Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marsz Niepodległości w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
646 odpowiedzi w tym temacie

#76

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie nic niezwykłego w tych wyrokach. Patrząc po komentarzach na forach, wiele osób by chciało by tak samo sądzić kogoś kto brał udział w nielegalnym zbiorowisku i rzucał jakieś obraźliwe hasla i tak samo sądzić kogoś kto walił w policję czym się dało i spowodował, że policjant trafił do szpitala.

No niestety dla bandziorów a stety dla normalnych obywateli, czynna napaść na policjanta jest wysoko karana. Tylko jak zwykle nasze bezmózgie zadymiarze zdziwieni. Bo w ich świecie "psa" powinno się tłuc i dostać medal za to, a nie więzienie.

Wedle niektórych każdy złapany w tych zamieszkach powinien dostać 10 lat więzienia bez względu na to, jaka była w nich jego rola...

Podsumowując, nasi rodacy z Polskim obywatelstwem przez przypadek mają postawione zarzuty czynnej napaści na policjanta...po prostu ktoś się pomylił :)

Użytkownik Xellos edytował ten post 13.11.2011 - 11:13


#77

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Xellos


rozumiem że zorganizowana banda z zagranicy każdy z pałą w ręku powinna być puszczona od tak? a co z tymi co ich zaprosili, organizowali pobyt itp?

#78

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam dla Ciebie odpowiedź:

link

Oficjalnie niemieccy bojówkarze, uzbrojeni w kije przyjechali do Polski aby walczyć z polską skrajną prawicą. Udało im się skonfrontować jedynie z przechodniami, spacerującymi w świąteczny dzień Nowym Światem i członkami grup rekonstrukcyjnych przebranymi w stroje sprzed 90 lat.

Otoczeni przez policję schronili się w lokalu związanym z lewicową "Krytyką Polityczną", której przedstawiciele odcinają się od powiązania z bojówkami.


Czy Ty to rozumiesz ? Nie byli puszczeni od tak, tylko złapani ! Ci złapani bojówkarze z Niemiec nie mieli okazji nawet by na placu konstytucji bić policję. Zostali złapani wcześniej.

To widać nawet na filmie z tematu obok, jak uciekają przed policją.

To stawiam teraz pytania. Kto wyrywał kostki brukowe na placu ? Kto przewracał barierki ? Kto wdawał się w rękoczyny z policją ? Kto strzelał do policji z petard i innej pirotechniki ? Kto spowodował, że 40 policjantów trafiło do szpitala ? Kto podpalił samochody ? No kto ? Może ci zatrzymani Niemcy co schronili się w lokalu :)

Czy postawienie zarzutów polskim obywatelom czynnej napaści na policjanta jest przypadkowe ? Czy może jednak na placu konstytucji to nasi rodacy są odpowiedzią na powyższe pytania...

Użytkownik Xellos edytował ten post 13.11.2011 - 12:15


#79

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no widzisz sam sobie odpowiedziałeś było łamanie prawa na placu są zatrzymania i zarzuty :) a ja się pytam jeszcze raz co z ludzmi ktorzy zaprosili, goscili bandziorow niemieckich?? gdzie nasze sluzby?? wyobrazasz sobie np gdyby nasze bojowki biegaly po glownej ulicy takiej Moskwy, przerwaly defilade zorganizowana przez panstwo?

#80

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no widzisz sam sobie odpowiedziałeś było łamanie prawa na placu są zatrzymania i zarzuty :) a ja się pytam jeszcze raz co z ludzmi ktorzy zaprosili, goscili bandziorow niemieckich?? gdzie nasze sluzby?? wyobrazasz sobie np gdyby nasze bojowki biegaly po glownej ulicy takiej Moskwy, przerwaly defilade zorganizowana przez panstwo?


Wtedy byśmy już nigdy nie zobaczyli naszych bojówek, które tam były :)

#81

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no widzisz sam sobie odpowiedziałeś było łamanie prawa na placu są zatrzymania i zarzuty :) a ja się pytam jeszcze raz co z ludzmi ktorzy zaprosili, goscili bandziorow niemieckich?? gdzie nasze sluzby?? wyobrazasz sobie np gdyby nasze bojowki biegaly po glownej ulicy takiej Moskwy, przerwaly defilade zorganizowana przez panstwo?


Też umiem odpowiedzieć. Może pytaniem ale jednak jest odpowiedź.

Na jednym z filmów widać, jak ktoś bije flagą przechodnia. Pytanie zadaje, czy ów przechodzień zgłosił zawiadomienie na policję ?

Jak ktoś Cię okradnie to dopóki nie zgłosisz to chyba policja nie złapie złodzieja.

Jeżeli nikt z tych przechodniów nie zgłosił się na policję, to tym lewakom z Niemiec postawiono aby zarzut nielegalnego zbiorowiska.

W kwestii kiboli jest inna sprawa, bo jest 40 poszkodowanych policjantów, każdy z nich bez wahania będzie się domagał swoich praw w sądzie i stąd postawione zarzuty.

Ogólnie chcesz sądzić tych Niemców to odnajdź poszkodowanych przechodniów i namów ich o złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

A co do tych co ich zaprosili, pytanie czy jest taki paragraf by ich w ogóle karać ? A służby były bo owa bojówka została schwytana przecież.

btw. Moskwa nie jest członkiem UE, na dodatek tam dzicz panuje. Więc nasza bojówka mogła by zniknąć w tajemniczych okolicznościach :) Chyba nie powiesz mi, że w demokratycznym kraju z setkami kamer na ulicach od tak mają zniknąć Niemieccy obywatele hehe...

Użytkownik Xellos edytował ten post 13.11.2011 - 13:52


#82

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

W tak radosne święto jakim jest Święto Niepodległości nie powinno dochodzić do takich incydentów. Po prostu.
A Wy będziecie sie teraz spierać. To że lewacy, to że faszyści, rzucacie mięsem chociaż obiektywne informacje wyraźnie wskazują ( uwaga FAKTY ):

a) Niemieccy lewicowi bojówkarze przyjechali, ale wylapali ich jeszcza przed marszem.

b) "Kolorowa niepodległa" czyli "lewacy" siedzieli spokojnie, grali na instrumentach, bawili się i starali się jak najlepiej uczcić ten dzień.

c) Skrajnie prawicowi kibice (przepraszam, kibole) roz**** pół miasta w walce z policją i jeszcze niektórzy śmią twierdzić że to "lewacy" prowokowali chociaż byli zupełnie gdzie indziej...

Z mojej perspektywy marszu we Wrocławiu wygląda to tak, że "patrioci" z pieśnią pełną wulgaryzmów i oszczerstw na ustach zachowywali się mocno agresywnie i patologicznie, było ich pare tysięcy. Pojawili się oczywiście "lewacy" i "pedały" jak ich nazywacie. W liczbie około 200 sztuk. W 90% to były kobiety. 50% to studenci szkół artystycznych. Nikt nie był zamaskowany. Nie to co "patrioci" podpalający kosze i rzucający ładunki pirotechniczne pod nogi staruszków.

Błagam.

I dont want to live on this planet anymore.

Pozdrawiam


P.S dodam jeszcze, że w tym sporze jestem zupełnie bezstronny. Uważam że przegięcia są uskuteczniane z obu stron konfliktu i nie wiem dlaczego tak jest i musi być zawsze. Obiektywnie staram się ocenić kto jest agresywny, kto prowokuje, a kto jest bez winy. Dziękuję za uwagę.


----------------------------------------------------------

Kiedy mnie minusujecie nie wiem czy mamy odmienne poglądy czy mam brzydki nickname.
Wolałbym rozmawiać.

Użytkownik Klajcor88 edytował ten post 13.11.2011 - 14:14


#83

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wstawiam filmik z pałowania niewinnych ludzi na ulicy,

Policja Obywatelska. Jak naprawdę to wyglądało

No nie, po prostu, chwała wielkim dzielnym policjantom, jak tu się nie dziwić, że większość ludzi ma taki a nie inny stosunek do policji. Założę się, że takich przypadków było znacznie więcej. Dla przykładu, wrzucam nową metodę aresztowania, kopanie po twarzy. Ten tajniak powinien wylecieć ze służby, na zbity pysk, dosłownie.

Trzeba też powiedzieć, że i tak mamy trochę szczęścia, w Stanach Zjednoczonych, policja ma tyle uprawnień i możliwości, że nasza przy niej, wygląda jak zrzeszenie ochroniarzy ze sklepów z zabawkami.


A teraz coś dla Lewactwa.

Brawa dla zafajdanego lewactwa, za rozwalenie marszu w Warszawie, które patriotyzm utożsamia z faszyzmem, was wszystkich powinno się wysłać do łagrów, do matuszki Rosji, sierpem i młotem czerwoną chołotę! Wracać skąd przyszliście, większość Polaków jest i będzie patriotami, z dziada pradziada, to jest tradycja za którą wielu przelało krew za Ojczyznę. Nic na to nie poradzicie, niech żyje Polska i Polski Patriotyzm!

Dołączona grafika

Jeżeli chcecie nazwać mnie "faszystą", proszę bardzo, ale musicie też tak samo nazwać nimi pokaźną listę porządnych osób i organizacji, które wspierały MN. Na przykład, Narodowe Siły Zbrojne.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 13.11.2011 - 15:37




#84

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Rzucanie w policje kamieniami i cegłami, oraz palenie im radiowozów - TAK

"Obezwładnianie" jednego z "manifestantów" prawdopodobnie mając ku temu powody - NIE


Sorry ale za zniszczenia w Wawie zapłacimy wszyscy z własnych kieszeni.

#85

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Xellos i Striker nie macie podstawowej wiedzy i jedziecie schematami. Mówicie że strajki mają cel a manifestacja patriotyczna nie? Czy kibic nie może być patriotą? A postulaty? Uczczenie rocznicy odzyskania niepodległości, pokazanie solidarności z Polakami na Litwie, oddanie hołdu bohaterom narodowym czy pokazanie że wśród Polaków takie wartości jak patriotyzm jeszcze istnieją. No tak przecież Wy już oceniliście że kibice pojechali do Warszawy zrobić zadymę... naprawdę ludzie na tym forum uważają się za takich którzy nie ulegają medialnej propagandzie ale po waszym przykładzie widać że tak nie jest.

Napisze jeszcze raz: Nie było was tam więc nie wypowiadajcie się jakbyście wiedzieli jak to realnie wyglądało.

#86

Decepticon.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kiedy mnie minusujecie nie wiem czy mamy odmienne poglądy czy mam brzydki nickname.
Wolałbym rozmawiać.



Masz absolutna rację, minusują bo nie wiedzą za bardzo jakich argumentów użyć, nienawidzą Niemców, pedałów są ogólnie uprzedzewni do wolności obyczajowej i pod płaszczykiem patriotyzmu znaleźli sobie nowego wroga : Antife i lewactwo więc się nie dziw, to niewykształcona prawicowa dzicz która spaliła dwa auta i przeciwna jest jakiejkolwiek tolerancji wobec innych ludzi.
Szczerze mówiąc po przeczytaniu tutejszych wpisów włos zjeżył mi się na głowie ile tu jest nienawiści, pisowskego jadu , kiboli , bojówek MW . Minusujcie do woli bo nie mam zamiaru z wami rozmawiać. Teraz na celowniku macie dziennikarzy bo dobrze zarabiają , kreują wiadomości i można im bezkarnie nakopać ( spalić auto, kopnąć dziennikarkę) bo władza ich też nie lubi.
Co będzie następne ?

#87

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ogólnie chcesz sądzić tych Niemców to odnajdź poszkodowanych przechodniów i namów ich o złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

A co do tych co ich zaprosili, pytanie czy jest taki paragraf by ich w ogóle karać ? A służby były bo owa bojówka została schwytana przecież.

btw. Moskwa nie jest członkiem UE, na dodatek tam dzicz panuje. Więc nasza bojówka mogła by zniknąć w tajemniczych okolicznościach :) Chyba nie powiesz mi, że w demokratycznym kraju z setkami kamer na ulicach od tak mają zniknąć Niemieccy obywatele hehe...



nie maja znikac tylko maja byc pilnowani i przy najmniejszym incydencie wylapywani... co to jest za państwo które dopuszcza do tego aby 100 osobowa bojówka z zagranicy zmieniała trase defilady organizowanej przez państwo i biegala z kijami po glownej ulicy? Moskwe podalem jako przyklad ale moge Ci podac przyklady "demokratycznych" europejskich panstw ...np Holandia w ktorej przy jakimkolwiek meczu z druzynami z naszego kraju bylo dokladne pilowanie naszych kibicow, trzepanie do skarpetek i przy jakims problemie odrazu zawracanie do kraju ;)

#88

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano



Dołączona grafika



Patriotyzm na Marszu Niepodległości


edit Yawgmoth
Dołączona grafika
Oj wyjątkowo perfidna manipulacja. Dorzucam przerwę 24h, żebyś mógł to przemyśleć.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 13.11.2011 - 15:16


#89

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

widac bylo bardzo cieplo 11 listopada manipulatorze

#90

Klajcor88.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie jestem manipulatorem, wiem czym jest ONR.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych