Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy macie pecha?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#46

Argon.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

EDIT
Sorry za wskrzeszanie tematu ale następny piątek 13 przed nami a piątek 13 w październkiu o którym mowa wczesniej dlamnie skończył się tak jak większosc piątków 13 opowiem wam calą historie. A więc tak w 6 klasie niefortunnie zdarzylo sie ze jest piątek 13 no nic wtedy niewierzylem w to ze mam pecha tego dnia poszlem pobiegac z kumplami na drodze po paru godzinach leżalem na asfalcie z przestawiona rzepka <zwichniecie rzepki lewej nogi>. No nic raz sie zdarza do konca szkoly gips. 1 klasa gimnazjum znowu piątek 13 zapomnialem już że rok temu rzepka byla przestawiona, ide grac z kumplami w piłke na placu po godzinie jechalem taxówka do szpiatala zwichniecie rzepki w prawej nodze. 2 klasa piątek 13 gramy na w/f w siatkówke podkoniec lekcji mialem iść zdawać z histori na wymarzone 6 na marzeniach się skończylo jechałem ambulansem do szpitala zwichniecie rzepki w prawym kolanie.
Jestem zdrowy nogi mam bardzo silne ale w ciągu tych 4 dni 13 piatek zawsze sobie zwichnołem rzepke.
Chyba moge już mówic o pechu bo doktorzy w szpitalu juz mnie znają ciekawe co przyniesie jutro
Ps. Co sądzicie o tych wydarzeniach bo juz moge chyba mowic że naprawde prześladuje mnie pech tego dnia
:cry:
  • 0

#47

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chłopie - przecinki i kropki, inaczej znaki interpunkcyjne są w naszym Polskim języku bardzo popularne, a co więcej bardzo przydatne. Nawet nie wiesz o ile łatwiej się czyta tekst z tymi znakami.
  • 0

#48

Argon.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem ze latwiej ale jamam zepsuta klawiature i nieumie pisac polskich liter ani przecinkow itp itd nikiedy tylko wbije mi np kropke :cry:
  • 0

#49

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wymień klawiaturę, albo przepuść przez Worda - przynajmniej zrobi polskie znaczki. Koniec off-topu :) .
  • 0

#50 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Rzeczywiście..piątek 13-ego się zbliża ponownie..Czyżby czekała nas zagłada??? Wszyscy będą mieć tego dnia pecha...a zacznie się od tego, że ekspedientka z pobliskiego sklepu osiedlowego dokładnie o 00:01 w nocy z czwartku na piątek, jedząc w swojej kawalerce kiełbasę z Biedronki zakrztusi się nią...policja postanowi interweniować jakieś 30 min później po natychmiastowej reakcji sąsiada, który znajdzie już rozkładające się zwłoki (kiełbasa była zatruta i jak się później okaże z czarnego kota !)...tak więc policja weźmie się za przeszukiwanie mieszkania, ale jeden z nich z ciekawości zechce zajrzeć na strych i pod wpływem nacisku drabinki na strop cały budynek się zawali...po sekundzie całe miasto stanie w płomieniach z powodu dziecka, któro, łażąc po gruzowisku i szperając to tam to ówdzie natknie się na niewypał z II wojny światowej i rzuci nim w ciotkę, bo zapomniała o jego urodzinach....po czym wybuchnie III wojna światowa, bo okaże się, że była to kochanka G. Busha....pod pretekstem chrystianizacji przesiąkniętego zabobonem kraju rozpocznie III wojnę światową, a sam pogrąży się w rozpaczy...czy to wszystko prawda??? no skoro zbliża się piątek 13-ego.... :lol
  • 0

#51

ViZarDy.
  • Postów: 98
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahahaha ale masz wyobraźnie :) .......Nie no ja nie wierze w jakieś piątki trzynastego :P .....
  • 0

#52

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja keidys, w podstawowce, wlasnie w piatek 13 mialam pewien problem, bo okazalo sie, ze chcialam zaplacic falszywymi pieniedzmi :mrgreen:
Ale skad moglam wiedziec,z e sa falszywe, skoro babcia mi je dala? :mrgreen:

I wlasnie ten piat. 13 wspominam najgorzej. Inne to byly glownie 4 i 5 w szkole.
  • 0



#53

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm, a ja mam szczescie :PP i sie tym chwale i zarażam innych tym szczesciem :) niewierze w to że mozna miec pecha, ale mozna sobie go wmowic, z tą rzepką stalo sie tak bo dzialales podswiadomie ;] poza tym zawsze mozna coś sobie przypomniec zlego z piatku 13 i juz masz doskonaly argument dla twojej podswiadomosci :) ja wierze w szczescie.. i ostatnio coraz wiecej go mam, a jutro? hmm ;) to chyba moj kolejny szczesliwy dzien.. a moze ten szczegolny... pozdrawiam, i zycze wiary w swoje szczescie ;]
  • 0

#54

Leit.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja niestety w to wieze poniewaz w piatek 13 moja pra babcia zmarla na zawal ;/
  • 0

#55

pietrov.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja niestety w to wieze

wieża to taka figura w szachach :]

dla mnie taka data to nic złego a nawet odwrotnie :P
ostatni piątek trzynastego był dla mnie nawet dośc szczęśliwy wiec osobiście uważam to za zabobon :)
chociaż muszę przyznac ze gdy nadchodzi taka data to jakoś bardziej uważam.
psychika swoje robi :D
  • 0

#56

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Urodziłem się 13 i nie widze żadnych skuków. To zwykły pogański zabobon wmuwcie sobie że 23 jest pechowy i też będziecie mieć wtedy pecha.
  • 0

#57

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nekrofile ;]

Najbliższy piątek 13 w lipcu.
  • 0

#58

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bardzo często mam "pechowe dni" w tórych nie tylko jedno wydarzenie ale kilka jest pechowych (na przykład dziś był zaj******* pechowy), ale rzadko w piątek 13
  • 0

#59

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja ostatnio mam wysyp szczęścia na serio, wygrałem gry w konkursie gadu-gadu, a do tego moja siostra wygrała skuter w tym samym konkursie, zarobiłem 10 euro w necie w programie partnerskim, ogólnie spoko :)

wcześniej bywało różnie, a czasem wręcz bardzo różnie, ale trzeba wierzyć w dobry los, to prędzej czy później on przyjdzie, po prostu zdałem sobie sprawę, że pesymizm nie ma sensu
  • 0

#60

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Uważam, że zwykle wmawiamy sobie, że zbieżność pewnych wydarzeń to pech. Gdy w to uwierzymy, ciężko będzie nas przekonać do zmiany poglądów.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych