Skocz do zawartości


Zdjęcie

23 września 2015 - Co nadchodzi?

cern illuminati 23 september września 2015 koniec świata abyss

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#76

PWU.
  • Postów: 93
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedy wpisuję datę urodzenia, po"Amerykańsku" pokazuje Francję, a po "naszemu" Szwajcarią.
  • 0

#77

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Faktem jest iż po wpisaniu różnych dat ukazują się miejsca rozlokowane na całym świecie. Mnie zastanawia tylko dlaczego akurat ta data ukazuje to konkretne miejsce, a mianowicie CERN. Jeśli komuś ukazuje się inne miejsce musi uwierzyć na słowo, prześledziłem wątek na zagranicznych serwisach i zdarzają się przypadki osób, którym wyskakuje zupełnie inna lokalizacja jednak są to pojedyncze komentarze.


  • 1

#78

Solin.
  • Postów: 45
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Napewno to nie ma nic wspólnego z CERN..


Użytkownik Solin edytował ten post 12.09.2015 - 22:16

  • 0

#79

mark9220.
  • Postów: 12
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napewno to nie ma nic wspólnego z CERN..

 

CERN 23 września ma zamiar wpleść w życie swoj plan tj otworzyć portal. Dlatego ta data jest również powiązana z CERN.

 


  • 0

#80

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Napewno to nie ma nic wspólnego z CERN..

A skąd pewność że " na pewno" nie?


  • 0

#81

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jaki portal? To są bzdety wymyślane przez bajarzy.
  • 1



#82

Solin.
  • Postów: 45
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ale nawet jeśli otworzy jakis tam portal CERN 23 wrzesnia, to i tak nic sie nie stanie, nawet do 28 września i dalej. To nie ma nic z tym wspólnego. 

I nie wyczekujcie końca świata w tym w Wrześniu. Bo te wydarzenie jest zwiazane z tymi 4 czerwonymi ksiezycami i zacmieniem Słońca. Tak jak pisałem wcześniej, coś sie może wydarzyc w ciągu 2 lat, coś mającego ważne wydarzenie na świecie, ale to i tak nie koniec świata.


Użytkownik Solin edytował ten post 13.09.2015 - 11:04

  • 0

#83

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cztery całkowite zaćmienia księżyca w ciągu dwóch lat powtarzają się średnio co 20-25 lat. Mieliśmy je w latach 1909-1910; 1927-1928; 1949-1950; 1967-1968; 1985-1986 i jakoś żadnej katastrofy nie było. Skończ już z tą Klątwą Krwawych Księżyców, bo to się robi niepoważne.


  • 0



#84

Carnage.
  • Postów: 16
  • Tematów: 12
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja mam najlepiej,w kalendarzu mam 2 razy po 24 dzień ,ale brak 23 :D 


  • 0

#85

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cern i czechy ... jak przełączylem mape na US to juz nie mialem cern tylko cos w NY. poza tym ta data juz w googlu tyle razy była łączona z cern ze algorytm pewnie pokazuje taki wynik wiekszosci szukających sensacji.


  • 0

#86

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze taka mała ciekawostka astronomiczna aby troszkę podgrzać atmosferę, którą przygotowały nam mądre głowy z NASA (bądź ktoś w zaciszu domowym) !

Otóż na swojej stronie umieścili taką, mało znaczącą informację.

Poniżej screeny (autor nieznany).

 

ftlkp5.jpg

106yngz.jpg

 

http://pl.tinypic.co...=8#.VfluvNLtlHw

http://pl.tinypic.co...=8#.VfluxNLtlHw

 

Oczywiście to apokaliptyczne info zniknęło błyskawicznie i zastąpiono je oto takim, skorygowanym newsem

 

2eyc2ub.png

 

2mqtg8x.png

 

http://neo.jpl.nasa.gov/pdc15/

 

Zastanawiam się tylko, skoro "This webpage is CLASSIFIED" to jak takie info mogło ujrzeć światło dzienne ???

A może to tylko internetowy żart zupełnie nie związany z agencja rządu Stanów Zjednoczonych?

Miejmy nadzieję i tego się trzymajmy  ;p

Nie chcemy przecież aby 28 września kamyk o nazwie "2015 PDC-H5" wyrządził nam krzywdę  :>


  • 3



#87

MarcinK.
  • Postów: 80
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzieki za info, trza sie wyposarzyc na wszelki wypadek, zrobic zapasy i kupic wode, moze w tej Danii przetrwam, bo tsunami zostanie stlumione przez wyspy brytyjskie.


  • 0

#88

Flopstar.
  • Postów: 225
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Robi się o tym coraz głośniej.

Od kilku miesięcy narasta histeria związana z tym, że Ziemi grozi podobno zderzenie z dużym ciałem niebieskim. Do kataklizmu ma dojść pod koniec września. Jako dowód w Internecie dystrybuowany jest zrzut ekranu przedstawiający rzekomą zastrzeżoną informację z NASA.

 

 

http://innemedium.pl...a-zagraza-ziemi


  • 0



#89

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak się wpisze w google pdc-h5, to wyskakują same niepoważne strony z tego typu sprawami. Więc chłopcy, ktoś robi was nieźle w bambuko. Ale jak wam się to podoba, no to spoko.
  • 1



#90

jasnosc.
  • Postów: 52
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mysle, ze to fejk. Jednak takie ogolne przemyslenie mam - jesli byloby to realnym scenariuszem to jestem przekonany, ze do ostatniego momentu nikt by sie nie dowiedzial. Oprocz oczywiscie wtajemniczonych. Czyli w razie czego mozna byc pewnym, ze sie zaskoczymy totalnie.


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: cern, illuminati, 23, september, września, 2015, koniec, świata, abyss

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych