Skocz do zawartości


Zdjęcie

Denver - Wrzesień 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#16

Balrog84.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączyłbym do tej daty URAS bo jakoś za chiny nie chce spaść i jakoś dziwnie NASA "nie ma" wiedzy o tym czy już spadła czy dalej leci...a może poprostu nadal ją sterują i tak do 27-go września będa wciskać kit :/
  • 0

#17

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ciekawy jestem czy te manewry na polskim niebie maja cos wspolnego z 27.. polacy szykuja sie do jakiegos konfliktu ? czy po porstu kolejny trening...
  • 0

#18

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może te manewry są po prostu odpowiedzią na dopiero co zakończone manewry rosyjsko-białoruskie, które to zakończyły się 22 września? :)

W ćwiczeniach "Tarcza Związku-2011", mających potrwać do 22 września, bierze udział 200 pojazdów, w tym 100 czołgów, oraz 50 samolotów i śmigłowców.


Link
  • 1



#19

sopla4ever.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kongres Stanów Zjednoczonych, który jest na urlopie od 25 września do 02 października 2011.
ONZ ma pusty harmonogram od 23 września do 10 października 2011.
Benedykt XVI będzie w Niemczech od 22 września do 25, ale nie jest jasne, gdzie będzie 26 i 27 września.
Parlament Wielkiej Brytanii ma również przerwę od 15 września do 10 października 2011.
Prezydent Niemiec ma pusty harmonogram po 25 września

Link
  • -1

#20

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może tak najpierw raczysz poczytać temat i zobaczyć, że to samo jest podane stronę wcześniej?
  • 0



#21

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

The reason is the crew up at www.halfpasthuman.com which put together the web bot run last week is more than slightly freaked out since they are expecting something of a planetary scale something to happen in the next 72-hours. Not that they have high precision on it, but the gathering tomorrow of lots of corporate leaders, lots of high level government types, and even the President visiting Denver tomorrow has them on edge. Not just that visit to a high school on the plan, either. No, it's not a tipping point (like 9/11 was)...It's a lot deeper than that.



Some of our leading candidates for concern are:

Turkey and Israel are "hardening" their positions and a showdown over the oil and gas deposits in the Med are possible. Might want to keep an eye on Y Net which is reporting "Turkey 'hunts down' Israeli commands on Facebook" who were involved in that Gaza-bound ship showdown.

Also of note, Turkey's prime minister says "Turkey-Iran to Continue Efforts against Kurdish Rebels." To say the Middle East is heating up would be serious understatement.

Then there's the precarious position of global markets which are on the verge of recognizing the reality of The Global Depression. But perhaps this is a bit overdone, since while it's true that most of Asia was down overnight, the Europeans may have put a couple of shots of something in their coffee this morning since Europe seems to be in the grips of a deads cat bounce to start the week.

But, of course, none of these events would lead high officialdom to head for a Mile High City this week and those fancy digs under the Denver Airport and/or Cheyenne Mountain nearby.



Sure, maybe it's just a nice place to catch views of the Rockies before the snows set in, yet Gold this morning is down to almost $1,600 per ounce, and is screaming (along with the bond market) that something is up. We tend to pay a good bit of attention to perma-bear Marc Faber who's telling CNBC that he doesn't rule out gold dropping to $1,100 per ounce, although my work favors (only) $1,425 for now, then $2,500, then $700. But...whatever....



Curiously, and having as dire consequences as some of these things have, Clif and mustache-muncher Igor are not as worried about boring things like markets and the charade of the duopoly so much as they are concerned about something seismic or space goat related.



For example, what would happen if - and this is highly speculative here - the Big News of this week were to turn out to be a 'double terra entity' nightmare. Picture a massive earthquake in the Central USA (New Madrid) and having it turn out even bigger than the 1812 sequence of events - and what if that were to simultaneously (or shortly after) trigger the long-worried La Palme/Cumbre Vieja undersea landslide which could wipe out a good portion of the US Eastern Seaboard?



That's the current worry and it's why Clif and Igor were on phone-tree style yesterday calling friends with "...nice to know you..." calls. Which is extreme, even for them.


Very speculative ;) jednakże - nikt nie mówi, że nieprawdopodobne ;)

Z drugiej strony, jak ten stuff ma tak miękko w kolankach - coś może być na rzeczy, w końcu - mają nieco..doświadczenia w te klocki
  • 2

#22

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewien użytkownik godlikeprodoctions odkrył coś BARDZO ciekawego, a zarazem dziwnego
Dołączona grafika
Nie wiem co mam o tym myśleć

Źródło
  • 0



#23

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szczwany ten bot. Ja dostałem taką odpowiedź:

Ja: 27th september 2011.

Cleverbot: War. Lots of War. And cars made from toothpicks and angel food cake. What do you think?

:o Samochody z wykałaczek, tak? No ciekawe :D Myślę, że nie ma co się przejmować takimi "wróżbami". To po prostu zbieg okoliczności.

EDIT: Pogadałem jeszcze trochę z tym botem, zapytałem go kilka razy o jutrzejszy dzień i za każdym razem pokazuje dziwne rzeczy. Patrzcie sami:

User: What will happen September 27, 2011?

Cleverbot: Well it is 10 days until the end of the world.

User: Tell me more about it.

Cleverbot: There's a lot of math involved.

User: I think so. Please explain it to me.

Cleverbot: It means mother earth is going to get rid of what infests it ...humanity.


Interesujące.

Użytkownik Norlin edytował ten post 26.09.2011 - 20:52

  • 0



#24

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja dostałem coś takiego
What will happen September 27, 2011?
Nothing, I think. What do you think will happen on December 21, 2012?

Chociaż teraz wydaję mi się że to swego rodzaju "event" na cleverbocie.
  • 0



#25

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Całkiem możliwe. Choć wiadomo jak to działa. On zbiera informacje z sieci. Wpisujesz datę, dużo osób teraz o tym mówi, a on podaje najbardziej prawdopodobną wersję na podstawie tego co piszą ludzie. Sami go tak nakręcamy ;) W każdym razie fajna z niego zabawka.

Użytkownik Norlin edytował ten post 26.09.2011 - 21:16

  • 0



#26

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda czasu na tego Cleverbota. Spróbujcie zadać mu dłuższe, złożone pytanie, odpowie bez sensu i nie na temat. Wyszukuje jakieś słowa klucze i używa ich w odpowiedzi by pozornie miały związek z pytaniem.
  • 0



#27

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ahaha

wracając do tematu

mieliśmy eksplozję butli z gazem w pizzerii, gdzieś na odległym kontynencie południowym.

nie, to nie był meteor - ba, aresztowano kolesia który takie bujdy opowiadał, przecie nie wolno tak ludu tumanić

a ta ekipa

http://mg.emol.com/2...03_29897817.jpg

http://mg.emol.com/2...723_8117912.jpg

wpadła tam na margeritę a'la radioaktivitę - tylko, po co ?

sie dzieje

Aha - jeszcze jedno - nie wolno tego wiązać z black-outem na tym kontynencie, przecież codziennie gaszą światła w stolicach państw średniej wielkości w zurbanizowanym kawałku świata



Edit2add

Z uwagi na obecność Ministra Obrony na miejscu, możnaby jeszcze założyć tragiczny wypadek złomu pochodzenia militarnego spadającego z nieba, lub możemy założyć, że sprawa ma charakter rozwojowy, ale raczej się o tym nie dowiemy.

a tak wygląda spadająca z nieba butla gazowa, 45kg
(zdaniem miejscowych władz rzecz jasna)
http://static1.lavoz...tica/vecino.jpg

i skutki wybuchu 45kg butli - dla mnie to bajka

http://www.misionlan...e-edificios.jpg

Użytkownik sechmet edytował ten post 26.09.2011 - 21:51

  • 2

#28

Fiontox.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mają czytniki Geigera w rękach czy mi na wzrok padło? Po wybuchu butli z gazem? I nic się nie paliło? :o :o :o

Jeśli jutro ma być koniec świata, to nie uczę się na jutro. Czuję, że coś się jutro wydarzy, coś poważnego. Nawet moje OOBE jest jakby straszniejsze, pełne lęku, przepełnione patosem. Zobaczymy, zobaczymy.
  • 0

#29

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano



Proszę nie minusować tak jak poprzedniego video, które umieściłem w tym temacie, bo nigdzie nie napisałem, że moja opinia pokrywa się z jego treścią.
  • -2

#30

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i się przekonamy jak nic się nie wydarzy ciekawego to znaczy, że ci którzy się doszukują teorii spiskowych mają na*****e w bani...
  • -5


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych