Skocz do zawartości


Zdjęcie

21.06 - Warszawa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciągłe przepowiednie końca świata są już nużące.
Coś się kiedyś sprawdzi. Ale w Polsce?

Użytkownik silverwolf edytował ten post 18.06.2012 - 18:16

  • 0

#17

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mamznajomego@
Zagrożenie wyssane z palca. Polska jest takim zaściankiem, że szkoda trotylu.
Ja też mam znajomego, ale nie chciał byś usłyszeć co ma do powiedzenia.


Mi za to szkoda trotylu na Twoją głupote.
Zaścianek? huh, nie ma to jak piękna wszechobecna tolerancja :roll:

Przez dobrych kilku lat przeglądam ten serwis, przeczytałem wiele informacji ostrzegawczych i zarazem pewnych że głowa mała, nie chce odrazu reagować negatywnie/ sceptycznie ale tu nie na żadnego potwierdzenia prócz kilku w miare dobrych domysłow i poszlak.

Mam nadzieje że nic złego się nie stanie, i te informacje się nie potwierdzą.

Dołączona grafika

/mylo
  • -2

#18

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Koledzy i koleżanki, cierpliwość jest cnotą. Skoro wydarzenie odbyć się ma za dni trzy, to poczekajmy. Zobaczymy, czy coś się stanie. A zawsze lepiej coś wiedzieć, niż nie wiedzieć. Chociaż jakby nie patrzeć zdarzają się wyjątki.
  • 0

#19

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje że nic złego się nie stanie, i te informacje się nie potwierdzą.

Tu nawet nie trzeba mieć nadziei, że nic się nie stanie. :) Pozwolę sobie zacytować:

Już tyle było wszelkiej maści przepowiedni wieszczących koniec świata albo III Wojnę Światową, tyle było tych różnych "interpretacji" wielu reklam (coca cola prawdę ci powie...) a ludzie nadal wierzą w te bzdety...

Odwiedzam tę stronę od przeszło 5 lat i wierz mi, że nie takie "pewniaki" były tu wklejane. ;)
  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o moje źródło, to jest to źródło osobowe, ze względu bezpieczeństwa nie mogę nikogo wydać.


Jasne, a mnie Chuck Norris powiedział, że może policzyć do nieskończoności.

Ten temat to kiepskie prowo. Chłopak chciał się dowartościować.
  • 0



#21

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o moje źródło, to jest to źródło osobowe, ze względu bezpieczeństwa nie mogę nikogo wydać.


Jasne, a mnie Chuck Norris powiedział, że może policzyć do nieskończoności.

Ten temat to kiepskie prowo. Chłopak chciał się dowartościować.


z pewnością super poinformowany znajomy to mało wiarygodna bajeczka, ale sam temat 21 czerwca i rzekomego planu zamachu jest w sieci od dłuższego czasu i przyznam, że jest to ciekawe.

ćwiczenia polskiej floty powietrznej na Alasce - to też mnie ciekawi. po raz pierwszy, od 7 do 22 czerwca.

nie, żebym się nakręcała i wierzyła w pierwszą lepszą bajeczkę, ale że mieszkam w Warszawie to jednak jakieś ziarnko niepokoju się wkrada.
  • 0

#22

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zwolennicy teorii spiskowych i tak się nie martwią, bo mają na oba wyjścia świetną argumentację. Jeśli nie będzie zadnych zamachów- "to my znów ocaliliśmy świat! Zdemaskowaliśmy ich plan i rozpowszechniliśmy informacje o tym, przez co oni się wycofali" :>

Użytkownik Po_prostu edytował ten post 18.06.2012 - 20:24

  • 0

#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Się zobaczy co będzie bo do 21 jest kilka dni. Takich informacji o potencjalnych zamach jest mnóstwo, pewnie jakby przekopać internet to jeszcze by znalazł kilka dat na planowany zamach w Polsce.
  • 0



#24

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwolennicy teorii spiskowych i tak się nie martwią, bo mają na oba wyjścia świetną argumentację. Jeśli nie będzie zadnych zamachów- "to my znów ocaliliśmy świat! Zdemaskowaliśmy ich plan i rozpowszechniliśmy informacje o tym, przez co oni się wycofali" :>


zwolennicy teorii spiskowych sami się nakręcają albo wymyślają argumenty w stylu "2+2=5".

jestem bardzo ciekawa czy coś się wydarzy w czwartek. oby nie.
jakiś niepokój - jest.
zwolenniczką teorii spiskowych nie jestem i podchodzę do takich spraw bardzo sceptycznie, do tej pory nawet nie zwracałam uwagi na to całe euro i tak dalej, ale jak dzisiaj pogrzebałam w internecie to faktycznie trochę się wystraszyłam. głównie dlatego, że tu mieszkam.

pozostaje nadzieja, że to zwykła nadinterpretacja fanów spisków wszelakich, ale to też nie jest dobre wyjście: zawsze warto zachować czujność.
  • 0

#25

mamznajomego.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o moje źródło, to jest to źródło osobowe, ze względu bezpieczeństwa nie mogę nikogo wydać.


Jasne, a mnie Chuck Norris powiedział, że może policzyć do nieskończoności.

Ten temat to kiepskie prowo. Chłopak chciał się dowartościować.



Cóż, kolego wyczuwam u Ciebie paranoję bądź coś w tym stylu, jeśli to nie to, to przestań bredzić o rzekomej prowokacji.
Jeśli uważasz, że chcę się dowartościować to może porównamy sobie nasze życiowe osiągnięcia? Mam nadzieje, że posiadasz genitalia. Nie chcę prowokować do kłótni ale żaden dżentelmen nie rzuca niepotwierdzonych oskarżeń. Poczytaj sobie kodeks Boziewicza.



z pewnością super poinformowany znajomy to mało wiarygodna bajeczka


Gdzie napisałem, że mój informator jest super poinformowany?

Wracając do tematu to wolałbym nie opierać się na jakichś przepowiedniach Nostradamusa i innych bzdurach. Astrologia, ezoteryka itp. to czysta esencja zła oraz głupoty.

Co do teorii spiskowych to ja jestem zwolennikiem najlepszej opcji. Mianowicie można wyróżnić 2 poglądy na historię:
1. fatalizm
2. woluntaryzm

Ja wybrałbym tutaj opcję pośrednią między nimi.

Użytkownik mamznajomego edytował ten post 18.06.2012 - 21:51

  • 0

#26

Parmantier.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto by tam chciał atakować takie zapyziałe i prowincjonalne miasto jak Warszawa?! Lepiej światowe metropolie jak Paryż lub Nowy Jork,Warszawa nikogo na świecie nie obchodzi.
  • -1

#27

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W tym obliczaniu piątek jest chyba błąd, albo celowo obliczone w inny sposób, niż poprzednie dwie daty. No, ale po przeliczeniu w ten sam sposób, też wychodzi 5. Amazing oO

World War I: 28.07.1914 –> 2+8+7+1+9+1+4 = 32 –> 3+2 = 5
World War II: 01.09.1939 –> 1+9+1+9+3+9 = 32 –> 3+2 = 5
9/11 (War on Terror) : 11.09.2001 –> 11+9+2+1 = 23 –> 2+3 = 5 /a przecież 1+1+9+2+1 = 14 -> 1+4 = 5
June 21, 2012, Warsaw, Euro 2012, quarter final: 21.06.2012 –> 2+1+6+2+1+2 = 14 –> 1+4 = 5 (21.06.2012 –> 21+6+2+1+2 = 32 –> 3+2 = 5) - World War III???


Nie wiem, co o tym myśleć. Najprawdopodobniej jest to kolejny "żarcik" by zbić kasę na jakichś super bunkrach, czy innych rzeczach. Istnieje jednak jakiś tam % szans, że jakiekolwiek zamachy się odbędą, ale skąd możemy wiedzieć, kto za tym będzie stał?
Samą formą terroryzmu jest juz rozsiewanie takich plotek, co powoduje panikę, bo tak działają terroryści... Jak dla mnie, straszenie terroryzmem powinno być karane.



  • 0

#28

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Samą formą terroryzmu jest juz rozsiewanie takich plotek, co powoduje panikę, bo tak działają terroryści... Jak dla mnie, straszenie terroryzmem powinno być karane.

Znaczy, że cały rząd i media usraelskie powinny być ukarane? Jestem za.
A propo zabezpieczenia na euro - http://www.pap.pl/eu...nad-polska.html
Jak dla mnie to mobilizacja jak na wojnę została przedsięwzięta więc raczej w tym okresie nie obawiam się większych katastrof.
  • 0

#29

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dopiero wszedłem i przeczytałem artykuł, a sam od paru tyg. inforuje znajomych o niebezpieczenstwie "czyhającym" w Czerwcu.

Najlepsza rada: wyjechać z miasta chociażby na obrzeża i nie chwalić dnia przed zachodem słońca - równie dobrze moze sie to stać 22.06 o 4-tej nad ranem, jezeli powodzie były "zarabianiem na ludzkiej tragedii", to w tych okolicach mozna kupować wręcz pieczywo/art spozywcze/srodki czystosci wręcz hurtowo
Pozdrawiam
  • 0

#30

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

World War I: 28.07.1914 –> 2+8+7+1+9+1+4 = 32 –> 3+2 = 5
World War II: 01.09.1939 –> 1+9+1+9+3+9 = 32 –> 3+2 = 5
9/11 (War on Terror) : 11.09.2001 –> 11+9+2+1 = 23 –> 2+3 = 5 /a przecież 1+1+9+2+1 = 14 -> 1+4 = 5
June 21, 2012, Warsaw, Euro 2012, quarter final: 21.06.2012 –> 2+1+6+2+1+2 = 14 –> 1+4 = 5 (21.06.2012 –> 21+6+2+1+2 = 32 –> 3+2 = 5) - World War III???


I co? Numerki za mnie zdecydowały?!...eeeeeeeeeeeeee tam.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych