Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2016 - FRANCJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#121

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na tym euro na bukmacherce można było zarobić ale weź tu traf ;) I jeszcze Islandia 2-1. Jak to się tak utrzyma, to niestety nie będziemy czarnym koniem.

Walia? Belgia? Obojętne. Każdy w naszym zasięgu.


  • 0



#122

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlatego oprócz Pazdana mamy jeszcze Glika :P Poza tym tak samo jak Ronaldo może miec dobry dzień, tak i nasza reprezentacja może miec taki ;) w Portugalii są indywidualności, ale Polska ma drużynę-tak mniej więcej wypowiedział się Kuba i się do tego przychylam. a Walia tak i owszem, ma spore szanse, nawet ich obstawiłam, ale nadal jestem pod wrażeniem Belgii. i też mają swoja gwiazdę przecież ;) wsjo się okaże wkrótce.


  • 0

#123

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i Islandia w ćwierćfinale. Z Agnlikami 2:1 w 1/8... szacun ;d


  • 0



#124

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś w ogóle wytypował Islandię dzisiaj? :D

Brawa się należą, zasłużyli, Anglia zagrała strasznie słabo, bez pomysłu, wszyscy kluczowi zawodnicy bez formy na Euro.


  • 0



#125

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś w początkowych stronach tego tematów tak zachłannie starał się udowodnić jak to mocna nie jest BPL i Anglia.... Pokazali na co ich stać :D


  • 2

#126

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja wytypowałam, ja :D

Należą się jak nic! Pięknie grali! Ciekawe jak im z Francją pójdzie :D


  • 1

#127

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja wytypowałam, ja :D

Należą się jak nic! Pięknie grali! Ciekawe jak im z Francją pójdzie :D

Francji w końcu musi się skończyć szczęście i mam nadzieję, że to się stanie właśnie w następnym meczu z Islandczykami. Chyba, że zaczną grać fajną piłkę.


  • 0

#128

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gratulacje Lili.

 

Czytam na fb, że Anglicy w ciągu 4 dni po raz drugi wychodzą z EUROpy ;) Mają talent!!!


  • 0



#129

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jooe ja też mam nadzieje, że jednak Islandia znowu zaskoczy wszystkich :)

 

tati dzięki :D


  • 0

#130

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś w ogóle wytypował Islandię dzisiaj? :D

Brawa się należą, zasłużyli, Anglia zagrała strasznie słabo, bez pomysłu, wszyscy kluczowi zawodnicy bez formy na Euro.

Dałem Islandię, nie jestem zaskoczony. Młody jestem ponoć, ale od kiedy pamiętam tradycją Anglii jest wyjść z grupy i odpaść, choćby (jak pisałem na SB) grali z Haiti. Większe zdziwienie by mnie wzięło, gdyby zagrali w ćwierćfinale.

Oni grają ten sam futbol co 5 lat temu, co 10 lat temu, a co starsi ode mnie pokusiliby się pewnie o wielokrotność... Nie można daleko zajść czymś takim, a Islandia mimo mojego powątpiewania z początku turnieju jest fenomenalna. Trudny przeciwnik dla każdego faworyta, dokładność ich podań urzeka, może pod kątem efektowności patrząc nie jest to najpiękniejszy futbol (chociaż dalej bardzo ładny), ale aż trudno oderwać wzrok. Cieszyłem się z ich goli jakby to nasi grali, no mają mój miecz i topór...


  • 1



#131

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muszą teraz świętować
My świętujemy 30 czerwca ;) Brawa dla Isladnii, mam takie samo zdanie jak Edric. Islandia nie powala jakością ale jest w nich coś, co się podoba. Ciesze się, że wygrali. Anglia - brexit ;p


  • 0



#132

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grą przypominają trochę Atletico, lub Leicester. Może tak dobrze nie bronią, ale za to bardzo skutecznie odrabiają straty.


  • 0



#133

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Załamka :( byliśmy lepszą drużyną. Będę odchorowywać ten ćwierćfinał przez całe życie.

Byliśmy lepsi. Słabiutki ten nasz półfinalista.


  • 0



#134

Lili.
  • Postów: 89
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zaslugiwalismy na wygraną. Chłopaki grali dobrze,jestem z nich dumna. Wielka szkoda,ale obysmy odbili to sobie na kolejnym turnieju. Ważne że pokazaliśmy,że umiemy grać i jesteśmy mocnym przeciwnikiem. Do tego wypromowalismy mam nadzieję kilku naszych.
  • 0

#135

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie da się wygrać Mistrzostw Europy na samych karnych. No cóż, jedyne pocieszenie, że postawiłem w typerze na Portugalię.

Taka ciekawostka: Portugalia nie wygrała ani jednego meczu na tym turnieju w regulaminowym czasie gry, a są w półfinale i mają już zapewniony co najmniej brązowy medal.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych