Skocz do zawartości


Zdjęcie

Janusz Palikot - zdrajca - chcę likwidacji Państw Narodowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#31

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytaj to i oceń czy potrafisz logicznie mysleć. Wolisz zabijać, niż żyć dla pokoju. Ciebie powinno się utylizować, nie Palikota.


Hmm, czyżby w Europie wybuchła jakas kolejna wojna? Bo nie wiem o jakim zabijaniu mówisz. Chyba zabijaniu swojej tożsamosci narodowej.

Konstytucja RP, godło i flaga to są symbole nacjonalizmu, które często prowadzą do antagonizmów, a w konsekwencji do wojen


Jakich wojen? Chyba, że chodzi Ci o te, gdzie pewne kraje chciały zgarnąć nasze tereny i uczynić z nas podludzi, ale to już nie kwestia Konstytucji, godła czy flagi, a ludzkiej pychy, chciwosci zła itd.. Cóż, zastanawia mnie jedno, czy faktycznie takie postępowanie będzie dla nas koniecznie dobre? Skąd wiadomo, że w tym pięknym, utopijnym jednym europejskim kraju, nasz "stan" czy teren będzie przynajmniej tak samo traktowany jak inne? Jakos nie widzi mi się, że nagle wszyscy będziemy bogaci, szczęsliwi, wszędzie praca, sam zasiłek dla bezrobotnych będzie wynosił tyle co obecnie niezła pensja itd.
  • 1



#32

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

RuudJolie

Nacjonaliz to naturalny wytwór naszej naturalnej ewolucyjnej ścieżki. Ewolucja jest dynamiczna i zmienna, dotyczy zarówno makro i mikroorganizmu, jak i tworów jak państwa, plemiona itd. Nacjonalizm już miał szanse, zabił miliardy ludzi w imię kolesia, który pierdzi w stołek i wydaje rozkazy suwerennym ludziom (żołnierze). Jest żle w Europie i na świecie, trzeba coś zmienić, trzeba stworzyć jeden twór ponieważ w tym Europejskim tyglu izolowanie się prowadzi do kolejnych gorących dywagacji, a w konsewkwencji doprowadzi do kolejnej wojny(atomowej) i znowu powstaną państwa, i znowu za 100 lat kolejne wojny i znowu nacjonalistyczne. Trzeba to zakończyć tu i teraz. Najpierw Europa, potem Afryka i Europa, potem reszta kontynentów, i absolutna izolacja od religii i kultur które wielbią kult zabijania (islam itd). Należy ich tępić i walczyć siła. Nie widzę nic złego w tym że mieszka koło mnie czarny murzyn, japończyk pracowity, czy chińczyk czy amerykanin jeśli potrawi współżyć, jeśli zaś widzę taliba czy islamiste, który chce oganirczyć moją wolność - będę walczył. Wszyscy w jedności oprócz talibów, i agrresywnyych islamistów.

Użytkownik Genialny edytował ten post 27.08.2012 - 20:02

  • 0

#33

riscon.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm... takie zjednoczenie Europy powinno wejść dopiero gdy będzie już tak źle, że wszystko będzie się sypać. Nie popadajmy w paranoje, nie jest jeszcze tak źle żebyśmy musieli pozbyć się naszej historii( coś mi się wydaję, że gdy wszyscy będziemy "jednością" to następne pokolenia nie będą już pamiętały o załugach naszych dziadków...) Jeszcze dużo rzeczy może się zmienić w Europie, może sytuacja się poprawi :)

Użytkownik riscon edytował ten post 27.08.2012 - 20:19

  • 0

#34 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Jedno państwo europejskie? Już widzę współdziałających Francuzów i Anglików, Hiszpanów i Portugalczyków, Greków i Włochów, Polaków i Niemców czy Serbów i Chorwatów. O dziesiątkach(setkach?) milionów imigrantów nie mówiąc. Long live Europe!
http://w236.wrzuta.p...f_hate_-_europa
  • 4

#35

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Antychrust

Bazujesz na głupich i naiwnych stereotypach. Dobrze wiemy, że wszystko co nowe, jest bolesne i niewyobrażalne. Czy 10 tysięcy lat temu w Mezopotamii, kiedy plemiona łączyły się w naród, wódz plemienia nie miał wątpliwości? Też uważał że to nie realne, chwile potem powstały państwa.
  • 1

#36

riscon.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te stereotypy nie sa takie naiwne, myślę, że teraz mając takie warunki jakie mamy mało kto by porzucił dawne uprzedzenia. potrzebne do tego są krytyczne warunki.
  • 0

#37

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Riscon

Uwierz mi , jeśli nie teraz, to za 200 /300 lat to się stanie. Wiesz kiedy? Kiedy zaczniemy podbijać kosmos. Ludzie zobaczą że nie żyjemy w państwie, tylko w mistycznej, nieskończonej przestrzeni. Nie będą potrzebne krytyczne warunki, a zachwyt i refleksja nad ogromem wszechświata i potencjałem ludzkim. Nacjonalizm, państwa, relgiia - to wszystko upadnie, macie moje słowo. Nie teraz, bo to się trzyma kupy(widzę te wpisy nacjonalistów i ich prymitywne teksty przepełnione dziesiątkami agresywnych, wulgarnych przekleństw, gróźb itd).

Użytkownik Genialny edytował ten post 27.08.2012 - 20:41

  • 0

#38 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Bazujesz na głupich i naiwnych stereotypach. Dobrze wiemy, że wszystko co nowe, jest bolesne i niewyobrażalne.

http://www.paranormalne.pl/topic/31444-bankructwo-utopii-multi-kulti/ głupie i naiwne?

Uwierz mi , jeśli nie teraz, to za 200 /300 lat to się stanie. Wiesz kiedy? Kiedy zaczniemy podbijać kosmos.

Jeśli ta tendencja się utrzyma to nie zaczniemy. Upomni się o nas socjalizm. Na skalę światową.
  • 2

#39

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nacjonaliz to naturalny wytwór naszej naturalnej ewolucyjnej ścieżki. Ewolucja jest dynamiczna i zmienna, dotyczy zarówno makro i mikroorganizmu, jak i tworów jak państwa, plemiona itd. Nacjonalizm już miał szanse, zabił miliardy ludzi w imię kolesia, który pierdzi w stołek i wydaje rozkazy suwerennym ludziom (żołnierze). Jest żle w Europie i na świecie, trzeba coś zmienić, trzeba stworzyć jeden twór ponieważ w tym Europejskim tyglu izolowanie się prowadzi do kolejnych gorących dywagacji, a w konsewkwencji doprowadzi do kolejnej wojny(atomowej) i znowu powstaną państwa, i znowu za 100 lat kolejne wojny i znowu nacjonalistyczne. Trzeba to zakończyć tu i teraz. Najpierw Europa, potem Afryka i Europa, potem reszta kontynentów, i absolutna izolacja od religii i kultur które wielbią kult zabijania (islam itd). Należy ich tępić i walczyć siła. Nie widzę nic złego w tym że mieszka koło mnie czarny murzyn, japończyk pracowity, czy chińczyk czy amerykanin jeśli potrawi współżyć, jeśli zaś widzę taliba czy islamiste, który chce oganirczyć moją wolność - będę walczył. Wszyscy w jedności oprócz talibów, i agrresywnyych islamistów.


Już to widzę jak kraje z prawem koranicznym zechcą się z Tobą bratać :) Cóż, co do Ciebie jeszcze to się miotasz w poglądach, raz, że pokój i tak dalej a tutaj nagle

Należy ich tępić i walczyć siła


Zdecyduj się :) Jeżeli powstanie jedno super, europaństwo to będzie to nieuniknione, bo taka jest tolerancyjna polityka Zachodu. Co do tego nacjonalizmu, to zauważ, że mówisz o dyktaturze, której obecnie nie ma oO I zauważ, że taka polityka prowadzi własnie w tym celu - do stworzenia jednego rządu, gdzie garstka kolesi będzie miała taką potęgę i władzę, że nikt im nie fiknie. Spróbuj się buntować - zostaniesz zneutralizowany. Dlatego obecna równowaga jest ok, bo ludzie muszą się kontrolować, w przeciwnym razie odwet. Tak by z nas wszystkich zrobili niewolników, już zaczynają zresztą to robić. Nie łudź się - władzy na Tobie, albo na mnie nie zależy.
  • 0



#40

riscon.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Genialny

Nie będą potrzebne krytyczne warunki


Może źle się wyraziłem, mówiąc krytyczne miałem na myśli wyjątkowe :)

I też wiem, że to kiedyś nadejdzie, tylko uważam, że jeszcze nie jest na to pora:)
  • 0

#41

Genialny.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

RuudJolie

Co ty pleciesz? 1 prezydent ma o wiele większy problem z rządzeniem kilkusetmilionami europejczyków, niż kilkoma milionami w jednym państwie. Nigdzie nie napisałem, że chcę aby rządem światowym rządziła jedna osoba, dwie osoby, 10 osób, reptalianie i szaraki ze swoich podziemnych baz, Iluminati, Jezus Chrystus - jego reinkarnacja czy nawet Supermen. Wierzę, że władzę można rozlokować w ten sposób, aby każdy czuł się wolny i swobony, ale nie naruszał wolność swej i nie zabierał wolności innym. Da się to zrobić, jest tysiąc sposobów.

Antychrust

Nie będę z tobą polemizował, nie rozumiesz o czym piszę.

Użytkownik Genialny edytował ten post 27.08.2012 - 20:58

  • 0

#42

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@ Genialny

Czyli nie do końca zgadasz się z panem P., który wnioskuje za "jednym prezydentem europejskim, jednym rządem, armią" i tak dalej?

Wierzę, że władzę można rozlokować w ten sposób, aby każdy czuł się wolny i swobony, ale nie naruszał wolność swej i nie zabierał wolności innym.


A tak już nie jest? Co złego jest we współpracy ze sobą państw europejskich, gdy w dalszym ciągu są one suwerenne, niepodległe, z własną kulturą, językiem urzędowym? To na jedno nie wychodzi?

Da się to zrobić, jest tysiąc sposobów.


Kontynuuj.
  • 0



#43

Sysek.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A no właśnie założenie jednego wielkiego państwa , i tak do tego już dochodzi małe firmy zaczynają bankrutować za niedługo ma wejść ustawa o papierach w języku angielskim niemieckim i francuskim co zrobi to iż wykończy to małe firmy ponieważ nie każdy w tych czasach umie angielski ze starszych osób każdy był uczony rosyjskiego który dziś się nie przydaje więc będą musiały płacić duże kwoty tłumaczom a jeżeli zrobią coś źle afekt tego będzie taki że splajtują, na giełdę wejdą mocniejsze bardziej promowane "lider marki europejskie" jak wiadomo będzie tam sprzedawane?

Wszystko co będzie przechodziło przez europę czyli genetycznie modyfikowane jedzienie czyli te "wielkie jabłka" bo nie zawsze rosną wielkie żadko
ogromne cytryny wszystko jest pryskane i modyfikowane by było więcej w afekcie niszczy się nasze dna które też się modyfikuje od tego są raki czy bezpłodność


pieniądze będziemy pożyczać w alior banku kolejnym europejskim banku europa posiada banki centralne a ich najwyżsi szefowie tak naprawę urzędują Amerykę a także sterują pieniędzmi ponieważ drukują ję w tych central bankach i pożyczają na % zwykłym bankom kontrolują waluty i także przez to powstanie nie kończący się dług taki jak ma grecja czy hiszpania, no kto nie słyszał o grupie bildberga 150 osób należących do tej grupy to najbardziej wpływowe osoby w europejskim parlamencie
,wielkie korporacje jak sheel powie mi ktoś na ile lat mamy rope ? odpowiedź na 50 !!

a gdyby tak teraz zmniejszać populacje ropy było by na więcej lat ale to za mało, czytajcie nie zależne media zamiast mass media które opowiadają wam steki bzdur te informacje z polski które mamy są sterowane przez rząd ponieważ mamy różne tajemnice rządowe a wiadomości ze świata to też są te wiadomości które inne rządy pozwalają tamtejszym mass mediom przekazywać.. Wojna w Iraku nie polega na pokoju, a wmawianie nam że irakijczycy byli uczeni przez rząd usa to stek bzdur ci ludzie nie mają w co się ubrać a co dopiero w ich monitorowanym przez wojsko państwie zdobyć broń..

LECZ JEST TAM OKOŁO 16 BAZ W KTÓRYCH WYDOBYWANA JEST ROPA !!

Użytkownik Sysek edytował ten post 27.08.2012 - 22:09

  • 0

#44

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

My tu sobie gadu gadu o Europie jako jednolitym państwie i narodzie europejskim, a prędzej nam pod granicą wyrosną Emiraty Niemieckie, chyba że wszyscy Europejczycy będą posiadali arabskie rysy. Szkoda tylko że takie śmieciowe media muszą zawracać ludziom głowy bzdurami, zasłaniając się prawdziwymi problemami.
  • 1

#45

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

RuudJolie

Nacjonaliz to naturalny wytwór naszej naturalnej ewolucyjnej ścieżki. Ewolucja jest dynamiczna i zmienna, dotyczy zarówno makro i mikroorganizmu, jak i tworów jak państwa, plemiona itd. Nacjonalizm już miał szanse, zabił miliardy ludzi w imię kolesia, który pierdzi w stołek i wydaje rozkazy suwerennym ludziom (żołnierze). Jest żle w Europie i na świecie, trzeba coś zmienić, trzeba stworzyć jeden twór ponieważ w tym Europejskim tyglu izolowanie się prowadzi do kolejnych gorących dywagacji, a w konsewkwencji doprowadzi do kolejnej wojny(atomowej) i znowu powstaną państwa, i znowu za 100 lat kolejne wojny i znowu nacjonalistyczne. Trzeba to zakończyć tu i teraz. Najpierw Europa, potem Afryka i Europa, potem reszta kontynentów, i absolutna izolacja od religii i kultur które wielbią kult zabijania (islam itd). Należy ich tępić i walczyć siła. Nie widzę nic złego w tym że mieszka koło mnie czarny murzyn, japończyk pracowity, czy chińczyk czy amerykanin jeśli potrawi współżyć, jeśli zaś widzę taliba czy islamiste, który chce oganirczyć moją wolność - będę walczył. Wszyscy w jedności oprócz talibów, i agrresywnyych islamistów.


Miłość do własnej ojczyzny i troska o jej dobro - tak rozumiem nacjonalizm a nie tak jak swojego czasu uczono mnie w szkole, że bycie nacjonalistą to uważanie się za lepszego ze względu swojej przynależności narodowej od innych. Wiele ustrojów i wiele idei ma na swoich rękach krew, nie powinieneś zwalać wszystkiego na nacjonalizm, który interpretujesz w mojej ocenie jako coś na równi z nazizmem czy faszyzmem. A co do wojen nacjonalistycznych o których mówisz, to moim zdaniem na ten czas takie nie mają prawa bytu. Teraz wielkie mocarstwa jak np. USA, która w ostatnich latach bierze czynny udział w wojnach, robi to dla zysku, a nie dla idei. Nacjonalizm moim zdaniem, to swojego rodzaju rodzaj obrony przed innymi, jeśli chodzi o wojny. Gdyby nacjonalizm nie istniał, Polska nie wróciła by na mapy świata, no bo komu by zależało na obronie własnego kraju ? woleli by raczej rozproszyć się po całym świecie i się ukryć, niż poświęcać swoje życie w obronie państwa.

Nie wyobrażam sobie, żeby wszystkie granice zostały zamazane, powstało by super państwo europejskie, nasza stolica nie była by już naszą stolicą bo stolice byśmy mieli w Brukseli. Jak to mówisz, na drodze ewolucji pewnie byśmy się do tego przyzwyczaili, ale moim zdaniem po 1. z szacunku dla ludzi, którzy przelewali krew za tą ziemie (wcale nie tak dawno), a po 2. z tego względu, że nie było by wcale lepiej bo ciężko rządzić tak wielką przestrzenią 1 rządowi - sprzeciwiałbym się takiemu bezsensownemu pomysłowi. A Islam sami sprowokowaliśmy wysyłając wojska do wojny, która nas nie dotyczyła to nie dziw, że są wrogo nastawieni podwójnie, ze względu na to co głosi ich religia i co im ten wielki zachodni świat uczynił.
  • 4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych