Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miami - Policjant zastrzelił mężczyznę jedzącego twarz drugiego mężczyzny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#31

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

PCP tłumaczy to wystarczająco. To jedna z najdziwniejszych i niezbyt popularnych używek. Działanie jest dziwne. Zaliczana jest do dysocjantów, chociaż jej działanie takie w pełni nie jest. W dawnych czasach wykorzystywana była jako środek anestezjologiczny ale z uwagi na jej niepożądane działanie przestano korzystać z jej usług już lata całe temu. Dziś może jakimś cudem można spotkać ją stosowaną w weterynarii - stąd też mógł dostać magazynek i nie odczuwać bólu (musiała to być ogromna dawka PCP, silne znieczulenie, ogromna dysocjacja oraz potężna psychoza - wyobrażam to sobie jako piekło chwili bez możliwości ucieczki ani nawet racjonalnej myśli, która kazałaby odczekać).

Jest tania w syntezie. Czasem na jej bazie sprzedawane były tabletki nazywane jako extasy, które prawidłowo powinno bazować na MDMA. Jednak nawet cena i łatwość jej produkcji, nie przyniosły fencyklidynie światowej sławy w środowisku. Działanie jest dość nieprzewidywalne a łatwość złapania psychozy ogromna (po większej dawce pewna, a im większa dawna tym większa psychoza). Stany w której chce się zginąć to coś zupełnie naturalnego. PCP obecnie nie jest łatwo dostępne ani też jakoś szeroko oferowane na całym świecie. Jak większość psychodelików/dysocjantów tak i PCP nie wykazuje działania uzależniającego a popyt na tę substancję jako rekreacyjną jest znikomy. Na rynku to raczej ciekawostka dla odważnych niż coś na czym można szybko i łatwo zarobić.

Jeżeli obydwaj byli pod silnym wpływem PCP to można tylko przypuszczać, że to nie był agresywny akt a raczej ciężka psychoza, podczas której, błaganie o koniec tego stanu przerodziło się w to co się przerodziło. Być może zjedzenie kolegi miało w tamtym momencie jakiś racjonalny (dla nich i tylko dla nich) sens.
  • 2

#32 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

PCP to inaczej 'Anielski Pył' prawda? Substancja wchłaniana przez skórę? :)
  • 0

#33

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Link do fotki z miejsca zbrodni.
Dosyć mocne, wrażliwi lepiej niech nie klikają !!!

http://a6.sphotos.ak...139946500_n.jpg
  • 5



#34

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Ciekawie" to wygląda a tak przy okazji mi się z tym skojarzyło ;)

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 29.05.2012 - 20:30

  • 1

#35

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Więc tak, mamy mało czasu na rękę jest to że na razie jest to w stanach za oceanem troszkę czasu minie niż tu to przyjdzie. Musimy uzbroić się w:
1Młot bojowy do rozwalania mózgów 2 jakiś miecz najlepszy będzie tak zwany półtorak 3 kolczuga żeby nas nie pogryzły 4 łuk no i strzały ja mam też proce (taka z sklepu dobra sprawa parę szyb nawet wybiła ) i co najważniejsze książka bear grylls urodzony by przetrwać. I bedziemy walczyć z zombi itp do boju Polacy !!!!!

Użytkownik starscream edytował ten post 29.05.2012 - 20:53

  • -4

#36

Akranus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można określić go poprostu jako "chorego psychicznie" tacy ludzie nie rozróżniają rzeczywistości od fikcij. Może mu się wydawało że to jest poprostu jego obiad. A wy wyszukujecie odrazu że to narkotyki czy zombie. Co do mojego ostatniego posta nie chodziło mi o to że "O szkoda że nie zombie lubie zombie błeee" tylko bardziej o to że jeżeli to choroba psychiczna to nie wiadomo czy ktoś w twoim mieście nie uzna twojej twarzy za swój obiad.
  • 1

#37

Frozzy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To piękne się rzeczy dzieją na świecie, teraz jeden przykład, później będzie pewnie ich więcej... Poczekamy sobie troche, aż w końcu ogłoszą epidemię =)
  • 0

#38

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten koleś podobno został kilkukrotnie postrzelony a na tym zdjęciu od Jareckiego nie widać żadnej dziury.
  • 0

#39 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Mógł wyłapać od przodu
  • 0

#40

SandFox.
  • Postów: 68
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Ciekawie" to wygląda a tak przy okazji mi się z tym skojarzyło ;) http://www.youtube.com/watch?v=t7ZCayLJY54


Ale wiesz, że to z gry STALKER ?
  • 0

#41

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobno to efekty nowego gatunku LSD. Ile w tym prawdy ? Gdzieś to widziałem, ale nie mogę znaleźć.
  • 0



#42

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobno to efekty nowego gatunku LSD. Ile w tym prawdy ? Gdzieś to widziałem, ale nie mogę znaleźć.


Heh czyli jeżeli by się to potwierdziło to chemia zawarta w tym LSD mogła by "zmieniać" ludzi w zombi ?
Aż ciary przechodzą po plecach... brrrr
  • 0



#43

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chcę zbytnio Was faszerować tą makabreską ale pojawiły się nowe zdjęcia ofiary tego nietypowego kanibalizmu.
I tak jak poprzednio fotki są wyjątkowo drastyczne - czyli klika ten kto chce !!!
Na pocieszenie dodam, że "człowiek bez twarzy" przeżył i znajduje się obecnie na oddziale intensywnej opieki medycznej.

http://www.nowpublic...fl-2936412.html
  • 4



#44

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to się facet najadł. Sporo mu zjadł tej twarzy i nie wygląda to najlepiej, trochę zajmie leczenie. Musiało cholernie boleć.
  • 0



#45

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Zapomniałeś dodać że brał czystą Kokainę -_-
Twarde narkotyki to nie zielsko, nie wiesz co robisz, kim jesteś i nawet nie wiesz że brałeś -_-
Jak ktoś brał/jarał dopały (zielsko nawet nie kopie w 5 % jak dopały) to niech pomnoży sobie to razy 200 i będzie miał obraz co się w mózgu dzieje po twardych narkotykach.
Sam po dopałach gdyby mi ktoś dał broń zabił bym się, albo co gorsza kogoś -_-
I nie chodzi tu o to ze bym chciał, po prostu nie jest się sobą dlatego hail rządowi że to zdelegalizował bo dopały to najgorsze ścierwo.
Ale jak wspominałem to ułamek tego co twarde narotyki, i szczęście że są nielegalne.
Kto jest za legalizacją twardych, jest po prostu kretynem nie mającym zielonego pojęcia że po zażyciu nie ma już "nas" jest "ktoś" który totalnie ignoruje wszystko co wie na każdy możliwy temat, jest totalnie nie obliczalny i zdolny do wszystkiego.
A do chwili gdy mózg uświadomi sobie żę nie jest "kimś" tylko "nami" i że brał narkotyk (a uświadomić sobie ten fakt jest cholernie ciężko czsem wręćż niemozliwie) jest się zupełnie obcą osobą

Użytkownik barakudo edytował ten post 30.05.2012 - 21:13

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych