Skocz do zawartości


Zdjęcie

Illuminati-Przemysł muzyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#106

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

The Illuminatiels xD! wziąłem od The Beatels... Rest in peace.


Użytkownik Khan edytował ten post 01.05.2014 - 02:20

  • 0

#107

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

witam tylko daj dopisze do tematu ze uwazam mtv za najgorsze masonskie scierwo!_mowicie o teledyskach itp ktore bez warpienia sa pelne symboliki ale zerknijcie na programy ktore tam leca o 15 calujace sie geje i lesby alkochol alkohol i zboczeniaa pamietajcie ze to nie wy jestescie glownymi ogladaczami tego syfu tylko mlodziez ktora wzoruje sie na idolach


  • 0

#108

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

strone wcześniej czytałem po co to robia itd itp,nie wrzucają tam trójkątów żebyśmy mieli zabawę w ich szukaniu..cała masońska symbolika ma ukazać,iż kontrolują oni każdy aspekt naszego zycia.Nadrzędnym celem jest jednak,demoralizacja,zwiedzenie i odwrócenie nas od Boga i jego nauczania.


  • 0

#109

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A zamiast pisać takie teorie to nie lepiej po prostu zapoznać się z życiorysem danego artysty i zrozumieć, że nie ma w nim nic nadzwyczajnego? Przykład - Eminem, który jest chyba uważany za największego illuminate w przemyśle muzycznym.


  • 0



#110

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

obecnie to on nawet nie jest w pierwszej 10 :> a co mnie obchodzi jego życiorys,to,że miał zle?to co oni wszyscy bykli biedni i opuszczeni,to może pooglądaj dzisiejsze gwiazdeczki i co wnoszą pozytywnego  jako idole nastolatków.


  • 0

#111

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie musi Cię obchodzić, że mu było źle, tylko czytając biografie/życiorys zrozumiesz, że nie musiał sprzedawać żadnej duszy i podpisywać paktu, bo wszystko działo się normalnie, osiągnął sukces poprzez wiele przeciwności. Nie znam życiorysów jakichś lejdi gag i innych, ale zapewne gdybym poczytał ich biografię to było by tak samo.

A Twoje podejście jest świetne, nie interesuje Cię ich przeszłość i to czy mieli ciężko, ale że są illuminatami to najgłośniej krzyczysz. Zasada jest taka, że żeby coś wygłaszać to trzeba to najpierw poznać, tak?


  • 0



#112

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ogólnie to uważam ich tylko za marionetki,tak jak mówisz interesują mnie tyle co ciebie..ja opieram się na tym co widzę  obecnie.wiesz dobrze,że dla grubej kasy ludzie się zmieniają,ja nie zaprzeczam temu że zaszli tam dzięki swojej ciężkiej pracy.uważam jednak że kiedy zasmakują już tego życia,właśnie wtedy następuje ingerencja osób które dają im do zrozumienia,że jeśli nie chcą wypaść z interesu muszą się dostosować do pewnych zasad.


  • 0

#113

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ingerencja jakich osób? Reptilianów? :D


  • 0



#114

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

rycerzy jedi :>


  • 0

#115

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że jak jesteś multimilionerem albo kimś wpływowym to pojawia się wielu 'przyjaciół', ale do tego nie trzeba być Eminemem. Załóż klub Go-Go, albo wygraj w totka kilka milionów i powiedz o tym publicznie to poczujesz illuminacki pakt diabła w całej okazałości. :D


  • 0



#116

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a i tu się nie zgodze jak wygram to mam jest moje i jak mówisz nagle wielka rodzina....ale pamiętaj że te gwiazdki już tak naprawdę nie potrafią żyć bez blasku w domowym zaciszu,wystarczy spojrzeć na te niektóre stare dewoty co na siłę trzymają się biznesu


znaczy chodzi mi o to że już nie liczy się tylko kasa,która była wcześniej najważniejsza


  • 0

#117

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wygraj i pochwal się wszem i wobec, że wygrałeś tyle i tyle to zobaczysz jak bardzo jest Twoje i czy się nikt nie zainteresuje. :D


  • 0



#118

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no to akurat normalne


  • 0

#119

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie NORMALNE, a nie żadne illuminati i reptilianie.


  • 0



#120

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

chyba się nie rozumiemy...ty mówisz o zwykłej ludzkiej pazerności,a ludzie o których ja myślę mają wystarczająco pieniążków na koncie 


i nie przylecą jak trafisz6


no chyba że 666 ;p


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych