Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2016 - FRANCJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#76

neurotoksyna.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W koncu mozemy wyjsc na przeciw mistrzom swiata, a tym bardziej, ze to Niemcy nimi sa i nie bac sie o wynik.. Powiedzmy sobie szczerze, mimo ilosci celnych podan, posiadania pilki Niemcy powinni przegrac.. Chyba nie mieli takiej 100% sytuacji co my.. Slaba skutecznosc Milika ich uratowala.. Ale wierze, ze Milik jeszcze pokaze na co go stac :)
Tak z ciekawosci - na kogo mozemy trafic jesli wyjdziemy odpowiednio z 1go i 2go miejsca? Przegrana z Ukraina daje nam awans? Bo z tego co mi wiadomo remis = awans :)

D O double G!
Widzieliscie co Pazdan robil?;D mial moze jeden, czy tam dwa bledy.. Ale udowodnil, ze przyda sie dla kadry :)

Użytkownik neurotoksyna edytował ten post 17.06.2016 - 19:31

  • 0

#77

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cyfrowy Polsat blokuje niemieckie kanały z meczami EURO 2016. Pokazujemy jak to ominąć

Do tej pory niemiecki ZDF był dostępny na kanale 470 Cyfrowego Polsatu. Teraz tam go nie ma, jednak ten kanał można przywrócić dzięki całkiem prostemu zabiegowi na naszym dekoderze. Poniższy poradnik dotyczy ogółu sprzedawanych urządzeń, dla niektórych może to wyglądać odrobinę inaczej, jednak ustawienia różnych urządzeń są bardzo podobne i wystarczy poszukać najbardziej podobnej pozycji w menu.

W ustawieniach dekodera należy wyszukać opcję ręcznego wyszukiwania kanałów telewizyjnych. Aby znaleźć ZDF należy ustawić parametry:

Częstotliwość: 11054
Prędkość transmisji: 27500
Polaryzacja: Pozioma
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.

Niektóre mecze są transmitowane również na Das Erste:

Częstotliwość: 11541
Prędkość transmisji: 22000
Polaryzacja: Pionowa
FEC: 5/6
Satelita: Hot Bird 6, 8 lub 9.

W obydwu przypadkach po wyszukaniu kanału wciskamy OK na pilocie i na liście dostępnych powinniśmy mieć sporo „dziwnych” stacji. Jednak w okolicach kanału 1000+ powinniśmy mieć niemieckie stacje, które transmitują mecze EURO 2016

Wszystko na prawie i regulaminie abonamentu o czym w źródle:

http://antyweb.pl/cy...-zdf-das-erste/

. . .

Polak potrafi ;)

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 17.06.2016 - 19:37

  • 0



#78

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda, że Polacy wykupują te pakiety. Gdyby nikt tego nie wykupił to by się ten Solorz tym udławił do tego stopnia, że nigdy więcej nie przyszłoby mu na myśl nic kodować. Ja oczywiście nie wykupiłem i nie mam zamiaru tego robić.


  • 2



#79

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta metoda działa bo sam mam CP i tak zrobiłem. Te kanały ZDF w zasadzie nie są kodowane skoro można je przywrócić. Po prostu zostały usunięte z listy bo CP uznał że tylko polsat może nadawać mecze na euro.

Reszta osób która chce mieć kanały polsat sport 2 i 3 wystarczy że przedłuży umowę na 24 miesiące i ma do nich dostęp bez dodatkowych opłat ( jeśli umowę da się przedłużyć)


  • 0



#80

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Polak potrafi ;)

 

 

Turek też :D

Tyle tylko, że czasem mniej

 

 

Nie wdając się w rozważania, co lepsze - oglądanie za darmo (czasem z małymi kombinacjami alpejskimi), czy oglądanie za kasę, myślę, że oglądać warto.

Głównie dla klimatu imprezy.

Mnie też trochę boli, że to, co dawniej miałem za darmo, teraz muszę okupić daniną ze stówki ale, po pierwsze - takie mamy czasy, a po drugie - taka ilość meczy, za taką kasę, raz na cztery lata... Jakby to przeliczyć na sztuki, to dość dobra cena wychodzi.

Da się odżałować :D

Faktem tez jest, to co napisał Wszystko.

U mnie, w Multimedia, jak zadzwoniłem żeby wykupić dostęp, to pani z infolinii zaproponowała mi dostęp za free, pod warunkiem, że wykupię jakiś pakiet sportowy za 18 zet na miesiąc (nie byłem zainteresowany) albo, przedłużę umowę na 24 miesiące (nie mogłem, bo akurat rok temu podpisałem ją na 2 lata, więc mam jeszcze rok do odbębnienia :D)


  • 0



#81

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, że nie będą wydziwiać za rok z Pucharem Konfederacji (ale pewnie nie będą, bo Polacy grać nie będą... nie będą, prawda?), bo jak dobrze pamiętam ostatni oglądałem bezproblemowo właśnie na Polsacie Sport bez żadnych dopłat.

Trochę dziwnie się ogląda Polaków (prawie) wychodzących z grupy. Jakby nagle inscenizację Grunwaldu wygrali Krzyżacy.

To rozczarowanie po fazie grupowej i "Polacy nic się nie stało" jednak też mają swój urok. :D


  • 2



#82

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak ktos ma problem z TV to przez internet moze ogladac wystarczy KODI z dodatkiem typu Phoenix i na BBc1 itv 1 idzie ogaldac mecze :) w live, a dla tych co na południu mieszkają na czeskich kanałach lecą wszytskie mecze :)


  • 0

#83

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Polsce tyle się ostatnio mówi o telewizji "narodowej" o jej misji itd. Ale myślę że nadal jesteśmy sto lat za murzynami.

 

 Urwałem się z pracy wcześniej. Włączam BBC a tam, mecz Niemcy VS Irlandia Północna. Wprawdzie kibicem jestem okazjonalnym, ale gdy Polska odnosi sukcesy, (obojętnie w jakiej dziedzinie) to chcę być tego świadkiem. 

 A więc konsternacja, gorączkowe poszukiwania transmisji na żywo w necie. mecz trwa, ciśnienie rośnie, i nagle światełko w tunelu.  Przypomniało mi się, że na PS4 zaraz obok Yotube, pojawiła się ikonka Euro 2016. Odpalam. I co widzę? Powtórki meczów, najlepsze akcje, masa różnych informacji i TRANSMISJE NA ŻYWO!!!. Oczywiście do wyboru, w tym momencie dwa mecze.  Klik Polska VS Ukraina, i na ekranie widzę jak Biało-czerwoni przechodzą do jednej ósmej finału. :beer2:

 

 Wszystko pod szyldem BBC. Bez płacenia, logowania, itd. 100% legal. Wprawdzie nie HD, ale jakość zadowalająca. Wiem że brzmi to jak reklama, ale tyle się ostatnio mówi w Polsce o Roli i Misji telewizji publicznej.

 

 Z resztą nie ważne.

 POOOLSKAAAAAAA BIAŁOCZERWONII!!!!!!!!!!!!!!!!


  • 0



#84

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sobota, godzina 15, pierwszy mecz 1/6 gramy ze Szwajcarią. Jak dla mnie rywal do pyknięcia, nasi napastnicy powinni trochę popracować nad celnością i skutecznością. Liczę, że Lewandowski w końcu zabłyśnie ;)


Użytkownik Last Sicarius edytował ten post 21.06.2016 - 20:39

  • 0



#85

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzieliście co śmiecie z Anglii zrobiły z naszą flagą? Mam nadzieję, że dostaną oklep na ulicach Francji od Polskich kibiców. To było przegięcie i cios poniżej pasa, mam nadzieję, że Polacy w Anglii obronią naszego honoru.


  • 0



#86

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzieliśmy Danielu. Trzeba to olać i nie zawracać sobie głowy pijanymi Anglikami bo znowu wybiórcza i zachodnie media zrobią z nas faszystów. W takim momencie należy promowac polskich kibiców którzy na spontanie odśpiewali Hymn na meczu z Ukrainą.

Użytkownik Sebastian. edytował ten post 21.06.2016 - 21:22

  • 0



#87

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hiszpania właśnie psuje pudło większości z nas.  Dzięki wygranej Chorwacji, to oni stają się potencjalnymi rywalami naszej druzyny w 1/4, jeśli pokonamy Szwajcarię. Balonik będzie rósł. 


  • 1



#88

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O co chodzi w ogóle w grupie F :D Faworyzowana Portugalia i Austria miały bez przeszkód wyjść z grupy, a tu Islandia i Węgry zapewniły sobie awans. Najlepszy mecz jak narazie na euro to Portugalia-Węgry. Brawa także dla Islandii, która utrzymała swoją drugą lokatę strzelając w samej końcówce :)


  • 0



#89

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby Ronaldo zawsze tak się chciało jak dziś to Portugalia byłaby faworytem. Kapitalna asysta, potem ta bramka, która prawdopodobnie zostanie bramką turnieju, albo na pewno w TOP3. Zagrał prawie jak z Wolfsburgiem, gdyby tylko na obronie miał piłkarzy, a nie tyczki to dziś zjadłby te Węgry.

Prawda jest taka, że Portugalia z takim Ronaldo może wygrać z każdym. Problem jest jednak taki, że Ronaldo nie zawsze się tak chce.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 22.06.2016 - 20:08

  • 0



#90

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby Ronaldo zawsze tak się chciało jak dziś to Portugalia byłaby faworytem. Kapitalna asysta, potem ta bramka, która prawdopodobnie zostanie bramką turnieju, albo na pewno w TOP3. Zagrał prawie jak z Wolfsburgiem, gdyby tylko na obronie miał piłkarzy, a nie tyczki to dziś zjadłby te Węgry.

Prawda jest taka, że Portugalia z takim Ronaldo może wygrać z każdym. Problem jest jednak taki, że Ronaldo nie zawsze się tak chce.

 Gdyby Ronaldo zajął się graniem a nie nauką fruwania czy sportami wodnymi to może Portugalia by coś osiągnęła. Tymczasem fartem i jakimś wielkim nieporozumieniem jako jedna z najsłabszych drużyn z 3 miejsc lądują po tej stronie drabinki gdzie każda drużna ma równe szanse na finał.

 

Gdybać jeszcze można o obronie Węgrów...

 

To nieporozumienie, że 3 miejsce jest bardziej wygodne niż drugie...


Użytkownik Jooe edytował ten post 25.06.2016 - 13:05

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych