Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo wymyślny sen czy coś innego ?

sen oobe strach dziwne

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ja_Jogi.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sen to sen. Można mieć sen o wyjściu z ciała a nawet sen o świadomym śnie (który nie będzie świadomym snem), ale treść snów nie odpowiada prawdzie.

Ale nie jest tak że każdy sen to wyjście z ciała - wszystko się rozgrywa w mózgu, to koci-łapci umysłu i pamięci.

Naprawdę myślałem że czytacie to co pisze.. Powtarzam że każdy sen równa się wejściu w świat Astralny, mam na myśli to że kiedy zasypiasz  wraz ze świadomością a to co tam widzisz potem ,to fakt mózg płata ci figle, ponieważ twoja świadomość śpi i za wszelką cenę kreuję rzeczywistość tak aby jak najbardziej pasowała do sfery fizycznej, lecz jeśli się przebudzisz tamtejsza rzeczywistość staję się inna, prawdziwsza niż to co oferuje nie świadomość będąc tam. Zatem ja naprawdę nie rozumiem, czego tu nie rozumieć, skoro wszystko jest tak prosto opisane.. Nawet będąc bardzo nie świadomym w śnie, czy ci się to podoba, czy nie, czy wierzysz w to czy nie, i tak trafiasz do świata Astralnego. 


  • 0

#17

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja twierdzę że świata astralnego nie ma a sny rozgrywają się w mózgu.


  • 0



#18

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli przy prawie każdym śnie się wychodzi z ciała jak to było w poprzednich postach to ja tak:

 

1. Przeleciałem już kilka swoich koleżanek

2. Kilka razy umarłem

3. Byłem na księżycu

4. Wygrałem mistrzostwa świata w piłce nożnej w reprezentacji Polski

5. Przeze mnie było powstanie Warszawskie

 

i wiele wiele innych. Czy w takim razie jestem niebezpieczny dla otoczenia? Gdyż to nie jest normalne śpiąc a robiąc takie rzeczy :D

 

_____________________________________________________________________

 

Cóż nie wierzę w te wszystkie wychodzenie itp. Gdyż jeśli by tak było to moim zdaniem to się równa, że nie żyjemy ;p


Użytkownik start2010 edytował ten post 26.07.2014 - 23:31

  • 0

#19

Ja_Jogi.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja twierdzę że świata astralnego nie ma a sny rozgrywają się w mózgu.

Każdy ma prawo się mylić ;) Twoja sprawa nie moja, ważne jest że to co osiągam, jest prawdziwe i szczere, a nie tylko gadanie, rozważanie. Liczy się realna praca, nie myślenie i dyskutowanie. 


Jeśli przy prawie każdym śnie się wychodzi z ciała jak to było w poprzednich postach to ja tak:

 

1. Przeleciałem już kilka swoich koleżanek

2. Kilka razy umarłem

3. Byłem na księżycu

4. Wygrałem mistrzostwa świata w piłce nożnej w reprezentacji Polski

5. Przeze mnie było powstanie Warszawskie

 

i wiele wiele innych. Czy w takim razie jestem niebezpieczny dla otoczenia? Gdyż to nie jest normalne śpiąc a robiąc takie rzeczy :D

 

_____________________________________________________________________

 

Cóż nie wierzę w te wszystkie wychodzenie itp. Gdyż jeśli by tak było to moim zdaniem to się równa, że nie żyjemy ;p

Ponieważ kiedy się wychodzi z ciała ma się realny wpływ na rzeczywistość, i tylko ty wybierasz co chcesz robić, albo czynić dla siebie. W starożytnym Egipcie o świecie Astralnym mówiona, "Nasz drugi świat". Człowiek jako istota nie posiada wyłącznie ciała fizycznego, ale również posiada ciało Astralne, i rzeczą naturalną jest że każdy pojazd do czegoś służy, w ciele fizycznym funkcjonujemy w fizycznym świecie, w ciele Astralnym, w Astralnym świecie - jest to naturalne, i jest mówione o tym od dawna, bardzo dawna. Lecz kiedy umieram nasze ciało Astralne odcina się od ciałą fizycznego tzw "Złotą nicią, albo Złotym łańcuchem" Więc jeśli uważasz że równa to się z tym że nie żyjemy, to dlaczego po każdym świadomy wyjściu powracasz do Ciała ? Bo nie żyjesz ? Albo inaczej dlaczego Twoje Ciało żyje jeśli opuszczasz je na noc ciałem Astralnym ? Pomyśl o tym ;) Wszystko jest proste, wystarczy użyć chęci aby to sprawdzić :) Pozdrawiam ! 


  • 0

#20

start2010.
  • Postów: 53
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli jeśli istnieje ten "drugi świat" to i w tym samym świecie są inni ludzie, więc idąc tym tokiem rozumowania, gdy zrobiłem patrz punkt 1 lub 5 to ludzie którzy brali udział w tych wydarzeniach powinni wiedzieć, co ja tam robiłem ;p a, że nie wiedzą to dalej wykluczam "drugi świat"


  • 0

#21

Ja_Jogi.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli jeśli istnieje ten "drugi świat" to i w tym samym świecie są inni ludzie, więc idąc tym tokiem rozumowania, gdy zrobiłem patrz punkt 1 lub 5 to ludzie którzy brali udział w tych wydarzeniach powinni wiedzieć, co ja tam robiłem ;p a, że nie wiedzą to dalej wykluczam "drugi świat"

Niekoniecznie, ty masz władze nad tym co robisz, lecz to co ci się przydarzyło, było manifestacją podkreślam Twoich Myśli, po prostu w świecie Astralnym myśli się manifestują w scenę, w rzecz, w osobę itd. W świecie Astralnym myśl jest szybsza niż błyskawica, dlatego cięzko dostrzec klarowny,czysty świat Astralnym, mając zamyślony umysł, dobrze to obrazują nieświadome sny, ponieważ raz jesteś w pracy, a za chwilę znajdujesz się w domu oglądając tv w mgnieniu oka, dlaczego tak jest ? ponieważ pomyślałeś nie świadomie o tym, tak samo gdybyś był świadom będąc "tam" to gdybyś pomyślał, załóżmy o jednej ze swoich koleżanek\kolegów to  pojawili by się naglę, znikąd. Dlatego powiedziałem że aby spotkać inne istoty trzeba przystosować się do konkretnych fal, Trzeba mieć zupełnie czysty umysł aby dostrzec piękno i rzeczywistość świata Astralnego, dam Ci przykład jak to działa. Kiedy masz kałuże wody i przyglądasz się w niej, kiedy woda w kałuży jest wzburzona to nie widzisz jej wyraźnie (ta kałuża oznacza umysł) lecz kiedy wode w kałuży uspokoisz jednym dotknięciem palca, twoje odbicie staję się wyraźne i klarowne, zatem jeśli masz mętlik w głowię, nie jest się w stanie dostrzec prawdziwej rzeczywistości, lecz kiedy umysł jest spokojny, bez myśli, bez teorii, bez dyskutowania w głowie, to świat Astralny staje się klarowny i otwarty. Mam nadzieje że zrozumiałeś to co napisałem, prościej wytłumaczyć się nie da :) 

 

              Pozdrawiam. Ja_Jogin 


  • 0

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tyle że my nie wierzymy w świat astralny. Sen to tylko inna faza pracy mózgu, przypadkowa aktywność w czasie długiego leżenia. Nic się w tej fazie nie odziela od ciała.
  • 0



#23

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W świecie Astralnym myśl jest szybsza niż błyskawica,

 

 

A w "realnym" jaka?...

 

Liczy się realna praca, nie myślenie i dyskutowanie.

 

 

To co tu jeszcze robisz? Do roboty...  :>


  • 0

#24 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

wszystko, convers, zaciekawiony i babajaga porobiony :D

jajago powiedz skad masz takie dane statystyczne 96 proc czy cos takiego ? I czy ktokolwiek poza toba w to wierzy ?
  • 0

#25

Ja_Jogi.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle że my nie wierzymy w świat astralny. Sen to tylko inna faza pracy mózgu, przypadkowa aktywność w czasie długiego leżenia. Nic się w tej fazie nie odziela od ciała.

Skoro nie wierzycie, to po co te pytania ? Na ogół nie lubię rozmawiać z sceptykami, ponieważ sceptyk jest strasznie ograniczonym człowiekiem, i ucieka się do tego że chce za wszelką cenę pokazać że coś nie jest prawdą, niestety tacy ludzie mają większy wpływ, ponieważ jest ich więcej niż kiedykolwiek, Cóż uważam Twoje argumenty za błędne, lecz jesteś jak widzę sceptykiem roku.. Co mnie śmieszy, i dziwi mnie że rozmawiasz na tak głęboki tematy, skoro rozum sceptyka jest ograniczony prze niego samego.. Lecz i tak się ze mną nigdy nie zgodzisz, szczerze mówiąc, to jak tratujecie "nowych"użytkowników jest żałosne, ten portal jest otwarty dla wszystkich, a nie tylko dla "elity" która tak naprawdę wprowadza ludzi w porządne błędy, trochę poszperałem w tym forum, i zauważyłem że nie potraficie wytłumaczyć bardzo prostych psychologicznych rzeczy, co jest też żałosne. Ale taki jest dziś świat, że człowiek który uważa że wie, tak naprawdę nic nie wie, tylko posiada płytką wiedzę, którą wciska innym. Pozdrawiam. Ja_Jogin 


 

W świecie Astralnym myśl jest szybsza niż błyskawica,

 

 

A w "realnym" jaka?...

 

Liczy się realna praca, nie myślenie i dyskutowanie.

 

 

To co tu jeszcze robisz? Do roboty...  :>

Szybsza niż błyskawica ponieważ, manifestuje się bardzo szybko, dlatego napisałem że jak się o czymś pomyśli to się to manifestuje w mgnieniu oka, czy w fizycznym świecie też tak jest ? Jeśli chodzi o moją prace, jest to moja prywatna sprawa ;) Mam dużo czasu na to wszytko, więc nie martw się ;) 


wszystko, convers, zaciekawiony i babajaga porobiony :D

jajago powiedz skad masz takie dane statystyczne 96 proc czy cos takiego ? I czy ktokolwiek poza toba w to wierzy ?

Wiara a wiedza są to dwie odrębne rzeczy :) Powinieneś to chyba wiedzieć, skoro tak długo jesteś na tym forum, a skąd się wzięła taka liczba ? Spójrz na ten świat i sam pomyśl, gdyby każdy człowiek na tej planecie był świadom, to nie było by wojen, każdy człowiek osiągał by co chciał w mgnieniu oka, każdy był by mądry i 100 % obiektywny, nie było by głupich ludzi itd. Lecz patrząc na ten świat tak nie jest. Do tego badania psychologów Uniwersytetu Gnostycznego w Anglii. Rzeczą jasną jest że zwykły człowiek nigdy nie zaakceptuje tej liczby, Dlaczego ? ponieważ w to nie wierzy, a wiedza jest inna niż wiara ;) Wiedza jest czymś takim że chociaż byś nie wierzył w coś to i tak ona ciebie obowiązuję, i jest częścią Twojego życia. 


  • -2

#26

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie szczujemy, po prostu nie lubimy autorytarnych twierdzeń typu "95% ludzi ma X" na które ktoś nie ma dowodów i nie chce ich przedstawić, a na wyrażone wątpliwości zarzuca innym ograniczenie i "zamknięcie umysłu".


  • 0



#27

Ja_Jogi.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie szczujemy, po prostu nie lubimy autorytarnych twierdzeń typu "95% ludzi ma X" na które ktoś nie ma dowodów i nie chce ich przedstawić, a na wyrażone wątpliwości zarzuca innym ograniczenie i "zamknięcie umysłu".

Mogę to stwierdzić, ponieważ to co piszę jest bardzo proste, wystarczy samemu to sprawdzić, i się przekonać o tym na własnej skurzę,a nie od razu negować że to co pisze jest kłamstwem. "paplaniem pseudo oświeconego", i atakowanie przez " elitę "  pamiętajcie że atak jest wykorzystywany przez osobę która nie ma już "asa" w rękawie, i nie uważam się za twardziela, nigdzie tego nie napisałem, tylko spokojnie tłumacze wam, i skrupulatnie odpowiadam na wsze pytania, w sposób jak najbardziej prosty. Ponieważ znam odpowiedzi i odpowiadam, ponieważ jestem otwarty na wszystkich, lecz również mam prawo i chcę mówić że niektórzy tutaj wykazują się naprawdę brakiem chęci aby coś uczynić w stronę tego aby sprawdzić że to co piszę jest prawdą, skoro mówicie że to nie prawda, to w takim razie po co jest te forum ? i po co powstaje miliard takich forum. I mam dowody na to że 96 % ludzkości śpi, i przedstawiłem je, i podałem twarde argumenty, tylko że z tego co widzę to nie znacie definicji świadomość. Dlatego chyba nie rozumiecie tych 96 % śpiących ludzi. 


  • -1

#28

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale nie masz dowodów na to że sny się dzieją "w przestrzeni astralnej" a nie są halucynacją śpiącego mózgu. Zakładasz to z góry ale nie masz nic na poparcie.


  • 0



#29

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ponieważ znam odpowiedzi

 

 

Skąd?


  • 0

#30 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

I w dodatku popierasz swoje wypowiedzi statystykami, ktore sam wymyslasz :D
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sen, oobe, strach, dziwne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych