Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miami - Policjant zastrzelił mężczyznę jedzącego twarz drugiego mężczyzny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny


Miami - Policjant zastrzelił mężczyznę jedzącego twarz drugiego mężczyzny


Funkcjonariusz został wezwany do bójki między dwoma mężczyznami. Po przyjeździe na miejsce zastał podejrzanego... jedzącego (sic!) twarz człowieka. Policjant po ostrzeżeniach strzelił do mężczyzny, ten nie reagując na sytuację i plstrzelenie, dalej konsumował głowę. Policjant był zmuszony strzelać dalej wystrzeliwując magazynek.

http://www.miamihera...torylink=fbuser

To jest chore ! są podejrzenia, że zombie... przepraszam, bezdomny był pod wpływem narkotyków.
Mam ogromną nadzieje, że to tylko psychopata... oczywiście amerykanie jak to amerykanie "mam nadzieje, że to był zombie", "chce zombie apokalipsy".

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 28.05.2012 - 05:58

  • 13



#2

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Coś ostrego musieli brać, niedługo tak będzie u nas jak światłe umysły wolnego świata zalegalizują marihuane i inne ścieki.
  • -28

#3

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wczoraj widziałem to w poczekalni Wykopu. Mówiąc szczerze, to kiedy przeglądałem artykuły o tym na amerykańskich portalach "informacyjnych", to stwierdziłem, że nasze brukowce nie sięgnęły jeszcze takiego dna, jakie można sobie wyobrazić. Przed nimi jeszcze sporo pracy. ^^

Chociaż komentarze były momentami bardzo zabawne. Czytając je można odnieść wrażenie, że oni naprawdę uważają, że to początek apokalipsy zombie.
  • 1



#4

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witamy w XXI wieku, okresie zmian na Ziemi i w nas, ludziach. Jakie to piękne. 8) Wszyscy kreujemy sami siebie (poza biednymi dziećmi w Afryce które umierają z głodu) i jest tak wesoło! Ale jak widać, niektórzy lubią surowe mięso. :lol Właściwie też lubię tatar, aczkolwiek...

Pozostawię zakończenie otwarte, niech każdy dopiszę sobie do tego posta co mu się żywnie podoba.
  • -2

#5

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

surowe mięso?
może był w ciąży.

A tak poważnie, to jedno z wielu odchyleń jakie może posiadać w sobie to cudowne "na podobieństwo boga" jakim jesteśmy. Nie wstrząsnęło to mną. Są dużo bardziej frustrujące przypadki na świecie, vide zgwałcona na Ukrainie, która moim zdaniem powinna być większym powodem do bojkotu "erło" niż jakaś tam "tymoszczenko", która zrobiła to co tusk. Po za tym jest na świecie popyt na zombii, więc facet zwyczajnie popłynął z nurtem....
  • 3

#6

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie powiem, zrobiłem wielkie oczy czytając to. Na miejscu policjanta zrobiłbym to samo. Widząc człowieka, który konsumuje ludzkie mięso nie można być pewnym, co ten smakosz zrobi za chwilę.

Może to przez wpływ Walking Dead, kto wie? :D
  • 0

#7

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Słodki Jezu.... Ja bym wsadził tego człowieka do armaty i wystrzelił w stronę księżyca.
  • 1

#8

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Policjant po ostrzeżeniach strzelił do mężczyzny, ten nie reagując na sytuację i plstrzelenie, dalej konsumował głowę.


Hannibal Lecter Junior.
  • 2

#9

NagatoXD.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kto wie może to naprawde poczatek Zombie-apokalipsy xD
A tak na serio to skoro niezareagował na postrzał to pewnie musiałbyć tak naćpany że nawet nie wiedział co sam robi.
  • 0

#10

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To, że policjant wystrzelił cały magazynek nie oznacza, że cały czas trafiał....
Nie ma co się dziwić, w końcu to w Ameryce.
  • 0

#11

Gozdzikowy.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe ile zażył.
  • 0

#12

Axote.
  • Postów: 152
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Słodki Jezu.... Ja bym wsadził tego człowieka do armaty i wystrzelił w stronę księżyca.


Kiedy ludzie nauczą się, aby nie obawiać się samych siebie? Ja na przykład zauważyłem że 99% zatwardziałych homofobów często gustuje w jaskrawych ubraniach.. przypadek? :roll:
  • -9

#13

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Zgłodniałem.
  • 5

#14

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To, że policjant wystrzelił cały magazynek nie oznacza, że cały czas trafiał....
Nie ma co się dziwić, w końcu to w Ameryce.



  • 0



#15

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Słodki Jezu.... Ja bym wsadził tego człowieka do armaty i wystrzelił w stronę księżyca.


Kiedy ludzie nauczą się, aby nie obawiać się samych siebie? Ja na przykład zauważyłem że 99% zatwardziałych homofobów często gustuje w jaskrawych ubraniach.. przypadek? :roll:



Co ty sugerujesz? Że jestem kanibalem?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych