Skocz do zawartości


Zdjęcie

TO CHORE! Już w gimnazjum dzieci muszą uczyć się o masonerii!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#46

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1.nie prawda gdyby nie gumki to wielu ludzi zastanowilo by sie 2 razy czy podjac współżycie...

Taaak, tylko bez wiedzy jak "to" użyć, lub dlaczego, skończyło by się na nieużywaniu, czyli niechcianej ciąży.
Wśród seksuologów krąży dowcip:
Najlepiej dostępny środek antykoncepcyjny?
- szklanka wody.
- A kiedy użyć? Przed, w trakcie, czy po?
- Zamiast!
Zdrowia życzę.



#47

somewaterfowl.
  • Postów: 57
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie tylko o tym ucza w gimnazjum, ale i o pederastach, antykoncepcji, religia jest sprowadzona do przedmiotu z którego nalezy sie smiac, fala przemocy, ogłupianie, beznadziejni nauczyciele, zreszta dalej nie lepiej w sredniej 70% chodzi na korepetycje bo nie ucza na lekcji, a najwieksza bezczelnosc to jak nauczyciel ze szkoły udziela korepetycji zamiast nauczyc na lekcji, to jest polska szkoła


Jeżeli mówimy o nauczaniu religii w szkole to w 99% przypadków chodzi o wiarę rzymsko-katolicką, a to są takie brednie, że aż strach słuchać. Do dziś pamiętam jak na tym przedmiocie w gimnazjum prowadziłem dyskusje z księdzem na temat katolickich dogmatów, do dziś pamiętam też jego rozpaczliwą obronę typu "nie, bo nie", gdy wszystkie jego argumenty za piekłem, trójcą świętą, spowiedzią za pośrednictwem duchownego itp. zostały obalone. Dlatego też w liceum chodziłem na etykę, mieliśmy rozgarniętą nauczycielkę i można tam było porozmawiać na naprawdę wiele tematów, nie to co na monotematycznej religii.
  • 2



#48

somewaterfowl.
  • Postów: 57
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie tylko o tym ucza w gimnazjum, ale i o pederastach, antykoncepcji, religia jest sprowadzona do przedmiotu z którego nalezy sie smiac, fala przemocy, ogłupianie, beznadziejni nauczyciele, zreszta dalej nie lepiej w sredniej 70% chodzi na korepetycje bo nie ucza na lekcji, a najwieksza bezczelnosc to jak nauczyciel ze szkoły udziela korepetycji zamiast nauczyc na lekcji, to jest polska szkoła


Jeżeli mówimy o nauczaniu religii w szkole to w 99% przypadków chodzi o wiarę rzymsko-katolicką, a to są takie brednie, że aż strach słuchać. Do dziś pamiętam jak na tym przedmiocie w gimnazjum prowadziłem dyskusje z księdzem na temat katolickich dogmatów, do dziś pamiętam też jego rozpaczliwą obronę typu "nie, bo nie", gdy wszystkie jego argumenty za piekłem, trójcą świętą, spowiedzią za pośrednictwem duchownego itp. zostały obalone. Dlatego też w liceum chodziłem na etykę, mieliśmy rozgarniętą nauczycielkę i można tam było porozmawiać na naprawdę wiele tematów, nie to co na monotematycznej religii.

EDIT: Mój błąd, wysłało 2 razy tą samą wiadomość. Prosiłbym o usunięcie tej wiadomosci, jeśli można.

Użytkownik Asgrot edytował ten post 02.04.2012 - 14:23

  • 0



#49

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

lepsze to niz uczenie o aktykoncepcji i masturbacji dzieci w gimnazjum,

Chyba sobie kpisz. Potem będą takie sytuacje, że już 13 letnie dzieci będą miały dzieci. No ale przecież buk tak chciał.

a panstwo nie jest swieckie bo obywatele sa katolikami w wiekszosci, a mniejszosc musi sie z tym pogodzic bo jest podobno demokracja.

Państwo jest świeckie. A skoro jest demokracja to każdy ma równe prawa. Skoro dzieci katolickie mają prawo do uczenia się religii katolickiej w szkole to dzieci np muzułmańskie mają prawo do tego samego. Najlepiej jednak, żeby nie było w ogóle religii w szkole bo na tym cierpią dzieci niewierzące. A wierzące zawsze mogą sobie pójść do kościoła czy do meczetu na nauki jak to było kiedyś.

zanim zaczeto tego uczyc to takie dzici w ciaze nie zachodzily

A skąd to niby wiesz?

, to tak jak z dopalaczami ciekawe ile osób wczesniej o nichc lyszalo nim zaczeto o tym mowic,

Niewiele bo nie było wtedy dopalaczów? A kto wiedział o samochodzie zanim go skonstruowano? Co to w ogóle za argumenty jakieś nienormalne....

albo ile % mldziezy np. 30 lat temu próbowalo marihuany, a ile teraz,

Z tym bym się spierał. Pewnie nawet więcej kiedyś niż dzisiaj...

to jest kalmstwo ze sie edukuje, bo jest wrecz odwrotnie naklania sie do tego niewinne dzieci.

Do czego się nakłania? Twierdzisz, że w szkołach zmuszają dzieci do uprawiania seksu? Co ty wygadujesz...

zreszta moze i moje poglady sa sredniowieczne, ale nie wiem czy jest sie z czego cieszyc ze dzisiejszy swiat nie przypomina sredniowiecza, bo w zamian za to przypomina czasy prahistoryczne, zadnej moralnosci, sumienia, kary.

Tak, a kobiety nie mają duszy i powstały z żebra Adama.

nie prawda, nie zachodzily na taka skale, to sa brednie ze zachodzily,

Nie prawda, że nie zachodziło na taką skalę, to są brednie, że nie zachodziły. Udowodnij mi, że się mylę... Naucz się człowieku posługiwać jakimiś normalnymi argumentami, które da się potwierdzić.

to teraz spolecznestwo jest takie zdegenerowane,

Sam należysz do tego społeczeństwa.

zreszta problemem nie jest ciaza tylko brak jakichkolwiek morm moralnych, piepszy sie kazdy z kazdym, zadnej odpowidzialnosci nie ma, a aktykonceptja jeszcze to ułatwia

Aha, czyli to, że 13 letnie dziecko zachodzi w ciążę to nie jest problem. Problemem jest brak "morm" moralnych... No ale nie możesz, winić ludzi za to, że uprawiają seks każdy z każdym. Przecież bóg tak ich stworzył i gdyby nie chciał, żeby tak robili to by tego nie robili. Bóg tego chce.

wiem doskonale o czym pisze, spoleczenstwo jest chore laski zamist po szkoly chodza na impry,

Bóg tak chciał.

szlajaja sie nie wiedomo gdzie i z kim, a potem chca usuwac ciaze.

Bóg tak chciał. Przecież gdyby nie chciał, żeby można było usunąć ciążę, to tak by stworzył człowieka, żeby nie dało się tego zrobić nie?

co to za brenie ze niewiedziala tego czy tamtego, wiedziala od czego sie w ciaze zachodzi jak nie ma meza i rodziny to nie trzeba bylo uprawiac seksu,

Znowu powtarza, że bóg tak chciał.

to tak jak by ktos poparzyl sie ogniem i powiedział "no nie wiedzialem ze jest goracy".

A skąd miał wiedzieć, że ogień jest gorący O_o? To jak smakuje bizmut? Nie mów, że nie wiesz....

zreszta czego spodziewac sie po ludziach ktorzy na prostytutucje mówią sponsoring, na zabójców lekarze, a na iditów w tv idole.

Bóg tak chciał.

1.nie prawda gdyby nie gumki to wielu ludzi zastanowilo by sie 2 razy czy podjac współżycie

To by użyli innych środków antykoncepcyjnych.

2.to czemu palikot chce swieckiego panstwa skoro ono juz istnieje?

Spytaj się go.

I co ty na moje argumenty? Wyśmienite nie?
  • 2

#50

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Problemem dzisiejszej edukacji nie jest sama edukacja. Jak wiadomo uczy się młodych, im wchodzi do głowy wszystko najłatwiej. Tutaj też powstaje pytanie jak ta edukacja wyglądać powinna. Dzisiaj jest tak że każdy uczeń dostaje materiał, musi się go wyuczyć no i z niego będzie sprawdzian. I tutaj już się zaczynają schody, mianowicie wpływ na psychikę młodocianych. Sam nie jestem starym koniem i widzę jak to wszystko wygląda. Każdy przychodzi do szkoły i pochłania wiedzę nie zastanawiając się nad jej prawdziwością. Oczywiście jaki cel by był w podawaniu nieprawdziwych informacji? Żaden, ale w tym momencie im jest się starszym tym mniej krytycznie się do wszystkiego podchodzi, dlatego obecne społeczeństwo łyka reklamy jak leci oraz wszystkie informacje pojawiające się w publicznych mediach. Kolejną rzeczą jest ocena uczniów, wszystkich tak samo, i to jest kolejny błąd ponieważ załamana jest indywidualność jednostki, zachwianie własnej wartości bo ktoś dostał wyższą ocene. To nie prawda, ocena wcale nie jest odzwierciedleniem intelektu. Do czego w tym całym poście zmierzam? Że szkoła nie ma być jakąś bydlarnią gdzie tylko pożera się wszystko bez analizy, tylko by zachowywać świadomość tego co nam się mówi. Jeżeli ktoś zrozumiał o co mi chodzi to bardzo się cieszę, bo nie wiem czy wyraziłem się wystarczająco jasno :)
  • 0

#51

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prezerwatywy są drogie. Koszty życia.I pomyśl że masz 2 synów i musisz ich zaopatrzyc oraz siebie-to będzie 60 paczek - koszt jakiś 450 złoty. Zresztą pękają na potenge.
  • 0

#52

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Muhomorniczy.Cylon

Na 'potenge' to chyba tracisz słowniki ortograficzne. Widzę że zleciałeś z tematu i wypowiedzieć się umiesz tylko o jednym, zerknij o czym lecą poprzednie posty i nie pisz głupot.
  • 0

#53 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

W zemscie nie ma nic złego. To że ty tak odbierasz tą książkę to twoja wina. Raczej wątpię żeby brał pod uwagę w kreowaniu przyszłości jakiekolwiek treści lektur gimnazjalnych... Ostatnio czytałem to na lekturę, książka jak książka, co z tego że był masonem? Zachowujesz się jak Hitler i rasa podludzi, szkoda gadać.
  • 0

#54

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zachowujesz się jak Hitler i rasa podludzi, szkoda gadać.

Pomijając, że ogólnie zgadzam się z wydzwiękiem Twojego posta, to jeśli Hitler, to chyba "nadludzie"? :)
  • 0

#55

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba oznaczało sposób, w jaki odnosili się do rzeczy stworzonych przez "podludzi". Tak jak w przypadku Masonów, to nie ma znaczenia jakość, treść ani przesłanie książki. Liczy się tylko fakt, że twórca był Masonem i przez to należy tytuł skreślić już na samym początku, nawet nie zaglądając do niego.
  • 0



#56

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prezerwatywy jak sama nazwa wskazuje to:
Pre-trzeba rozumieć jako słowo czy przedimek - Pra-pra ojciec itp. Dalsza część -zerwatywy-od zerwać, ale i rezerwat.

to nic innego jak narzędzie do hamowania rozrodu w rezerwacie .

Przeciwnicy aborcji argumentują- zabijanie człowieka. Lecz niema przeciwników kondomów ale gdyby byli argumentowali by- potencjalnie mogłeś mieć dziecko z sąsiadką dajmy na to Zbyszka, ale użyłeś kondoma i Zbyszek nigdy się nie urodził choć mógł. Czym zatem rożni sie kondom od aborcji? niczym obok technicznej strony i mnogości przytłaczających liczbą ofiar nigdy nie urodzonych .

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 02.04.2012 - 23:06

  • 0

#57

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy- dochodzimy w takim razie do wniosku że masturbacja też jest zła, bo przecież z tej spermy też mógł powstać "zbyszek".
Różnica polega na tym że aborcja to zabijanie już powstałego życia i stworzenia, które w niektórych przypadkach już odczuwa ból i to jest właśnie oburzające. A w przypadku kondomów czy masturbacji to jest podobna sytuacja jakbyś np. pozbywał się martwych i żywych (jeśli robiłbyś to za mocno) komórek naskórka podczas peelingu.
  • 1

#58

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe, czy obrońcy spermy bronią również kobiece jajeczka uwalniane podczas menstruacji...
A co z tzw. "zmazami nocnymi"? Niecna natura ma gdzieś obrońców życia niepoczętego?



#59

Xenno.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co z tego że jedną zmazą nocną możesz teoretycznie podwoić ilość mieszkańców Ziemi. Heh ciekawe co moraliści katoliccy w temacie Maryi która miała 13-14 lat kiedy urodziła Jezusa? W sumie to jest ona stawiana za wzór więc co się dziwić nastoletnim matkom.
  • 0

#60

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



;)

Nauczanie powinno być uniwersalne i nie napiętnowane ideologią.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych