Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kot Alik nie żyje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#16

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Samotność to jego świadomy wybór.
Jakoś mu nie było przykro, podjąć próbę wjechania do pałacu na trumnie brata + męczenie całej Polski, szopką na Krakowskim Przedmieściu.

A ja się nie zgodzę. Ludzie nie zawsze są samotni z wyboru. Zrozumie to chyba tylko ten, który tego doświadczył.

#17

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Lią. Sam coś o tym wiem... a nawet więcej niż coś. Śmiejcie się dalej, dobrze to niektórym wychodzi. Widocznie chamstwo mają we krwi. A tak BTW umieraniu pupili, też nie wiem co to będzie jak mój pies odejdzie...



#18 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie to był zwykły kot, lecz dla niego był przyjacielem. Tylko dlaczego media robią z tego wielką tragedię? Tego dnia mogło zginąć/zostać uśpionych wiele setek ludzkich pupili. Nagłaśnianie tej sprawy w mediach jest wg mnie niepoważne i w moich oczach kot ten będzie kolejną sferą do "pociskania" prezesowi.

#19

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Media zawsze kpiły z Kaczyńskich i jak widać robią to nadal. Ile razy śmiano się z niego, że nie ma żony jak normalny facet tylko kota. Wg mnie to zwyczajne chamstwo i tyle. Teraz będą robić tragedię narodową ze śmierci kota, żeby potem było się z czego śmiać. Lepiej by się zajęli sprawą pustych obietnic obecnie rządzących, a nie jakimiś bzdurami.

#20

yerbamaate.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak to juz jest kazdy temat jest dobry by wykpic kogos ( sorki zabrak polskich liter cosmisie z klawiatura przestawilo wie ktos jak to odstawic? )

#21

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

oj tam gadacie. Jarek - kup teraz psa i odejdź z polityki tak jak obiecywałeś

#22

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up - czyżbyś sądził, że JK czytuje paranormalne.pl ? :P

Co do tematu to nie ma tu nic zabawnego. Rozumie to każdy ten, kto m(i)a(ł) jakiegoś sierściucha. No ale czemu jest to atrakcyjny temat dla mediów, to też oczywiste. Widać to nawet po tym temacie na VRP, które TVNem nie jest...



#23

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat faktycznie nie jest śmieszny, ranga do jakiej został on wyniesiony natomiast jest bardzo śmieszne, by nie powiedzieć żałosne

#24

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na wawel z nim! xdxdx

ile masz lat? 12? przyszłość polski z IQ -35



#25

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem dlaczego ten temat w ogóle istnieje, no ludzie! Zdechł mu kot (bo zwierzęta zdychają, nie umierają) no ale to chyba nie jest powód, żeby robić przez to temat na tym portalu...



#26 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

kota szkoda, Jarka też,
ale z tego co pamiętam koty mają 9 żyć, :mrgreen:
pozdrowienia dla Ro, którego zjechali za posta o ziołach, (bo to nie forum o ziołach tylko kotkach )
Ro...ten post to dedykacja dla Ciebie :mrgreen:

#27

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

I co z tego ?
teraz jeszcze właściciel i mamy spokój

#28

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja się nie zgodzę. Ludzie nie zawsze są samotni z wyboru. Zrozumie to chyba tylko ten, który tego doświadczył

Bardzo mądrze napisane Lia, nie wszyscy z własnej woli wycofują się z życia społecznego, czasami są po prostu odrzuceni.

Zdechł mu kot (bo zwierzęta zdychają, nie umierają)

Człowieka dobrze poznać po tym jaki żywi szacunek do istot słabszych. Nie mam pytań.

Użytkownik livin edytował ten post 17.11.2011 - 20:47




#29

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdechł mu kot (bo zwierzęta zdychają, nie umierają)

Człowieka dobrze poznać po tym jaki żywi szacunek do istot słabszych. Nie mam pytań.

Szacunek do zwierząt mam, nawet nie wiesz jaki, a to co napisałem to prawda czy chcesz czy nie.



#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W internecie nie ma litości dla alików i innych zwierząt. Niektórzy potrafią ze wszystkiego kpić, kot Jarosława nie jest tutaj obiektem największych kpin. Żary robiono sobie ze śmierci Michaela jacksona, Amy Winehouse a nawet z katastrofy smoleńskiej.
Nie jestem zwolennikiem wyśmiewania tego typu tragicznych zdarzeń.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych