Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
646 odpowiedzi w tym temacie

#1

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co sadzicie o organizowaniu takich manifestów patriotyzmu ?? Już za dwa miesiące na marszu z okazji święta niepodległości (tak jak i z rok temu) ma być obecna nawet Nowa Prawica z JKM na czele :)

http://www.youtube.com/watch?v=mhTlXc5huAI

Mam tylko taką nadzieję, że w tym roku nie zostanie znowu ten marsz zablokowany przez fanatyków z ANTIFA i innych bojówek lewicowych, inspirowanych przez GW... :(


PS: I coś na poprawienie humoru, a także prawda o manipulacjach GW:

Jak rozpoznać faszystę :)

Użytkownik martius edytował ten post 11.09.2011 - 14:30


#2 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

W porządku pomysł ;]. Nie rozumiem tylko, dlaczego pozwala się istnieć organizacjom lewicowym, podczas, gdy każdy przejaw narodowościowy jest tłumiony.

#3

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niech manifestują. Popieram ich.

http://marszniepodleglosci.pl/

W tamtym roku Korwin przemawiał na marszu, to niech i w tym roku się pojawi.

Rok temu było trochę niebezpiecznie. Tuż pod moim balkonem pobili chłopaka i to dość poważnie. To był chyba przypadkowy przechodzień (choć pewności nie mam). Nie wiem, czy pobili go narodowcy, czy jacyś lewacy.

Ciekawe jak będzie za 2 miesiące.





#4

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do agresywnych organizacji lewicowych:

Atak czerwonej bojówki

Użytkownik martius edytował ten post 11.09.2011 - 19:26


#5

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A czy ktoś z tego forum wybiera się na ten marsz ?? :)

PS: Szkoda tylko, że mieszkam aż 300 km od Wa-wy :/

#6

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

#7

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

my, towarzyszu, sądzimy

;)

że

Co sadzicie o organizowaniu takich manifestów patriotyzmu ?? Już za dwa miesiące na marszu z okazji święta niepodległości (tak jak i z rok temu) ma być obecna nawet Nowa Prawica z JKM na czele


że nieznanym mi zrządzeniem losu, moderacja forum toleruje prawackie, faszystowskie, pełne neonazizmu i onanizmu przejawy homofobii w postaci takich wypowiedzi, tak te powyżej

no, może nie wszystkie ;)

nie jest to ani smaczne, ani inteligentne - czy to dostatecznie jasny przekaz ?

#8

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na Marsz niepodległości ostatnio (od kiedy pojawia się na nich Korwin) chodza głównie zwolennicy wolności, patriotyzmu i konserwatywnego liberalizmu. Nie wiem czy wiesz, ale pan Adolf był lewakiem. Widze, że lubisz Izraelitów, więc czemu nie popierasz zwolenników kapitalizmu, tylko socjalistów ?? :( Patrzcie, co się dzieje, PKW oszukała NP. Mjsimy powiedzieć głośne NIE. Musimy wreszcie wyjść na ulice stolicy i pokazać Polsce, że w polityce znajdują się nie tylko są partie lewackie, ale także wolnościowe !!

#9

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

że co ?

Patrzcie, co się dzieje, PKW oszukała NP. Mjsimy powiedzieć głośne NIE. Musimy wreszcie wyjść na ulice stolicy i pokazać Polsce, że w polityce znajdują się nie tylko są partie lewackie, ale także wolnościowe !!


i spalić Reichstag ?

#10 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba w tym roku będzie 'hucznie"
Podejrzewam że dopiero patrioci dostaną w kość.
W tamtym roku to była tylko przygrywka do tego co nas czeka w najbliższych latach.
Niedługo będzie się strach przyznać że jesteś Polakiem i znasz słowa i melodię Mazurka Dąbrowskiego.

Użytkownik osiris edytował ten post 10.10.2011 - 19:41


#11

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Niektórzy ciągle nie łapią, że Hitler był narodowym socjalistą, liderem Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników. Nieporozumienia wynikają stąd, że jak to bywa u socjalistów, Hitler ostro żarł się z socjalistyczną międzynarodówką. Dla przykładu Stalin też był narodowcem (z czasem coraz większym) i zwalczał międzynarodowy obóz Trockiego. Różnica między narodowcami, a socjalistami międzynarodowymi sprowadza się do tego, że ci pierwsi uważają, że socjalizm można budować w jednym kraju, a drudzy uważają, że trzeba to robić równolegle na całym świecie (świadomie zdając sobie sprawę, że w przeciwnym razie socjalizm zawsze przegra z enklawami wolnego rynku). Narodowcy przegrali już co mieli przegrać i obecnie w natarciu jest socjalistyczna międzynarodówka.

@martius

Izrael to w zasadzie państwo nazistowskie, a nie kapitalistyczne. Tam socjal jest bardziej rozdęty niż u nas, a towarzyszy temu narodowa propaganda w związku z czym mamy tam modelowy narodowy socjalizm, czyli nazizm.

#12 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Wszyscy, którzy myślą, że nacjonalizm to faszyzm, albo co gorsza nazizm, niech sczezną.

Nie jesteśmy faszystami, ani hitlerowcami, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy ruchem czysto polskim, nie potrzebujemy obcych wzorów. Nie uważamy się za faszystów ani za hitlerowców również dlatego, że oba te ruchy mają wiele wad, a nawet grzechów, którymi obarczać się nie chcemy. Nie są to wzory, które chcielibyśmy naśladować.

Jan Mosdorf



#13

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Izrael to w zasadzie państwo nazistowskie, a nie kapitalistyczne. Tam socjal jest bardziej rozdęty niż u nas, a towarzyszy temu narodowa propaganda w związku z czym mamy tam modelowy narodowy socjalizm, czyli nazizm.


Pisząc o Żydach miałem na myśli ich dość wybitny, kapitalistyczny wkład w gospodarkę USA i Europy (zwłaszcza zachodniej i środkowej) w wieku XIX :) Faktem jest jednak to, że w XX wieku z pracowitych kapitalistów zmienili się niestety w skretyniałych zwolenników socjalizmu i państwa "opiekuńczego" :(

i spalić Reichstag ?


Jak już to głupotę :)

Mam nadzieję, że za miesiąc będzie nas jeszcze więcej:



Jestem dumny z bycia Polakiem i wcale się tego nie wstydzę !

Użytkownik martius edytował ten post 12.10.2011 - 16:11


#14

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Marsz za 8 dni. W szeregach czerwonych pełna mobilizacja. Będzie gorąco. Może nawet gorzej niż w tamtym roku.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Żenada. A podobno jeszcze zza granicy ma jakieś lewactwo przyjechać, bodajże anarchiści z Niemiec. Normalnie III wojna światowa będzie.


Marsz Niepodległości wystartuje z placu Konstytucji o godz. 15.00.



#15

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ja czegoś nie rozumiem. Może jestem głupi. Może pomożecie mi zrozumieć jak to jest, że Homoseksualiści mają prawo manifestować na ulicach miłość do tej samej płci ubierając się w tęczowe flagi. Komuniści mają prawo manifestować poparcie dla różnych dziwnych nie zrozumiałych przez większość spraw. Gdy kiedyś nie zezwalano im manifestować tych różnych dziwactw to wyzywali wszystkich od faszystów, nazistów, zakompleksionej wsi.

Dlaczego Patrioci, którzy siebie nie uważają za nazistów, ani za faszystów nie mogą spokojnie przemaszerować ulicami bo zaraz są zaczepiani przez tych powyżej. Czy u nas w Polsce jest jakiś monopol na demonstracje? Tzn mogą demonstrować homoseksualiści, Anarchiści, Lewacy a Polacy nie mogą?

Podobnie było ostatnio na manifestacji młodzieży rzymsko katolickiej. Została zatrzymana przez lewaków i zbluzgana...

Tolerancja ma pewne granice i jeśli lewicowcy nadal będą stosowali agresywne metody to obawiam się, że mogą zaktywować uśpionych dotychczas zwykłych obywateli by ich w końcu przepędzili.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych