą lasera z wypalarki, także tego...





#45

mizar70.
  • Postów: 50
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z czego jest zrobiony ten wiatrak? Masz igłę wbitą w coś, a na tej igle wiatrak, Z papieru czy z czegoś innego? Masz jakieś nagrania z tym kręceniem albo mógłbyś nagrać?

 Igła wbita w nakrętkę od butelki po mleku + pasek z folii aluminiowej, umieszczone w zakręconym słoiku. Udało mi się nagrać filmik ale czy to coś zmieni i tak będziesz doszukiwał się oszustwa z mojej strony?  Mam jak kręcę z dłońmi i bez.


 

 Wiatraczek rozkręcam w jedną stronę, zatrzymuję i kręcę w druga stronę.

Filmik jakiś masz? Wiesz, w jazdę na rowerze bez trzymanki uwierzę bez dowodów, ale w to?... Nie wiem czy wiesz, ale były już triki z wiatraczkiem poruszanym za pomocą lasera z wypalarki, także tego...

 

Nie zależy mi na tym by zrobiło to na kimś wrażenie. Jeśli "siedzisz" w tym temacie, to będziesz wiedział że to nie ściema, jeśli nie, to i tak nie uwierzysz i nic mi na ten temat nie powiesz. 


Z czego jest zrobiony ten wiatrak? Masz igłę wbitą w coś, a na tej igle wiatrak, Z papieru czy z czegoś innego? Masz jakieś nagrania z tym kręceniem albo mógłbyś nagrać?

Jak mogę wysłać Tobie ten film by nikt go nie zobaczył, nie muszą wszyscy tego widzieć ? Nie potrzebuję durnych komentarzy ze stron ludzi nie mających jakiegokolwiek pojęcia na ten temat. 


 

 Wiatraczek rozkręcam w jedną stronę, zatrzymuję i kręcę w druga stronę.

Filmik jakiś masz? Wiesz, w jazdę na rowerze bez trzymanki uwierzę bez dowodów, ale w to?... Nie wiem czy wiesz, ale były już triki z wiatraczkiem poruszanym za pomocą lasera z wypalarki, także tego...

 

Jeśli chcecie mnie uświadamiać że psycho/telekineza to ściema, to nie mamy o czym rozmawiać. Znajdę kogoś kto traktuje ten temat na poważnie.


Użytkownik mizar70 edytował ten post 19.05.2020 - 21:37

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych