Dobrze, nie usprawiedliwiaj swojego lenistwa sarkazmem.
Wybacz, ale nie jestem oblatana z SB tak jak Ty, poza tym niektórzy nie mają tyle czasu ażeby majstrować przy tym i szukać igły w stoku siana.
Tjaaaaaaa, jest jedna ogromna różnica między zwierzętami a ludźmi - świadomość, psy nie kochają ludzi, koty nie tulą się do właścicieli bo ich lubią itp. tylko po prostu mają swoje instynkty. Pies lubi swojego pana bo go karmi, głaszcze to się do niego przywiązuje bo mu tak pasuje nic innego go z nim nie łączy.Pozdrawiam paranoików :F
Back to school
Systematyka
Domena - eukarionty
Królestwo - zwierzęta
Typ - strunowce
Podtyp - kręgowce
Nadgromada - czworonogi
Gromada - ssaki
Podgromada - ssaki żyworodne
Szczep - łożyskowce
Nadrząd - Euarchontoglires
Rząd - naczelne
Podrząd - Haplorrhini
Infrarząd - antropoidy
(bez rangi) - małpy wąskonose
Nadrodzina - małpy człekokształtne
Rodzina - człowiekowate
Podrodzina - Homininae
Plemię - Hominini
Podplemię - Hominina
Rodzaj Homo
Gatunek - człowiek rozumny
Nazwa systematyczna
Homo sapiens
Klasyfikacja biologiczna umieszcza człowieka wśród ssaków naczelnych (Primates). Cechą charakterystyczną rodziny człowiekowatych jest skłonność do przyjmowania spionizowanej, dwunożnej postawy (choć gibony także większość czasu spędzają na dwóch łapach) oraz zdolność do wytwarzania i używania narzędzi (potrafią to także szympansy). Do 2011 roku uważano, że kultura jest właściwa jedynie ludziom, jednak również orangutany gromadzą wiedzę i przekazują ją następnym pokoleniom. Samą zdolność do używania narzędzi już wcześniej zaobserwowano u innych gatunków (m.in. u słoni, ośmiornic, delifnów, goryli, szympansów, niektórych gatunków ptaków i ryb).
Nawet ciotka wikipedia o tym wie, panie nadczłowieku

Od strony biologicznej jesteśmy zwierzętami z rozwiniętym mózgiem i przez to świadomością, zanim kogoś nazwiesz paranoikiem doucz się trochę.
Użytkownik livin edytował ten post 18.11.2011 - 08:30