Skocz do zawartości


Zdjęcie

Illuminati-Przemysł muzyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#76

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


niema ktoś namiarów na jakąś wytwórnie tych Iluminatów ? Bo z normalnymi nie idzie się dogadać, a ja tam mogę powciskać wszystkie symbole jakie tylko chcą i wezmę połowe tego co Lady Gaga.

Ja bym powiedział, że nie istnieje raczej wytwórnia Illuminati, a raczej istnieje coś takiego jak ludzie którzy mają ogromne wpływy na ten przemysł i kreują w pewien sposób zasady jakimi się on rządzi. W ten właśnie sposób kreują nowe gwiazdy, powstają schematy, a te jak wiadomo wpływają na ludzi którzy słuchają tej muzyki, czy oglądają sobie teledyski. W taki sposób kreują gusta mas i tak rozkręca się maszynka do zarabiania oparta na manipulacji. Mam nadzieję, że przekazałem jakoś ten sens.


To samo jest z modą i nawet światopoglądem czyli jak zwał tak zwał ale ktoś kreuje rzeczywistość.
  • 0



#77

Demonic.
  • Postów: 1
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też się tym zainteresowałem po obejrzeniu na yt filmiku postanowiłem się z Wami podzielić i zadać pytanie co o tym sądzicie?

Gościu pokazuje w zwolnionym tępie na tym filmiku jak Beyonce się przemienia film jest z tego roku superbowl 2013 Zapraszam do dyskusji!Super Bowl 2013
  • -1

#78

MichuP1.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawiązując do samych Iluminatów, gdyż, jakby nie patrzeć, to o nich jest ten temat, to zastanawiam się, co oni mogą mieć w ogóle wspólnego z przemysłem muzycznym (pomijając wszelkie symbole, które, jak ktoś wcześniej pisał, wstawiono, by tylko zyskać większy rozgłos). Opierając się na książce Dana Browna "Anioły i Demony", stwierdzam, że cały ten Nowy Porządek Świata, jakieś przekazy satanistyczne, to jedynie wymyślone teorie spiskowe. Dan Brown w swej książce ukazuje Iluminatów, jako stowarzyszenie, które nie chce zawładnąć światem, które nie jest związane z szatanem, lecz które skupia oświeconych ludzi, naukowców, którzy w tamtych trudnych czasach musieli ukrywać się przed Kościołem, gdyż byli posądzani o herezje. Chociażby Galileusz, który musiał się wyprzeć swej teorii, prawdopodobnie był pierwszym Iluminatem, no kto wie. Kościół, chcąc zniszczyć Iluminatów do końca, począł rozgłaszać nieprawdziwe plotki, między innymi, że Iluminaci są satanistami, że jedzą koty, odprawiają czarne msze itp... A więc, przyglądając się teraz tej, rzekomo prawdziwej, historii, dochodzę do wniosku, że te stowarzyszenie w żaden sposób nie chciało zawładnąć światem, a jedynie łaknąć wiedzy, odkrywać go. Nie widzę więc związku pomiędzy tą historią, a teoriami spiskowymi, które wciąż są komentowane, jakiś Nowy Porządek Świata, itd... Uważam, że wszystko jest robione dla pieniędzy, ale dlaczego akurat wybrano Iluminatów, tego nie wiem. Moje stanowisko jest takie, że Iluminaci to organizacja, która już dawno wyginęła, a wszelkie symbole pojawiające się np. w teledyskach sa wstawiane jedynie dla picu oraz pieniędzy. Oczywiście podkreślam, ze moja wiedza opiera się wyłącznie na książce "Anioły i Demony", a sam autor we wstępie zapewnia: „Bractwo iluminatów również nie jest dziełem wyobraźni autora”. Dodatkowo, w książce pojawia się wzmianka o tym, że w roku 1668 zostało zamordowanych 4 iluminatów, a więc byłoby to potwierdzeniem, że cała historia nie jest fikcją. Nie mam jednakże o tym wielu informacji, a całe zdarzenie zwało się La Purga. Wiem, że odszedłem od tematu o muzyce, jednakże te teorie spiskowe w porównaniu z tą historią wydają się naprawdę całkiem fikcyjne, a więc na sam koniec - uważam, że Iluminatów nie ma w muzyce, ani w żadnej polityce, a jeżeli ktoś chce nami manipulować, to z pewnością nie Iluminaci, lecz ktoś zupełnie inny, być może po prostu nazwy są inne. Nie sądzę, aby ludzie nauki zabierali się za tępe teledyski równie tępych gwiazd... Ja w te teorie nie wierzę. :D To tyle.
  • 0

#79

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie kopiują znaki, nie wiedzą o co chodzi. Bez namysłu, bez kontemplacji. Tak robią inni, ja też muszę. Oglądać od 22 sekundy.

http://www.youtube.com/watch?v=xMG2oNqBy-Y


  • 0

#80

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat niejako o przekazach multimedialnych - więc tutaj napiszę. Czy Wy też zauważyliście pewne "ukosmicznienie" telewizji w ostatnim czasie? Fakty tvn zmieniły otoczkę jeszcze w 2012, w tle za prezenterem jest kula ziemska. Taki widok był dotychczas zarezerwowany dla "alternatywnych" mediów typu zmianynaziemi itp. Teleturniej "jeden z dziesięciu" na tvp też ma na ścianach planety od jakiegoś czasu. Reklamy: materiały budowlane atlas, gdzie astronauci budują cos na orbicie, piwo książęce, gdzie "książe" w jednej z wersji piwa widzi w piwie latające spodki, w reklamie t-mobile (tej o "uczeniu" się "nowego świata" czy coś takiego) facet na tablecie przegląda akurat info o układzie słonecznym, reklamy orange już jakiś czas temu był "kosmiczne"- jakieś stworki biegający po innych planetach itp, reklama ubezpieczeń gdzie astronauci lądują na keplerze i spotykają agenta ubezpieczeń itd, było tego więcej ale już nie pamiętam. Szczególnie ciekawy dzień w telewizji był w lutym gdy spadał meteor w Rosji, jednocześnie wtedy przelatywał też jakiś inny kamień w pobliżu Ziemi, więc to się tak skumulowało, a w Faktach - z kulą ziemską w tle - nakręcano ludzi na budowę planetarnego systemu obrony :}
  • 1

#81

RobertG.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według mnie autor sam ośmiesza swoje teorie jeśli tajemnicze znaki łączy z nazwą Illuminati.

Zgadzam się z opinią, iż istnieje pewna grupa ludzi o niewyobrażalnych wpływach. Są właścicielami banków i ogromnych korporacji. Potrafią dyktować suwerennym krajom ich politykę fiskalną, mają w małym palcu najważniejsze patenty i technologie, mając swoje własne banki zarabiają dzięki prostytucji, handlu ludźmi, ludzkimi organami, bronią czy narkotykami. Nie mniej ważny jest ich wpływ na produkcję leków, szczepionek, ale również na świat nauki i mediów. Podobnie jak żydzi i Chińczycy, nie myślą w perspektywie dziesięciu lat, lecz całych pokoleń. Dzięki zasadzie, iż kropla drąży skałę, dzięki masie wojen, rewolucji i ustawianych za pomocą ich pieniędzy wyników wyborów żyjemy oto w świecie, w którym przekaz profesorów z wyższych uczelni, rzekomo niezależnych naukowców z pionów badawczych, ale też całej masy celebrytów pozujących na artystów, jest przekazem tej małej grupy ludzi do ogromnych mas.

Nie będę tutaj omawiał tego, że są to ludzie z pogardą patrzący na resztę. Tak pewni siebie, że ostatnimi laty nie ukrywają swych działań, lecz ogłaszają je publicznie. Większość i tak na ten przekaz nie zwraca uwagi. Skoro masy są tak ślepe i głuche, że słowa bez żadnego kluczenia i szyfrów, lecz jasno stwierdzające stan rzeczy do nich nie trafiają, cały przekaz podprogowy w tej sytuacji jest jak zabawy znane nam z podstawówki - głupi żart i wypieranie się go ze śmiechem, który jasno wskazuje na winowajcę. Tak też Ci ludzie z nami igrają i drażnią. Wiedzą, że nic nie poradzimy na ten stan rzeczy i pozwalają sobie na coraz więcej. Muzycy w których teledyskach próbujecie dostrzegać jakieś tajemne symbole to miernoty, które nie piszą tekstów tych piosenek, ani nie mają nic do powiedzenia w kwestii tychże teledysków. Są to sztucznie stworzone gwiazdy o zerowym talencie i o braku jakiejkolwiek wiedzy na ten temat. Całe Hollywood od samego początku było tubą propagandową jego cichych właścicieli, a podstawiane nam pod nos kukiełki nie miały pojęcia o jaką stawkę toczy się ta gra. Po dziś dzień zadowalają się tylko szczątkową wiedzą o swoim uczestnictwie w tym wielkim projekcie. Ich uśmiechy, które znamy ze zdjęć z imprez i rozdawania nagród to uśmiechy ludzi prostych jak my. Ludzi, którzy nie wiedzą co to wyższe sfery i kultura osobista. Ludzi o zerowej wiedzy. Zwyczajne kukiełki o pewnych marnych talentach, które wykorzystuje się do tego, by odwracać uwagę mas. Zwyczajne sierotki wyciągnięte z najgorszych szkół w slumsach wielkich miast, którym w zamian za posłuszeństwo obiecuję się sławę i pieniądze. Nie dziwota więc, że większość z nich ma problemy z poprawnym wysławianiem się, nie wiedzą jak się trzyma kieliszki z winem, a po otrzymaniu pierwszych honorariów wieczory spędzają na imprezach wciągając "białe kreski" i pijąc podłej jakości etanol.

Oto ta cała tajemnica Illuminati. Tak na prawdę to zgraja prostych i głupiutkich ludzi za których robią wszystko setki specjalnie dobranych osób. Te symbole w teledyskach to nie pomysł Rihanny i Lady Gagi, ani nawet prawdziwych osób ukrytych pod tymi pseudonimami. To sposób bogaczy na to by śmiać się wam w twarz - bo co im zrobicie? Będziecie pluli w brody na forach w internecie, że to okultyzm i kabała? Oni chwilę później podstawią kolejnego Dana Browna i stworzą kolejne teorie spiskowe, a ludzie rozsądni w takich miejscach jak to zostaną przygnieceni przez masę dzieciarni, które nasłuchały się o stygmatach i Da Vinci.
  • 2

#82

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wrzucam jako ciekawostkę bo też pasuje.


Użytkownik Romczyn edytował ten post 08.08.2013 - 09:09

  • 0



#83

Romek.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Różne symbole w teledyskach, czy tekastach piosenkarzy, czy filmowców to może być po prostu lans...lub po prostu fascynacja owym tematem.
Choć ciekawe są plotki na temat gwiazd, które podpisały pakt z Szatanem :
tu przykład:

czy np.
http://teraztajemnic...i-dlaczego.html

Użytkownik Romek edytował ten post 11.08.2013 - 12:53

  • 0

#84

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Różne symbole w teledyskach, czy tekastach piosenkarzy, czy filmowców to może być po prostu lans...lub po prostu fascynacja owym tematem.
Choć ciekawe są plotki na temat gwiazd, które podpisały pakt z Szatanem :
tu przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=a5-i6TiHSns
czy np.
http://teraztajemnic...i-dlaczego.html



Bardzo dużo artystów (którzy raczej wątpię, że mają coś wspólnego z Illuminatami) wykonuje symbole uważane za wolnomularskie - sławny trójkąt czy tego typu sprawy. Niemniej sama sprawa jest ciekawa i warta zainteresowania, chociaż wiadomo, że nie każdy kto pokaże na teledysku trójką jest illuminatem. Proponują posłuchać sobie chociażby piosenki Jay-Z - D'evils, czy LL Cool J - I Shoot Ya w których mamy jakieś tam wzmianki o illuminatach, właśnie w tej drugiej w której jeden z członków Mobb Deep (chyba Prodigy) mówi "Illuminati wants my mind, soul and my body - secret society try to keep an eye on me".
  • 0

#85

Skorumpowany_Ogrodnik.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doszukałem się takiego filmu. Trwa 2 godziny ale warto obejrzeć. Materiał porusza wiele wątków związanych z Illuminatami. Myślę że sporo osób może znaleść tam uzupełnienie wiadomości, albo przynajmiej pare odpowiedzi.




Przepraszam że post jest duplikatem innego w podobym temacie, dopiero teraz zauważyłem.

Użytkownik Skorumpowany_Ogrodnik edytował ten post 03.09.2013 - 21:27

  • 0

#86

MemoriesAlone.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Przypadeg? Nie sondze!
  • 0

#87

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Przypadeg? Nie sondze!

I po co to wklejasz ?. Każdy głupi może wejść w google grafika i znaleźć obrazek przedstawiający jakieś narysowane oko, czy inny symbol w pobliżu, bądź centralnie na jakiejś " gwiazdeczce ", ale nikomu się nie chce np napisać posta o nazwiskach, które rozdają karty w przemyśle muzycznym.

Powiedzmy np : Doug Morris prezes Sony Music Entertainment, były prezes Universal Music Group, Żyd. Bob Iger - Żyd, prezes The Walt Disney Company. Michael Eisner - Żyd, dyrektor naczelny The Walt Disney Company do 2005 roku. Gerald Levin - dyrektor AOL Time Warner, również Żyd. Poza tym przewijają się takie nazwiska :

Roger Faxon - EMI Group, Żyd

Arthur Fogel - promotor, związany z według wiki z : U2, Madonna, Lady Gaga, The Police.

Ciągnie się to naprawdę daleko. A tutaj źródło : http://thezog.wordpr...controls-music/ - bardzo ciekawe zestawienie zwieńczone zdaniem :

Summary:
Of the fifty(50) senior executives of the major music labels and trade organizations, thirty-nine(39) are Jews. This is a numerical representation of 78%. Jews are approximately 2% of the U.S. population.* Therefore Jews are over-represented among the senior executives of the major music labels and trade organizations by a factor of 39 times(3,900 percent).


Podkreśliłem najważniejsze. Oczywiście wynika to również z faktu, iż Żydzi mają smykałkę do interesów :). Nic im nie zarzucam, robią swoje - demoralizują chrześcijańską większość i nie tylko ją - tutaj mamy to całe Illuminati, nic więcej, nic mniej. Śmieją się nam w oczy poprzez zasypywanie nas syfem na każdej płaszczyźnie ...
  • 3

#88

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lady Gaga video music awards ...


Dołączona grafika
2009

Dołączona grafika
2010

Dołączona grafika
2011

Dołączona grafika

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 02.12.2013 - 02:40

  • 0

#89

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jim Morrison: 70 lat temu urodził się "król jaszczur"

Jeden z najsłynniejszych wokalistów rockowych w historii, Jim Morrison, lider grupy The Doors, urodził się 70 lat temu, 8 grudnia 1943 r. Nazywający sam siebie "królem jaszczurem", Morrison roztaczał wokół siebie aurę "rockowego poety wyklętego".

Źródło: http://kultura.newsw...y,276419,1.html


  • 0

#90

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli by się bardzo chciało, to można by znaleźć iluminarystyczne interpretacje w dosłownie każdym zespole. Chodzi mi po głowie taki tekst o Maryli Rodowicz...
Bo czy Gaga mogłaby przebić to:

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych