Skocz do zawartości


Zdjęcie

Denver - Wrzesień 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I temat do zamknięcia. Mimo wszystko miło było pomarzyć przez te parę dni o początku post-apokaliptycznej ery 27 września 2011.

chcesz postapo, to kup sobie "Fallout"
  • 2



#62

Fiontox.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy panowie, ale ja żyję. A kurczę nie spałem całą noc.
  • 0

#63

Fiontox.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Courtesy of RSOE EDIS:



Entergy’s Palisades nuclear plant near South Haven is venting radioactive steam into the environment as part of an unplanned shutdown triggered by an electrical accident. This shutdown, which began Sunday evening, came just five days after the plant restarted from a shutdown that was caused by a leak in the plant’s cooling system. Nuclear Regulatory Commission spokeswoman Prema Chandrithal said that the current shutdown happened because an object slipped during work on a circuit breaker and caused an arc that took out power for one of two DC electrical systems that power safety valves and other devices. According to a notice filed with the Nuclear Regulatory Commission, the plant is stable and “controlling temperature using Atmospheric Dump Valves.” “The steam that would normally go to the generators, that steam is now going into the environment … through the steam stack,” said Chandrithal. “This would have very low levels of tritium.” Tritium is a radioactive isotope of hydrogen. The plant is monitoring the levels and will report them to the NRC, Chandrithal said. Palisades’ 798-megawatt reactor began operation in 1971, and through a license extension granted by NRC, may operate until 2031.


Here is the previous RSOE report for the previous event mentioned above .(Saturday, 17 September, 2011 at 03:38)


The Palisades Nuclear Plant in southwestern Michigan has been shut down due to a loss of water in a cooling system. WWMT-TV reports the facility in Covert Township was shut down just before 3 p.m. Friday. The lowest of four emergency classification levels was declared. The classification means plant workers were notified and were resolving the problem. Officials say the shutdown poses no risk to the public and that no radioactive materials were released. A U.S. Nuclear Regulatory Commission inspection was held at the Van Buren County plant last month after a water pump component failed. The plant is owned by New Orleans-based Entergy Corp.


Van Buren, is the codename for Fallout 3 when it was still being created by Black Isle studios and Interplay..


Źródło.

Użytkownik Fiontox edytował ten post 28.09.2011 - 15:59

  • -1

#64

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żadna katastrofa. Przy okazji Fukushimy okazało się, że ogólne awarie w elektrowniach atomowych są częste i często dochodzi do niegrożnych wycieków, a ponieważ my ludzie zwyczajni mało wiemy na ten temat to jesteśmy przerażeni każdą taka informacją.
  • 0

#65

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Striker czy ja dobrze zrozumiałem że katastrofa w Fukushimie to był niegroźny wyciek którym my, zwykli ludzie przeraziliśmy się ?
  • 0

#66

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Striker czy ja dobrze zrozumiałem że katastrofa w Fukushimie to był niegroźny wyciek którym my, zwykli ludzie przeraziliśmy się ?


Kurdimol żle zrozumiałeś. Chodzi o to, że media po katastrofie zaczęły szaleć z nadawaniem informacji o awariach w innych elektrowniach i za każdym razem takie informacje budziły blady strach na odbiorcach. W końcu specjaliści od tych spraw się zaczęli się wypowiadać, że do mniejszych awarii w elektrowniach atomowych dochodzi bardzo często i że jest to całkowicie normalne. Różnica w Fukushimie jak i w Czarnobylu była taka, że tam zaczęli nagłaśniać sprawę jak szlak trafił rdzenie albo systemu chłodzenia rdzeni. Tutaj podają informacje, że jakaś para wyciekła co jest mało szkodliwe i częste i ma na celu tylko podekscytowanie człowieka.

Wchodzę na te forum bo chciałbym się dowiedzieć czegoś o świecie, który mnie otacza. Jest tyle zjawisk niewytłumaczalnych, o których się miło dyskutuje. Można równierz podyskutować o teoriach konspiracyjnych i o tym, jakie kto ma przekonania aby poszerzyć własne horyzonty i otworzyć własny umysł na różne możliwe scenariusze. Wchodzę bo interesuję się takżę informacjami o 2012 lub jego symptomami. Ostatmio jednak zauwarzam multum jednostek, które za wszelką cenę starają się przekonać, że za chwilę będzie katastrofa i świat jaki znamy przestanie istnieć!

To już jest debilnie wkurzające.. Ludzie głoszący teorie wyssane z palca przez pseudo naukowców, którzy nie skończyli żadnej odpowiedniej szkoły ani nawet nie przeczytali w swoim życiu żadnego podręcznika tematycznego oraz to co jest przerażające ludzie naiwni powielający takie teorie. Równierz ludzie podniecający się dowolną bzurką nie wiem czy z własnej niewiedzy? naiwności? czy robiący to specjalnie? np informacji o "czerwonym alarmie w pakistanie" zamiast czerwonym alarmie dla lotnictwa pakistanu (PAK) na granicy Afgańsko-Pakistańskiej, Teraz tego info o tym wycieku w elektrowni atomowej lub traktowanie całych serii małych mało rozpoznawalnych wydarzeń jako wyodrębnionych niesamowitych rzeczy... przeważnie w dodatku żle przeczytanych lub powtórzonych przez równie naiwnych na Above Top Secret...

No to tyle na temat.. przykro mi, że jest to wypracowanie.. ale myślę, że spora grupa użytkowników tutaj myśli tak samo..
  • 0

#67

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie narzekaj tyle, na forum jest mnóstwo użytkowników o skrajnie różnych poglądach, charakterach itp itd.Nie ma co się oburzać i płakać nad tym że ktoś wziął zbyt poważnie jakąś datę, cała atmosfera wokół 27 września była gęstsza z każdym dniem, aż wreszcie niektórzy zaczęli coś w tym dostrzegać.A tu nagle ktoś wyleciał z informacją o czerwonym alarmie w pakistańskim lotnictwie i to dla wielu osób był znak że obawy były słuszne, ludzki umysł lubi koloryzować niektóre fakty.Niektórzy niestety myślą że pozjadali wszystkie rozumy i że są ponad ten "ciemnogród" trochę dystansu do świata takim osobom nie zaszkodzi.
  • 3



#68 Gość_Strazak sam

Gość_Strazak sam.
  • Tematów: 0

Napisano

Wzmożone loty vipów do Denver, DIA ruch tylko dla vipów http://wn.com/Deep_D...l_Hit_This_Week
Dołączona grafika

Użytkownik Strazak sam edytował ten post 28.09.2011 - 23:16

  • 1

#69

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Templariusz masz rację brakuje mi trochę dystansu i było ostatnio gorąco z 27.09 ale tu chodzi mi o to że 27 minął a tu nadal każdy wrzuca nie zweryfikowane info jak leci. Z Pakistanem to pisze, że Pakistan postawiono w stan czerwonego alarmu, a nie że tylko lotnictwo na granicy z Afganistanem.

Zresztą zobacz post wyżej.. info, że jest zwiększony ruch w Denver - skąd wiadomo, że zwiększony? Nie ma danych z ostatnich miesięcy tylko z jednego dnia - dzisiaj. A że ruch jest duży do dlatego, że Denver jest w środku USA. Jest to ogromnę lotnisko usytuowane pomiędzy wybrzężami do których ma 2000 km czyli samoloty mają tam międzylądowanie - zwykła logistyka. Pozatym, ktoś pomylił kolory - zielone to loty prywatne w całych USA i nie skupiają się na Denver, niebieskie to linie lotnicze które na powyższym zdjęciu pokazane są tylko na Denver pomijając loty z/do innych miast.
  • 1

#70

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc wieczność trwa nadal w swym tańcu...
  • 0



#71

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Palmaero 11.11.11 to jest Marsz Niepodległości a nie premiera jakiejś gierki ;)

A co do tematu to sprawa tych obrazów naprawdę ciekawa, trochę dziwna symbolika ale cóż, takich dzieł można by wymienić znacznie więcej. Czyli świat istnieje dalej a masoneria bierze się za organizację kolejnego końca? Pożyjemy zobaczymy.
  • 0

#72

mdf.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w ogóle to: http://www.projekt-cheops.com/

NOWOŚCI 27 WRZEŚNIA 2011
(2011-09-27 10:50:22)

Ceremonia 11.11.11 w Gizie
Cieszę się, że mogę się z Wami podzielić dobrymi wiadomościami, jeśli chodzi o przygotowania do Ceremonii, która ma się odbyć w piątek, 11 listopada 2011 roku. Od sierpnia do tego czasu trwały rozmowy i negocjacje w sprawie warunków udostępniania naszej Fundacji Komnaty Królewskiej i Galerii Wielkiej Piramidy od 10:30 do 12:30 rano, oraz terenu Trzech Piramid na drugą Ceremonię, która ma się odbyć o godz. 11:00 wieczorem.

W rezultacie tych rozmów i z wielką pomocą naszych przyjaciół w Egipcie oraz członków naszej Fundacji, w zeszły piątek rozmowy zostały pozytywnie zakończone.


Zbieg okoliczności? ciekawi mnie to wszystko. :)

Użytkownik mdf edytował ten post 30.09.2011 - 10:11

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych