Skocz do zawartości


Zdjęcie

Denver - Wrzesień 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1

Balrog84.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak każdy kto ma lekką paranoję jak ja pewnie obserwuje sytuację w Denver, a jest o czym czytać ostatnimi dniami:

Po pierwsze Barak Obama 27 września "odwiedzi" miasto:

obama w denver

Po drugie pracownicy NASA już tam są:



nasa w denver


Po trzecie FEMA w Denver przeprowadzi ćwiczenia antyterrorystyczne:

Operation Mountain Guardian Emergency Exercise


Oczywiście temat bez Elenin to nie temat :

27 września Słońce-Ziemia-Elenin







ps. temat można zamknąć za tydzień w końcu mam tylko paranoje i to totalne bzdury :P
  • 0

#2

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam w klubie kolego paranoiku :) Ja też poszukuje jak najwięcej informacji na ten temat, ale nic ciekawego nie znalazłem. Czekamy na 27.09 jak czekaliśmy na wszystkie poprzednie daty :) zobaczymy czy coś z tego wyniknie.
  • 0

#3

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co to wszystko znaczy? Obama, NASA, ćwiczenia antyterrorystyczne. Nic nie rozumiem, co tam jest na rzeczy?
  • 0

#4

Balrog84.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pod Lotniskiem w Denver jest chyba największy kompleks podziemnych tuneli itp. na świecie...resztę dopisz sobie sam :)
  • 0

#5

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lotnisko w Denver jest obecnie jednym z najciekawszych tematów w dziedzinie teorii spiskowych, wewnątrz lotniska znajdują się malunki których interpretacja jeży włosy na ciele, jeżeli ktoś nie wie to polecam się zapoznać.
  • 0

#6

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do tego:

The United Nations has an empty schedule from September 23rd through October 10th, 2011.

The UK Parliament is in recess from September 15th through October 10th, 2011.

The United States Congress is on vacation from September 25th through October 2nd, 2011.

Germany’s President’s schedule is empty after September 25, 2011.

Ponadto według UEtimes rosjanie przygotowali raport, który mówi o przejściu amerykańskich baz w stan DEFCON-1 i osobistej inspekcji bunkra przez Obamę. Ofc UEtimes raczej nie grzeszy wiarygodnością, a powyższe daty mogą być zbiegiem okoliczności lub nawet powielonym schematem dni wolnych un, parlamentu uk itd.
  • 0

#7

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma co spekulować czy koniec się zbliża czy nie. Wyznaję następującą zasadę " Bóg wyrzekł słowo stań się, Bóg i zgiń wyrzecze", jeżeli jest komuś pisana śmierć to czy w Ziemię uderzy asteroida czy nie zginie. Jeżeli będziesz miał żyć to przeżyjesz nawet jeżeli od zagłady będą mieli uratować cię kosmici :) To dobra zasada, polecam.

Co do lotniska w Denver faktycznie malowidła dość dziwaczne jak na miejsce publiczne z tego co pamiętam są tam nawet rysunki dzieciaków w trumnach.Czas pokaże czy coś się wydarzy, mam nadzieję że kolejny raz nic się nie wydarzy. Ja już przeżyłem kilka końców świata i nawet atak pluskwy milenijnej, która na szczęście mi kompa nie zniszczyła ;]

Użytkownik kuki edytował ten post 22.09.2011 - 20:35

  • 0

#8

LoOcas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Lotnisko w Denver jest obecnie jednym z najciekawszych tematów w dziedzinie teorii spiskowych, wewnątrz lotniska znajdują się malunki których interpretacja jeży włosy na ciele, jeżeli ktoś nie wie to polecam się zapoznać. "
Możesz powiedzieć o co dokładnie chodzi, albo podzielić się linkami?
  • 0

#9

Balrog84.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Lotnisko w Denver jest obecnie jednym z najciekawszych tematów w dziedzinie teorii spiskowych, wewnątrz lotniska znajdują się malunki których interpretacja jeży włosy na ciele, jeżeli ktoś nie wie to polecam się zapoznać. "
Możesz powiedzieć o co dokładnie chodzi, albo podzielić się linkami?

http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8
  • 2

#10

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Międzynarodowy Port Lotniczy Denver
  • 0



#11

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zobaczcie film Balroga, w 5:37 mniej więcej na środku mamy napis po polsku "Pokój".
  • 1

#12

LoOcas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy film o 27 września: !
  • 2

#13

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


  • -2

#14

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@UP

W to na pewno nie uwierzę, ta interpretacja apokalipsy jest tak naciągana, że aż mi się śmiać chce. Na tych gwiazdozbiorach można by było pokazać wszystko, co tylko się wymarzy. A skoro jest okazja, to dopasowują.
  • 0

#15

Szarlej.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym dniu(tj. 27 września) zostanie ogłoszona informacja że Palestyna stała się formalnym państwem a wszystkie te wydarzenia nie są przypadkowe tylko stanowią zabezpieczenie przed nieobliczalnymi konsekwencjami.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych