Skocz do zawartości


Zdjęcie

Illuminati w polskim hip-hopie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wolnomurarz666.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich,
może dołącze się do dyskusji, widzę że każdy ma swoje wyrobione zdanie, jedni są mniej sceptyczni inni bardziej a inni kompletnie nie wiedzą o co chodzi. Generalnie wychodzę z założenia że każdą informacje trzeba traktować jako dezinformajcę ;) Do puki się dokładnie jej nie sprawdzi i nie przeanalizuje każdego punktu to możemy gdybać. Jedno co na bank jest pewne. Iluminati istnieją, mają swoje wpływy również na polskiej scenie muzycznej( a gdzie ich nie mają...). Jedna rzecz której jestem pewien i na podstawie wszystkiego czego sie dowiedziałem odkąd się tym wszystkim interesuje to to, że każdy może zrobić kariere tylko taką na jaką oni(iluminaci) im pozwalają. Na polskiej scenie muzycznej są pachoły, marionetki iluminatów a prawdziwym elitą mogą tylko tyłki podcierać. Nim bardziej rozwinięty kraj tym większe wpływy w nim iluminatów. Wystarczy popatrzyć na nasz kraj i wszystko wiadomo... nie jest to szczególny obiekt zaintersowania masonów iluminatów, NWO itd. (ale i na nas przyjdzie czas). Ale trohce odbiegłem od tematu bo mówimy przecież o polskim hip-hopie. A więc uważam że są 3 sęsowne teorie i każda zawiera trochę prawdy a która jest prawdziwa w 100% tego pewnie się nie dowiem gdyż jak każdy z nas tutaj zapewne, jestem na najniższym szczeblu piramidy ;)

Pierwsza teoria:
Iluminaci są na polskiej scenie muzycznej a ich przyżądami do maniuplowania polksą młodzieżą są po prostu raperzy. Pokazywanie tych symbolów to czczenie szatana, pozdrawianie go i przypominanie o nich(iluminatach), że są wśród nas. To sposob pozdrawiania się przez tych ludzi. Mają oni obsejse na punkcie symboliki. Jedni powiedzą że np. Peja to głupi, wygadany, cwany duży gnojek(styl życia gnoja) który jest sobą i takie zachowania jak zielona góra to po prostu jego charakter... Ja uważam że to może być zupełnie inaczej. Możliwe że Peja po prostu dostał takie polecenie, promować taki styl życia, pokazywać jakim sie jest cool jak prowokujesz policje, huliganka, narkotyki i gangsterka... Iluminaci mogli mu powiedzieć chcesz zrobić karierę okej. Masz byc taki i taki masz zachęcać ludzi do pokazywania satanistycznych symboli i wmawiać im że takie życie jest cool i tak maja robić i wzamian będziesz miał takich i takich fachowców zrobią ci dobrą płytę. Przypominam że to VIVA wypromowała wielu polkisch hiphopowców w tym Peje, VIVA to program tego typu, mózgojeb jak to mówi moja matka, gdzie pełno przekazu podprogowego, i innych działań mających na celu robić wode z mózgów nam szarym ludziom. Na pewno Peja tak jak O.S.T.R i inni sami nie dorobili się tego co mają... na pewno mają coś na sumieniu bo w 21 wieku nikt nie robi kariery bez pomocy iluminatów NIKT!

Druga Teoria:
Tak jak to już ktoś wyżej powiedział, pan Tede, pan peja ostry i inni, naoglądali się amerykańskich gwiazd takich jak: Jay-Z, Kayne West, Lil Wayne, Drake czy Eminem(on to raz jest przeciwko im, a raz z nimi) i pokazują bezsensownie te wszystkie symbole, nie wiedząc nawet co oznaczają. Np. Małpa, ktoś umieścił wyżej jego teledysk. Szczerze to ciekawy jestem czy ma pojęcie co on pokazał czy tylko zobaczył jeden z teledysków Jay'a-Z. Ciekawe czy wiedzą co jest na tych wszsytkich koszulkach które sprzedają. Nie wiadomo. Może kiedyś ktoś otwarcie powinien się zapytać- Małpa co oznacza ten symbol w kształcie trójkąta któy pokazałeś na tym i na tym teldeysku? Czy to symbol piramidy masońskiej czy może symbol AA chodź ten wygląda nieco inaczej by nie powiedzieć znacznie inaczej :D. A więc wzorują się na modzie z za oceanu? Czysty chwyt marketingowy? Być może, ale czy coś czego mimo wszystko znaczna część społeczeństwa nie rozrumie i nie ma pojęcia co oznacz i czym jest może być dobrą żyłą złota??...

Trzecia Teoria:
Hmmm... Może być najbardziej prawdopodobna a może być i najmniej prawdopodobna. Zależy kto jakie ma pojęcie o technikach manipulacyjnych i technologi z tym związanej. Ja tu się nie będe zbytnio rozpisywać, ale można sobie wystukać w google, iluminati-manipulacja pogodowa, poprzez media, a nawet rytuały satanistyczne czyli tak zwana magia, okultyzm. To już wyższa półka i że tak powiem wyższy stopień wtajemniczenia :D i możliwe że to właśnie za pomocą takich technik iluminaci poprzez swoje rytuały wpływają na to co człowiek robi, o czym myśli itp. Istnieją nawet teorie o podmianach, czyli że np. pan Tede to nie ten sam tede-klon, wyszkolony i odpowiednio zmanipulowany tak by robił co mu każą, to już jednak bardzo bardzo ostre tematy i sam podchodzę do tego bradzo sceptycznie i uważam że do czegoś takiego na polskiej scenie muzycznej nie dochodzi... co do jednak manipulowania człowiekiem, wkradaniem się w jego mózg to jestem nastawiony bardziej serio. Wystarczy zwykły czip dostarczony do organizmu poprzez szczepionke czy jakąś tabletkę i można robić z cżłowiekiem co się chce... A więc taki Tede Peja i cała masa innych są po prsotu "robotami" sterowanymi przez elity i wypełniają swoje zadania świadomie lub nieświadomie... Można wyrządzać takie zło świadomie??

Każda teoria z tych wydaje mi się prawdopodobna, ale to są moje teorie, które sam sobie wyrobiłem na podstawie tego co wiem... Która jest prawdziwa, czy wgl któraś jest prawdziwa?? Być może kiedyś się dowiemy... ;))
  • 0

#17

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsza teoria jest mocno przesadzona. Tak jak pisałem, rap w Polsce to jednak jest pewna nisza, Illuminatów jednak bardziej interesuje main stream. Wielu raperów samych z siebie promuje taki gangsterski styl życia bo po prostu lubią przypozować na twardziela, polansować się, złapać jakiś target żeby trzepać na nim pieniądze a czy ktoś musi im mówić co mają robić? Słucham też podziemia i tam też jest pełno tekstów o jaraniu, przemocy itd. i nie sądzę żeby ktoś im kazał mieć takie teksty i jakby się wybili to by pewnie rapowali o tym samym. Wielu raperów mniej lub bardziej dosłownie jest z ulicy więc oni po prostu rapują o tym co przeszli, jakie jest takie uliczne życie a nie że ktoś im tam narzuca. Właśnie ja to uwielbiam w rapie że jednak wielu raperów jest niezależnych, nic im nie narzucają żadne wielkie wytwórnie czy specjaliści od PR-u bo ci najpopularniejsi po prostu mają swoje labele, mogą być tacy jacy są naprawdę i ten target do którego kierują swoją muzykę to kupi, teksty też piszą takie jakie im się podobają a nie że połowie z nich teksty pisze Jacek Cygan. Nie trzeba kiczu takiego ala Lady Gaga, wystarczy że ktoś będzie po prostu zwykłym chłopakiem. Dlatego dla mnie najbardziej prawdopodobna jest teoria nr. 2 że niektórzy kopiują a nawet nie wiedzą co a nawet jak wiedzą to po prostu tak dla zainteresowania a nie że oni to jakoś szczególnie popierają. W końcu rap zawsze był antysystemowy i ciągle taki jest i jeżeli już to wielu raperów byłoby przeciwko NWO jak i innym mniejszym rzeczom typu wchłonięcie Polski przez UE itd. Z resztą poniosło Cię trochę z Ostrym, od zawsze w swoich kawałkach jedzie po politykach, sorry ale pod wpływem Illuminati nie może być ktoś kto nagrywa kawałki "Kochana Polsko" czy ma teksty typu "polityków porwe znikne, wywioze na wyspe i po kolei wytne". Więc lepiej dobrze znać czyjąś twórczość zanim kogoś oskarży się o bycie w konszachtach z Illuminati gdzie Polska i tak dla nich nie jest ważna a w Polsce rap nie jest komercyjny więc nie sądzę żeby aż takie wpływy były w Polskim rapie. Tak samo poniosło Cię z tym że nikt nie robi kariery w wieku 21 lat bez pomocy Illuminati :P Jeżeli chodzi o artystów to owszem, w dużej mierze to kto zrobi kariere to kwestia promocji ale zapomniałeś o sportowcach gdzie liczą się tylko i wyłącznie umiejętności.

Trzecia teoria Ty piszesz że najbardziej prawdopodobna a dla mnie najgłupsza bo z tymi klonami to mam wrażenie że się za dużo naczytałeś o Reptilianach :P Tede po prostu taki jest, to syn wpływowego komunisty, który zapewne dzięki temu od najmłodszych lat pławi się w luksusach, on nie ukrywa że lubi pieniądze, kto by nie lubił jakby całe życie był bogaty. Peja to zwykły chłopak z ulicy który po prostu ma talent do rapu i siłe przebicia i on po prostu rapuje o tym co przeszedł i o tym jak wygląda takie uliczne życie i tyle. I oczywiście że można wyrządzać zło świadomie, ludzie są zdolni do wielu rzeczy dla pieniędzy. Z resztą szkoły i osiedla są pełne przemocy i nie sądzę żeby każdy troglodyta co by ci wsadził kose za pare złotych musiał być sterowany takimi chipami :P Właśnie wręcz odwrotnie, to są po prostu plemienne instynkty. Jeżeli są w Polsce jakieś wpływy na artystów to głównie robią to komuniści którzy może są masonami ale nie illuminatami, nie szastajmy tak tym słowem że jakiś artysta jest Illuminatem bo Illuminatami to są najwięksi bankierzy czy rodziny królewskie których korzenie sięgają nawet 200 lat wstecz. W Polsce jak jakiś raper się wybije to po prostu dlatego że jest dobry w tym co robi a nie dlatego że go wypromowała jakaś organizacja, to nie USA i to nie pop tak samo jak u nas raperzy nie pływają jachtami i nie mają po kilka samochodów tylko wielu których zna cała Polska oprócz rapu musi normalnie pracować i nie zawsze kasa włożona w płytę im się zwróci. Samo to że raper się wybije to tylko i wyłącznie jego zasługa, pierwszy przykład jaki mi przyszedł na myśl, PTP, po prostu zrobili coś czego w Polsce nie było i zrobili to bardzo dobrze że więc stali się znani na scenie, rapują głównie o przemocy, seksie czy narkotykach no i przede wszystkim w kółko o tym jacy są super dlatego bo po prostu taki jest crunk, tak to robią w Stanach a oni są zafascynowani tym a nie dlatego że siedzieli sobie na murku i nagle podjechała czarna limuzyna, opuścili szyby, wychylił głowę koleś w drogim garniurze i ciemnych okularach i powiedział "słyszałem wasz nielegal, podobaliście mi się wypromuje was tylko rapujcie o czym chcemy".

Jeżeli już to jak ktoś ma powiązania z komunistami tak jak Tede który swoim korzeniom może nie zawdzięcza kariery rapera ale to że był jurorem w jakimś tam programie na Polsacie czy ma swój program na TVN Turbo.
  • 1

#18

Wolnomurarz666.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiesz tego na 100% jak to z tym wszystkim jest. Ja napisałem możliwości toeire i wcale nie mówie że tak jest, ale Ty widzę zbyt bardzo podchodzisz do polskiego hip-hopu tak jak by było to twoje dziecko... bronisz je na siłę i nie intersuje cię czy ma racje czy nie, czy robi dorze czy źle. Ja tu nie mówię o sportowcach nie wiem czemu ich przytoczyłeś ale skoro już wypaliłeś że w 100% liczą się umiejętności to ci powiem że jesteś w wielkim błędzie! Trenowałem i nadal trenuje piłkę nożną w kilku łódzkich klubach w tym w widzewie, znam sporo ludzi w tym środowisku i mieć talent to jedno a wybić się to drugie. W młodej ekstraklasie widzewa grają nie ci którzy są najelpsi tylko ci których ojcowie najlepiej znają się z prezesami i mają najwięcej hajsu. Wszędzie tak to działa. Żeby naprawdę sprawiedliwie samodzielnie zrobić tu jakąś kariere to nie można mieć sporychumięjętności i zapału, trzeba być zajebiscie wyróżniającym się! Cały sport szczególnie piłka nożna to czysty biznes! Tak samo jest z Hip-hopem. I wracając do tamtego, uważasz że każdy w polskim hip-hopie jest raperem niezależnym i pokazuje prawdziewego siebie.. Hmmm no ja mam niestety zupełnie inne zdanie. Jak już powiedziałem iluminaci mają wszędzie wpływy, większe czy mniejsze ale mają. I ja uważam za całkiem ralne to że w jakis sposób działają na polskich muzyków i każą im rapować o przemocy, seksie, dragach itd. Normalny zdrowy człowiek nie może być sobą najwiając stale o takich rzeczach... To że w stanach na rynku muzycznym jest zdecydowanie więcej tego gówna niż u nas to nie ma wątpliwośći... Ale nie ma kraju w europie ktory nie byłby w jakiś sposób przez nich kontrolowany... Wszędzie muszą w jakiś sposób docierać do młodzierzy, a teledyski i teksty piosenek to najlepszy sposób na robie z człowieka robota. Takie teksty Peji i całej sceny undergroundowej mają ten sam przez który ma za zadanie maniupulowac człowiekiem mówić że dobre jest bycie huliganem, jaranie trawy, napierdaalanie się-ustawki, zadzieranie z policją. Najlepszy przykład, całe JP prowokacja policji, jest to przez nich promowane po to by tak robili i poto by dzięki temu w konsekwencji Policja dostawała coraz więcej praw, broni i by w końcu powstał kraj policyny i to do wszystkiego zmierza... Tu peja ma teraz zagrać jakiegoś pana pomidora w jakimś filmie dla dzieci., ale to może być zwykłe mydlenie oczu... Nie mówię że tak jest na 100%, ale człowiek z ulicy któy nie miał nic nie może tak po prostu stać się zajebistą gwiazdą na scenie muzycznej... Ktoś odpowiedni musiał się nim zająć, zgodził się i serwuje nam taką muzykę, a inna sprawa że ten styl życia gnoja juz powoli schodzi i teraz wielu polskich raperów zaczyna jakby zachęcać nas do przebudzenia. Byśmy otworzyli oczy, tylko czy to też nie kolejny chwyt który ma jakieś zadanie by odpowiednio nas nastawić i zdezorinetować...?? Nie dowiemy się tego... A jescze może coś o Tede. Tede to żydzisko, już od kiedy był w zwiąkzu z tą całą Rosati, następną "gwiazdą" a wiemy kim jest jej ojciec, to już sam ten fakt pokazuje że coś jest na rzeczy i to wszystko w jakiś sposob się łączy. Prawda jest taka że Polska to kraj niszczony przez żydów którzy mają tu zamieszkać jak już wypędzą wszystkich polaków za granicę a resztę wymordują... Tede to jeden z nich i z całą pewnością ma coś wspólnego z Masonierią a na ile dokładnie to tego nie wiem... Podsumowując iluminati w taki czy inny sposób, w stopniu znacznym., lub mniej znacznym, istnieją na polskiej scenie muzycznej, w tym hip-hopowej, sama symbolika czy teksty niektóre wersy jednoznacznie wskazują że coś jest na rzeczy. Niestety nawet najwięksi fani hip-hopu muszą pogodzić sie z tym ze ich wielcy idole mogą być nie dokońca tymi za których się podają a mogą też nawet nie wiedzieć o tym co robią i jaki przekaz niosą.
  • 0

#19

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, nie bronię rapu jak swojego dziecka tylko po prostu piszę to co myślę na ten temat a nadinterpretacje denerwują mnie tak samo jak ignorancja. Jeżeli chodzi o drużyny juniorskie to bywa tak ale dobry piłkarz prędzej czy później się przebije. Wiem że piłka nożna to czysty biznes dlatego też kluby potrzebują najlepszych piłkarzy na jakich ich stać a nie znajomych, w drużynach seniorskich wątpię żeby tak było ale nie o tym temat :P A ja myślę że można być niezależnym raperem i ogólnie artystą nagrywającym tylko o dziwkach, narkotykach itd. Wydaje mi się że Illuminati co najwyżej mogli po prostu wypromować taki schemat żeby ludzi najbardziej interesowała przemoc i seks a teraz wielu raperów o tym nagrywa bo po prostu to się dobrze sprzedaje bo ludzi to kręci i wcale nie stoją za nimi żadne okultystyczne grupy tylko po prostu chcą zarabiać dużą kase a żeby zarabiać dużą kase dużo ludzi tego musi słuchać a większość ludzi nie jest zbyt wymagająca i po prostu kręci ich tzw. brudne życie. Nie wiem czy wszyscy raperzy nagrywają tak że fajnie jest być chuliganem. Często po prostu opisują realia więc stwierdzenie że na ulicach panuje przemoc jest po prostu stwierdzeniem faktu a nie zachęceniem do tego żeby się lać, kraść itd. Wszyscy musieliby mieć z tego określone korzyści a widać jakie mają korzyści jak Buczer z PTP promującego "tryb życia hustlera" najprawdopodobniej dorabiał sobie handlem dragami i teraz siedzi. Twojej teorii na temat Firmy pozwolę sobie nie skomentować, naprawdę są prostsze sposoby do tego żeby stworzyć pretekst do zaostrzenia prawa do zgromadzeń i zwiększenia uprawnień policji (zobaczysz te sposoby 11 listopada). Co do Peji masz w połowie racje bo owszem Peją ktoś musiał się zająć żeby zrobił karierę ale nie zrobili tego żadni Illuminaci czy Masoni tylko Peja w dużej mierze wybił się dzięki Sylwestrowi Latkowskiemu. Zagrał główną rolę w jego filmie "Blokersi" i tym się tak wypromował, później platyna dla "Na legalu +" i nieśmiertelny kawałek "Głucha noc" i już koleś jest gwiazdą. Naprawdę warto czasem się zastanowić i spojrzeć bardziej przyziemnie. Jak dla mnie nie każdy kto rapuje o dragach czy dupach musi być sterowany przez kogoś, tak jak pisałem teraz to się sprzedaje i raczej zrobiono tak żeby wlaśne to najlepiej się sprzedawało. Wini też wciąga kreski na klipach a w wywiadach mówi że denerwują go komuniści i otwarcie mówi o niszczeniu kraju i sposobach w jaki to robią także czasem zbyt łatwo komuś przypinasz łatki konspiratorów, a z Firmą to tym bardziej Ci nie wyszło.

Z resztą dobrze napisałeś o żydach i ich planach dotyczących Polski i właśnie bym powiedział że to po prostu żydzi (i zarazem komuniści) którzy co najwyżej mogą być w lożach masońskich wpływają na Polski showbiznes a nie Illuminati.

Użytkownik Tenhan edytował ten post 02.11.2012 - 16:24

  • 0

#20

Wolnomurarz666.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chodziło mi o Firmę jako grupę tylko po prsotu JP powtarzane za każdym razem, wypisaywane ma murach i ropozwrzechniane. Dobrze powiedziałeś: "Wydaje mi się że Illuminati co najwyżej mogli po prostu wypromować taki schemat żeby ludzi najbardziej interesowała przemoc i seks" Ja o tym też mówię. Widzę że tutaj jest jakaś nie jasność, mówię iluminati ale mam na myśłi masonerie i odwrotnie. Nie ma sensu tego rodzielać bo to i tak jest praktycznie jedna banda, a Ty piszesz: "żydzi (i zarazem komuniści) którzy co najwyżej mogą być w lożach masońskich wpływają na Polski showbiznes a nie Illuminati." To tak jakby mówić że Baskowie to nie Hiszpanie ;))) Zgadzam się z tobą w większości kwestii. Tak naprawdę mówimy tu o szczegółach. Uważam że na polskiej scenie muzycznej zaszczepiona jest jakaś wizja iluminatów/ masonów, wprowadzili trendy i dali się rozwijać sytuacji samodzielnie. Podsumowjąc moim zdaniem żaden kraj w miare rozwinęty nie jest niezależny od iluminatów w mniejszym bądź większym stopniu. W polsce małą ingerują, ale symbolika i teksty mówią jasno że nie można powiedzieć że w polsce iluminati nigdy nie byli ;))) Pozdrawiam to chyba tyle w tym temacie ;)
  • 0

#21

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"a Ty piszesz: "żydzi (i zarazem komuniści) którzy co najwyżej mogą być w lożach masońskich wpływają na Polski showbiznes a nie Illuminati." To tak jakby mówić że Baskowie to nie Hiszpanie ;)))"

No jednak nie do końca bo już pisałem kto według mnie jest Illuminatem i są to najbardziej wpływowi ludzie a podrzędny mason nie jest Illuminatem dlatego to rozdzielam.

Jednak nie widziałbym w rozpowszechnianiu JP żadnego spisku. Zwyczajny objaw głupoty lub dobre hasło marketingowe, swego czasu masa dzieciaków łaziła w tych bluzach, no teraz raczej przerzucili się na RPK :D
  • 0

#22

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam jeszcze jeden materiał jeżeli chodzi o nadinterpretacje, tutaj też jest gruba przesada i zastanawiam się czy przypadkiem nie dożyliśmy czasów kiedy zaczynają powstawać prowokacyjne filmiki w kierunku ludzi interesujących się NWO.



Przepraszam za posta pod postem ale muszę odświeżyć temat ponieważ moja teza dotycząca filmiku w cytacie prawdopodobnie się sprawdziła gdyż Tede sam przyznał że zmontował ten filmik.

Źródło: http://glamrap.pl/1/...obilem-ten-film
  • 0

#23 Gość_Bla Bla

Gość_Bla Bla.
  • Tematów: 0

Napisano

27.10.2012 byłem na koncercie WSRH(był Peja i Pih jeszcze) i jest to manipulacja ludźmi gdzie dla mnie jest to troche chore że człowiek nawijający rap/hh mówi do wszystkich pokażcie dłońmi znak szatanka i wszyscy to pokazują :mrgreen:

Dokładnie, ludzie łatwo dają się zmanipulować, kiedyś oglądałem film dokumentalny o Illuminati w przemyśle muzycznym, i mówili tam, że zachęcanie słuchaczy do pokazywania tych gestów, służyło do odprawiania jakiegoś rytuału :P A czy to prawda, nie wiem :P

Użytkownik Johnny Bravo edytował ten post 03.04.2013 - 15:27

  • 0

#24

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli mowa o Iluminatach, to Jacek "Tede" Graniecki, swoją najnowszą płytę nazwał Elliminati. Oceńcie sami te "przesłanie" ;)
  • 0

#25

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli mowa o Iluminatach, to Jacek "Tede" Graniecki, swoją najnowszą płytę nazwał Elliminati. Oceńcie sami te "przesłanie" ;)


Nazwał ją tak, żeby zrobić zamieszanie, czego dowodem są te jego filmiki. Illuminaci są teraz na czasie, więc to dobry marketing, a płyta jest mocno przeciętna.
  • 0



#26

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Jeżeli mowa o Iluminatach, to Jacek "Tede" Graniecki, swoją najnowszą płytę nazwał Elliminati. Oceńcie sami te "przesłanie" ;)


Nazwał ją tak, żeby zrobić zamieszanie, czego dowodem są te jego filmiki. Illuminaci są teraz na czasie, więc to dobry marketing, a płyta jest mocno przeciętna.



Dokładnie to tak jakby nazwać płytę Tuskoland :lol
  • 0

#27

de99ial.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie.

Tak, wiem, robie odkop niczym jakis nekrofil, ale temat jest ważny.

Na poczatek, chętnym do kontunuowania tematu, polecam to:


Wyjasnia wiele rzeczy m.in. dlaczego metr to metr (wbrew pozorom to nie wzieło się z umowy).

Pozdrawiam serdecznie :)
  • 0

#28

Pharell Man.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli mowa o Iluminatach, to Jacek "Tede" Graniecki, swoją najnowszą płytę nazwał Elliminati. Oceńcie sami te "przesłanie" ;)

Szczerze? Raczej to samo, co napisali powyżej, czyli żeby zrobić zamieszanie nazwał ją tak, a nie inaczej. Z resztą wątpie, żeby TeDe miał jakieś powiązanie z Illuminatami, bo on to raczej taki niezależny raper, mimo że wszyscy marudzą, że się sprzedał.
  • 0

#29

Dorcia.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A według mnie polskie gwiazdy najzwyczajniej w świecie kopiują te z USA i stąd takie "kwiatki" wychodzą ;p Możliwe, że niektóre polskie gwiazdy faktycznie mają coś wspólnego z illuminatami, ale wątpię.
  • 0

#30

rodzyn1910.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja natknąłem sie ostatnio na piorunująco uderzającą symbolikę (to są piramidy itp) na profilu DonGuralEsko na facebooku, otóż Gural promuje koszulki z piramidami i okiem na jego wierzchołku i je sprzedaje w dodatku wczoraj w teledysku gurala Drewnianej Malpy Rock dostrzegłem takie o to coś : Dołączona grafika.
Sami oceńcie..

Użytkownik rodzyn1910 edytował ten post 22.11.2013 - 20:28

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych