Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 września 2015 - Co nadchodzi?

cern illuminati 23 september września 2015 koniec świata abyss

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#61

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tetrady czterech zaćmień księżyca w ciągu dwóch lat zdarzają się częściej, autorzy teorii wybrali sobie te które im pasowały.


  • 0



#62

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

23 września 2015 - Co nadchodzi?

 

 

24 Września. 

 

Jak ja uwielbiam te kretyńskie teorie spiskowe o tajemniczym "cosiu" który ma sie zdarzyć juz już i tak do usranej śmierci .. 


  • 0



#63

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Inna wypowiedź o 500 dniach do chaosu

 

 

 


  • 0

#64

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

23 września 2015 - Co nadchodzi?

 

 

24 Września. 

 

Jak ja uwielbiam te kretyńskie teorie spiskowe o tajemniczym "cosiu" który ma sie zdarzyć juz już i tak do usranej śmierci .. 

 

 

Czemu służy ten post? Jak temat Cię nie interesuje i nie masz w nim nic do dodania, ani za ani przeciw to się nie wypowiadaj.

Personalne wycieczki na temat Twoich uwielbień naprawdę gówno kogo obchodzą...


  • 0

#65

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szukając w swoich zbiorach potwierdzenia wcześniej tu cytowanej informacji o III wojnie światowej przypadkiem natknąłem się na fragment książki "Kosmiczny spust czyli tajemnica Iluminatów" na temat tajemnicy liczby 23, którego przytoczę cytaty:

 

Burroughs postanowił notować dziwne zbiegi okoliczności. Ku jego zdziwieniu liczba 23 pojawiała się w nich wielokrotnie. Pod wpływem jego opowieści, sam zacząłem prowadzić swój własny dziennik. Liczba 23 pojawiała się w nim wielokrotnie. (Czytelnicy książki Koestlera Challenge of Chance zauważą, że w tej encyklopedii dziwnych zbiegów okoliczności liczba 23 pojawia się bardzo często.) Jest to oczywiście znakomite potwierdzenie koncepcji „sieci” – zbiegów okoliczności – synchroniczności, które łączą wszystko ze wszystkim. Ciekawe, że podobne stanowisko formułuje wyznawana przez niektórych fizyków „zasada nierozdzielności kwantowej”. Powiada ona, że wszystkie cząsteczki oddziałują na siebie wzajemnie. Jeszcze dalej zapędza się dr Fritjof Capra, młody fizyk z Berkeley, który  doświadczył  nierozdzielności  kwantowej  podczas  odmiennych stanów świadomości. Dr Capra broni w Tao fizyki „teorii strun”, której sens sprowadza się do tego, że w każdej chwili wszystko jest przyczyną wszystkiego. 21. Zasada nierozdzielności kwantowej i teoria strun nadają nowy ton ontologiczny tzw. „nie-lokalnym” modelom w fizyce współczesnej. Są to takie modele, w których nie funkcjonują ograniczenia einsteinowskiej szybkości światła. Dopuszczają one na przykład taką możliwość, że  przyszłość  w  równym  stopniu  wpływa  na  teraźniejszość  co  przeszłość.

Po pewnym czasie moja pasja odnajdywania w swoim życiu znaczących 23 zaczęła niepokoić moją Piękną Rudowłosą Żonę, Arlen. Słyszałem od niej wiele razy: „To tylko twoje złudzenia. Po prostu jesteś wyczulony na 23 i pomijasz inne liczby”. Jasne. Tyle że ona jeszcze wcześniej ode mnie natrafiła na zagadkę liczby 23. Nasze dwie najstarsze córki z jej poprzedniego małżeństwa urodziły się 23 lutego i 23 sierpnia. Pewnego razu Numerolog zapragnął zobaczyć film Charly razem ze swoim znajomym, który lubił sobie kpić z mojej obsesji na punkcie liczby 23. Film opowiadał o pewnym debilu (IQ koło 70), który przy pomocy neurochirurgii zamienił się w geniusza (IQ ponad 200). W decydującej scenie widać było numer sali operacyjnej. Była nim, oczywiście, 23. Mój znajomy prawie podskoczył ze zdziwienia. „Jezu Partykularny Chryste” – powiedział osłupiały – „Jak ty to robisz?” Większość informacji na temat 23 przedstawiłem w trylogii Iluminatus. Oto kilka wybranych przykładów: „Szalony Pies” Coll został zastrzelony na 23-ej ulicy w wieku 23 lat. Rok później, 23 października 1935 roku, zginął Dutch Schulz, który zlecił zabójstwo Colla. Tego samego dnia postrzelono Marty’ego Krompiera, który był królem nielegalnych zakładów. („To jeden z tych dziwnych zbiegów okoliczności” – powiedział później Krompier policji.) Zabójca Schulza, Charlie Workman, odsiedział 23 lata w więzieniu, zanim został warunkowo zwolniony. Gdy zauważa się tego rodzaju dziwactwa, stają się one dość szybko czymś oczywistym. Nagle, przypomniałem sobie 23 aksjomaty geometrii euklidesowej, fakt że szalony terrorysta z filmu Port lotniczy zajmował siedzenie numer 23, fakt że w starej wersji Opowieści o dwóch miastach Sydney Cartoon ginie jako dwudziesty trzeci człowiek z rąk kata (niektórzy uważają, że to właśnie stąd wzięło się powiedzenie „23 Skiddooo!”). Wiadomo też, że 23 w kodzie telegraficznym oznacza  „przerwane  połączenie”,  podczas  gdy  dwudziesty  trzeci  heksagram  I  Chingu  oznacza  „Rozpad”.  Nie  uwierzycie,  jak  mną  wstrząsnęło,  kiedy  odkryłem,  że  mamusia  i  tatuś  podczas  aktu  poczęcia przekazują zapładnianemu jajeczku po 23 chromosomy, podczas gdy w  spirali  DNA  występują  dziwne  nieregularności  co  23  angstremy. Moją podniosłą wizję niezwykłej roli 23 w akcie reprodukcji dodatkowo wzmocniła lektura Słownika kabalistycznego Aleistera Crowleya. Według niego 23 była liczbą „rozstania, usunięcia, rozdzielenia”, „radości”, „nici” i „życia”.

Matka profesora Seisela nabyła w Monte Carlo książkę Ilji Ehrenburga Die Liebe der Jeannie Ney, której bohaterka zdobywa wielką wygraną obstawiając na ruletce liczbę 23. Pani Seisel postanowiła zaryzykować i zdobyła dwudziestkę trójkę za drugim razem. 23. Wydaje się, że mamy tu do czynienia ze zjawiskiem niemalże archetypowym. Wyjaśnię to trochę później na przykładzie hipotezy dr. Johna Lilly’ego, który twierdzi, że Kosmiczne Centrum Kontroli Koincydencji zwraca szczególną uwagę na tych, którzy darzą je uwagą. W  międzyczasie,  Numerolog  wypracował  jeszcze  jedno  uzasadnienie dla swej koncepcji” – słynną opowieść o tym, jak dr James Watson schodząc po spiralnej klatce schodowej nagle wpadł na pomysł, że DNA ma kształt spirali. Wszelkie ówczesne mikrofotografie kłóciły się z tą teorią, a jednak Watson irracjonalnie zaufał swojej intuicji i dalej pracował nad tym modelem. Udało mu się koniec końców dowieść, że DNA jest podwójną helisą (czyli splotem dwóch spiral) i otrzymał za to Nagrodę Nobla.


Użytkownik xeophyte edytował ten post 10.09.2015 - 15:22

  • 0

#66

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Wypowiedź z 22 września 2014 roku

 

 


  • 0

#67

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właśnie trafiłem na coś "podejrzanego" , nie wiem jak to interpretować...

Proszę wpisać datę 9/23/2015 w google maps, albo google earth.

Jak myślicie, to jakaś ukryta wiadomość, czy żart gości z google ;) 


  • 0

#68

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Właśnie trafiłem na coś "podejrzanego" , nie wiem jak to interpretować...
Proszę wpisać datę 9/23/2015 w google maps, albo google earth.
Jak myślicie, to jakaś ukryta wiadomość, czy żart gości z google ;)

To nic nie znaczy. Jak wpisałem swoja datę urodzenia, to wyskoczył Zamek Królewski w Warszawie. Dzisiejsza data za to znajduje m.in. muzeum karykatury. Google po prostu bierze daty za kawałki adresów, kody pocztowe czy inne takie.
  • 0



#69

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


To nic nie znaczy. Jak wpisałem swoja datę urodzenia, to wyskoczył Zamek Królewski w Warszawie. Dzisiejsza data za to znajduje m.in. muzeum karykatury. Google po prostu bierze daty za kawałki adresów, kody pocztowe czy inne takie.

 

 

Tak, rzeczywiście jest tak jak piszesz. Tylko czy nie jest delikatnie dziwne, że data będąca w tytule tego tematu łączy się z miejscem, gdzie jak niektórzy podejrzewają "coś" ma się wydarzyć ? :) Podchodzę do całej sprawy z bardzo dużym dystansem, jednak ten przypadek mnie zaciekawił.


  • 0

#70

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co ma się wydarzyć? Pokusiłem się o wpisanie  23/09/2015 w Google Maps i co? I nic. Jakież to wydarzenie ma się odbyć np. w Czechach?

Kawałek screena:

 

Untitled.png

 

 





#71

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To dziwne, bo mi wyskakuje zupełnie coś innego. Mianowicie ośrodek CERN. U mnie dzieje się dokładnie to samo co tu : 

 

 

Statystycznie taki zbieg okoliczności jest praktycznie niemożliwy. Podejrzewam, że może chodzić o swojego rodzaju kawał zrobiony przez google dla fanów końca świata dnia 23 września. Albo ktoś stara się nas ostrzec ;) 


Użytkownik Blackhawk edytował ten post 11.09.2015 - 11:49

  • 0

#72

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może zadziałała wyszukiwarka kojarząca datę ze stronami opisującymi rozruch CERN, a może internauci zadziałali ze swojej strony i dodali punkt o nazwie 09-23-2015 pod tym adresem (opcja "dodaj miejsce do map google"). Jak wpisuję swoją datę urodzenia to wyskakuje pewna ulica w Rumunii i jakiś adres w Czechach.


  • 0



#73

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Staniq, bo trza wpisać dokładnie 9/23/2015, inaczej nie bangla - algorytm znajduje coś innego. Dlatego też takie "zabawy" nie mają większego sensu i przypominają próby pseudonaukowców wyszukiwania sekretnych wiadomości w Torze albo całej Biblii w dowolnym tłumaczeniu poprzez wybieranie co drugiej, trzeciej, n-tej litery, czytanie do przodu lub wspak, wybieranie co n-tego słowa i inne, podobne kombinacje. Ze statystyki wynika, że grzebiąc tak zawsze coś się znajdzie. Szczególnie podatny na takie manipulacje jest język hebrajski, gdzie samogłosek zwykle się nie zapisuje, a "zgaduje się" je na podstawie zasad rządzących słowotwórstwem. Jednak jeśli twórca kolejnej teorii o końcu świata zakłada z góry, że jego czytelnicy to idioci nie znający języka tekstu źródłowego, to może dowolne znaczenia przypisywać dowolnym zbitkom liter i nikt z grupy docelowej tego nie będzie kwestionował.
  • 0



#74

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Urgon, a co ja wpisałem?

Untitled.png

 

W filmiku jest wpisana data w sposób nieprawidłowy, ponieważ literka C przed datą przekłamuje wyszukiwania.





#75

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A mnie wyszło to:
Cern.PNG
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: cern, illuminati, 23, september, września, 2015, koniec, świata, abyss

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych