Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2016 - FRANCJA


  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#91

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polska z drugiego miejsca wyszła i też trafiła do lepszej drabinki. Tylko Einstein wie jaka jest logika działania tej rozpiski.


  • 0



#92

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I wygraliśmy. Teraz tylko czekać na porażkę Chorwacji. :)
  • 0



#93

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedziemy do Marsylii! Ależ to były emocje! Brawo Polacy! Oby to trwało jak najdłużej :)


  • 0



#94

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popłakałem się.

 

Pierwsza połowa mistrzostwo świata, druga połowa - ledwo żeśmy przetrwali. Milik i Lewandowski - DRAMAT - nie mamy napastnika. Obrona gra bosko, przeszła przewrotka Shaquiriego, ale to chyba strzał życia, a one rządzą się swoimi prawami. Grosik + za szybkość, KUBA to klasa światowa moim zdaniem, wziął na siebie presję z Lewego i wywiązuje się z obowiązku doskonale. Naprawdę szacun. 

Najgorsze jest to, że nie mamy za bardzo zmienników, i jest sytuacja, że ciśniemy 120 minut a chłopaki padają na pyski - to niedobrze.

Ale jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn Europy. Doczekałem się. Popłakałem się. Jest git.


  • 0



#95

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego Polska w każdym sporcie musi dawać zawał? :D

Cieszę się, że zaszliśmy tak daleko. Milik kolejny raz pokazuje, że kompletnie nie ma formy, ile on już setek zmarnował. Dobrze, że tą piłkę do Błaszczykowskiego puścił :)

Teraz wolałbym trafić na Portugalię, wydaję mi się słabszym rywalem niż Chorwacja, no ale zobaczymy :)


  • 0



#96

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obrona chyba najlepsza na turnieju, gdyby nie ten fart Shakiriego, to byśmy byli kolejny mecz na zero. Bronimy niczym Atletico. Martwi mnie tylko to, że kompletnie oddaliśmy inicjatywę w pewnej chwili. Martwi brak wytrzymałości na pełne 90min, martwi brak zmienników, a o Lewym i Miliku to szkoda pisać, najgorszy duet ofensywny z całego turnieju. I tylko proszę, nie piszcie, że Lewy nie ma z kim grać, albo że ściąga 4 graczy. Dziś miał ogrom miejsca, wiele sytuacji kapitalnych i praktycznie wszystkie zepsuł jak jakiś gracz z okręgówki, który przypadkowo znalazł się na EURO. Milika już zostawię, bo sam się pogrąża co mecz.

Fabiański - interwencja turnieju, takich strzałów jak ten z wolnego się po prostu nie broni. Faul na lewym - ewidentne czerwo, wyciął go jak piłą mechaniczną, a warto dodać, że wychodził Lewy na czystą pozycję w drodze do bramki.

BRAWO ZA AWANS!!! Teraz muszą odpocząć solidnie, bo dziś dali z siebie wszystko i zostali solidnie skopani. Jeśli dojdzie skuteczność i więcej wiary w siebie to możemy dojść daleko, każdy rywal z naszej drabinki jest spokojnie w zasięgu, do boju POLACY!!


PS. niezła wtopa z podbiegnięciem do nie swoich kibiców. :P


Użytkownik Daniel. edytował ten post 25.06.2016 - 18:06

  • 0



#97

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lewandowski słabo, chyba ma spadek formy albo olewa sprawę. Znowu było wiele szczęścia bo raz trafili w poprzeczkę. Pazdan dobra obrona, fabiański również dobrze bronił.
  • 0



#98

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Daniel, ja oceniam, że Polska ma najlepszą defensywe ze wszystkich drużyn euro. Bramka Shaqiri bramką turnieju ale... to my bawimy się dalej ;D

Pierwsza dogrywka, pierwsze rzuty karne w moim życiu, w  dodatku wygrane więc nie będę krytykować. Wynik się liczy.

 

Ćwierćfinał - Chorwacja. To będzie cholernie trudny mecz. BRAWO POLSKA!


  • 0



#99

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do ćwierćfinału Euro 2016, chociaż nie było łatwo! Brawo nasi! Brawo Kuba! Brawo Fabiański! Mecz z Szwajcarią był świetny, świetna gra z obu stron, było dużo emocji gdyż mecz był bardzo wyrównany, ale wygraliśmy i to jest najważniejsze! A teraz parę uwag. Szkoda że nasi mają problem z kończeniem golem stuprocentowych sytuacji, byłoby szybciej i mniej nerwów. Ktoś powinien przypomnieć Milikowi, jak się kopie piłkę, bo to co on zrobił na początku meczu, to jakiś koszmar, dostaje super podanie ( od Lewego? ), nie jest kryty, ma do wyboru w który róg bramki strzelać, bramkarz daleko w dodatku zasłonięty, a ten strzela w powietrze, minus 20 dioptrii ma? Takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Gdyby Milik strzelił, to nawet po golu dla Szwajcarii ( kapitalna przewrotka Shaqiriego ) byłoby 2 : 1  dla nas i nie trzeba byłoby się dalej męczyć. Sędziowanie kiepskie. Fabian Schar powinien wylecieć z boiska za "faul" na Lewandowskim, wszyscy to widzieli. Embolo powinien zobaczyć żółty kartonik za faul na Fabiańskim. Sędzia zbyt pobłażliwy, ale to nas nie zatrzymało, nasi na to zwycięstwo zasłużyli, brawa dla całego zespołu! Polska Bialo Czerwoni!  8)


Użytkownik Miłosz edytował ten post 25.06.2016 - 20:47

  • 0



#100

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżbym tylko ja wytypował Portugalię do awansu? :P


  • 0



#101

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja byłem przekonany, że Chorwacja spokojnie wygra, a tu przegrana i to w słabym stylu. Najnudniejszy mecz na Euro. 

A Portugalia w naszym zasięgu :)


  • 0



#102

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polska Husaria wjeżdża do półfinału. Portugalskie gwiazdeczki nie mają z nami szans. 4 tragiczne mecze, ledwo z grupy wyszli i teraz to...życzę im jak najgorzej, bo uważam, że taki zespół to pomyłka.


  • 0



#103

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najnudniejszy mecz Euro, liczyłem na karne ale jak widać chwila nie uwagi i jak łątwo można gola stracić.


  • 0



#104

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jednak Portugalia... Szok. W sumie, to dobra nowina bo z Portugalią zawsze potrafiliśmy grać.

No i nie zachwycają, ledwo prześlizgnęli się przez grupe i 1/8. Polska powinna pokonać Portugalie 1:0.

 

Mamy naprawdę korzystną drabinke żeby nawet do finału zajechać. Ja obawiałem się tylko Chorwatów.

Jedno jest pewne - jeżeli pokonamy Portugalie, to możemy uważać się za czarnego konia tej imprezy.


  • 1



#105

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spokojnie, spokojnie. Portugalia jakaby nie była słaba to wciąż Portugalia. Z Węgrami dali najlepszy mecz EURO, dziś najsłabszy. Skoro Chorwacja nie potrafiła stworzyć żadnej groźnej okazji do 90min to nie wiem skąd ten hurraoptymizm, że Polacy stworzą? Tym bardziej, że dziś od 60min marniutka Szwajcaria gniotła nas jak walec budowlany.

No i Portugalia ma Ronaldo, który może zabić mecz tak na prawdę sam w każdej chwili, tak jak to zrobił dziś mimo, że to nie on wykończył akcję.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych