Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
646 odpowiedzi w tym temacie

#31

MrZielonyOgorek.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykładem niech będzie Białoruś, Ukraina, Rosja albo Chiny. Czy jest coś gorszego i głupszego od ustroju komunistycznego? Nikt już nie doliczy się strat i przelanej krwi. Tak rządzą komuniści. Jakie rządy, takie święto niepodległości.


Przykładem czego przepraszam??? Określ konkretnie co masz na myśli, bo wydaje mi się, że nie wiesz o czym piszesz.
Komunizmu jako ustroju oficjalnie nigdy nie było i nie ma, to raz. Komuniści są, jednak nauczmy się rozróżniać tych prawdziwych od "pseudokomunistów".
Wydarzenia 1993 r. w Rosji pod rozkazem Jelcyna pochłoneły więcej ofiar niż w 1991 r. kiedy zbliżał się upadek związku.
I nie porównuj Ukrainy i Rosji do Białorusi, bo w tej ostatniej w porównaniu do poprzednich żyje się znacznie lepiej, choć nie ma co ukrywać tamta forma ekonomiki nie sprawuje się efektywnie dla tak małego państwa z brakiem strategicznych surowców naturalnych dlatego też jest jak jest. [...] 19.XII.2010 zaszło coś co w "cywilizowanym" zachodzie nazywają łamaniem praw człowieka, a czy ktoś się chociaż zainteresował kim była większość ludzi uczestnicząca w tym przedsięwzięciu? Byli to zwykłe "nieroby", którzy za kasę podatników m.in. polaków i niemców poszli odporacowywać zarobione i to trwa po dzień dzisiejszy. Tamta władza sprytnie działa wyłapując takich "rewolucjonistów" i nie dopuszcza do wtargnięcia kultury zachodu typu homoseksualizm, narkotyki itd.
Chiny to inna bajka z innym quasikomunizmem uwzględniającym odmienne środowisko i myślenie tamych ludzi.

Fakt, ponad pół wieku temu dopuszczono się zbrodni na skalę masową, jednak co to zmieni? Odpowiedzialni za to już poumierali, więc od kogo oczekujecie przeprosin? To już historia, jej się nie zmienia, można tylko uwzględnić błędy z przeszłości i nie powtarzać ich w przyszłości.

Komunizm został bardzo dobrze oblany g*wnem skoro wszyscy uważają to za zło które należy wykorzeniać. Za to należy dziękować przede wszystkim "pseudokomunistom" oraz żydomasonerii (bez obrazy dla tych prawdziwych). To takich Stalinowi należało rozstrzelać, żeby wszelki brud nie rozprzestrzeniał się po świecie.

Użytkownik MrZielonyOgorek edytował ten post 11.11.2011 - 21:23


#32

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tego w łże mediach nie pokażą

LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI


LEWICA I POLICJA BIJE LUDZI - relacja

Użytkownik dryndryn edytował ten post 11.11.2011 - 21:29


#33

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawa z marszem jest bardzo prosta, klarowna i przejrzysta. Wiadomo było, że lewactwo zrobi wszystko aby utrudnić uroczyste obchodzenie tego ważnego dla każdego patrioty dnia. Nie zapominajmy jednak, kto owym lewactwem steruje.

Szambo ( czytaj: Gazeta Wyborcza) od dawna agitowało za blokowaniem pochodu, czyli tłumacząc na polski podżegało do rozróby. Dla różnej maści chuliganów przekaz był prosty : "zapraszamy na rozróbę". I to bez znaczenia od opcji, z którą sympatyzowali.

Idę o zakład, że na pierwszej stronie poniedziałkowego numeru szamba będzie płonący wóz TVN z dopiskiem "demolka po faszystowskiej manifestacji" lub coś w tym stylu.

miłujmy się

...póki mamy czas, bo bankructwo tuż tuż, a mgr Vincenty sprawnie nas nad ową krawędź prowadzi..



#34

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najgorsze jest to że takie lewactwo z Niemiec przyjedzie i będzie panoszyło się w Polsce. Te ich bojówki powinny się cieszyć, że policja nie dopuściła do starcia z legalnym pochodem. Wtedy by dopiero się przekonali co to znaczy dostać "oklep". Cwani bo w grupie pobiją przechodnia... Jeszcze takie niemieckie lewackie scierwo będzie trzymać w swojej ręce naszą flagę.
Do czego to doszło że lewacy i geje będą paradować po stolicy i blokować marsz.

#35 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

tego w łże mediach nie pokażą

LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI


LEWICA I POLICJA BIJE LUDZI - relacja



Jaka kur... policja? Widziałeś policjanta w dzinsach albo dresach? W gimnazjum, liceum "policyjnym" dzieciaki mają obowiązek nosić mundur.

Przepraszam za słowa ale patrząc na dzisiejsze wydarzenia ja pier.... ten świat głupieje...

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika



#36

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


tego w łże mediach nie pokażą

LEWACKIE BOJÓWKI Z NIEMIEC NA ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI


LEWICA I POLICJA BIJE LUDZI - relacja



Jaka kur... policja? Widziałeś policjanta w dzinsach albo dresach? W gimnazjum, liceum "policyjnym" dzieciaki mają obowiązek nosić mundur.

Przepraszam za słowa ale patrząc na dzisiejsze wydarzenia ja pier.... ten świat głupieje...



bez komentarza hahaha

#37 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli się myle to rozwiń swoją myśl

#38

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

co mam rozwijać? że nie widziałeś policjantów bez mundurów?? bądź poważny

#39

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawa z marszem jest bardzo prosta, klarowna i przejrzysta. Wiadomo było, że lewactwo zrobi wszystko aby utrudnić uroczyste obchodzenie tego ważnego dla każdego patrioty dnia. Nie zapominajmy jednak, kto owym lewactwem steruje.

Szambo ( czytaj: Gazeta Wyborcza) od dawna agitowało za blokowaniem pochodu, czyli tłumacząc na polski podżegało do rozróby. Dla różnej maści chuliganów przekaz był prosty : "zapraszamy na rozróbę". I to bez znaczenia od opcji, z którą sympatyzowali.



Myslisz ze idioci rzucacajacy butelkami i podpalajacy woz tvn24 czytali gazete wyborcza? Prosze Cie. Nic nie denerwuje mnie bardziej jak doszukiwanie sie polityki w "oddawaniu moczu".
Mozecie mnie minusowac i wali mnie to ale powiem wam co mysle o tej agresji ze strony czubkow wyrywajacych plyty betonowe w Warszawie. Oni sa w takim wieku ze sie numtuja. Nir maja na co to buntuja sie przeciwko policji czy mediom, polityka. Zastanawialem sie nad pozytywna strona. Przykladowo: co by bylo gdyby oni mogli sir legalnie buntowac w slusznej sprawie. Strach pomyslec. Na przyklad gdyby Ruscy weszli do Polski albo inny kraj podjal by dzialania ofrnsywne w naszym panstwie to ci pod kapturami jako "partyzanci" spuscili by takie manto ze by sie agresor nie pozbieral.

Przperaszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu i nie chcialo mi sie tyle klikac :P

#40

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego reszta manifestujących stałą za tymi debilnymi kibolami? Dlaczego nie odeszli dając możliwość Policji aby ich otoczyć? Stali z nimi i przy nich. Jak się organizuje taki marsz to trzeba zorganizować jakąś ochronę, która taką agresywną grupkę potrafiłaby odseperować od reszty maszerujących i pozwolić Policji ją otoczyć.

Jakoś oglądałem relację marszu na Polsacie i TVN. Za każdym razem mówili, że nie wiadomo, która strona odpowiada za zniszczenia i że winni zostaną złapani i wtedy zostanie to ustalone.

Wkurzają mnie tylko tacy jak Ty ... . Mam mieć oczy zamknięte i udawać, że to lewacy żeby być "dobrym Polakiem"? Nie lubię lewaków ale to nie oni zrobili pole bitwy z Warszawy tylko kibole i to nie pierwszy raz. A z kim Ci kibole sympatyzowali to wszyscy wiemy.


Specjalnie pisałem na gg do kolegi z Warszawy, który uczestniczył w Marszu, bo słyszałem że były spięcia. Jak to skomentował?

cytuję: "tia, na bank, i że ku**** 5 tysięcy było na Marszu Niepodległości. Pier*******, nie słuchaj telewizji. Spróbuj to wytłumaczyć debilom, którzy w Święto Niepodległości siedzieli na du**** przed TVN24. Rzekomo było 5 tysięcy osób, a naprawdę było morze ludzi"

następnie spytałem jeszcze raz o zamieszki na Placu Konstytucji.

cytuję odpowiedź: "ale co z policją? Na Placu Konstytucji ok, bili się i leciały cegły, ale to byli idioci, skini jacyś poje***** i szybko ich uspokoili, a potem na koniec, jak dotarliśmy na miejsce, kilka petard poleciało i zdelegalizowali marsz. Ku**** jak za PRL; kazali nam się rozejść i grozili użyciem środków bezpośredniego przymusu. Brak słów"

I na koniec odnośnie stania ludzi za kibolami:

[...]
Chuligani zdominowali cały przemarsz a prawdziwy marsz poszedł w odwrotną stronę odcinając się od idiotów.
Zamaskowana gówniarzeria robiła zadymę a "zaprzyjaźnione media" na paskach pisała, że Marsz Niepodległości zaatakował policję.
Szczyty manipulacji ale jakoś wpisuje się to w codzienność .



Może to akurat rzeczywiście byli kibole, ale z tego co kolega pisał, to raczej nie uczestnicy, którzy przyszli na Marsz a i lewaków wykluczyć nie można.

Użytkownik ptaq edytował ten post 12.11.2011 - 07:26


#41

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gronkiewicz-Waltz zapowiada zmiany. "Prawo zbyt liberalne"

Prezydent stolicy poinformowała, że w ratuszu od "wielu miesięcy" gotowy jest projekt zmieniający przepisy o zgromadzeniach. Według nowych propozycji, w tym samym miejscu i czasie nie mogłoby się odbywać więcej niż jedno zgromadzenie publiczne [...] w projekcie jest zapis zakazujący używania podczas demonstracji "urządzeń pirotechnicznych" oraz zakaz zakrywania twarzy w sposób uniemożliwiający identyfikację.

http://wiadomosci.on...-wiadomosc.html



#42

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

210 zatrzymanych w tym 92 Niemców - bilans starć w stolicy


Po piątkowych starciach z policją na warszawskich ulicach zatrzymano 210 osób, 40 policjantów zostało lekko rannych, a 14 radiowozów zniszczonych - poinformował rzecznik komendanta stołecznego policji mł. insp. Maciej Karczyński. Do szpitali przewiezionych zostało 29 osób, które odniosły obrażenia.

Grupa około 100 osób, wśród nich członkowie organizacji lewicowych, która zaatakowała policjantów na rogu ul. Nowy Świat i ul. Świętokrzyskiej w Warszawie, została przewieziona na komisariaty, gdzie zostanie przesłuchana.

Wśród zatrzymanych w trakcie manifestacji z okazji Święta Niepodległości są cudzoziemcy - 92 obywateli Niemiec, 1 obywatel Hiszpanii, 1 obywatel Węgier i 1 obywatel Danii. -
Osoby te zostały zatrzymane i doprowadzone na komendy policji w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i uszkodzeniem mienia mł. insp. Maciej Karczyński

źródło: http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1d5e1

Mój komentarz: Jak widać, wg witryny wp.pl, za zamieszki głównie odpowiedzialni są Niemcy (ciekawe po co oni tam przychodzili) oraz organizacje lewicowe (o czym już wcześniej wspominałem) Jak czytam że to wszystko przez głupich szkopów, to aż mi się krew gotuje, bo w telewizji poszło wszystko na polaków patriotów.

Użytkownik ptaq edytował ten post 12.11.2011 - 09:04


#43

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Byłem tam.10 metrów on największych starć na konsytucji. I to wyglądało tak że policja po prostu prowokowała np psikaniem gazu na starców i małe dzieci. Kibole po prostu stracili cierpliwość.


Wstawiam filmik z pałowania niewinnych ludzi na ulicy,

Policja Obywatelska. Jak naprawdę to wyglądało

#44

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak wam przeszkadza ten TVN, to dlaczego dalej naiwnie go oglądacie? Nie lepiej by było, nie oglądać, a co równało by się ze spadkiem zainteresowania programem, a później zdjęcia go z anteny? Jest tyle alternatyw, a wy dalej siedzicie na TVN i wygrzebujecie ich manipulacje. Oni tak działają, chcą wkurzyć Polaków i jak widać ładnie im to wychodzi. Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego nadal dajecie się na te same numery nabierać?

Większość z was przeszkadza to, że jacyś niemcy przyjechali do Polski zbojkotować Marsz Niepodległości. A dlaczego WY sami nie wyszliście z domu i nie zorganizowaliście MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI i nie pogonili sami tych niemieckich band ? Nie chce wam się? Praca? - Zawsze znajdziecie wytłumaczenie, potraficie tylko siedzieć na forum i gadać jak prawdziwy patriota, wierny ojczyźnie, ale pokazać się potraficie tylko na internecie, a nie w rzeczywistym świecie.

#45

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myslisz ze idioci rzucacajacy butelkami i podpalajacy woz tvn24 czytali gazete wyborcza? Prosze Cie. Nic nie denerwuje mnie bardziej jak doszukiwanie sie polityki w "oddawaniu moczu".


Myślę, że idioci rzucający butelkami i podpalający wóz TVN-u to kryminaliści szukający zadymy. Słysząc o wyborczej akcji prowadzonej na jej łąmach, dotyczącej blokady legalnego i zarejestrowanego marszu, gdzie było mnóstwo rodzin z dziećmi zwietrzyli, że zadyma wisi w powietrzyu i po prostu skorzystali z okazji. Mnie natomiast niesamowicie drażni lewicowa znieczulica i nieumiejętność prostej analizy faktów. Wybacz, ale pierwsze co się ciśnie na usta w kontekście dnia niepodległości i lewicowych mediów (Wyborcza i Krytyka tfuu polityczna) to podrzeganie do przestępstwa.

Mozecie mnie minusowac i wali mnie to


kolejny przewrażliwiony na punkcie swojej reputacji na forum. Gdyby Cię to waliło to byś o tym nie wspominał.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych