Skocz do zawartości


Zdjęcie

Illuminati-Przemysł muzyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#91

Galoski.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano


  • 0

#92

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to doczekaliśmy się chyba pierwszego tak jawnego materiału w Polsce:

http://www.youtube.com/watch?v=TQjF7kqDERE&feature=youtu.be

Można powiedzieć, że... to w sumie śmieszne jest.


  • 0

#93

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie...

4:22 Dio diooo dio - dioboł
4:31 Zjodł! ale kogo zjodł djoboł? Czy może słychać joł? :D


Wszystko jedno... tekst przez cały teledysk zaskakiwał i był śmieszny mimo ponurego klimatu, a ostatnio trafiłem na podobny temat gdzieś na blogu i mam pytanie: Czy oni są żydami?
  • 0

#94

speedwayer.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to doczekaliśmy się chyba pierwszego tak jawnego materiału w Polsce:

http://www.youtube.com/watch?v=TQjF7kqDERE&feature=youtu.be

Można powiedzieć, że... to w sumie śmieszne jest.

No prosze, ciekawie to Sokół sklecił, tak czy siak badziew jakich mało... a symbolika no cóż... jestem zdziwiony bo :
Co ciekawe Sokół wypuścił także kawałek który jak dla mnie trafia w illuminatów:

Jak się do tego ustosunkujecie ?
  • 0

#95

Patrick Bateman.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie przesadzacie trochę z tą symboliką? Nie widzę nic niepokojącego, poza trójkątami na koniec i...

4:22 Dio diooo dio - dioboł

Tylko:
1. Nie wiem czy usłyszałbym "dioboł" gdyby kolega wyżej tego nie napisał ;)
2. Trójkąty niekoniecznie muszą cokolwiek znaczyć.



To też robota oświeconych, bo są trójkąty i czarno-biała kolorystyka?

Nie zrozumcie mnie źle. Czytuję ten dział od dawna, ale uważam, że niektórzy są przewrażliwieni ;)
  • 0

#96

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytając takie tematy mam wrażenie, że obecnie Iluminatom przypisuje się dosłownie wszystkie symbole - zaś ci siłą rzeczy nie mogą temu zaprzeczyć.
  • 0



#97

Patrick Bateman.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i się wyjaśniło.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To drugie to listek LSD. Podobno ten konkretny nazywa się "Turbo Rower 2000".

"Przypadek? Nie sądzę." ;)
  • 1

#98

Jakub_P.
  • Postów: 41
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz rację, to kwas/LSD czyli tzw. rower. Często Fazi z N.A.S. z Poznania o tym wspominał już dawno. Chyba czasami nie warto doszukiwać się tego czego nie ma. ;)
  • 0

#99

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie przesadzacie trochę z tą symboliką? Nie widzę nic niepokojącego, poza trójkątami na koniec i...

4:22 Dio diooo dio - dioboł

Tylko:
1. Nie wiem czy usłyszałbym "dioboł" gdyby kolega wyżej tego nie napisał ;)
2. Trójkąty niekoniecznie muszą cokolwiek znaczyć.



To też robota oświeconych, bo są trójkąty i czarno-biała kolorystyka?

Nie zrozumcie mnie źle. Czytuję ten dział od dawna, ale uważam, że niektórzy są przewrażliwieni ;)

 

Dziękuje za fajny przykład. Choć nie kojarzę tak bardzo zespołu z nazwy to parę razy udało mi się usłyszeć ich w radiu. Moje przewrażliwienie wynikało z nie wiedzy. Zresztą już dałem sobie z tym spokój. Mam nadzieje, że wy również, bo właściwie ten temat zamienia się w offtopic. Ktoś tu pisał jeszcze o Rihannie to załączam dla niego fajną, darmową tapetę na pulpit: http://www.wallpaper...13d7f9fb3b2.jpg  :>


Użytkownik Khan edytował ten post 05.02.2014 - 03:59

  • 0

#100

JaszczurMoko.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obczajcie to a dokładniej 2:51 jest napis ''Rihanna princess of the illuminati''


  • 0

#101

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak widać specjalnie z tym napisem się nie kryje a więc to raczej wyśmiewanie się z tego, że się o niej tak mówi /nagłowki gazet/


  • 0

#102

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja się tak zastanawiam, jaki niby cel mają mieć piosenkarze illuminaci we wplataniu symboli w klipy? Chcą dostarczyć ludziom rozrywki podczas wyszukiwania tychże symboli, założyli się z innymi piosenkarzami illuminatami, który lepiej coś wplecie? A może te symbole mają jakoś podprogowo wpłynąć na oglądających?

 

Jak dla mnie to po prostu świetny sposób na reklamę dla piosenkarzy. Tego typu tematy są na topie - wciskają kilka tajemniczych symboli w klip. Ktoś je widzi, powstają artykuły na portalach, tematy na forach, skacze oglądalność - kolejni piosenkarze wciskają jeszcze więcej tajemniczych symboli, bo zauważają, że jest to jakiś sposób (no i zawsze bardziej opłaca się być Rihanna z illuminati niż jakąś przeciętną Rihanną). I tak w kółko.

 

Bo nie bardzo wiem dlaczego organizacji, która niby kontroluje (lub chce kontrolować) świat i robi to poprzez kreowanie kultury masowej miałoby zależeć na tym, aby każdy się o niej dowiedział. I to poprzez symbole w klipach...


Użytkownik skittles edytował ten post 05.02.2014 - 12:46

  • 3



#103

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ładnie to ująłeś skittles. Rozwiałeś tym postem - prawdopodobnie - wszelkie wątpliwości, acz moje na pewno. Dobrze, ale co dalej?

Ktoś ci napisze coś w stylu: "W tym teledysku padają słowa: "Chcę żebyś przejął kontrolę" przypadeg? o0"  nie wszyscy jednak będą przekonani. Chodzi mi o to, że mogą się znaleźć nowe dowody.  :>


Użytkownik Khan edytował ten post 10.02.2014 - 03:04

  • 0

#104

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się tak zastanawiam, jaki niby cel mają mieć piosenkarze illuminaci we wplataniu symboli w klipy? Chcą dostarczyć ludziom rozrywki podczas wyszukiwania tychże symboli, założyli się z innymi piosenkarzami illuminatami, który lepiej coś wplecie? A może te symbole mają jakoś podprogowo wpłynąć na oglądających?

 

Jak dla mnie to po prostu świetny sposób na reklamę dla piosenkarzy. Tego typu tematy są na topie - wciskają kilka tajemniczych symboli w klip. Ktoś je widzi, powstają artykuły na portalach, tematy na forach, skacze oglądalność - kolejni piosenkarze wciskają jeszcze więcej tajemniczych symboli, bo zauważają, że jest to jakiś sposób (no i zawsze bardziej opłaca się być Rihanna z illuminati niż jakąś przeciętną Rihanną). I tak w kółko.

 

Bo nie bardzo wiem dlaczego organizacji, która niby kontroluje (lub chce kontrolować) świat i robi to poprzez kreowanie kultury masowej miałoby zależeć na tym, aby każdy się o niej dowiedział. I to poprzez symbole w klipach...

Też właśnie tak myślę jak ty. Po co to robić? i masz racje bo jak złapią to jakieś gamonie to będą o tym gadać wszędzie i będą robili darmową reklamę. Iluminaci od początku byli ludźmi wysoko wykształceni i rozsądni i ich celem było uświadomienie ludzi o rzeczywistości świata a pieniądze ich wcale nie interesowali tak jak do dziś. Ich interesem było i jest zmuszeniu ludzi by tworzyli z siebie bogów a według ich bycie bogiem to nie jest występowanie na scenie przed tłumem debili lecz bycie lub osiągnięcie najwyższej świadomości o świecie. Jak widzę że ludzie piszą lub mówią że ten czy tamten jest iluminatem to ja się pytam: no i co z tego że jest? i co z tym zrobisz? Wcześniejszym klipie jest napisane że "Rihanna Princess of the Illuminati" no i co z tego jakby była? A tym bardziej co byście dalej robili jakby oni wszyscy wyszli na telewizje i powiedzieli "my jesteśmy iluminatami" to co byście zrobili? nadal byście siedzieli przed kompami czy telewizorami czy telefonami i nic więcej, no może byście pisali na FB i Twitterze że wiedzieliście o tym, i nic więcej.   


  • 0

#105

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W taki sposób można przypisać iluminacką symbolikę do dowolnego zespołu. Wystarczy sobie wylosować jakąś nazwę.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych