Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mój dom został nawiedzony?

duch nawiedzony dom

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
56 odpowiedzi w tym temacie

#46

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem tak.

Nie przesądzam sprawy póki nie zobaczę tego filmu ale na tą chwilę nie mogę powiedzieć żebym czekał na niego z wypiekami na twarzy.

Cały ten temat zaczyna mi się kojarzyć z opowieściami erotomana - gawędziarza (bez urazy), który smakuje każde słowo zamiast wziąć się do roboty :D

Ale to może dlatego, że autor przyjął zupełnie inną taktykę niż 99% innych w podobnych tematach i, póki co, skupił się na budowaniu napięcia.

Pożyjemy - zobaczymy


  • 0



#47

Natastorat.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że większość z was czekała na film w którym będe obracał krzesła i udawał że coś się dzieje.

Napięcie? przecież napisałem, że jutro ma być film.

Zwracałem się tutaj by udowodnić nagraniem coś co się dzieje w tym domu ale zostałem...wyśmiany?

Bardzo dziękuję za okazany szacunek.

Każdy post traktowany tu jest jako historyjka a przecież to forum ''paranormalne'' forum powstało w celu wyśmiewania sytuacji?

Jak widać muszę zwrócić się na bardziej poważny portal o tej tematyce bądź sam facebook bo z każdym komentarzem jest coraz lepiej...

Oczywiście, lepiej by było gdybym wstawił video w którym manipuluję linkami itp. a i tak bym był obrażany, wstawię autentyczny film? zostanę bardziej obrażony bo nie będzie akcji jak na horrorach.

Śmieszy mnie to z powodu, że jasno napisałem że film się pojawi maksymalnie jutro nawet gdyby nic się nie działo a tu widzę logika hmm specyficzna.


  • 0

#48

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Spokojnie Natastorat, każdy tu czeka  na Twój film. Uwierz mi, że na facebooku będziesz miał więcej szyderców niż tutaj. Tutaj jest tak trochę "intymnie" , nie znalazłam innego słowa.. sorry. Wyluzuj trochę i  zrozum, że wszędzie, na każdym forum znajdzie się ktoś, kto będzie się naśmiewał. To jest normalne. Tak jak w życiu.

Albo chcesz się podzielić z nami swoją historią albo nie. Nikt Cię tu nie trzyma, ale  z pewnością jest to najbardziej poważne forum o tej tematyce, tego możesz być pewien. Pozdrawiam i trzymam kciuki za owocne nagrania. 


  • 0

#49

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Natastorat

 

Uściślijmy.

1. O tym, że film pojawi się "jutro" napisałeś wczoraj - inaczej mówiąc twoje "jutro", to nasze dziś.

2. Zostałeś wyśmiany? A przez kogo?

3. Nie okazano ci szacunku? A w jaki sposób?

4. Ktoś cię obraża? Kto?

5. Na zarejestrowanym przez ciebie filmie "działo się" (jak twierdziłeś) ale i tak go nie wstawiłeś bo... (tu odsyłam do twoich uzasadnień) To CO konkretnie cię śmieszy?

6, czyżbyśmy przechodzili do fazy nr 5?


  • 1



#50 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzę, że większość z was czekała na film w którym będe obracał krzesła i udawał że coś się dzieje.

Napięcie? przecież napisałem, że jutro ma być film.

Zwracałem się tutaj by udowodnić nagraniem coś co się dzieje w tym domu ale zostałem...wyśmiany?

Bardzo dziękuję za okazany szacunek.

Każdy post traktowany tu jest jako historyjka a przecież to forum ''paranormalne'' forum powstało w celu wyśmiewania sytuacji?

Jak widać muszę zwrócić się na bardziej poważny portal o tej tematyce bądź sam facebook bo z każdym komentarzem jest coraz lepiej...

Oczywiście, lepiej by było gdybym wstawił video w którym manipuluję linkami itp. a i tak bym był obrażany, wstawię autentyczny film? zostanę bardziej obrażony bo nie będzie akcji jak na horrorach.

Śmieszy mnie to z powodu, że jasno napisałem że film się pojawi maksymalnie jutro nawet gdyby nic się nie działo a tu widzę logika hmm specyficzna.

A nie jest historyjką? 99.99% takich opowieści to ściema więc czemu się dziwisz. Zamknij usta krytykom filmem i/lub zdjęciami. Dopóki nie udowodnisz nie licz że wszyscy będą ślepo wierzyc w tego typu rzeczy. A sceptycy nie są tacy źli. Szczerze.


  • 0

#51

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

6, czyżbyśmy przechodzili do fazy nr 5?

 

A pamiętasz przyjacielu mój post #8 z tego tematu? :] zaczyna się miganie, a potem autor zniknie pod płaszczykiem: "zostawcie mnie, tam naprawdę był duch!!".


  • 0



#52

Natastorat.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

6, czyżbyśmy przechodzili do fazy nr 5?

 

A pamiętasz przyjacielu mój post #8 z tego tematu? :] zaczyna się miganie, a potem autor zniknie pod płaszczykiem: "zostawcie mnie, tam naprawdę był duch!!".

 

Materiał z poprzedniej nocy jest już wycięty zapraszam na facebooka.

A Panu moderatorowi zamknę ten pyszczek bo za dużo szczeka, proszę bardzo można mnie blokować bo tu się tylko wstawia denne historyjki a autentyczne wydarzenia się zablokuje prawda?

A o tym filmiku będzie głośno gwarantuję.

 

Czyli jednak coś jest na rzeczy, skoro tak się bulwersujesz :) może jakaś meliska jak będzie nam tu wrzucał film?

 

Kronikarz


  • 0

#53

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To udowodnij, że Twoja historia jest autentyczna, a nie od razu zakładasz, że i tak zostaniesz skrytykowany.


  • 0



#54

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Materiał z poprzedniej nocy jest już wycięty zapraszam na facebooka.

Jakiś link? Bo facebook spory jest.

Zaryzykuję też pytanie - co stało na przeszkodzie, żeby wrzucić to tutaj?


  • 0



#55

Natastorat.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Materiał z poprzedniej nocy jest już wycięty zapraszam na facebooka.

Jakiś link? Bo facebook spory jest.

Zaryzykuję też pytanie - co stało na przeszkodzie, żeby wrzucić to tutaj?

 

Link podaję tylko w prywatnej wiadomości, za chwilę zostanie wstawiony gwarantuję że nawet bez linka o nim usłyszysz ale tak podać mogę. Już kończę z pisaniem tutaj to nie ma sensu...kilka osób z którymi rozmawiałem na żywo nie w internecie jest lekko mówiąc zdziwiona materiałem.

Na facebooku będzie więcej osób które wręcz muszą (bo jest to bez ingerencji innych osób) wierzyć w autentyczność tego materiału.

Dlaczego w prywatnej?

Bo nie chcę na swoim facebooku takich osób jakie są na portalu (obrażam tylko te bydło które w chamski sposób to komentuje - pan mo....)

Dziękuję za czytanie tego co tu pisałem niestety w chwili obecnej nie mam nerwów na wariatów, mam swoje problemy.

 

obraza2.gif

 

A Ty masz jakąś umowę z Facebookiem? Czy chcesz pokazać kolegom z gimnazjum swoje magiczne krzesło?

Możesz śmiało podawać link, ja nie mam Facebooka :)

 

Kronikarz


  • 0

#56

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A pamiętasz przyjacielu mój post #8 z tego tematu? :] zaczyna się miganie, a potem autor zniknie pod płaszczykiem: "zostawcie mnie, tam naprawdę był duch!!".

Wow, przewidziałeś to! Może pomyśl o jakiejś wróżbialskiej karierze? :D


  • 1



#57

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A pamiętasz przyjacielu mój post #8 z tego tematu? :] zaczyna się miganie, a potem autor zniknie pod płaszczykiem: "zostawcie mnie, tam naprawdę był duch!!".

Wow, przewidziałeś to! Może pomyśl o jakiejś wróżbialskiej karierze? :D

 

 

Tutaj tyle roboty, że nie mógłbym się w pełni poświęcić dwóm tak wymagającym zajęciom ;)

 

Zamykam. 


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duch, nawiedzony, dom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych