Skocz do zawartości


Zdjęcie

Janusz Palikot - zdrajca - chcę likwidacji Państw Narodowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#16

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ok, to twoje zdanie. A moje jest inne. Nie chce żyć w takim państwie/systemie. Dlaczego więc państwo polskie, nie pozwoli mi na legalne samobójstwo, kiedy nie chcę żyć w takim systemie? Odpowiedz mi na to pytanie. Zniewalasz mnie przez ten system i nie chcesz mi pozwolić odejść? Chcę utopi, nie mogę jej dostać, chcę narkotyk i trumnę. Dlaczego?


Używając okreslenia utopia, miałem na mysli idealny system, niemożliwy do zrealizowania.. Cóż, nie wiem w jaki sposób ja Ciebie zniewalam choćby posrednio, jeszcze nie mając nawet zdolnosci do głosowania, hmm. Cóż, a samobójstwo u nas jest chyba legalne, odratowani a tym bardziej Ci, którym się (nie)poszczęsciło do więzienia nie trafiają.. Zas rząd daje wiele możliwosci, masz u nas dostępne mosty, sznury, różne trucizny, że tak powiem "do wyboru do koloru"... Co do Twoich pragnień, ja chcę bilet na to, bilet lotniczy, miejsce w hotelu.. Rząd mi to zaoferuje? W końcu ja tego bardzo bardzo pragnę... Jak widzisz nie wszystko zrobią za nas inni, rząd, czasem musimy wziąć sprawy w swoje ręce.. Kurcze, tak jakbym miał deja vu.. A tak, niejaki Arctur V. domagał się partnerki od rządu, heh..
  • 0



#17

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ruud

Chcesz mi powiedzieć, że w Polsce samobójstwo jest legalne...Aha mogę iść do lekarza i zapłacić mu za uśmiercenie mnie..ehe.
  • 0

#18

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chcesz mi powiedzieć, że w Polsce samobójstwo jest legalne...Aha mogę iść do lekarza i zapłacić mu za uśmiercenie mnie..ehe.


Jak sama nazwa mówi, SAMO-BÓJSTWO. Czujesz to? Samobójstwo następuje w chwili, gdy człowiek sam targnie się na swoje życie. W przypadku, gdy zrobi to lekarz, czy ktokolwiek inny jest to w najlepszym wypadku zabójstwo za przyzwoleniem. Swoją drogą ciekaw jestem kto podejmuje się takiego zadania w innych krajach, bo psychikę musi mieć trochę zrytą po dłuższym czasie wykonywania zawodu, tak jak często kaci..
  • 0



#19

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Palikot to populista i myślę, że jego zdanie na jakikolwiek temat trzeba traktować z dystansem bo on i ta cała pożal się boże partia powinna raczej siedzieć w cyrku z panem Grodzkim na czele a nie w sejmie.
  • 2

#20

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ok, chcę skorzystać z samo-aplikacji do uśmiercenia mnie przygotowanej przez lekarza. Nie chcę umierać w męczarniach. Chcę zachować godność, nie chcę żeby moja głowa leżała kilometr odemnie. Chcę skorzystać z normalnej, demokratycznej pomocy władz państwa (narodu, który tworzymy i się podobno kochamy). Dlaczego mój bracie nacjonalisto, nie pomożesz mi i nie uśmiercisz mnie? Dlaczego konserwatyści=nacjonaliści to ludzie którzy w większosci są przeciw eutanazji? Bo to humaniści, mający zerowe pojęcie o świecie realnym, naukowym, zjawiskach przyrodniczych, ewolucji cywilizacji i nie tylko. Dla niech jakiś żołnierz który walczył 100 lat temu, jest ważniejszy od nich samych i ich doświadczenia życia na tej planecie które obiektywnie rzecz biorąc, jest chyba ważniejsze..
  • 0

#21

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A jak przyjdzie co do czego, tj. kiedy UE będzie już zjednoczona i silna (brzmi śmiesznie, nigdy do tego nie dojdzie naprawdę), to Palikot zacznie forsować prawdziwie innowacyjne reformy uzdrawiające gospodarkę i podwyższające standard życia jak legalizacja marihuany, walka z krzyżem i przedstawienia publiczne z jego żałosnymi gadżetami. Nędzny obłudnik.
  • 0

#22

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Genialny - jeśli podasz je sobie samodzielnie, truciznę, strzał w łeb, przedawkowujesz leki (nawet jeśli zapisze ci je lekarz) i lub inny sposób to w świetle Polskiego prawa nie zostaniesz ukarany bo samobójstwo nie jest przestępstwem, nakłanianie lub pomoc w samobójstwie już tak. Więc pewnie zostanie wszczęte śledztwo, czy lekarz przepisujący ci leki wiedział o twym zamiarze.

Co do całej sprawy z Palikotem - to jest kretyn, który wygłasza kontrowersyjne tezy, żeby zainteresować sobą media, jest takim lepikiem, żeby odciągnąć społeczeństwo od prawdziwych problemów w polityce ludzie nie widzicie tego?
Poza tym, co złego jest w globalnym rządzie? Przecież kiedyś za 300-500 lat kiedy znane będą podróże galaktyczne i kontakty z innymi planetami to i tak nasze jestestwo będzie wyrażane pochodzeniem planetarnym nie lokalnym nie wiem, w czym tkwi sęk, ale tak będzie i to tak samo naturalna sprawa, jak wyrośnięcie z kultury plemiennej, do państwowości.

 Edycja: Dziki Kurak.

Dołączona grafika


  • 0

#23

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ok, chcę skorzystać z samo-aplikacji do uśmiercenia mnie przygotowanej przez lekarza. Nie chcę umierać w męczarniach. Chcę zachować godność, nie chcę żeby moja głowa leżała kilometr odemnie. Chcę skorzystać z normalnej, demokratycznej pomocy władz państwa (narodu, który tworzymy i się podobno kochamy). Dlaczego mój bracie nacjonalisto, nie pomożesz mi i nie uśmiercisz mnie? Dlaczego konserwatyści=nacjonaliści to ludzie którzy w większosci są przeciw eutanazji? Bo to humaniści, mający zerowe pojęcie o świecie realnym, naukowym, zjawiskach przyrodniczych, ewolucji cywilizacji i nie tylko. Dla niech jakiś żołnierz który walczył 100 lat temu, jest ważniejszy od nich samych i ich doświadczenia życia na tej planecie które obiektywnie rzecz biorąc, jest chyba ważniejsze..


Ej, no kurcze, nie jestem nacjonalistą-konserwatystą... ani humanistą. Dodatkowo nie wiem, co realnego, naukowego, przyrodniczego jest w eutanazji - rzuć się lwu na pożarcie, i Ty spełnisz swój cel, i napełnisz brzuszek kociaka, to będzie bardziej praktyczne - z przyrodniczego punktu widzenia ;) Cóż, co do godnosci, to nie wiem o jakiej godnosci mówisz. Jaki związek ma sposób wykonania i godnosć? Chyba bardziej motyw. A jeżeli motywem jest niemożnosć życia w tym "niewykreowanym przeze mnie i moje widzimisię swiecie" no to wiesz..

@down

Masz rację.

Jak kolego Genialny chcesz to kontynuować to na PW

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 26.08.2012 - 22:53

  • 0



#24

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Genialny, RuudJolie proszę się trzymać tematu, możecie sobie dokończyć offtopicową dyskusję na PW.
  • 0



#25

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Konstytucja, godło i flaga. RuudJolie - wytłumacz mi proszę, czego symbolem jest patriotyzm/nacjonalizm - egoizmu czy masochizmu? Kiedyś musi nadjeść ten czas, kiedy skończy się era państ i państewek. Zgadzam się - nie teraz, jest zbyt mało stabilna sytuacja, ale na Boga, to co było, nie musi być tym, czym jest teraz. Świat się zmienia i jednoczy, tego procesu się nie da zatrzymać, wraz z wzrostem świadomośći wszystkich ludzi, że poza językiem i kulturą, niczym się nie różnimy i walczymy tylko o język i kulturę, pozbawiając życia niewinnych mężczyzn którzy giną w setkach tysięcy w wojnach chorych dyktatorów. To błędne koło, które prowadzi do..autodestrukcji tej cywylizacji.


W takim razie wole być człowiekiem zacofanym prosto z ciemnogrodu czy moherem i nawet powiem Ci będę dumny z tego niż być pseudotoletrancyjną i nowoczesną hieną. Dlaczego wiążesz tożsamość narodową, jej symbole barwy czy hymn z odwecznymi wojnami? dla Ciebie to jest to takie nierozłączne?
Powiem Ci tylko że ten problem leży głębiej, to nasza natura.

Ok, to twoje zdanie. A moje jest inne. Nie chce żyć w takim państwie/systemie. Dlaczego więc państwo polskie, nie pozwoli mi na legalne samobójstwo, kiedy nie chcę żyć w takim systemie? Odpowiedz mi na to pytanie. Zniewalasz mnie przez ten system i nie chcesz mi pozwolić odejść? Chcę utopi, nie mogę jej dostać, chcę narkotyk i trumnę. Dlaczego?

Nie no powiem Ci że argumenty pierwszorzędne. Co ma nasze dziwne prawo do tego? jeżeli Ci to tak bardzo przeszkadza że nie możesz w Polsce "legalnie" popełnić samobójstwa o dlaczego nie przeniesiesz się do kraju "bardziej cywilizowaneo"?

O tych Twoich narodowcach z onetu i ich upodobaniach faszystowskich już nie wspomne.

Użytkownik Asmodean edytował ten post 27.08.2012 - 03:55

  • 0

#26

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Striker

Nie posiadamy zsynchronizowanego systemu dowodzenia. Nie posiadamy ujednoliconej armii(...)


a NATO ?

Użytkownik martius edytował ten post 27.08.2012 - 14:58

  • 0

#27 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

No cóż ... w normalnym kraju, w normalnych czasach zostałby albo rozstrzelany albo trafiłby za zdradę do ciężkiego więzienia. Ale w tym kraju gdzie władzę sprawuje 460 ludzi z czego większość jest złodziejami, a niektórzy jak Palikot są zdrajcami to nie dziwię się, że nie ma kary na takich jak on. Mam cichą nadzieję, że rządy jednostki są bliżej niż może się wydawać i skończy się error cywilizacyjny zwany demokracją.

Ale najbardziej mnie bawią słowa, że rząd światowy jest spoko bo ufoludki za 500 lat będą na nas patrzyli jako na ogół :)
  • 4

#28

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Janusz Palikot powiedział, że jest zwolennikiem likwidacji wszystkich państw narodowych, i stworzeniem jednolitego państwa europejskiego.

Tylko zjednoczona Europa będzie mogła stawić czoło wyzwaniom, które przed nami stoją. Gdybyśmy mieli choćby możliwość posiadania jednych wspólnych euroobligacji, to już o 3-4 proc. jako cala Europa zaoszczędzilibyśmy na kosztach finansowych. Gdybyśmy wspólnie jako Europa mieli możliwość zakupu od Rosji surowców takich jak choćby gaz i ropa, to polskie firmy miałyby niższe ceny. Jest wiele bezpośrednich korzyści z likwidacji państw europejskich. Nie byłoby wojen w Europie. Polska mogłaby tylko zyskać na wspólnym europejskim państwie – mówi szef Ruchu Imienia Samego Siebie w wywiadzie dla portalu Onet.pl

Palikot twierdzi również, że językiem urzędowym państwa europejskiego miałby być angielski, zaś polski miałby być jedynie językiem lokalnym. Konstytucja RP, godło i flaga to są symbole nacjonalizmu, które często prowadzą do antagonizmów, a w konsekwencji do wojen. Konstytucja, godło i flaga nie są potrzebne ani Polsce, ani Włochom, Francuzom i innym państwo europy. Więcej zyskamy jeśli pozbędziemy się tych fałszywych symboli – twierdzi parlamentarzysta opłacany z budżetu polskiego państwa…

tekst skopiowany ze strony narodowcy.net

Osobiście uważam że Palikota powinno się postawić pod Trybunał Stanu, a sam ruch zdelegalizować. Niestety, obserwując politykę naszego rządu, uważam że do tego nie dojdzie. A szkoda, bo osoby o takich poglądach powinno się karać dla zdrowia kraju, narodu i ich samych. Chciałbym jeszcze dodać że jestem tu stosunkowo niedługo i nie wiem czy można wklejać tu teksty z innych stron, więc w przypadku gdy będzie to niezgodne z regulaminem, proszę o jakieś upomnienie i jakoś to naprawię. Pozdrawiam.

Użytkownik WYP3H edytował ten post 27.08.2012 - 19:12

  • 2

#29

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Palikot twierdzi również, że językiem urzędowym państwa europejskiego miałby być angielski, zaś polski miałby być jedynie językiem lokalnym. Konstytucja RP, godło i flaga to są symbole nacjonalizmu, które często prowadzą do antagonizmów, a w konsekwencji do wojen




Osobiście uważam że Palikota powinno się postawić pod Trybunał Stanu, a sam ruch zdelegalizować. Niestety, obserwując politykę naszego rządu, uważam że do tego nie dojdzie

Przeczytaj to i oceń czy potrafisz logicznie mysleć. Wolisz zabijać, niż żyć dla pokoju. Ciebie powinno się utylizować, nie Palikota.

Użytkownik Genialny edytował ten post 27.08.2012 - 19:26

  • -2

#30

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Janusz Palikot popiera likwidacje Państw Narodowych, w tym naszej Ojczyzny i chę utworzenia Jedego Państwa Europejskiego



Z tą likwidacją pańswt to wporządku, ale tworzenie w ich miejsce nowego? Tego moja anarchistyczna duszyczka nie zaakceptuje. :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych