Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2016 - FRANCJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#61

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ładnie grali, jak dojrzała drużyna. W końcu! Jednak mam małe ale... te niecelne dośrodkowania... masakra! Milik też w pierwszej połowie katastrofa ale się zrehabilitował.

A Kapustke jak najprędzej do jakiegoś czołowego klubu z Niemiec lub do Ajaxu, bo ten klub cechuje się tym, że szlifuje perełki i idą szybko na sprzedaż.

 

Ciekawe jak zagramy z Niemcami. Na pewno muszą coś zrobić z dośrodkowaniami i stałymi fragmentami gry, bo to oceniam niedostatecznie.


  • 0



#62

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie nie zdziwiłbym się jakbyśmy strzelili dwie bramki Niemcom, a to dlatego, że oni nie bronią się 11 zawodnikami jak Irlandia, więc jest więcej miejsca, ale z drugiej strony, lepiej przerywają grę w środku pola niż Irlandczycy.


  • 0



#63

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że nikt nie docenia Islandii. Przecież oni kapitalnie przejechali eliminacje, a nie mieli wcale takich łatwych drużyn. Tam zaszła gruntowna przebudowa i ja bym nawet rozpatrywał Islandię w roli czarnego konia. W każdym bądź razie sam na nich nie postawie, bo nie licząc Polski, kibicuje Portugalii. Pójdę za głosem serca, ale rozum mi podpowiada, że Islandia tego meczu nie przegra.


  • 0



#64

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobaczymy, stare angielskie (hihi) przysłowie mówi "eliminacje swoje, a turniej swoje". Pierwszy mecz wszystko zweryfikuje, tymczasem zdecydowanie bezpieczniejszą opcją jest myśl o zwycięstwie ekipy Krystyny. Mam mieszane przeczucia co do tego z jakiej strony pokażą się Islandczycy, ale już w tej kolejce mocno ryzykowałem z Turkami i przeżyłem wielkie belgijskie rozczarowanie,  więc czas trochę przystopować z szaleństwami. :P


  • 0



#65

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Dokładnie Edric. Byłem przekonany, że Belgia podejmie walkę, a zagrali słabo. 17 akcji na bramkę i tylko dwa celne strzały, to ja dziękuję za coś takiego.


  • 0



#66

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wiadomo piłkarska reprezentacja Rosji na Euro 2016 otrzymała "odroczoną" dyskwalifikację i warunkowe dopuszczenie do dalszych rozgrywek w związku z burdami wywołanymi przez kibiców tego kraju w Marsylii oraz używanie na stadionie środków pirotechnicznych.

Ponadto - jak informuje UEFA w wydanym komunikacie - musi zapłacić karę finansową w wysokości 150 tysięcy euro.
UEFA informuje, że zawieszenie dyskwalifikacji zostanie cofnięte, jeśli ponownie dojdzie do jakichkolwiek zamieszek na stadionie podczas meczu rosyjskiej drużyny.

 

Ciekawi mnie czy gdyby sytuacja z kibicami się powtórzyła Rosja faktycznie zostałaby wyrzucona z mistrzostw. Takiej sytuacji chyba jeszcze nie było. Owszem UEFA nie raz nakładała karę dyskwalifikacji na kluby(o czym sami się przekonaliśmy) ale nigdy nie na reprezentacje...

 

EDYCJA:

 

Rosyjscy kibice wdali się w kolejną bójkę z Anglikami. Tym razem do starć doszło w Lille, gdzie reprezentacja Rosji zagra dziś ze Słowacją. "Mimo odroczonej dyskwalifikacji UEFA, zamieszki z udziałem rosyjskich kibiców nie ustają" - komentuje portal gazeta.ru. Jak podała BBC, do bójki doszło w nocy, przy barze nieopodal dworca kolejowego, gdzie przesiadywali angielscy kibice. Rosyjscy fani przechodzili obok. Konflikt zaczął się od rzucania wyzwisk. Później w ruch poszły pięści i krzesła. Bójkę przerwało przybycie francuskiej policji. Dwóch Rosjan zostało zatrzymanych. 

 

(http://www.tvn24.pl)


  • 0



#67

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówiłem z tą Islandią? Gdybym nie kibicował Portugalii, to bym postawił remis, no cóż, serce wygrało.

Tragedia z tym EURO, nic nie trafiam praktycznie, każdy gra zachowawczo i kalkuluje, nikt nie ma odwagi zagrać otwartej piłki. Ktoś kto strzeli na 1:0 od razu się zamyka, a ktoś kto straci bramkę nie atakuje, jakby się bał stracić kolejnej. Na razie jeden z najnudniejszych turniejów jakie w ogóle pamiętam w swoim życiu. Ciekawe czy doczekam spotkania, gdzie padnie więcej niż 3 bramki chociaż?


  • 0



#68

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ciekawe czy doczekam spotkania, gdzie padnie więcej niż 3 bramki chociaż?

Włacz CopaAmerica, tam nie meczy z mniejszą ilością bramek :D Jak na razie Euro nie porywa, poza meczami naszych.


  • 2



#69

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny raz tracę wynik w 90+min, przecież to niewiarygodne, że można mieć takiego pecha. :wtf:


  • 0



#70

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Daniel, no to u mnie odwrotnie, kolejny raz zyskuje w doliczonym czasie.

Najlepsze było wczoraj, Francja w ostatnich sekundach strzela dla mnie gola na 2:0 ;D


  • 0



#71

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobry remis z mistrzami świata :)

Myślę że jest bardzo elegancko.

 

:bronze: :bronze: :bronze: :bronze: :bronze: :bronze: :bronze: :bronze: :bronze: :bronze: :bronze:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 16.06.2016 - 22:16

  • 2



#72

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie mecz bomba. Równo graliśmy, nie daliśmy się stłamsić, odgryzaliśmy się całkiem fajnymi akcjami. Defensywa super - Pazdan moim zdaniem man of the match. Lewy tam cisnął z przodu, ale sam to i Messi ma problem...połowa kadry niemieckiej, na co dzień trenuje z Robertem w Bayernie, więc ciężko się wzajemnie oszukać ;)

Denerwował mnie Grosicki, grał lekceważąco, tracił, jakieś piętki...lipa. Problem ma też Milik - ze skutecznością - słabo to wygląda, mógł dać nam dzisiaj 3 pkt. 

Ale generalnie super :) teraz we wtorek 3 pkt z Ukrainą, Niemcy 1:0 z Irlandczykami i wychodzimy na pierwszym miejscu :D


  • 0



#73

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jak Pazdan zagrał mecz życia - dawno nie widziałem tak perfekcyjnego meczu u obrońcy, tak Milik zagrał najgorszy mecz życia - analogicznie, dawno nie widziałem tak tragicznego meczu w wykonaniu napastnika.

Udało się zremisować i jest super, ale jeśli Milik się nie ogarnie i zagra tak w fazie pucharowej to może nas to słono kosztować. Lewy skupia na sobie kilku graczy, przez co Milik ma więcej miejsca i nie może tak grać jak dziś. Rozumiem zepsuć jedną okazję, ale nie 4-5! Dziś powinien mieć obowiązkowo dwa gole, pierwsza sytuacja była taka, że 80% ludzi z tego forum by to trafiło.

Jeśli wyjdziemy z drugiego miejsca to prawdopodobnie trafimy Szwajcarów. Chociaż nie wiem czy nie łatwiej by było z Francją. :D


Użytkownik Daniel. edytował ten post 17.06.2016 - 01:29

  • 0



#74

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mecz z Niemcami był świetny, szkoda tylko tych niewykorzystanych sytuacji przez Milika, zwłaszcza tych dwóch stuprocentowych. Remis z mistrzami świata, jak najbardziej zasłużony. Teraz czeka nas mecz z Ukrainą, która gra już tylko dla samego grania, bo z grupy już na pewno nie wyjdzie, tego meczu raczej nie przegramy.   


  • 0



#75

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więcej miałbym punktów jakbym obstawiał same 0:0, co za tragiczny turniej!! Nigdy w życiu nie widziałem tak słabego turnieju, nikomu się grać nie chce czy o co tu chodzi? Czy w ogóle padną kiedyś dla jakiejś drużyny 3 bramki? Ile padło goli w pierwszych połowach spotkań? Ze 3 chociaż przez cały turniej?

Formuła 24 drużyn okazała się totalnym niewypałem, drużyny teoretycznie słabsze nie chcą grać w piłkę i murują bramkę, a faworyci nie mają na nich kompletnie sposobu.


  • 4




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych