Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miami - Policjant zastrzelił mężczyznę jedzącego twarz drugiego mężczyzny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cooba.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


To, że policjant wystrzelił cały magazynek nie oznacza, że cały czas trafiał....
Nie ma co się dziwić, w końcu to w Ameryce.





Nie bardzo rozumiem ten filmik... który, któremu wcina ryja? Ten po lewej się w ogóle nie rusza, rusza się ten po prawej, tzn, że on tam szamie, czy to znaczy, że ten po lewej szamał, ale juz jest unieruchomiony, a ten po prawej zwija się z bólu, bo stracił twarz ? Jeśli jednak to ten po prawej jest zombie i zjada twarz tego po lewej, to musi być bardzo wygimnastykowanym zombie, skoro leżąc na lewym boku zajada sie twarzą gościa leżącego na brzuchu po jego prawej stronie... ale ja tam się nie znam na anatomii zombie

Zdaję sobię sprawę, że mój post może być równie niezrozumiały, jak ten filmik, ale są na pewno na tym forum badacze, którzy rozkminią zapewne jedno, jak i drugie 8)

Może też być tak, że to tylko ja jestem głupi i nie kumam filmiku, proszę o uświadomienie w razie czego,
dziękuję
  • 4

#17

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestey czy stety, most stoi w "idealnym " miejscu dzięki czemu zasłania cały widok. Facet po lewej to "zombie" a po prawej ofiara. Obydwoje byli nadzy co skłania do wniosków, że obydwoje byli naćpani (raczej na pewno ponieważ z zeznań - twarz była całkowicie zmasakrowana, nie było możliwości rozpoznania osobowości. Mimo to, człowiek dalej "funkcjonował" jak widać na filmie, porusza się.) prawdopodobnie kokainą.

Fajna jest reakcja policjanta ;)
  • 1



#18

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fak, już myślałem, że to pierwszy zombie, ale byłby odjazd.
  • 0



#19

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj w poczekalni Wykopu trafiłem na dokumenty, z których wynikało, że obu delikwentów przebadano. Nie znaleziono w nich żadnych narkotyków/narkotyków.

Zaraz znajdę link do artykułu.
  • 0



#20

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj w poczekalni Wykopu trafiłem na dokumenty, z których wynikało, że obu delikwentów przebadano. Nie znaleziono w nich żadnych narkotyków/narkotyków.

Zaraz znajdę link do artykułu.

Czyli jednak jest nadzieja, że to zombie. Mom, please.

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 28.05.2012 - 21:22

  • 0



#21

Akranus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Psychopata... Wolał bym żeby to było zombie. Je możesz zabić a człowieka nie masz prawa..
  • -1

#22

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dla mnie są dwa wyjścia: choroba psychiczna bądz po prostu głód. Sam czasami zjadam mózg psa popijając to wszystko ciepłym mocze anakondy. I co, nazwiecie mnie zombie D: :)
  • -6

#23

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaraz znajdę link do artykułu.


A ja czekam, aż minie "zaraz" :mrgreen:
  • 3

#24

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ludzie, czy was pogięło delikatnie mówiąc ?! "Wolał bym żeby to było zombie", "Czyli jednak jest nadzieja, że to zombie. Mom, please. " i tysiące podobnych komentarzy. Czy wam naprawdę odwala od tych filmów ? tak bardzo chcecie, żeby coś takiego się stało ? Nie wiem jak wy, ale ja mam jeszcze zamiar pożyć troszeczkę i jednak taki scenariusz nie byłby mi na rękę (jak i milionom innych ludzi)

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 28.05.2012 - 22:23

  • 3



#25

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jednak taki scenariusz nie byłby mi na rękę (jak i milionom innych ludzi

Co Ty powiesz? A myślałem, że wszyscy się będą cieszyć.

I co, nazwiecie mnie zombie D:

Zombie!

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 28.05.2012 - 21:51

  • 0



#26

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

BrainC.
Niewiedzieć dlaczego bardzo Cię szan.... lubię. Tzn. Twoje tematy.

Nie wiem jednak czy zauwazyłeś coś takiego jak psychologia.
Może zwyczajnie Ci ludzie mają dość i chcieli by to wszystko wyp*****yć w cholerę^.
Swoją drogą taka sytuacja miałaby również swoje (bardzo) dobre strony.

Zombii nie mogą istnieć i kropka...



^Zauważyliście, że "cholera" przestała być przekleństwem?
A swego czasu dostałem za to słowo z liścia 8D
  • 1

#27

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zombii nie mogą istnieć i kropka...

Jak to nie? Przecież widziałem we filmie jak istnieją.

A tak na poważnie: nigdy nie wiadomo na 100% takich rzeczy. Ja jestem ciekaw jakie bakterie i wirusy niektóre kraje hodują bądź badają. Kiedyś nikt by nie pomyślał, że można manipulować pogodę.
  • 0



#28

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A tak na poważnie: nigdy nie wiadomo na 100% takich rzeczy. Ja jestem ciekaw jakie bakterie i wirusy niektóre kraje hodują bądź badają. Kiedyś nikt by nie pomyślał, że można manipulować pogodę.


Ok. Jasne, że wszystko jest możliwe.
Anita Lipnicka tak też śpiewała.
Chodzi mi o to, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jak stworzenie zombii, jakiego znamy z popkultury jest równe..... (mamy na sali matematyka?).
Zwyczajnie opiera się to na Naszych dośwadczeniach związanych z klasyką horroru i powszechnością w grach wideo.

Ale wróćmy do tematu.
  • 0

#29

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no, jasne, że zombie raczej nie będzie, na 99%, te moje posty są oczywiście w formie żartu, także wiesz. Nie mniej jednak całe zdarzenie jedzenia twarzy jest po prostu obrzydliwe i szkoda, że most zasłania, chociaż i tak pewnie by cenzurę dali.
  • 0



#30

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zrobiłem mały research i jak się okazuje podobna sytuacja miała miejsce ok. miesiąc temu.

http://www.nbcmiami....-147758165.html

Prawdopodobnie te osoby były pod silnym wpływem PCP (Fencyklidyna). Jednak nie tłumaczy to ich dziwnego popędu do kanibalizmu, co może być z leksza dziwne, ale też nie można odrzucić teorii iż po prostu ów narkotyk zadziałał w taki a nie inny sposób.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych