Skocz do zawartości


Zdjęcie

21.06 - Warszawa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#1

mamznajomego.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej


Wiarygodne źródła wskazują na to, że 21.06 stolica stanie się miejscem zamachu dokonanego prawdopodobnie przy udziale Mossadu.
Pamiętajmy, że ten dzień jest dniem urodzin ks. Wilhelma, śmierć tysięcy ludzi będzie dla niego prezentem urodzinowym. Jako 30-latek rozpocznie swoją aktywną działalność polityczną. Wkrótce zasiądzie na tronie.
W związku z tymże atakiem mam pytanie do warszawiaków. Przed tym dniem opuścicie miasto? Chyba zdajecie sobie sprawę z tego, że wasze życie jest zagrożone. Nie wiem jaki ładunek zostanie użyty, choć myślę, że wkrótce wszyscy się o tym dowiemy.
Prosiłbym o zamieszczanie porad dla mieszkańców naszej stolicy, na pewno będą im potrzebne.
  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podaj te źródła.
  • 1



#3 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Mossad skończył się na Kill'em All Eichmannie
  • 3

#4

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podaj te źródła.


właśnie. napisać można każdą bzdurę.

mieszkam w Warszawie, więc mimo wszystko temat mnie interesuje mimo minimalnej możliwości tego, że piszesz prawdę :lol
  • 0

#5

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dlaczego Mossad miałby przeprowadzać atak na Warszawe?
  • 0

#6

silverwolf.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic się nie wydarzy. Co najwyżej bójki kibiców.
  • 1

#7 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

Podaj te źródła.

Pewnie: mamznajomego, który ma znajomego, który ma znajomego, który mu to powiedział :D



  • 0

#8

Krulik.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

25 sekunda
  • 0

#9

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pogrzebałam w sieci i wychodzi na to, że jego "wiarygodne źródła" to np. takie artykuły jak ten:

Ostrzeżenie przed wielkim zamachem w 2012 w Europie
  • 0

#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedynym śladem tych sensacji, które udało mi się znaleźć jest link z amerykańskiego forum http://www.godlikepr...sage1899137/pg1
A to czy autor wątku ma rację czy też nie przekonamy się za 3 dni ....
Zapewne nie ma ale ziarno niepewności u niektórych niewątpliwie zasiał.

Poniżej cały ten wpis ze wszystkimi odnośnikami i szczegółową analizą.



The beginning of the Apocalypse? June 21, 2012, UEFA Euro, Poland, National Stadium in Warsaw, another 911 false flag scheduled?They have created "Mayan, 2012, End of the World" myth, and now, they will fulfill it.

The true plan of the Illuminati: first, 7 years of the biblical Apocalypse, 7 year tribulation, the death of millions of innocent people, destruction of our world. Then after that, creation of the NWO . But not totalitarian one. NWO – “The Kingdom of God” - the new utopian world for chosen ones.

June 21, 2012 – summer solstice – Prince William – Antichrist - 30th (XXX – 666) birthday - [link to www.grailcode.net]

21.06.2012 summer solstice – 21.12.2012 (Mayan 2012 myth) winter solstice = 6 months -- > it will be “the crusade of the darkness forces”, darkness begins to dominate the light.

June 21 - “Litha is one of the Illuminati's Human Sacrifice Nights” - [link to www.bibliotecapleyades.net]

June 21 2012 – National Stadium, Warsaw – 20:45 (sunset - 21:01) – UEFA Euro quarter-final match- [link to en.wikipedia.org]

June 8, Euro 2012 - Opening Ceremony -- > June 21 - June 8 = 13 days


THE EURO 2012 SCARY CHINESE COMMERCIAL:
[link to www.wat.tv]

The most interesting scenes:

[link to img41.imageshack.us] – 9/11 on June 21

[link to img14.imageshack.us] – 666 mark of the beast

[link to img9.imageshack.us] – NWO announcement

[link to img20.imageshack.us] – nuclear explosion at the stadium

[link to img191.imageshack.us] – World War III


UEFA Euro 2012 Opening Ceremony, Illuminati ritual:

[link to img208.imageshack.us] – hexagram (666), Star of David

[link to img507.imageshack.us] – pyramid with all-seeing eye

[link to img11.imageshack.us] – pyramid with all-seeing eye 2


9/11 Ground Zero – similar Illuminati ritual - [link to www.youtube.com]


Coca-Cola, Euro 2012 commercial. Take a closer look at the 25th second of the video: [link to www.youtube.com]

Katy Perry (Illuminati mascot) – Part Of Me: [link to www.youtube.com] – Katy's watch: [link to img513.imageshack.us] – 10:11:06 – > 10+11.06 - > 21.06

The Black Eyed Peas – The Time (Dirty Bit) - [link to img854.imageshack.us] – 10:11: 30(another 6) – > 10+11.6 – > 21.06

Illuminati Symbolism In Movies (some samples from before 911) - [link to www.youtube.com]

21.06.2012 – “New Order” concert in Berlin - [link to www.youtube.com]

Marcin Ciszewski - “Upal” - [link to www.amazon.co.uk] – polish book, describes terrorist bomb attack on National Stadium in Warsaw on June 21 – Illuminati game?

June 17, 2012, 4 days before June 21 – Greek election - “PM Warns Greece June Vote Is About Eurozone” - [link to news.sky.com] – scheduled beginning of the economical world collapse?

June 18-19, 2012, 2 days before June 21, Iran nuclear talks in Moscow - [link to www.huffingtonpost.com] – scheduled as the excuse for the false flag on June 21?


Numerology:
World War I: 28.07.1914 –> 2+8+7+1+9+1+4 = 32 –> 3+2 = 5
World War II: 01.09.1939 –> 1+9+1+9+3+9 = 32 –> 3+2 = 5
9/11 (War on Terror) : 11.09.2001 –> 11+9+2+1 = 23 –> 2+3 = 5
June 21, 2012, Warsaw, Euro 2012, quarter final: 21.06.2012 –> 2+1+6+2+1+2 = 14 –> 1+4 = 5 (21.06.2012 –> 21+6+2+1+2 = 32 –> 3+2 = 5) - World War III???

23 <> 32 - The Number 23 and the law of fives - [link to www.dedroidify.com]

Links:
[link to www.youtube.com] – The Arrival of the Antichrist in 2012
[link to www.threeworldwars.com] - Albert Pike and Three World Wars
[link to www.youtube.com] - The Anglo-Saxon Mission: The Third World War and the Inheritance of the New World
[link to vigilantcitizen.com] - The Airport of the Apocalypse
  • 2



#11

mamznajomego.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o moje źródło, to jest to źródło osobowe, ze względu bezpieczeństwa nie mogę nikogo wydać. Pamiętajcie, że William Cooper przewidział atak na WTC i źle się to dla niego skończyło. Nie jet on dla mnie żadnym autorytetem ale jego dramatyczna śmierć jest faktem.



Dlaczego Mossad miałby przeprowadzać atak na Warszawe?


Mossad jest przecież wyspecjalizowany w operacjach typu false flag. Kto inny mógłby się tego podjąć?



Już nas straszą terroryzmem. Oczywiście jako powód ataku przedstawi się więzienia CIA w Polsce. Spreparuje się dokumenty wskazujące na współpracę Iranu z terroryzmem.

21.06 będzie ostatnim dobrym terminem na taką akcje. Pamiętajmy, ze dzień przesilenia jest pogańskim świętem, dniem ceremonii okultystycznych, illuminaci chyba takiej okazji nie przegapią. Śmierć tysięcy osób z różnych krajów będzie szokiem dla całego świata. Niewielu odważy się mówić, że coś jest nie tak, przecież kropnęli gen. Petelickiego, który głośno mówił o Smoleńsku ( nb. dotąd nie wierzyłem w te wszystkie spiski i takie tam, w życiu oglądałem tylko 1 filmik Alex Jonesa, nie jestem dobry w temacie NWO itp. ale po tym co usłyszałem po prostu doznałem szoku).

Pamiętajcie też o tym, że F-16 ćwiczą teraz na Alasce. Do 22 czerwca. Po ataku będą mogły sobie wrócić do domu.
  • 0

#12

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już tyle było wszelkiej maści przepowiedni wieszczących koniec świata albo III Wojnę Światową, tyle było tych różnych "interpretacji" wielu reklam (coca cola prawdę ci powie...) a ludzie nadal wierzą w te bzdety...

Użytkownik Templariusz edytował ten post 18.06.2012 - 17:33

  • 0



#13

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już tyle było wszelkiej maści przepowiedni wieszczących koniec świata albo III Wojnę Światową, tyle było tych różnych "interpretacji" wielu reklam (coca cola prawdę ci powie...) a ludzie nadal wierzą w te bzdety...


A zobaczysz ile będzie przepowiedni na olimpiadę w Londynie.
  • 0



#14

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mamznajomego@
Zagrożenie wyssane z palca. Polska jest takim zaściankiem, że szkoda trotylu.
Ja też mam znajomego, ale nie chciał byś usłyszeć co ma do powiedzenia.



#15 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

A zobaczysz ile będzie przepowiedni na olimpiadę w Londynie.


Pamiętam jak Igrzyska w Pekinie 2008 miały być "igrzyskami śmierci",
było nawet u nas na forum, o tu:
http://www.paranorma...a-smierci-2008/
i jakoś żadnych zamachów nie było..

wracając do tematu - Jarecki, nie tylko na godlikeproductions.com można znaleźć
informacje o tym rzekomym zamachu, polskie media i serwisy tez o tym pisały:
http://wyborcza.pl/1...rorysci_sa.html
http://wiadomosci.dz...z-w-polsce.html
http://prawda2.info/...pic.php?t=20420
http://adnovum.nowye...ich-terrorystow
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych