Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miami - Policjant zastrzelił mężczyznę jedzącego twarz drugiego mężczyzny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#61

Frozzy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I znowu jedna osoba, zmienia temat. TO NIE JEST TEMAT O NARKOTYKACH I DOPALACZACH, ABY SIĘ TAK ROZPISYWAĆ.
  • 0

#62

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ależ jest!

Jeżeli wykluczymy zombie, a wykluczymy i pandemię nieznanego wirusa to rozmawiamy o "iskrze", która zainicjowała to wydarzenie.
Aby dyskusja mogła być rzetelna nie można wprowadzać do niej nieprawdziwych twierdzeń lub też opowieści z serii "ja słyszałem jak koleżanka słyszała, że kuzyn wujka mojej ex opowiadał o swoim koledze...".

Idealnie pasuje PCP a jako że opis nie tyle samego zajścia co raczej przyczyn może stanowić rzetelną, nie opartą ani na gloryfikacji ani na automatycznym potępianiu wszystkiego poza etanolem, sporą wartość edukacyjną, w co zresztą wierzę. Świadomy wybór używek pod kątem osiągnięcia zakładanego doświadczenia i wiedza to klucz aby nie ładować się szkodliwe dla zdrowia miksy. Pal licho z takimi skutkami, to przypadek jeden na miliony, ale ogólnie w dziwne krzywe akcje.

Użytkownik wieslawo edytował ten post 02.06.2012 - 12:53

  • 1

#63

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, ludzie, ja już sam nie wiem. Czy to jest tak rozdmuchiwane czy może coś w tym jest

http://9gag.com/gag/4364711

wieslawo
Nie, to nie jest temat do przechwalania się co się bierze, od kogo i ile.

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 03.06.2012 - 12:47

  • -1



#64

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Narkotyki narkotykami, kanibalizm kanibalizmem. Mógł się naćpać, ale jeśli faktycznie zjadł ludzkie mięso i nie jest zombie, ani uciekinierem z jakiegoś supertajnego laboratorium, tylko zwykłym człowiekiem, to starości nie dożyje. 'Tańcząca śmierć', tak nazywa się choroba kanibali. Ludzkie białko nie jest do strawienia przez innego człowieka. Ale, jak ktoś wspomniał, znudzeni wszystkim i niczym przeciętni Amerykanie mają teraz nie lada sensację i gratkę ;d.

Bardzo lubię czytać wypowiedzi ludzi kompletnie nieobeznanych z tematem, ....



Ja również lubie czytać wypowiedzi ludzi kompletnie nie obeznancyh z tematem.. Nie ma czegoś takiego jak 'Tańcząca Śmierć' , jest "Śmiejąca się śmierć" i faktycznie występowała na terenach Nowej Gwinei , ale bardzo żadko poza tym niekoniecznie przez jedzenie ludzkiego mięsa, poprzez jedzenie miesa zwierząt też można się zarazić, również jest to choroba genetyczna spowodowana mutowaniem białek w organizmie .... Mięso ludzkie jest tak samo dobre jak każde inne mięso .
  • 0

#65

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wieslawo
Nie, to nie jest temat do przechwalania się co się bierze, od kogo i ile.


Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek, czymkolwiek się tu przchwalał. Powiem nawet więcej - te kilka wypowiedzi wiesławo wniosło do tematu więcej niż pozostałe kilka stron bajdurzenia o tym, że kanibal był na "czystej kokainie", "nowej odmianie LSD" czy innych dziwnych wymysłach.

Mam wrażenie, że niektórzy woleliby raczej powrzucać kilka śmiesznych obrazków o zombie i raz na jakiś czas napisać, że pewnie byli naćpani nową marihuaniną, niż rzeczywiście się czegoś dowiedzieć.
  • 2



#66

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, ludzie, ja już sam nie wiem. Czy to jest tak rozdmuchiwane czy może coś w tym jest


w Usiech jest 300 milionów ludzi. Wystarczy, że u jednego na 100 milionów ostatnie zdarzenia wywołały chęć naśladownictwa - już masz 3 przypadki.
Zadaj sobie proste pytanie: O ilu takich nie wiemy?
http://pl.wikipedia....ki/Armin_Meiwes
  • 0

#67

sirFerdek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kanibal, albo chory psychicznie pod wpływem czegoś mocnego. Jak się ma nierówno pod sufitem i zażywa LSD, które nafaszerowane jest nie wiadomo czym, to żadna historia mnie nie zdziwi.
  • 0

#68

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejne przypadki zombie w USA, narasta histeria i zagrożenie ze strony osób oszalałych z nieznanych powodów

W Stanach Zjednoczonych rozprzestrzenia się dziwna przypadłość, którą w najlepszym przypadku można nazwać zbiorowym szaleństwem. Po przypadku człowieka, który zjadł twarz bezdomnemu doszło do kolejnych bulwersujących wydarzeń. Amerykanie zaczynają wierzyć, że szerzy się jakaś choroba powodująca szaleństwo.


Na naszych oczach wydaje się realizować scenariusz filmu Resident Evil. W różnych miejscach USA dochodzi do dziwnych przypadków szaleństwa, o jakie podejrzewać można osoby całkowicie opętane, innymi słowy zombie.

Po przypadku z Miami doszło do bulwersującego przypadku w New Jersey gdzie mężczyzna dźgnął się nożem 50 razy a w policjantów rzucił własnymi jelitami. Funkcjonariusze byli zmuszeni do użycia gazu pieprzowego, aby go opanować.

Oprócz tego jest przypadek z Teksasu gdzie matka zabiła swoje dziecko, zjadła część jego mózgu i odgryzła trzy palce. Do tego dochodzi przypadek studenta z Maryland, którego schwytano po tym, gdy zabił mężczyznę a następnie zjadł jego serce i część mózgu.

Te przypadki są tak drastyczne, że trudno się dziwić, że ludzie zadają pytania o to, dlaczego niektórzy zachowują się jak zombie. Ukuto już nawet termin "zombie apocalypse”, którego używa się w celu określania przypadków takiego szaleństwa. Panuje też przekonanie, że te wydarzenia mogą być efektem działania nowego rodzaju narkotyku o nazwie Phantom. To on ma powodować te straszne irracjonalne zachowania.

A teraz zobaczcie jak reagują Amerykanie na sfingowany atak zombiaka.
To już jest jakaś paranoja.

http://www.youtube.com/watch?v=4awVqRr1eCo
  • 2



#69

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O ma Gad :D Ale się uśmiałam z tego filmiku. No ale co chodzi o sam temat to już nie ma nic do śmiechu. To, że na co dzień zdarzają się zbrodnie to jedno, ale żeby zjadać innych lub rzucać własnymi ekhm.. jelitami ;o ? Pożyjemy, zobaczymy co się będzie działo dalej i czy faktycznie jest to spowodowane jakimś narkotykiem bo jeśli nie to czym ?
  • 0



#70

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na tym filmiku jest ukazana jedna świetna rzecz. Wszyscy piszą w internecie jak walczyć w co się uzbroić, i tego typu duperele. Każdy jest panem i wie co robić na wypadek ataku zombie.. a tu proszę.. poza ostatnią sceną w każdej innej wszyscy uciekają dosłownie WSZYSCY. Nie są to jakieś tam panienki.. albo coś , dorośli, albo prawie dorośli dobrze zbudowani i raczej nie bojący się wielu rzeczy MĘŻCZYŹNI !!! Proponuje wam uświadomić sobie jedno.. Jeśli nastąpi koniec świata, atak zombie, albo cokolwiek innego , nie zakładajcie z góry że będziecie 1 % któremy się uda przeżyć... tylko się rozczarujecie ;p
  • 0

#71

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak się ma nierówno pod sufitem i zażywa LSD, które nafaszerowane jest nie wiadomo czym, to żadna historia mnie nie zdziwi.


LSD to związek chemiczny, nie może być niczym nafaszerowane, bo nie będzie już wtedy LSD.
  • 2



#72

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jest dziwne, że tylko w Stanach takie rzeczy się dzieją. Oczywiście nie mówię, że chcę kanibali w Polsce, czy gdziekolwiek. Biedny ten facet, ciekawe, czy uda się odbudować mu twarz, żeby mógł żyć normalnie.
Aha, bardzo fajna strona... www.isthereazombieapocalypse.com

Użytkownik Namida edytował ten post 04.06.2012 - 19:03

  • 3

#73

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i się wyjaśniło.

Z przykrością muszę rozczarować zwolenników teorii o zombi i poinformować. że winnym tych drastycznych przypadków kanibalizmu jest nowy narkotyk zwany "Sól do kąpieli" (po ang. bath salts).

Link do artykułu o tym narkotyku.

Użytkownik Striker edytował ten post 04.06.2012 - 22:50

  • 0

#74

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i się wyjaśniło.

Z przykrością muszę poinformować zwolenników teorii o zombi, że winnym tych drastycznych przypadków kanibalizmu jest nowy narkotyk zwany "Sól do kąpieli".

Link do artykułu z wykopu o tym narkotyku.

Dołączona grafika

Swoją drogą:

– Niektóre z osób zażywających sole długo nie mogą dojść do siebie – podkreśla Karen E. Simone, dyrektor ośrodka profilaktyki zatruć w północnej Nowej Anglii. – Gdybym miała stworzyć listę specyfików, których w życiu bym nie tknęła, ten znalazłby się na samym szczycie

Czytaj więcej na: http://hyperreal.inf...i#ixzz1wrcPOPmn


Na mojej liście na pierwszym miejscu znalazłby się "krokodyl":
http://nalogi.wieszj...k-krokodyl.html
  • 0



#75

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm tak widząc zdjęcia z jakiegoś portalu o tym, że jest to wirus odrazu skojarzyło mi się z filmem " Jestem Legendą ". Też wirus się rozprzestrzeni z dnia na dzień bardziej a potem będą latać takie potwory zarażając przez ugryzienie. Oczywiście tak nie będzie i bardzo dobrze.

Użytkownik SandFox edytował ten post 05.06.2012 - 20:56

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych