Skocz do zawartości


Zdjęcie

TO CHORE! Już w gimnazjum dzieci muszą uczyć się o masonerii!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wehrmacht.
  • Postów: 20
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

To skandal. Byłem z tym u pani dyrektor gimnazjum (2 klasa) mojej córeczki, która jest poddawana ciężkim próbom czytając pewną książkę. Pani dyrektor jednak mnie wysmiała i kazała się 'nie wychylać' TO CHORE! Moja 15 letnia córka musi czytać chorą księgę chorego masońskiego człowieka! Mowa o "Zemście" w której roi się od masońskich terminów. Dlaczego książka wolnomularza znalazła się w kanonie lektur? Chciałbym coś z tym zrobić ale co ja mogę? Jedyne co to zakazałem czytać córce tej ksiąki a na czas omawiania lektury nie wypuszcze jej do szkoły. To chore co się wyrabia.
  • -32

#2

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

już masz bana moim zdaniem. :)
  • 0

#3

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

nie tylko o tym ucza w gimnazjum, ale i o pederastach, antykoncepcji, religia jest sprowadzona do przedmiotu z którego nalezy sie smiac, fala przemocy, ogłupianie, beznadziejni nauczyciele, zreszta dalej nie lepiej w sredniej 70% chodzi na korepetycje bo nie ucza na lekcji, a najwieksza bezczelnosc to jak nauczyciel ze szkoły udziela korepetycji zamiast nauczyc na lekcji, to jest polska szkoła
  • -2

#4

Wehrmacht.
  • Postów: 20
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

już masz bana moim zdaniem.

Ciesze się z Twojego zdania. Nie dopuszcze jednak aby moje dziecko kształciło się w ten sposób. Nawet jeśli ma nie zdać raz czy dwa!
Nie wiem czy wiecie ale autor "Zemsty" jest właśnie masonem! Porazka.

Użytkownik Wehrmacht edytował ten post 01.04.2012 - 17:50

  • -3

#5

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Leviatan już tak nie obwiniaj wszystkich nauczycieli, bo dzieci są debilami w tych czasach. Rozejrzyj się dookoła. To jaki jest system nauczania to nie wina nauczycieli tylko tych którzy układają programy nauczania. I nic z tym nie zrobisz, bo nauczyciele muszą po prostu wykonywać program bo najprościej w świecie stracili by prace. Jeśli kiedykolwiek chodziłeś na korepetycje to wiesz, że korepetytor układa grafik czego będziesz się uczyć pod Twoje zdolności, to jest najzwyczajniej nie możliwe w grupie 30 uczniów podczas 45min lekcji żeby każdego z osobna uczyć.
Obwiniaj dzieci za ich lenistwo i zero chęci do nauki. Teraz oby tylko wrócić do domu i albo do komputera albo na impreze ewentualnie na popijawe. I naprawdę proszę nie wciskać kitu, że nauczyciele to najgorsze ścierwo i są wszystkiemu winni. Mówie to jako syn nauczycielki i brat nauczyciela.

Druga rzecz, jeśli chcecie poziom wysyłajcie dzieci do normalnych szkół z poziomem a nie byle gdzie, do szkoły w której rekrutacja odbywa się na zasadzie oby zapchać liste

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 01.04.2012 - 17:58

  • 5



#6

Wehrmacht.
  • Postów: 20
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W dobrych szkołach tez podobno każą czytać wytwór jakim jest "Zemsta"
  • -1

#7

leviatan.
  • Postów: 249
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

nie chodzi mi tylko o nauczycieli, lecz właśnie o te programy nauczania, ale nauczyciele nie sa bez winy bo sa dobrzy i sa tacy co sie nie nadaja się wogóle do tego zawodu. A uczniowie to juź inna bajka, ale to tez nie ich wina ze maja wyprane mózgi przez massmedia.
  • 0

#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz się z tym zgodzę leviatan :)

Wehrmacht
Proszę bardzo, nie puszczaj dziecka do szkoły, ciekawa przyszłość się przed nim maluje
  • 0



#9

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

już masz bana moim zdaniem.

Ciesze się z Twojego zdania. Nie dopuszcze jednak aby moje dziecko kształciło się w ten sposób. Nawet jeśli ma nie zdać raz czy dwa!
Nie wiem czy wiecie ale autor "Zemsty" jest właśnie masonem! Porazka.

Tak wiemy . Był masonem . Podobnie jak : król Stanisław August Poniatowski, Wojciech Bogusławski, Michał Kleofas Ogiński, Antoni Słonimski, Juliusz Osterwa,Adam Kazimierz Czartoryski ,Ignacy Potocki ,książę Józef Poniatowski, Stanisław Kostka Potocki ,Tadeusz Kościuszko ,Józef Chłopicki, Józef Zajączek ,Jan Kozietulski ,Wojciech Bogusławski, Jan Henryk Dąbrowski,Józef Wybicki ,Jan Ursyn Niemcewicz,Zygmunt Krasiński,Kazimierz Bartel ,
Antoni Słonimski,Marian Falski, Andrzej Strug ,Juliusz Kaden Bandrowski,Juliusz Osterwa ,Janusz Korczak ,Tytus Filipowicz ,Gabriel Narutowicz ,
Jan Piłsudski ,Edward Rydz - Śmigły .
  • 14



#10

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moja 15 letnia córka musi czytać chorą księgę chorego masońskiego człowieka! Mowa o "Zemście" w której roi się od masońskich terminów. Dlaczego książka wolnomularza znalazła się w kanonie lektur?

1. Żeby to była jedna... :roll:
2. Wolnomularze to chorzy ludzie? Ruch jak wiele innych, bardziej czy mniej tajnych.

Użytkownik Ill edytował ten post 01.04.2012 - 18:16

  • 1

#11

Wehrmacht.
  • Postów: 20
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tak tak, fajnie ale nie będę uczyl mojej córki że należy sie kłócić i żenić tylko za kase! Przeczytałem tą książke i jestem zniesmaczony tym syfem!
  • 0

#12

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Myślę, że ten temat to primaaprilisowy żart :mrgreen: i obym się nie mylił...
  • 6

#13

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możesz rzucić tymi terminami? Bo z tego co pamiętam to ową lekturę przeczytałem i nic złego nie pamiętam oO

Ciesze się z Twojego zdania. Nie dopuszcze jednak aby moje dziecko kształciło się w ten sposób. Nawet jeśli ma nie zdać raz czy dwa!


To weź wypisz ją ze szkoły, niech siedzi w domu i ogląda inteligentne, uczące moralności i mądrości programy typu Dlaczego Ja oO Również mam nadzieję, że to tylko primaaprilisowy żart..

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 01.04.2012 - 18:51

  • 0



#14

buba.
  • Postów: 98
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz rzucić tymi terminami? Bo z tego co pamiętam to ową lekturę przeczytałem i nic złego nie pamiętam oO

Ciesze się z Twojego zdania. Nie dopuszcze jednak aby moje dziecko kształciło się w ten sposób. Nawet jeśli ma nie zdać raz czy dwa!


To weź wypisz ją ze szkoły, niech siedzi w domu i ogląda inteligentne, uczące moralności i mądrości programy typu Dlaczego Ja oO Również mam nadzieję, że to tylko primaaprilisowy żart..


Nie rozumiem?
To już innych możliwości nie ma ? Tylko siedzenie w domu i oglądnie telewizji?
Jeśli według Ciebie najlepszym wyjściem w tym wypadku jest zostawienie dziecka samego w domu , to gratuluje.
Istnieje również coś takiego ,jak nauczanie domowe i szkoły prywatne.

Użytkownik buba edytował ten post 01.04.2012 - 19:08

  • 0

#15

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wehrmacht... ja jestem bardzo ciekaw do jakiej Ty szkoły chodziłeś, że taki nik sobie obrałeś.
I nie wiem co jest bardziej niesmaczne, "Zemsta" w szkole, czy Twój nik na POLSKIM forum.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych