Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eurowizja coraz bardziej kontrowersyjna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#106

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

eurebuzet na jakiego gościa? Jak to jest jakaś krzyżówka dwóch płci, przynajmniej wizualnie. To z Tobą jest problem jeśli porównujesz Maleńczuka do tego dziwadła.

20788_631278330220666_1140897475_n.jpg

Robi mi się niedobrze od każdego takiego zdjęcia jak to wyżej, gdzie widzę bardzo ładną dziewczynę z super figurą i...z brodą. Nie wiem, może Ty nie miałeś nigdy bliższych kontaktów z kobietą i dlatego tak, ale jak ja sobie wyobrażę moją kobietę i dołożę jej brodę to mnie cofa.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 13.05.2014 - 13:40




#107

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Daniel. nie rozumiem cię. Skoro Wurst tak cię obrzydza, to po co szukałeś tych zdjęć w google? Jeśli ja uważam coś za obrzydliwe czy niesmaczne, to po prostu staram się tego unikać i jak najrzadziej o tym wspominać.





#108

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

eurebuzet chciał, żebym mu pokazał zdj, to pokazałem.





#109

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odniosę się do całokształtu wypowiedzi. Zacznę od stwierdzenia, że Konczit czy Konczita odniosła olbrzymi sukces. Widać to nawet na tym forum.

W czasie średniowiecznych jarmarcznych spektaklach często występowały kobiety z brodą lub mężczyźni z biustami. Ludzie to lubią, ponieważ lubimy patrzeć się na rzeczy bulwersujące oraz niecodzienne. Sukces tym większy, że wokalnie piosenka pozostawia wiele do życzenia a muzycznie też nic nadzwyczajnego. Wyróżnienie za image lub inaczej napisawszy za choreografie lub jak kto woli design. Jak zwał tak zwał prowokacja się udała a sztuka przecież definiuje się też jako prowokacja.

Całe dziesięciolecia XIX i XX wieku artyści prowokowali filistrów tak, iż nic nowego się nie stało. Marcel Duchamp twórca wywracania sztuki uwielbiał przebierać się za kobietę.

Dzisiaj przy ostrej dyskusji nie tylko w Polsce na temat gender, związków jednopłciowych i emancypacji kochających inaczej wstrzelił(a) się w dyskusję i nie mógł pozostać niezauważonym.  Słucham różnych polityków jak to nie mogli powstrzymać odruchu wymiotnego, jak patrzyli z obrzydzeniem, jeden nawet wpatrując się w oczy Konczity dostrzegł w nich oczy Tuska ... wtedy to nie mogłam opanować śmiechu.

W latach 80 tych sukcesy sceniczne odnosiła Amanda Lear osobnik płci nieodgadnionej. Śpiewała niskim uwodzicielskim głosem i cały świat rubryk pudelkowych czekał z niecierpliwością na romans Amandy. Wreszcie się doczekali a kochankiem okazał się gej.

Heca była przeolbrzymia i skandal również.

Nie było wtedy wprawdzie mody na tz czystość seksualną jak teraz ale tłumaczy się to tym, iż świat zajmował się wówczas "zimną wojną" a potem obalaniem komunizmu. Dzisiaj jest dobry i wolny czas na takie "godzenie w wartości" i kto nie ma nic lepszego do roboty niech grzmi i gromi.


Użytkownik Aidil edytował ten post 13.05.2014 - 17:56




#110

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, jak na obrzydzonego to coś za bardzo się tym emocjonujesz.

Mnie obrzydza zapach śmieci organicznych, więc nie podchodzę do śmietników i nie zaciągam się tym zapachem codziennie. A stoją one wszędzie i czasem mi zaleci zapaszek do nosa. Jakbym był Tobą to musiałbym chodzić od śmietnika do śmietnika, wąchać siarczyście i złorzeczyć że to tak cuchnie.  :szczerb:

 

Aidil@

 

Osobiście dalej nie wiem co jest takiego obrzydliwego jeśli mężczyzna przebierze się za kobietę. To tylko strój... Kawałek szmatki narzuconej na ciało.

 

Najśmieszniejsze jest to że jeszcze 100 lat temu kobiety które przebierały się w męskie ubrania były równie negatywnie odbierane jak dzisiaj mężczyźni ubierający ubrania damskie. W Anglii wręcz istniał zakaz ubierania się w ubiór przeciwnej płci. Dziś kobiety ubrane w męski strój to normalność, a męski krój wszedł nawet w kanon kobiecej mody biznesowej (garsonka). Wszyscy którzy wieszczą koniec cywilizacji mogą się dla eksperymentu postawić w roli XIX wiecznych ludzi mówiących to samo o kobietach chcących ubierać się w męskie ubrania. ;)

 

No chyba że uznamy, że dążenie do męskiego wzorca to dobrze, a skierowanie się ku damskiemu wzorcowi to upadek. :szczerb:  

Ciągle widzę tutaj taki światopogląd że żeński element jest gorszy, przystający tylko kobietom z racji ich ułomności. Ale żeby mężczyzna się przyznawał do tych podłych cech? Obrzydliwość!





#111

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Aidil@

 

Osobiście dalej nie wiem co jest takiego obrzydliwego jeśli mężczyzna przebierze się za kobietę.

 

 

Obrzydliwość tak jak i piękno jest trudno definiowalne. Jedni chcieli piękno określić liczbą, proporcją, drudzy twierdzili że może tylko pochodzić od Boga. Dzisiaj i piękno i obrzydliwość ma charakter subiektywny a sztukę też przestano utożsamiać tylko i wyłącznie jako piękno. Mężczyzna przebrany tak czy siak to tylko konwencja. Nikt się nie gorszy księdzem chociaż ewidentnie sutanna jest rodzajem sukni. Kobiety noszące spodnie to już jest normalka jak sam zauważyłeś. Kontekst, przyzwyczajenie, moda one warunkują co ładne a co brzydkie. Długie uszy i naciągnięte wargi Papuasów są dla nich piękne. Dla nas niekoniecznie. Facet przebrany za kobietę uderza w Patriarchat jaki panuje w naszej kulturze a w sztuce to nazywa się prowokacja.





#112

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Obrzydliwość tak jak i piękno jest trudno definiowalne.

 

 

Jeśli operuje się na wyższym poziomie wrażliwości estetycznej i przede wszystkim odbioru sztuki, to tak można powiedzieć. Jednak dobrze widać że większość postrzega piękno jako wartość bezwzględną, wedle ich mniemania niezmienną. Jest to oczywista bzdura, bo każdy może szybko sprawdzić dzięki historii pisanej i muzeom jak postrzeganie estetyki zmieniało się przez wieki. Dobrze zatem że są tacy prowokatorzy którzy wytrącają tłum ze swojego samoutwierdzonego autozachwytu.





#113

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomniał mi się starożytny, grecki kult Hermafrodyty:

 

http://upload.wikime..._lady_lever.jpg

 

Hermafrodyta (lub Hermafrodyt) był synem Hermesa i Afrodyty, w którym zakochała się nimfa. On ją odrzucał, więc nimfa poprosiła bogów aby ich połączyli. Zrobili to dosłownie i wyszedł obojniak. Najbardziej frywolne przedstawienia to Hermafrodyt zabawiająca się z satyrem.

 

hotlinkowanie.gif

/Connor





#114

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niestety nie idzie obojętnie obejść tematu, skoro 10% informacji portali informacyjnych poświęca temu typowi swoją uwagę. Teraz dochodzi informacja, że Conchita ma męża (inny Drag Queen). W imię poprawności polityczno-społecznej narzucanej nam na siłę, trzeba stwierdzić: Gej jest OKej.

Mój kilkuletni syn (S): Tato, a czemu ta pani ma brodę ?
Ja (J): Bo to jest pan.
S: Jak pan ? A czemu ma sukienkę jak dziewczynka ?
J: Bo to taki pan piosenkarz, który lubi się przebierać za dziewczynki.
S: Jakbym chciał być piosenkarzem, też mógłbym się tak fajnie ubrać ?
J: Nie !
S: A dlaczego?
J (tutaj już mnie zaczęło złościć promowanie Conchity - którego ciągle pokazywali w TV): Bo ten pan jest chory, normalni mężczyźni nie noszą takich ubrań, ani się tak nie malują.
S: Tato, ale ja chcę być strażakiem.
J: No i dobrze, strażacy nie noszą sukienek.
Później tematyka dotyczyła księży i ich sukienek ... ale to już historia odbiegającą od sedna problemu jakim jest promocja takiego typu wyglądu. Synek uważał, że skoro wszyscy biją mu brawo, gratulują i co jakiś czas pokazują go w TV to jest to model godny naśladownictwa.

Drag Queen z PZ z mojego okręgu wyborczego startuje w wyborach do PE. To może w następnych wyborach prezydenckich jakiś DQ będzie startował na prezydenta RP - ja się pytam to jest normalność ???

Rozumiem słowo tolerancja. Toleruję ich zachowania (nie wszystkie), brak dyskryminacji i równouprawnienie, ale nie godzę się na próby narzucania, że to normalne i promocji medialnych - uchh jaka ta Europa nowoczesna i tolerancyjna (jak to fajnie być gejem lub co najmniej osobnikiem biseksualnym, jak walczymy z homofobią). Zaczyna przeobrażać się to w jawną homo-filię, na razie w drodze osiągnięcia ogólnej społecznej akceptacji.

Użytkownik Herme5 edytował ten post 15.05.2014 - 22:58


#115

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie to my sami sobie po części jesteśmy winni. Wszędzie o Wurscie głośno bo to my to nakręcamy. Jak by zaśpiewał/a, wygrał/a i zaprzestali na tym chwilowym szoku to by tego nie wałkowano w kółko w mediach. A o to właśnie chodzi w showbiznesie.



#116

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja w sumie niespecjalnie rozumiem całą tą otoczkę skandalu - przecież Eurowizja to festiwal kiczu, więc to co najbardziej kiczowate najlepiej się tam sprzedaje.

 

Jeszcze niedawno Ci sympatyczni panowie szokowali - teraz ich ciuchy wyglądają jak większość ubrań proponowanych przez największe sieciówki  :szczerb:

 

 

Conchita tak jak cała muzyka popularna to takie nieszkodliwe pajacowanie - tym którzy doszukują się w tym drugiego dna i widzą w w/w występie homofilię bądź eee "manifest" różowo-tolerancyjny polecam długi spacer z zimnym piwem.





#117

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

J (tutaj już mnie zaczęło złościć promowanie Conchity - którego ciągle pokazywali w TV): Bo ten pan jest chory, normalni mężczyźni nie noszą takich ubrań, ani się tak nie malują.

 

 

Gdybyś miał większą wiedzę i lepsze podejście to byś lepiej mógł to wyjaśnić.  A tak udzieliłeś odpowiedzi w stylu łysego mariana z ruchu narodowego.

Lepiej byłoby odpowiedzieć że mężczyźni czasem na scenie występują w damskich strojach

xwnKJYj.jpg

Eugeniusz Bodo( ten w środku)

 

Nie słyszałem też specjalnego oburzenia ze strony narodowców i prawicy na tego gościa z paranienormalnych co się za Mariolkę przebierał.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 17.05.2014 - 11:00




#118

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według mnie Eurowizja to typowa kontrowersyjna zapchajdziura dla mass, która nie wymaga głębszych przemysleń, nie wywołuje głębszych emocji. Można ta całą szopke postawić w tym samym rzędzie co Mam talent, Taniec z gwiazdami itp. Na pewno tego typu programy mają swoich zwolenników, ale według mnie takie programy nie niosa ze sobą głębszych wartości i powodują u mnie odruch wymiotny.



#119

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam mało czasu ostatnio ale coś tam naskrobię:

Ojej, ekscytujecie się wizerunkami artystów? No to dobrze, bo po to ma być wyrazisty.   To taka kasta która lubi zwracać na siebie uwagę i tworzyć coś nowego.

To nie jest ekscytacja i na pewno nie artystą

Do wszystkich oburzonych z bulem tyłka którzy teraz odkrywają że artyści lubią szokować:

Problemem jest to że ten artysta nie byłby uznawany za takiego gdyby nie zaistniał dzięki szokowaniu.

Taka ich rola w społeczeństwie, mają poszukiwać nowych wartości by społeczeństwo mogło z nich potem korzystać.

Jakie to nowe wartości z których społeczeństwo będzie mogło korzystać? Kastracja?

A ja mam takie pytanie do wszystkich, którzy się tak bulwersują. Co w waszym życiu zmieniło wejście Conchity Wurst do finału, że aż tak oburzeni jesteście? Stało się coś strasznego?

Co w Twoim życiu lub moim zmieniła śmierć Madzi? Tak jak wyżej nic-jednak bagatelizowanie takich rzeczy staje się niebezpieczne.

Nie widzę jakiś negatywnych skutków tej rewolucji. Nikt nie pali książek, nie wsadza się ludzi do więzień za poglądy, nie tworzy się obozów koncentracyjnych, bojówki nie latają po miastach, nie szerzy się terror i przymus. Możesz sobie myśleć co chcesz, krytykować kogo chcesz, nawet gardzić i o tym głośno powiedzieć.

Pewny jesteś?  Dążenia do izolacji osób bojących się homo, uznawanie homofobii za chorobę psychiczną itp.

Seksualność? A co powiesz o malarstwie od czasów renesansu do wieku XIX, wszędzie poskręcane gołe baby i faceci, nawet w Kościołach! Dramat, epatowanie golizną i dzieci to wszystko widzą.

Dostęp do powyższego mieli nieliczni i te golasy nie atakowały każdego ze wszystkich zakątków i nikt nie nakazywał im mówić i myśleć że tylko taki model jest normalny.

Rozwiązłość? Chyba nie dorównuje to niczym rewolucji seksualnej lat 60, gdzie "wolna miłość" zatoczyła ogromne kręgi.

I jakie wnioski wyciągnięto z tej rewolucji? Jakie pozytywne wartości  ta rewolucja nam dała? Może społeczności typu komuna coś głębokiego wniosły?

Z resztą co Cię obchodzi kto z kim i ile razy robi?

Nie obchodzi-jednak ci nieliczni za bardzo chcą aby nas to obchodziło.

A Ty grzecznie uprawiasz? Bez ekscesów? Bez cudzołożenia? Ta sama partnerka od pierwszego razu? Zawsze prawidłowo bez groty nestle?

Na pozycji misjonarza  nasze pożycie się nie zakończyło. Zdrady nie było-jakoś nie poszukiwałem okazji-może bym się skusił (promile i muza), nie wykluczam ale nie dążę do tego. Nestle odpada-żonka kategorycznie odmawia. Zresztą powyższe to są urozmaicenia a nie norma jak w przypadku nielicznych.

Tak, demonizujesz. Bo świat się śmie zmieniać w stosunku do tego do czego się przyzwyczaiłeś. Normy społeczne się zmieniają z pokolenia na pokolenie. Twoje normy byłyby nie do pomyślenia dla Twoich rodziców, ich normy do nie pomyślenia dla ich dziadków. Standard, a Ty się tutaj podniecasz wielce.

Moje normy śmiało przyjąłby ojciec i dziadek. Podobnie będzie z  moimi dzieciakami.

Pamiętam jak się tutaj wiecznie oburzeni podniecali moim zdjęciem bo jakiś taki ubrany nie w dres. Wysyłali sobie na shoucie, pokazywali. Straszna gejoza, nie?

Ożesz ty...niegrzeczny...orzeszku...

No cóż, Francja ma jedynie 2 punkty, a Konczita wygrał. Ale trzeba przyznać, że umie śpiewać.

Setki osób występujące w naszych wokalnych talentshow lepiej śpiewa.

Upadek imperium to skomplikowana sprawa, ale zawsze łączy się ze zbytnim wzrostem w siłę możnych jednostek które przedkładają własne interesy nad państwo, rozrywając je na kawałki. Tak upadł Rzym, tak upadła I RP. Wieszczenie że cywilizacja upadnie bo jakiś facet włożył sukienkę jest śmieszne.

Upadek cywilizacji ma ścisły związek z rozwiązłością. Jeżeli nawet nie jest to przyczyna to na pewno objaw choroby która niszczyła społeczność. Ostatnie ostrzeżenie przed upadkiem.

A kobiety z brodą były modne już w cyrkach kilkaset lat temu.

I tam ich miejsce, było, jest i powinno być.

Swego czasu do cyrku wysyłano też osoby z karłowatością - i nadal się z tym spotykają.

Ułomność może być ewentualnie ciekawostką a nie atutem.

Warto dodać że Thomas Neuwirth raz już prawie znalazł się w Eurowizji - w eliminacjach w 2012 był drugi.

Zatem sam "talent muzyczny" nie był wystarczający aby przebrnąć przez eliminacje-trzeba było szokować .

Mnie obrzydza zapach śmieci organicznych, więc nie podchodzę do śmietników i nie zaciągam się tym zapachem codziennie. A stoją one wszędzie i czasem mi zaleci zapaszek do nosa. Jakbym był Tobą to musiałbym chodzić od śmietnika do śmietnika, wąchać siarczyście i złorzeczyć że to tak cuchnie.

To nie tak-wiedza o istnieniu śmieci jest czym innym od promowania takich śmieci.

Osobiście dalej nie wiem co jest takiego obrzydliwego jeśli mężczyzna przebierze się za kobietę. To tylko strój... Kawałek szmatki narzuconej na ciało.

To weź tą nieistotną szmatkę zdejmij i chodź jak Cię Bóg stworzył-idzie lato nie zamarzniesz a nawet zostaniesz uznany za wrażliwego artystę. Pamiętaj że strój tu jest najmniej szokujący. 

Ciągle widzę tutaj taki światopogląd że żeński element jest gorszy, przystający tylko kobietom z racji ich ułomności. Ale żeby mężczyzna się przyznawał do tych podłych cech? Obrzydliwość!

Widok płaczącego mężczyzny na widok skrzywdzonego pieska nie jest niczym dobrym i właściwym

Przypomniał mi się starożytny, grecki kult Hermafrodyty:

KULT to stanowczo za mocne i przesadzone słowo-na jednej wyspie coś tam tworzono. Równie dobrze można przypisać władczym kobietom zoofilię (caryca Katarzyna II i jej mniej lub bardziej potwierdzone ekscesy)

Gdybyś miał większą wiedzę i lepsze podejście to byś lepiej mógł to wyjaśnić.  A tak udzieliłeś odpowiedzi w stylu łysego mariana z ruchu narodowego.

Lepiej byłoby odpowiedzieć że mężczyźni czasem na scenie występują w damskich strojach

Jak mnie pamięć nie myli to te przebieranki sceniczne miały swój tradycyjny wątek-chłop musiał się przebrać za babę aby uciec lub ukryć się. Podobnie robiły to postacie historyczne aby uniknąć stryczna czy gilotyny. 

Nie słyszałem też specjalnego oburzenia ze strony narodowców i prawicy na tego gościa z paranienormalnych co się za Mariolkę przebierał.

To dwie zupełnie inne sprawy-styl życia vs kabaretowy wygłup. Skoro wiele osób lubi jeździć po Kościele więc zastosuję pewne porównanie. Większość katolików z humorem i spokojem podchodzi do wygłupów i dowcipów o Bogu i papieżu. Jednak zupełnie czym innym jest akceptacja ruchów społecznych typu Jan Paweł II gwałcił małe dzieci itp



#120

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

"To nie jest ekscytacja i na pewno nie artystą"

"Problemem jest to że ten artysta nie byłby uznawany za takiego gdyby nie zaistniał dzięki szokowaniu."

 

Jesteś pewien że możesz wyrokować kto kim jest a kim nie jest?  :szczerb:  Zwłaszcza ze swoją nikłą wiedzą na ten temat?

Jest artystą w każdym tego słowa znaczeniu. Zrobił ze swojego wizerunku dzieło sztuki i to jak widać dobrej bo wzbudził prawdziwe kontrowersje. Moja ulubiona definicja sztuki to: "prawdziwa sztuka porusza". A Wurst poruszył i skłonił do ogólnoeuropejskiej dyskusji.

To nie jest wcale rzadki rodzaj jej uprawiania. Dwa lata temu w MOCAKu była wystawa Eve & Adele.

 

EvaAdele_large-1406111142120.jpg

 

Tak, ta wyższa to mężczyzna. Jakbyś się wgłębił w historię sztuki XX wieku to odnalazłbyś takich ludzi znacznie więcej.

 

 

Jakie to nowe wartości z których społeczeństwo będzie mogło korzystać? Kastracja?

 

Artyści tworzą - społeczeństwo może korzystać, ale nie musi. Wolność, której Ty nie hołdujesz. Myślisz że czemu istnieje powszechne zjawisko artystów przymierających głodem? Bo nie wszystkie wartości się przyjmują, a często przyjmują się po jego śmierci (chociaż dziś świat zmienia się szybciej i zauważa obiecujące trendy znacznie szybciej). Żebyś zrozumiał jak działalność artystów ma się do przewartościowań wartości musiałbym Cię dość mocno edukować z historii sztuki - a znając Ciebie nie jesteś na taką wiedzę zbyt łasy.

Mogę Ci powiedzieć tak na szybko: wygląd dzisiejszego wzornictwa Apple ma więcej wspólnego z "Czarnym kwadratem na białym tle" Malewicza, więcej niż może Ci się śnić. Poprzez Johnatana Iva (głównego projektanta Appla), wzorującemu się na Dieterze Ramsie, który czerpał garściami z dorobku Bauhausu, którego profesorowie jako pionierzy modernizmu byli w prostej drodze efektem przeforsowania sztuki nieprzedstawiającej. Sztuka to nie tylko namacalny dorobek ale pełzająca idea.

 

Akurat Wurst jest popową, dość miałką wokalnie kalką działalności wielu artystów którzy przecierali te szlaki. Aczkolwiek przyznam że dodanie do przebieranek za kobietę brody jest ciekawym burzycielem konwencji. Ani kultura drag queen, ani żaden artysta tworzący kobiece (męskie) alter ego nie posunął się tak daleko w łączeniu żeńskich i męskich cech. Zwykle poprzestawano na androginiczności, albo zmianie płci na przeciwną. Tutaj mamy do czynienia z wyeksponowaniem skrajnie żeńskich i skrajnie męskich cech. 

 

 

Pewny jesteś?  Dążenia do izolacji osób bojących się homo, uznawanie homofobii za chorobę psychiczną itp.

 

To już jest projekcja Twoich strachów.

 

 

Dostęp do powyższego mieli nieliczni i te golasy nie atakowały każdego ze wszystkich zakątków i nikt nie nakazywał im mówić i myśleć że tylko taki model jest normalny.

 

Nie znam żadnej poważnej wypowiedzi nikogo ze środowiska LGBT który powiedziałby że jego model jest "jedyny normalny". Kalkujesz swoje przekonania, w których narzucasz innym swoje jako "normalne". Dla tych ludzi powiedzenie że tylko to co oni robią jest normalne byłoby zaprzeczeniem akceptacji całego ruchu. Bo w takim razie geje musieliby brzydzić się transami, lesbijki drag qeenami itp itd. 

To tylko projekcja Twoich strachów zaprowadza Cię na takie manowce merytoryczne.

 

 

Zresztą powyższe to są urozmaicenia a nie norma jak w przypadku nielicznych.

 

Sztuczne subiektywne podziały którymi możesz dowolnie szafować, bo nikt Cię nie zweryfikuje. Gdzie zaczyna się urozmaicenie a kończy norma? ;> 

 

 

Widok płaczącego mężczyzny na widok skrzywdzonego pieska nie jest niczym dobrym i właściwym

 

 

Wedle jakiejś wielkiej mądrej księgi, czy tak jest bo tak uważasz?  :szczerb:

 

 

Opierasz argumenty o swoje subiektywne przekonania na które nie masz poprawnych argumentów poza przytaczaniem dogmatów.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych