Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
646 odpowiedzi w tym temacie

#61

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jako Polak jest mi wstyd że tak wielkie święto nas wszystkich Polaków zostało tak rozpieprzone przez lewactwo i pedalskie ruchy .

Spieprzony? No właśnie nie bardzo spieprzony, bo ludzi przyszła cała masa i generalnie impreza się chyba udała.
Natomiast to, że media pokazują coś przeciwnego, to tylko po to by urobić masy nieświadome. Z resztą, nie ważne tu jest kto narozrabiał, bo dla zwykłego człowieka, to i tak są jedne i te same bandyty i chuligany.

Inna rzecz, zwalanie winy na "lewactwo i pedalskie ruchy", to trochę jak mieć pretensje do wroga na polu bitwy, że naszych żołnierzy bije, podczas gdy sami mordujemy w najlepsze :P Jakby choć jedna z walczących stron miała choć tyle oleju w głowie, żeby na czas święta zlać gęstym moczem wszelkie prowokacje i zachować się jak na ludzi przystało, to można by było mówić o choćby zwykłym szacunku.


Trudno tu mówić o równych szansach ... jak bije sie policjant wiem doskonale... silni są tylko w grupie i mają jeszcze prawo i przekupnych sędziów za sobą wiięc gdzie jest równość zobacz na filmik który przesłałem czy ktoś rozpozna tego psa który był ubrany po cywilnemu i kopał leżącego człowieka !!!
Policjant to prosty człowiek wykonuje rozkazy... jest pijakiem i tchórzem , lubi nadużywać władzy bo w normalnym życiu byłby nikim .

#62

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trudno tu mówić o równych szansach ... jak bije sie policjant wiem doskonale... silni są tylko w grupie i mają jeszcze prawo i przekupnych sędziów za sobą wiięc gdzie jest równość zobacz na filmik który przesłałem czy ktoś rozpozna tego psa który był ubrany po cywilnemu i kopał leżącego człowieka !!!
Policjant to prosty człowiek wykonuje rozkazy... jest pijakiem i tchórzem , lubi nadużywać władzy bo w normalnym życiu byłby nikim .


Aha, a jakby policji nie było w ogóle. I całe miasto by zostało rozpier...to było by ok ? Bo jeden nadużywa władzy to oceniłeś wszystkich.

Policja nawet w pewien sposób, działa na korzyść tych debili co z nią walczą. Bo jakby jej nie było, ci gówniarze by zniszczyli wszystko, całe miasta a później dopiero by się zastanowili skąd tu jedzenie i picie wziąć skoro wszystko zniszczyliśmy. Ten motłoch nie ma żadnych pomysłów alternatywy dla tego co jest obecnie, jedyne co wymyślili to "donald matole...", no i co, obalą wszystkie rządy, policję, służby i co dalej. Nic.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika



#63

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Liczba zatrzymanych szumowin z Niemiec to jest coś koło 90 osób. Oczywiście zostaną odesłani do Niemiec i tam osądzeni. Szkoda wielka bo powinni trafić do Polskich więzień. Tam by się już nimi zajęli Polscy więźniowie. Inna opcja to wypuścić ich w takim miejscu by "dojechali" ich ludzie z naszych chuliganek, tak by policja nie wkraczała. Sądzę, że już nigdy by nie zawitali do naszej ojczyzny. Nie wiem czemu, ale jak zobaczyłem to całe niemieckie lewactwo w kominiarkach, pałkach i szukających ludzi z naszymi, narodowymi flagami by ich pobić to nie mogłem wytrzymać. Wtedy żałowałem, że między nimi a Naszymi ludźmi z Marszu Niepodległości stała policja.

Najchętniej to bym wytępił to całe lewactwo z Polski. Nie rozumiem ludzi, którzy akceptują to by geje robili sobie pochody. Chcą być gejami to nikt im nie broni, ale niech siedzą cicho w domach, a nie wychodzą na ulice. Wtedy Policja nie powinna ich ochraniać, to by już raczej nigdy nie wyszli ponownie na ulice, bo odpowiedni ludzie by się nimi zajęli.

Zaraz pewnie i tak jakieś lewaki mnie zminusują, ale nie mogłem się powstrzymać...

#64

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O, taki mile świąteczny temat, że aż się wypowiem, szczególnie że sporo tutaj soczystych wypowiedzi prezentujących... powiedzmy, że dosyć kontrowersyjny poziom intelektualny.

Tak ogółem co do marszu - cóż, w obecnej sytuacji nie ma znaczenia kto zaczął. Chociażby ze względu na fakt, że jeżeli ktoś odpowiadał na ewentualną prowokację/atak (nie ważne czy z lewej, czy prawej strony), to znaczy, że już na starcie nie miał zbyt pokojowych zamiarów. Jeżeli przeciętna osoba sobie idzie w jakiejś manifestacji i zobaczy, że leci w nią kamień, to raczej poczeka aż policja rozprawi się z atakującymi, w końcu od tego jest. Odrzucanie tego kamienia w sytuacji, gdy 10 metrów obok stoi kordon kilkudziesięciu policjantów, jest skrajną głupotą i świadczy o braku dobrych intencji. A już nawet nie o braku dobrych intencji, co po prostu głupocie, bo trzeba mieć naprawdę mało oleju w głowie żeby rzucać się do lania po mordzie, jeśli za 20 sekund podbiegną gliniarze mający za zadanie uspokoić agresywnie zachowujące się jednostki.

Odpowiadając na wszelkie ewentualne pytania - z zachowania niektórych lewicowców wczoraj w Warszawie nie mam zamiaru się tłumaczyć, wstydzić też nie, nie mówiąc o byciu dumnym. W końcu to dorośli ludzie, ja za nich odpowiedzialności nie ponoszę, więc nie mam zamiaru bawić się w usprawiedliwianie albo wybielanie kogoś tylko dlatego, że ma podobne poglądy polityczne. Atakują innych, to pałą przez łeb i za kratki, niezależnie od tego, na kogo głosowali. Proste.

(...)Trudno tu mówić o równych szansach ... jak bije sie policjant wiem doskonale... silni są tylko w grupie i mają jeszcze prawo i przekupnych sędziów za sobą wiięc gdzie jest równość zobacz na filmik który przesłałem czy ktoś rozpozna tego psa który był ubrany po cywilnemu i kopał leżącego człowieka !!!
Policjant to prosty człowiek wykonuje rozkazy... jest pijakiem i tchórzem , lubi nadużywać władzy bo w normalnym życiu byłby nikim .


Jak bardzo chciałbym wierzyć, że powyższa wypowiedź to robienie sobie jaj... Zacytowany tekst posiada taki deficyt mądrości, że nawet nie wiem od czego zacząć korygowanie tych braków. Dobra, to może tak...

Po pierwsze, posiadanie kodeksu karnego/jakiegokolwiek prawa samo w sobie nie daje absolutnie nic. Potrzebny jest także organ, który to prawo będzie egzekwować. Zlikwidowanie policji oznacza zatem de facto zniesienie jakiegokolwiek obowiązującego prawa, wliczając w to zakaz zabijania. Policja to jedyna siła, która stoi między tobą a wygolonym na łyso idiotą, dla którego sensem życia jest koszenie komórek i jak się da wpakowanie komuś noża między żebra. Dobrze zatem byś zrobił nie demonizując tych, którzy niejednokrotnie ryzykują życie po to, żebyś nie musiał całą noc siedzieć z naładowaną bronią w oknie, bo na twojej ulicy grasuje banda kolesi z AK-47.

Po drugie - podstawową funkcją państwa jest chronienie obywateli przed zagrożeniem. Wyeliminowanie sił policyjnych doprowadziłoby więc do sytuacji, w której twoje ukochane państwo polskie praktycznie przestałoby istnieć. No chyba, że rząd, próbując powstrzymać rosnącą anarchię, wyprowadziłby na ulice wojsko. Tylko nie miej później pretensji, jak w czasie walk czołg przez przypadek strzeli w twój budynek.

Po trzecie - masz statystyki sugerujące, że policjanci piją częściej na służbie niż lekarze, kierowcy autobusów albo strażacy? Dowody na to, że znaczna część wymiaru sprawiedliwości jest skorumpowana? Zdjęcia, filmy, może jakieś papiery? Nie? To następnym razem postaraj się nie wyciągać oskarżeń z pewnego bardzo charakterystycznego miejsca poniżej pleców, do którego światło nigdy nie dochodzi.

Poza tym... obaj wiemy, że jak przyjdzie co do czego i ktoś ci na przykład ukradnie samochód to polecisz na policję i zaczniesz gadać, jakie to straszne, że co teraz zrobisz i będziesz prosił żeby ci ten samochód znaleźli.

Podsumowując: nie pie... Znaczy się, nie wypuszczaj ze swojego wirtualnego otworu gębowego jakże radosnych tekstów o tym, jaka to policja jest zła, bo bez tej przebrzydłej policji leżałbyś już dawno w jakimś rowie bo gościowi z bicepsem wielkości piłki koszykowej nie spodobała się twoja twarz.

(...)Wtedy żałowałem, że między nimi a Naszymi ludźmi z Marszu Niepodległości stała policja. (...)
(...)Najchętniej to bym wytępił to całe lewactwo z Polski.

Cóż za radosna ironia. Rozumiem, że Stalinem się brzydzisz? Ale przecież chętnie stosowałbyś metody a'la stalinizm, czyli kto nie jest z nami, tego do gułagu. Albo deportować. Albo cokolwiek, byle "wytępić".

Z tego, co widzę w tym temacie, to niektórzy prezentują tutaj podejście zdroworozsądkowe, czyli twierdza, że do zdarzenia dojść nie powinno w ogóle, bo przemoc rzadko kiedy prowadzi do rozwiązania konfliktów światopoglądowych. No, ale widać są też tacy, którzy chcieliby eskalacji wczorajszych wydarzeń.

Nie rozumiem ludzi, którzy akceptują to by geje robili sobie pochody. Chcą być gejami to nikt im nie broni, ale niech siedzą cicho w domach, a nie wychodzą na ulice. Wtedy Policja nie powinna ich ochraniać, to by już raczej nigdy nie wyszli ponownie na ulice, bo odpowiedni ludzie by się nimi zajęli.(...)

"Wolność słowa" nie oznacza "możesz mówić co chcesz tylko jak się z tym zgadzam", tylko "możesz mówić co chcesz tak długo, jak długo nie nawołujesz do krzywdzenia innych". Ja tam nie popieram marszów na rzecz zakazu aborcji dajmy na to, ale jak chcą sobie robić manifestacje, to niech robią, nie moja sprawa. A już na pewno nie rzucam tekstów o tym, że powinno się komuś przywalić za głoszenie takich treści, jakie mi się nie podobają. (SIC!)

Poza tym uważaj też z tym "zajmowaniem się", bo jeszcze się okaże że jakiś gej ma przy sobie broń i nie czuje się komfortowo jak ktoś próbuje go zaatakować. A że policja ma nic nie robić, jak go atakują, to chyba nie powinna też nic robić jak się broni, amirite?

A na temat samego homoseksualizmu dywagować w tym temacie nie będę, bo... well, jest o ostatnich zamieszkach, a nie równouprawnieniu osób LGBT.

Użytkownik Rainbow Lizard edytował ten post 12.11.2011 - 21:50


#65

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rainbow Lizard

Widzę, że mamy całkowicie inne podejście do patriotyzmu. Ja nienawidzę wszelkiego rodzaju ugrupowań faszystowskich czy komunistycznych. Nie o taką Polskę walczyli nasi dziadkowie i ojcowie by po naszych ulicach mogli bezkarnie panoszyć się lewaki z Niemiec i tępić naszych obywateli.
Jestem bardzo przywiązany do symboli narodowych i filmik gdzie pobija grupka ludzi z "antify" i bije naszego obywatela trzymającego Polską flagę to uważam za przegięcie. Flaga ta spadła na ziemie i jeden z tych ... ją zdeptał. Takie rzeczy nie powinny się dziać na Marszu Niepodległości, w naszej stolicy. Możesz mieć gdzieś Polskę, masz do tego prawo, ale nie powinieneś ich bronić. Jeżeli Ciebie nie ruszają takie widoki to wybacz...

#66

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

pobija grupka ludzi z "antify" i bije naszego obywatela(...)ale nie powinieneś ich bronić. Jeżeli Ciebie nie ruszają takie widoki to wybacz...


Eee... że co? Przecież pisałem:

Atakują innych, to pałą przez łeb i za kratki, niezależnie od tego, na kogo głosowali. Proste.

To samo z gościem z hipotetycznym/realnym/whatever gościem z antify. Atakuje innych? Do pierdla.

Oczywiście w normalnej sytuacji samoobrona jest w tej sytuacji jak najbardziej dozwolona. Tyle tylko, że tutaj dosłownie tuż obok był kordon policji, ergo - oddanie komuś w takiej sytuacji nie jest żadną samoobroną, bo zaraz i tak podlecą policjanci i zrobią porządek.

Próba wyrządzenia fizycznej szkody drugiej osobie jest dla mnie ostatecznością, którą wykorzystywać należy tylko w samoobronie, kiedy jest to jedyna dostępna opcja i nie da się jej uniknąć. W tej sytuacji oddanie komuś nie było koniecznością, a jedynie opcją.

(post edytowany w jakieś 3h po wysłaniu - bo najpierw padło forum, a później mój net)

Użytkownik Rainbow Lizard edytował ten post 13.11.2011 - 01:16


#67

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozmowa z rzecznikiem ONR:


#68

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@ Przemo nie popieram niszczenia wozu transmisyjnego mówię tylko że tvn nie jest niewinny, właściwie to oni są jedną ze stron konfliktu. Podpalenie samochodu potępiam

Skąd Ty wiesz co ja zrozumiem?

@ Hellos kibole, kibole, kibole a pozwól że zadam Ci jedno pytanie: kiedy ostatnio byłeś na meczu? Burd na stadionach jest już bardzo niewiele, zresztą jak są to i tak biją się sami zainteresowani. Ustawki rozgrywają się w lasach także ,,między sobą" i nikt postronny na tym nie cierpi. A co do policji to chyba każdy sobie zdaje sprawę jak potrafią się zachowywać. Nie dziw się że nie każdy nadstawi drugi policzek i da się spałować czy zagazować za nic... W trakcie strajków czy to górników czy kogokolwiek innego zadymy też się zdarzały ale to już nie są bandyci... To już są ludzie niezadowoleni z rządu, płac czy czegokolwiek innego...


Nie zamierzam się z wami kłócić. Ja swoje widziałem, Wy też tylko że w tv...

Pozdrawiam bez odbioru

#69

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czyli tak - wg. naszej wierchuszki zaatakowali Niemcy ale trzeba zaostrzyć przepisy ws. demonstracji dla nas Polaków ...


kolejne działanie w stylu "wywrócił się rowerzysta i uderzył w przechodnia - wprowadźmy koncesje na jazdę rowerem i kare za wywracanie się do 5 lat więzienia "

coraz bardziej zaczyna to uprawdopodobniać tezę o celowym dopuszczeniu do tej konfrontacji aby uzyskać pretekst do zaostrzenia przepisów

#70

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Kelt

Pytałeś się o światopogląd na temat kiboli.

To nie ma żadnego znaczenia czy ustawki są w lesie czy w krainie smerfów, są i to świadczy o człowieku. Nawalanie się między sobą, za dobrze jednak nie świadczy...

Porównujesz zadymy kiboli do strajków, gdzie ludzie chociaż mają jakieś postulaty i czegoś chcą.

A co takiego chcą kibole ? Główne hasło ostatnich miesięcy brzmiało "donald, matole...". To jakiś postulat ? Jakiś pomysł na kraj ? Co to w ogóle jest ?

Jakbyś wyszedł z hasłem "dajcie mi 100 zł" to chociaż bym wiedział o co Ci chodzi. A tak widzę tylko jakieś zgrupowisko ludzi z zasłoniętymi twarzami walczących z policją.

I jeszcze Ci coś powiem, gdyby tym kibolom chociaż zależało by ich nie identyfikować w ten sposób - to na te walki piątkowe ubrali by się niepozornie. Bez tych swoich szalików. Co za problem zostawić szalik swojego klubu w domu ? Wtedy nawet by wszystko zwalili na tych lewaków z Niemiec i bym w to może uwierzył. Ale jak widać, nasi rodzimi zadymiarze chcą być identyfikowani i mają z tego radochę, że w barwach swego klubu roz...miasto.

Użytkownik Xellos edytował ten post 13.11.2011 - 01:17


#71

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie Xellos. Te białe kominiarki było widać aż za dobrze. Lewacy byli ubrani na czarno w kapturach, Polscy lewacy jeszcze dodatkowo mieli białe opaski na ramionach ale za główną zadymę odpowiadali święte krowy polskiego futbolu - Kibole.

Nie wiem kto chce bronić te kreatury, które potrafią tylko niszczyć. Dzięki nim my zwykli Polacy teraz będziemy mieli ograniczane prawa przy imprezach masowych. Wszystko dlatego, że kilku pseudo patriotów chętniej bije się z Policją niż kocha ojczyznę. Nie ma sensu ich bronić - sami są sobie winni.

#72

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Striker, proponuję poświęcić 10 minut na obejrzenie początku filmu wstawionego przez Illa. Pan rzecznik wypowiada się odnośnie ludzi w białych kominiarkach i z szalikami :)

#73

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jak można było się spodziewać, niemieccy zadymiarze zostali wypuszczeni z aresztu bez postawienia im
konkretnych zarzutów. Artykuł z INTERII".


Większość zatrzymanych obcokrajowców nie usłyszała żadnych zarzutów. 40 obcokrajowców otrzymało tylko mandaty za udział w zbiegowisku. Zostali bowiem zatrzymani na Nowym Świecie, jeszcze przed zadymami, które rozpoczęły się na pl. Konstytucji, gdy do marszu dołączyli kibice.

Sąd Rejenowy Warszawa-Śródmieście rozpoznał wszystkie wnioski wobec cudzoziemców, którzy brali udział w piątkowych zamieszkach w stolicy. Rzecznik Sądu Okręgowego sędzia Wojciech Małek powiedział IAR, że skład orzekający skończył pracę przed drugą w nocy.

Sąd rozpoznał wszystkie 41 spraw o wykroczenia, jednak żadna z nich nie zakończyła się wyrokiem. Sąd odroczył rozpoznanie sprawy w celu przesłuchania świadków, a wyroki ma wydać na początku grudnia. Wszyscy zatrzymani cudzoziemcy zostali wczoraj zwolnieni z aresztu. Wśród zatrzymanych obcokrajowców ponad 90 procent stanowili Niemcy. Wnioski dotyczyły też Duńczyka, Hiszpana, Węgra i Anglika. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w rozboju chuligańskim, za co grozi do 30 dni aresztu.

Sędzia Małek powiedział, że jeszcze dziś do śródmiejskiego sądu trafi kolejnych kilkadziesiąt wniosków dotyczących wydarzeń z piątku i będą one dotyczyły polskich obywateli.

Po zamieszkach przy okazji Marszu Niepodległości i Kolorowej Niepodległej policja zatrzymała 210 osób, w tym 92 obywateli Niemiec. Stołeczny ratusz oszacował straty po ulicznych zamieszkach na ponad 72 tysiące złotych.

Organizatorzy obu marszów twierdzą, że z bójkami nie mieli nic wspólnego i po części winią za zamieszki policję i sprzyjające lewicowym ugrupowaniom media.

�ódło informacji: INTERIA.PL/PAP



#74

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niemieckie lewactwo aktywnie brało udział w burdach, ale nic im nie możemy zrobić. Teraz taki wyjdzie z aresztu i zaśmieje się nam w twarz, pojedzie do Niemiec i opowie jacy to Polacy są słabi, dostawali na ulicy od nas, z policją też walczyliśmy, nawet nas zamknęli, ale wyszliśmy i musimy zapłacić tylko grosze mandatu. Przecież to jest chore!

#75

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po drugie - podstawową funkcją państwa jest chronienie obywateli przed zagrożeniem. Wyeliminowanie sił policyjnych doprowadziłoby więc do sytuacji, w której twoje ukochane państwo polskie praktycznie przestałoby istnieć. No chyba, że rząd, próbując powstrzymać rosnącą anarchię, wyprowadziłby na ulice wojsko. Tylko nie miej później pretensji, jak w czasie walk czołg przez przypadek strzeli w twój budynek.

No to państwo jest najwidoczniej upośledzone umysłowo pod tym względem, gdyż zalegalizowało również (po MN) Kolorową Niepodległą tuż obok, doskonale wiedząc, że wszystkie środowiska Kolorowej od początku zapowiadały swój CEL: "FIZYCZNE ZABLOKOWANIE MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI". Tym samym świadomie zezwoliło na wydarzenie się tego, co się... no, wydarzyło. Już abstrahując od tego, że to po prostu musiało być zamierzone z góry (wystarczy spojrzeć na relacje TV, piszące o agresjach "faszystów z MN", policjantach pobitych itd itd itd, stawiające za winowajcę głównego MN, ukazując odpowiednie zdjęcia i klipy, wszystkich uczestników określając kibolami, dresami i chuliganami), mające zdyskredytowanie Marszu - ukazanie go jako PRZYCZYNY fal przemocy na ulicach Warszawy. Już przemilczając fakt sprowadzenia przez Krytykę Polityczną bandy anarchistów z Niemiec, którzy wszędzie gdzie się pojawią robią burdy i zamieszki. Państwo w tym świetle widocznie jest już zupełnie sparaliżowane, gdyż nie potrafiło zablokować przyjazdu z góry agresywnie nastawionych bojówkarzy anarchistycznych, którzy podpisywali się pod cele głoszone przez środowiska Kolorowej Niepodległej - fizyczne zablokowanie Marszu.

Jednak mój postulat jest oczywiście śmiechu warty, gdyż to samo państwo świetnie poradziło sobie z rozwiązaniem MN. Kilkunastu tysięcy ludzi. I "typowi polscy faszyści" - o zgrozo! - się usłuchali i MN został zakończony.


Forsowana przez media formuła, że zamieszki wywoływali "narodowcy" z MN jest bzdurą, jak tutaj przedstawiają uczestnicy i postronni obserwatorzy, ale nie tylko. Również w świetle innych Marszów w pozostałych miastach Polski, np. SZCZECIN. Zupełny brak policji, ponad tysiąc uczestników i... Ani jednego kamienia w powietrzu. Ponoć było parę osób "antyfaszystów", zebranych spontanicznie.


MN w Warszawie w porównaniu do innych miast? Rzekłbym, że przyczyną spięć była: policja i zorganizowani "antyfaszyści" z grupkami specjalnie sprowadzonych anarchistów z Niemiec, którzy wszem i wobec, od początku głosili swój cel jako "fizyczne zatrzymanie marszu". Po ludzku: "CHCEMY BURDY ARRRR!!! DAWAĆ ICH TU!". Co w takim razie z państwem, które ma "chronić obywateli przed zagrożeniem", że pozwoliło legalnie tym środowiskom się zebrać tuż obok MN, które na cel miało wszem i wobec przemaszerowanie ulicami Warszawy pod pomnik Dmowskiego i wygłoszenie przemówień (w tv ~"ugrupowania neofaszystowskie wywołują zamieszki na ulicach stolicy")???




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych