Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2016 - FRANCJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Na lekceważeniu korzystają zespołu typu Juve, Atletico, Bvb. Jeśli dla City awans do półfinału to wybitne osiągnięcie to nie wróży to nic dobrego. A zagrali tam nawet fatalnie.

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

A więc patrząc na skład MC dojedziemy do wniosku, ze są za słabi? Nie takie zespoły wygrywały trofea. Po prostu odpadnięcie z LM jest dla nich mniejszą stratą niż utrata tytułu mistrzowskiego.


  • 0

#32

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Na lekceważeniu korzystają zespołu typu Juve, Atletico, Bvb. Jeśli dla City awans do półfinału to wybitne osiągnięcie to nie wróży to nic dobrego. A zagrali tam nawet fatalnie.

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

A więc patrząc na skład MC dojedziemy do wniosku, ze są za słabi? Nie takie zespoły wygrywały trofea. Po prostu odpadnięcie z LM jest dla nich mniejszą stratą niż utrata tytułu mistrzowskiego.

 

To ciekawe czemu tak ostro walczą, żeby za rok dostać się do LM. :D Żeby znowu odpaść nic nie pokazując i tłumaczyć się, że liga podwórkowa ważniejsza?


  • 0



#33 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

 

Na lekceważeniu korzystają zespołu typu Juve, Atletico, Bvb. Jeśli dla City awans do półfinału to wybitne osiągnięcie to nie wróży to nic dobrego. A zagrali tam nawet fatalnie.

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

A więc patrząc na skład MC dojedziemy do wniosku, ze są za słabi? Nie takie zespoły wygrywały trofea. Po prostu odpadnięcie z LM jest dla nich mniejszą stratą niż utrata tytułu mistrzowskiego.

To ciekawe czemu tak ostro walczą, żeby za rok dostać się do LM. :D Żeby znowu odpaść nic nie pokazując i tłumaczyć się, że liga podwórkowa ważniejsza?

 

Za samą kwalifikację do LM dostają kasę, natomiast zyski z praw tv i kasa za wygranie BPL są ogromne, także można zrozumieć czemu niektórzy koncentrują się na lidze.

 

Ja nie chcę nikogo obrazić czy wkurzyć ale jeśli masz w lidze tylu mocnych rywali co MC to trudniej się starać o Lm niż kiedy masz 1 lub 2 rywali jak Bayern, Barca czy Real. W takich warunkach wygranie obu może być niemożliwe.


  • 0

#34

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

Za samą kwalifikację do LM dostają kasę, natomiast zyski z praw tv i kasa za wygranie BPL są ogromne, także można zrozumieć czemu niektórzy koncentrują się na lidze.

Ja nie chcę nikogo obrazić czy wkurzyć ale jeśli masz w lidze tylu mocnych rywali co MC to trudniej się starać o Lm niż kiedy masz 1 lub 2 rywali jak Bayern, Barca czy Real. W takich warunkach wygranie obu może być niemożliwe.

 

Jakich mocnych rywali City w lidze masz na myśli? Nie widzę tam mocnych drużyn. Kiedyś za czasów Mourinho w Chelsea, The Blues byli faktycznie mocną ekipą, na United SAF'a też wszyscy bali się trafić. Teraz nie ma tam mocnych drużyn. Nie wiem czy inne ligi tak wystrzeliły a angielska zatrzymała się na poziomie sprzed kilku sezonów...czy po prostu mocno obniżyli loty.

 

Atletico o budżecie i dochodach kilka razy mniejszych od City potrafi walczyć do końca sezonu na dwóch frontach. I to z takimi rywalami jak Barcelona czy Real. 


  • 0

#35

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś za czasów Mourinho w Chelsea, The Blues byli faktycznie mocną ekipą

 

Jak już mówimy o CFC, to Mourinho wiele wygrał ale jak dla mnie to trener na 3 sezony max( i jeśli chodzi o LM to w ogóle się nie sprawdził, Chelsea w Europie radziła sobie lepiej za czasów innych trener, a w końcu wygrał to no-name Di Mateo), już lepiej jak dla mnie wyglądała Chelsea za czasów Carlo. Mourinho ze swoją taktyką nigdy się nie zmienił. Liga Angielska od jakiegoś czasu w ogóle nie ma podjazdu do Hiszpańskiej, a Niemiecka też jej odjeżdża. 

 

Atletico to w ogóle Ciekawy przypadek, udało im się przerwać Hegemonie 2 drużyn w La Liga, a teraz 2 finał LM na przełomie 3 sezonów. Simeone robi dobra robotę niczym Klopp w BVB.


Użytkownik Last Sicarius edytował ten post 14.05.2016 - 19:21

  • 0



#36 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Jakich mocnych rywali City w lidze masz na myśli?

Hmm pomyślmy. Na pewno nie mówiłem o MU, CFC, LFC, ARS, KFC, Everton, Southampton czy Swansea. Ponad to mamy w lidze Stoke "wąska taktyka, szerokie łokcie i jedziemy" City, cz WHU.

 

 

tletico o budżecie i dochodach kilka razy mniejszych od City potrafi walczyć do końca sezonu na dwóch frontach.

Jeśli za rywala masz jedynie RM i FCB to może i mogą. Przecież o tym właśnie mówię. Rywalizacja w lidze krajowej i jej poziom wpływają na rozgrywki międzynarodowe.

 

Jest różnica jeśli podchodzisz do LM po meczach ze zdemolowaną Valencią, Villarreal czy Sevilla a kiedy masz za sobą mecz z MC, CFC czy MU.

 

Kto wygrał La Liga w tym roku? Kurcze nawet gdybym nie wiedział to mógłby strzelić w ciemno i byłoby 50/50.


  • 0

#37

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwne, że Ci mocni rywale MC dostają baty w LE od innych drużyn. Mocne w lidze Angielskiej to są tylko NAZWY klubów + medialność. Silnych drużyn to tam nie ma żadnych jeśli chodzi o porównanie do najlepszych w Europie. Hiszpańska jest obecnie poza zasięgiem jakiejkolwiek ligi, a Angielska nie wiem czy na dzień dzisiejszy łapie się do top 3. ManU nawet z grupy nie wyszedł, a miał najprostszą ze wszystkich. Zajęli tam 3 czy 4 miejsce.

A pisanie, że liga Hiszpańska to tylko dwie drużyny to jakiś niesmaczny żart. Pominąć Atletico, które drugi raz w ciągu trzech lat dochodzi do finału LM, albo Seville która za chwilę może wygrać LE trzeci raz pod rząd to skandal.


  • 0



#38

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tu pełna zgoda. Anglieksa liga to jedna wielka komedia. Juz nawet nie ebde wypominal Leicester, ktory osmieszyl ta "lige" do konca. Ile to njuz lat bez wygranego trofeum angielskiej druzyny? A sorry, anglieskie druzyny nie mogą przejsc nawet 1/8 LM. I skonczta gadać ze angielskie druzyny nie graja w Lm bo im nie zależy. To jest ich wymowka!

 

No dostajemy baty bo wiecie no.. nie zalezy nam!!

 

Przecież to kabaret

 

I co z tego, że niby anglieksa liga jest równa? Polska extraklasa też jest równa! Najrówniejsza bym rzekł! Żaden inny mistrz kraju w całej europie nie ma tylu nie wygranych meczy co Legia.


Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 15.05.2016 - 00:34

  • 0

#39

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile to njuz lat bez wygranego trofeum angielskiej druzyny?

 

4 lata od LM, a 3 od LE.

A sorry, anglieskie druzyny nie mogą przejsc nawet 1/8 LM.

 

City nawet do półfinału doszło ale co to 1/8 czy 1/2 D:

 

I skonczta gadać ze angielskie druzyny nie graja w Lm bo im nie zależy. To jest ich wymowka!

No dostajemy baty bo wiecie no.. nie zalezy nam!!

Przecież to kabaret

 

Jedyna drużyna Angielska, która zlała na mecz w Europie to Tottenham. Reszta po prostu była za słaba. Ale LFC dalej szanse na Ligę Europy ma. I w sumie nawet na Super puchar Europy D:

 

 

I co z tego, że niby anglieksa liga jest równa? Polska extraklasa też jest równa! Najrówniejsza bym rzekł! Żaden inny mistrz kraju w całej europie nie ma tylu nie wygranych meczy co Legia.

No to żeś zaszalał. Porównanie po byku.


Użytkownik Last Sicarius edytował ten post 15.05.2016 - 00:55

  • 0



#40

Alex Hope.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba komuś się tematy pomyliły, ten jest o Mistrzostwach Europy w piłce nożnej, a nie rywalizacji europejskich lig futbolowych.

 

Wydaje mi się, że największe szanse na wygranie turnieju ma gospodarz - Francja.

Bardzo mocny skład, mimo braku Benzemy. Chyba tylko Niemcy będą w stanie z nimi rywalizować.

Co do Polski, to fajnie by było chociaż do półfinału dojść.


  • 0

#41

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Jeśli za rywala masz jedynie RM i FCB to może i mogą.

 

Kończ waść, z taką ignorancją nawet nie chce mi się dyskutować. Żałosne.

 

BBVA składa się tylko z 3 drużyn.

iWKad22.jpg

 

 

@Alex Hope

 

i dlatego nie należy poruszać innych tematów traktujących o piłce nożnej? O czym chcesz tutaj dyskutować skoro mistrzostwa się nie zaczęły? Nie ma materiału do polemiki w tym dokładnym spektrum. 

 

Co do Polski, to fajnie by było chociaż do półfinału dojść.

xD CHOCIAŻ, i wszystko jasne.


Użytkownik Jooe edytował ten post 15.05.2016 - 12:30

  • 0

#42

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stawiać na Niemcy, to chyba szczyt racjonalnego podejścia, chociaż piłka nożna bywa skrajnie nielogiczna i nieracjonalna. :P
Tak czy inaczej, Niemcy i Francja to moi ściśli faworyci. Ci pierwsi wiadomo, a gospodarz jak to gospodarz, wszystkie strzały omijają jego bramkę. No i jak napisał Alex, skład mimo wszystko jest dość zacny.

 

Hiszpania na pewno będzie chciała odzyskać twarz po ostatnim mundialu i chociaż to już nie ta sama drużyna co 6, 4 lata temu to nadal mogą daleko zajść. No i zawsze są Włosi, na których styl gry nikt nie lubi patrzeć, ale jeszcze bardziej nikt nie lubi przeciw niemu grać. Chociaż u bukmacherów nie są nawet w pierwszej piątce to dla mnie nigdy nie wiadomo co Włosi odwalą. Ucieszyłby mnie też udany występ Belgów.

 

Anglicy pewnie zrobią to co zwykle, wyjdą z grupy, by szybko odpaść, nawet nie chce mi się o nich pisać.

 

A czarny koń? Z tym jest zawsze problem, może Islandia, może Walia, a może...?


  • 0



#43

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz to oficjalny temat do rozmów na temat Euro 2016. Temat został przeniesiony do działu konkursowego.

Przypominam o regulaminie forum ------------> http://www.paranorma...tion=boardrules


  • 0



#44

Alex Hope.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U Włochów są dwie kontuzje, jednak nie pamiętam nazwisk. No i nie wiem, jak tam u nich z napastnikiem, bo chyba nie Balotelli :D

Belgia chyba nie zaskoczy, Hazard i Fellaini w tym sezonie to jakaś porażka, do tego Kompany kontuzja.

 

Wydaje mi się, że Polska lub Walia mogą być czarnym koniem tych mistrzostw.


Użytkownik Alex Hope edytował ten post 15.05.2016 - 20:59

  • 0

#45

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U Włochów są dwie kontuzje, jednak nie pamiętam nazwisk. No i nie wiem, jak tam u nich z napastnikiem, bo chyba nie Balotelli

 

Mały karakan z PSG nie zagra, Verrati. Marchisio też kontuzja. I dobrze, niech Conte szybko idzie do Chelsea bałagan ogarniać.

Belgia chyba nie zaskoczy, Hazard i Fellaini w tym sezonie to jakaś porażka, do tego Kompany kontuzja.

Hazard ostatnio formę znalazł, dodatkowo z Kevinem i Lukaku mogą zaszaleć.

Ale i tak Francja i Niemcy pewniaki.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych