Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza itd.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#106

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest kwestia tego, czy chcę się w coś bawić czy nie. To tak jakbyś mnie namawiał do zabawy pluszowymi misiami albo śpiewania dziecinnych piosenek. Po prostu nie chciałbym się w to bawić.

Co do telekinezy. To zjawisko nie istnieje i jestem tego tak samo pewny jak tego, że dzisiaj jest sobota.
I nawet zwolennicy telekinezy a przynajmniej część z nich wie o tym, ale oszukują sami siebie. Nawet jakieś 80% zgłoszeń do fundacji randiego dotyczyło różdżkarstwa, a nie telekinezy. A przecież tylu jest ludzi kręcących wiatrakami.
  • 0



#107

mizar70.
  • Postów: 50
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

  Wszystko ja się jeszcze pobawię a jak zabawka się znudzi to wywalę ją do kosza i wezmę nową zabawkę. 

 

 Jak ludzie chcą się bawić w telekinezę to niech to robią, tak samo jest bez sensu ruletka, bingo i wiele innych zabaw.  Siedzenie kilka godzin przy kompie, grając w jakąś durną grę też jest bez sensu a ile ludzi to robi.


  • 0

#108

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok jak chcą sie bawić to niech się bawią tylko że ta zabawa na wiatraczku sie zaczyna i na wiatraczku się kończy.
  • 0



#109

mizar70.
  • Postów: 50
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok jak chcą sie bawić to niech się bawią tylko że ta zabawa na wiatraczku sie zaczyna i na wiatraczku się kończy.

 

  Dużo czasu nie będę marnował. Może podczas tej zabawy wpadnie mi jakaś myśl związana z ciekawszym zagadnieniem, co może być warte uwagi. 

 

   Teraz idę "pobiegać" po forum.


Użytkownik mizar70 edytował ten post 23.05.2020 - 14:00

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych