Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kot Alik nie żyje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#1

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kot Alik nie żyje!

Nie żyje Alik, kot Jarosława Kaczyńskiego - donosi "Fakt". Informację potwierdził gazecie jeden ze współpracowników prezesa PiS.



Kot był wiekowy. Miał 12 lat. W lipcu ulubieniec Kaczyńskiego przeszedł skomplikowaną operację w zwierzęcym szpitalu warszawskiej przychodni weterynaryjnej na Bemowie. Wszystko przez nerki zwierzęcia, które niemal przestały pracować - czytamy w dzienniku "Fakt". Doprowadziło to do ciężkiej niewydolności całego organizmu.

"Choć prezes długo walczył o życie pupila, Alik zgasł w ostatni czwartek" - pisze gazeta.


źródło



Nie udało się uratować chorującego na nerki 12-letniego kota Alika, ulubieńca prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego

Alik - mimo wysiłków weterynarzy - zakończył życie w miniony czwartek.

Alik bywał nazywany "najsławniejszym kotem w Polsce". Trafił do Jarosława Kaczyńskiego, gdy polityk znalazł go na szosie w okolicach Wyszogrodu i - ciężko poturbowanego - zawiózł do weterynarza.

Jak przypomina "Fakt", w lipcu bieżącego roku kot przeszedł skomplikowaną operację w zwierzęcym szpitalu warszawskiej przychodni weterynaryjnej na Bemowie. Chorował na nerki.

Imię Alik nawiązuje do Aleksandra, dziadka prezesa PiS, ojca jego matki Jadwigi, po którym zarówno Jarosław, jak i Lech Kaczyński otrzymali drugie imiona.

Wcześniej ukochanym kotem przywódcy Prawa i Sprawiedliwości był Busio. Kiedy odszedł, mówienie o nim było w rodzinie Kaczyńskich zakazane.


źródło

Niby nic strasznego, ale dla Jarosława Kaczyńskiego to tragedia. W internecie już krążą teorię spiskowe parodiujące wypowiedź Marty Kaczyńskiej o lądowaniu B767 na Okęciu czy wszelkie teorie Macierewicza. Nic jednak w tym nie ma takiego - Alik umarł na śmierć. Po prostu :>




#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To teraz pan Jarosław będzie się starał o żałobę narodową?



#3

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkowicie rozumiem co musi czuć pan Kaczyński. I przykro mi to słyszeć, na pewno kochał tego kota, tak jak każdy z nas kocha swoich pupili. Spoczywaj w pokoju kocie.

#4

ramziramzes.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kot, naród, ojczyzna

#5

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A ja nie rozumiem (nie mowie tylko o tym watku) dlaczego ludzie smieja sie z tego tematu? Kot, pies czy inny krolik to najczesciej pupil calej rodziny, dobry przyjaciel, z ktorym zyje sie czesto przez wiele lat. Mimo, iz jest to tylko zwierze, czlowiek sie do niego przywiazuje tak jak do innego domownika. Ba! Powiem nawet wiecej - czesciej bezinteresownego dobra wlasnie dostaniemy od naszych zwierzakow niz od ludzi. Takze tymbardziej nie rozumiem dlaczego niektorzy wysmiewaja ten temat. Dla Jaroslawa jest to na pewno wielka strata (nie tak jak po stracie brata na pewno, ale jest) i powinnismy to uszanowac.

Jak zacznie rzucac pomyslami o stawianiu pomnikow czy krzyzu przed palacem prezydenckim - o, to wtedy mozemy podokuczac. :)

#6

ramziramzes.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt nie ma nic do kota, mi pies zdechł pół roku temu i przykro... jednakże, chodzi nam o to, że to jedyny towarzysz życia Pana Jarosława. To jest nawet tragiczne.

#7

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie zdechł, nie zdechł, a umarł. Brzydko tak pisać "zdechł" o swoim przyjecielu, generalnie o każdej istocie żywej/martwej (?).
Właściwie to popieram przedmówców - śmierć pupila jest smutnym wydarzeniem, szczególnie dla osoby samotnej. Nie ma co kpić.



#8

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Na wawel z nim! xdxdx

#9

Anka.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego taki temat tutaj trafił? Gdyby pies Paris Hilton zmarł, to też byłoby o tym tutaj? Również mam kotka przyjaciela, jak umrze, to napiszę o tym posta tutaj. Zapewne polecą same minusy.

Użytkownik Anka edytował ten post 17.11.2011 - 06:41


#10

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie temat powinien być w Hydepark

Użytkownik Domin15krk edytował ten post 17.11.2011 - 07:15


#11

ramziramzes.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szczególnie dla osoby samotnej

Samotność to jego świadomy wybór.
Jakoś mu nie było przykro, podjąć próbę wjechania do pałacu na trumnie brata + męczenie całej Polski, szopką na Krakowskim Przedmieściu.

#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla Napoleona, przykrością jest to, co ktoś jemu uczyni.
Jak on czyni komuś, to wtedy jest cacy. Nie dziwcie się więc, że wszyscy chcą dokopać hipokrycie.



#13

yerbamaate.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś takiego niesamowite!!! Nie wiecie kiedy pogrzeb tego kota? a może trzeba iść z kwiatami pod jakąś bramę? heh Weźmie sobie następnego też miałam kota 5 lat żył mój kochany czarnulek ale zdechł na nerki bydlak miał 12kg :P Teraz mam Tutka diabła wcielonego i Kaczyński będzie miał nowego i to pewnie też Fakt napisze. Doprawdy nie lubie tej gazety zajmują się takimi pierdołami że czasem aż ręce opadają.

#14

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śmierć każdego zwierzęcia dla ludzi, którzy się nim zajmują i go kochają, to tragedia. Więc skończmy z bzdurnymi komentarzami i po prostu mu współczujmy.



#15

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak bliskie kontakty łączyły Jarosława Kaczyńskiego z jego kotem, uważam jednak że kot nie człowiek. A zakładanie tematu o śmierci kota J.K jest dla mnie co najmniej przesadą.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych