Skocz do zawartości


Zdjęcie

Denver - Wrzesień 2011


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#46

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyli kolejna nieprzespana przez spiskowców noc? Idę po czipsy panowie i będziemy czekać.


Do 3:15 naszego czasu ;) wtedy Obama ma już być z powrotem w Białym Domu.
  • 0

#47

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


  • 0

#48

Fiontox.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paksoldiers.com/2011/09/26/pakistan-air-force-on-red-alert/
  • -1

#49

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś wie co znaczy zindabad ? czesto pada te słowo w linku wyżej. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje, że nic
  • 0



#50

HiveR.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś wie co znaczy zindabad ? czesto pada te słowo w linku wyżej. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje, że nic


zindabad - long live
  • 0

#51

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To tylko i wyłącznie alarm dla lotnictwa Pakistanu i został ogłoszony ponieważ USA notorycznie narusza przestrzeń powietrzną Pakistanu dokonując nalotów na pozycje Talibanskie na terytorium tego kraju. Dziwi mnie, że tak późno to zrobili. Także żadnej sensacji tu nie ma i nie całym Pakistanie jest alarm lecz tylko dla lotnictwa czyli PAK (Pakistan air Force) i tylko przy granicy z Afganistanem.
  • 1

#52

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://24timezones.c...zas_lokalny.php

w Polsce będzie 23:20 gdy Obama przybędzie do Denver
  • 0

#53

sopla4ever.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mi się zdaję, czy wszyscy popełniliśmy błąd:
Dołączona grafika
Czas z podany jest w ET (Eastern Time) jak w NY i według niego jest teraz godzina 4:57 PM
Czas lokalny (Denver, Colorado) jest podany w MDT (Mountain Daylight Time) i według niego teraz jest 2:57 PM

Czyli Prezydent już dawno przybył do Denver i teraz jest w Abraham Lincoln High School.
  • 0

#54

piotro.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czy mi się zdaję, czy wszyscy popełniliśmy błąd:
Dołączona grafika
Czas z podany jest w ET (Eastern Time) jak w NY i według niego jest teraz godzina 4:57 PM
Czas lokalny (Denver, Colorado) jest podany w MDT (Mountain Daylight Time) i według niego teraz jest 2:57 PM

Czyli Prezydent już dawno przybył do Denver i teraz jest w Abraham Lincoln High School.

A ch...............j mu w dupę!!!

Spam i wulgarny język. Ostrzeżenie + dzień blokady pisania.
Aquila

  • -9

#55

Yoszko.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak więc przeżyliśmy w spokoju następny piękny dzień.

Co macie na jutro?

Powiem szczerze - codziennie przeglądam tematy na forum, ale dzień po dniu mam coraz większe wrażenie że forum paranormalne zamiast skupiać ludzi badających i zajmujących się nieznanym/tajemniczym - skupia nie do końca rozwiniętych ludzi którzy nie potrafią analizować informacji.

Dywagacje i dyskusja są ok - gadanie totalnych głupot i podniecanie się bzdurami - NIE.

Wiem, wiem - to takie MAINSTRIMOWE - niczym TVN...

A co do kalendarza Obamy - nikomu naprawdę nie przyszło do głowy że to prezydent USA i terminarze jego poczynań nie są ujawniane na kilka dni wprzód chociażby żeby zapobiec atakom terrorystycznym oraz ich planowaniu?
  • 1

#56

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to napisałem wcześniej to tylko - dostałem :P
  • -1

#57

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I temat do zamknięcia. Mimo wszystko miło było pomarzyć przez te parę dni o początku post-apokaliptycznej ery 27 września 2011.
  • 1

#58

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

I temat do zamknięcia. Mimo wszystko miło było pomarzyć przez te parę dni o początku post-apokaliptycznej ery 27 września 2011.


No tak smierc.miliardow ludzi, armageddon, itd tylko dlatego, ze Ci sie nudzi i masz dosc bycia zwyczajna szara jednostka? Coraz mniej mi sie te forum podoba..
  • 5

#59

Pabi.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz przyszło nam czekać na kolejną osławioną datę 11.11.11. Z czymś to się wiązało, dokładnie nie pamiętam o co chodzi, ale to nieistotne, bo nauczeni doświadczeniem, wszyscy wiemy co się wtedy wydarzy :D
  • 0

#60

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Teraz przyszło nam czekać na kolejną osławioną datę 11.11.11. Z czymś to się wiązało, dokładnie nie pamiętam o co chodzi, ale to nieistotne, bo nauczeni doświadczeniem, wszyscy wiemy co się wtedy wydarzy :D


A ja wiem co się zdarzy 11.11.11! :D
Premierę będzie miał The Elder Scrolls V: Skyrim (http://en.wikipedia....rolls_V:_Skyrim)
;]
I proszę mi nie urządzać żadnych wojen ani apokalipsy w tym terminie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych