Skocz do zawartości


Zdjęcie

Illuminati-Przemysł muzyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#46

Bolek13.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podczas przeglądania Youtube, znalazłem ciekawy teledysk.

http://www.youtube.com/watch?v=vPp5Ty9EE6k

Ponieważ jest to jeden z moich ulubionych wykonawców, jestem ciekawy - illuminati, czy nie?;p


Czuć konspirację na kilometr, od razu widać, że doświadczony illuminata to spreparował!
  • 0

#47

BartmajsterGasnietzsche.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Podczas przeglądania Youtube, znalazłem ciekawy teledysk.

http://www.youtube.com/watch?v=vPp5Ty9EE6k

Ponieważ jest to jeden z moich ulubionych wykonawców, jestem ciekawy - illuminati, czy nie?;p


Czuć konspirację na kilometr, od razu widać, że doświadczony illuminata to spreparował!

Bolek13 masz racje. Z iluminatami nie ma żartów . Chociaż nie wydaje mi sie żeby Iluminaci wyorzystywali teledyski do kreowania życia ludzi . Po prostu doszukwianie sie czegoś na siłe jest bardzo głupie .Wiem , że to forum jest od tego , ale bez przesady...
  • 1

#48

Robert Krupnik.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Podczas przeglądania Youtube, znalazłem ciekawy teledysk.

http://www.youtube.com/watch?v=vPp5Ty9EE6k

Ponieważ jest to jeden z moich ulubionych wykonawców, jestem ciekawy - illuminati, czy nie?;p


Czuć konspirację na kilometr, od razu widać, że doświadczony illuminata to spreparował!

Ja osobiście gram na instrumentach różnego rodzaju i działam w kółkach muzycznych przez co od pewnego czasu kieruje mną dziwna myśl konspiracji przeciw stanowi. Może po prostu muzyka ogólnie jest konspiracją... A co jeżeli iluminaci wymyślili muzykę i kierują naszymi emocjami poprzez jej monotonne nadawanie?
  • 1

#49

Bolek13.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Podczas przeglądania Youtube, znalazłem ciekawy teledysk.

http://www.youtube.com/watch?v=vPp5Ty9EE6k

Ponieważ jest to jeden z moich ulubionych wykonawców, jestem ciekawy - illuminati, czy nie?;p


Czuć konspirację na kilometr, od razu widać, że doświadczony illuminata to spreparował!

Bolek13 masz racje. Z iluminatami nie ma żartów . Chociaż nie wydaje mi sie żeby Iluminaci wyorzystywali teledyski do kreowania życia ludzi . Po prostu doszukwianie sie czegoś na siłe jest bardzo głupie .Wiem , że to forum jest od tego , ale bez przesady...


Weź człowieku ogarnij temat, zanim zaczniesz nazywać kogoś głupim, osobiście siedzę w tym temacie blisko 30 lat, czytam wszystkie czasopisma na ten temat, można rzec, że jestem ekspertem, zdziwisz się jeszcze ignorancki knurze, jak illuminati wejdą Ci w tyłek!!!!

@UP
Panie Krupnik, bardzo dobrze powiedziane! Gdybym mógł uścisnął bym panu dłoń lub wypolerował instrument!

Użytkownik Bolek13 edytował ten post 11.05.2013 - 23:30

  • 0

#50

BartmajsterGasnietzsche.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi sie wydaje , że nie rozumie pan panie Robert Krupnik tematu do końca. Od kiedy w szkoły muzyczne zniekształcają światopogląd młodych ludzi ?
  • 0

#51

Bolek13.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi sie wydaje , że nie rozumie pan panie Robert Krupnik tematu do końca. Od kiedy w szkoły muzyczne zniekształcają światopogląd młodych ludzi ?


Pan niech pana Krupnika zostawi w spokoju i lepiej zajmie się własną edukacją, widać, że nie skończył pan nawet szkoły średniej wnioskując po twórczości, niedouczony niedowiarek neguje illuminatów i ich niewątpliwe groźne ruchy w przemyśle muzycznym! Niech się pan wstydzi i wróci na wieś!
  • 1

#52

Robert Krupnik.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi sie wydaje , że nie rozumie pan panie Robert Krupnik tematu do końca. Od kiedy w szkoły muzyczne zniekształcają światopogląd młodych ludzi ?

Panie Bartmajster iluminaci nie dbają o to czy ktoś ma trzy lata czy osiemdziesiąt i dopadną pana wtedy, gdy pan nie będzie patrzeć np. Pan uważa, że iluminaci nie działają na młodych a prawda jest taka, że oni najbardziej działają właśnie w tym kierunku. Iluminaci chcą podburzyć młode pokolenie i zniszczyć ludzkość poprzez brak przekazania potomstwa, a muzyka im w tym pomaga w dużym stopniu. Pozdrawiam.
  • 0

#53

BartmajsterGasnietzsche.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyne czego nie neguje to istnieni Iluminatów , ale mam wątpliwości co do ich dziłalności w internecie i wypraszam sobie panie miastowy panie Bolek takie epitety pod moim adresem . To wskazuje tylko i wyłącznie na brak pańskiej edukacji . Ja mam skonczone wyższe studia na wydziale politologi .
  • 0

#54

Bolek13.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Coś mi sie wydaje , że nie rozumie pan panie Robert Krupnik tematu do końca. Od kiedy w szkoły muzyczne zniekształcają światopogląd młodych ludzi ?

Panie Bartmajster iluminaci nie dbają o to czy ktoś ma trzy lata czy osiemdziesiąt i dopadną pana wtedy, gdy pan nie będzie patrzeć np. Pan uważa, że iluminaci nie działają na młodych a prawda jest taka, że oni najbardziej działają właśnie w tym kierunku. Iluminaci chcą podburzyć młode pokolenie i zniszczyć ludzkość poprzez brak przekazania potomstwa, a muzyka im w tym pomaga w dużym stopniu. Pozdrawiam.


BARDZO DOBRZE!! Popieram Krupnik dobrze gada, Illuminaci działają pod osłona nocy i nie lękają się grzechu, sami są pomiotem szatańskim, armią pie kielną z piekła!

Jedyne czego nie neguje to istnieni Iluminatów , ale mam wątpliwości co do ich dziłalności w internecie i wypraszam sobie panie miastowy panie Bolek takie epitety pod moim adresem . To wskazuje tylko i wyłącznie na brak pańskiej edukacji . Ja mam skonczone wyższe studia na wydziale politologi .


HA, pańskie studia z folwarku nie równają się moim, ukończyłem studia na wydziale marketingu i zarządzania, otrzymując dyplom i medal za zdrowy brzuszek, ale wracając do tematu, pańskie aluzję co do ich obecności są nie na miejscu, widać przecież ich obecność na YouTube, czy nawet na tym forum, powinniśmy się szykować do walki o wolność umysłów!!
  • 1

#55

BartmajsterGasnietzsche.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Armią szatana ? Czego pan sie naoglądał lub naczytał ? Pisze pan jakby zjadł pan groch z szkłem. Myślałem , że są tu poważni ludzie , a tu o 1 w nocy jacyś niewykształceni fanatycy chcą mnie przekonać do czegoś na co nie ma wielu dowodów mówiących wprost ! Głupim społeczeństwem łatwo sie steruje. Wystarczy w to nie wierzyć i to jest lekarstwo + nauka.
  • -1

#56

Robert Krupnik.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Coś mi sie wydaje , że nie rozumie pan panie Robert Krupnik tematu do końca. Od kiedy w szkoły muzyczne zniekształcają światopogląd młodych ludzi ?

Panie Bartmajster iluminaci nie dbają o to czy ktoś ma trzy lata czy osiemdziesiąt i dopadną pana wtedy, gdy pan nie będzie patrzeć np. Pan uważa, że iluminaci nie działają na młodych a prawda jest taka, że oni najbardziej działają właśnie w tym kierunku. Iluminaci chcą podburzyć młode pokolenie i zniszczyć ludzkość poprzez brak przekazania potomstwa, a muzyka im w tym pomaga w dużym stopniu. Pozdrawiam.


BARDZO DOBRZE!! Popieram Krupnik dobrze gada, Illuminaci działają pod osłona nocy i nie lękają się grzechu, sami są pomiotem szatańskim, armią pie kielną z piekła!

Jedyne czego nie neguje to istnieni Iluminatów , ale mam wątpliwości co do ich dziłalności w internecie i wypraszam sobie panie miastowy panie Bolek takie epitety pod moim adresem . To wskazuje tylko i wyłącznie na brak pańskiej edukacji . Ja mam skonczone wyższe studia na wydziale politologi .


HA, pańskie studia z folwarku nie równają się moim, ukończyłem studia na wydziale marketingu i zarządzania, otrzymując dyplom i medal za zdrowy brzuszek, ale wracając do tematu, pańskie aluzję co do ich obecności są nie na miejscu, widać przecież ich obecność na YouTube, czy nawet na tym forum, powinniśmy się szykować do walki o wolność umysłów!!

Zgadzam się z Panem Bolkiem, że armie szatana dopadły naukę i wiarę przez co nie możemy sobie pozwolić na nic innego niż wolnomularstwo, jeżeli uważa pan, Panie Bartmajster, że niewiara to jedyny sposób na pokonanie iluminatów (szatana) to jest pan w wielkim błędzie i prawdopodobnie już jest pan w szponach złych sił.
  • 0

#57

Bolek13.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Armią szatana ? Czego pan sie naoglądał lub naczytał ? Pisze pan jakby zjadł pan groch z szkłem. Myślałem , że są tu poważni ludzie , a tu o 1 w nocy jacyś niewykształceni fanatycy chcą mnie przekonać do czegoś na co nie ma wielu dowodów mówiących wprost ! Głupim społeczeństwem łatwo sie steruje. Wystarczy w to nie wierzyć i to jest lekarstwo + nauka.


Pan się chyba nażarł koksu, że taki brednie opowiada, jak nie ma dowodów? Wystarczy spojrzeć na MTV, kiedyś porządna stacja, teraz nastolatki po 12 lat w ciąży latają do telewizji chwalić się płodami!! Do tego doprowadzili illuminaci! Proszę bardzo, dowód na istnienie iluminatów w internecie - http://goo.gl/j1MwW
  • 1

#58

BartmajsterGasnietzsche.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Armią szatana ? Czego pan sie naoglądał lub naczytał ? Pisze pan jakby zjadł pan groch z szkłem. Myślałem , że są tu poważni ludzie , a tu o 1 w nocy jacyś niewykształceni fanatycy chcą mnie przekonać do czegoś na co nie ma wielu dowodów mówiących wprost ! Głupim społeczeństwem łatwo sie steruje. Wystarczy w to nie wierzyć i to jest lekarstwo + nauka.


Pan się chyba nażarł koksu, że taki brednie opowiada, jak nie ma dowodów? Wystarczy spojrzeć na MTV, kiedyś porządna stacja, teraz nastolatki po 12 lat w ciąży latają do telewizji chwalić się płodami!! Do tego doprowadzili illuminaci! Proszę bardzo, dowód na istnienie iluminatów w internecie - http://goo.gl/j1MwW

NIech pan nie robi z siebie idioty ! Sam byłem w loży masońskiej (Dziewiąta loża WLNP - "Silesia" na Wsch. Katowic) wiec mam więcej informacji w związku z takimi tematami . Poza tym jestem aktualnie na studiach historycznych i drąże teorie spiskowe na świecie . Wiem to i owo.
  • 0

#59

Robert Krupnik.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Armią szatana ? Czego pan sie naoglądał lub naczytał ? Pisze pan jakby zjadł pan groch z szkłem. Myślałem , że są tu poważni ludzie , a tu o 1 w nocy jacyś niewykształceni fanatycy chcą mnie przekonać do czegoś na co nie ma wielu dowodów mówiących wprost ! Głupim społeczeństwem łatwo sie steruje. Wystarczy w to nie wierzyć i to jest lekarstwo + nauka.


Pan się chyba nażarł koksu, że taki brednie opowiada, jak nie ma dowodów? Wystarczy spojrzeć na MTV, kiedyś porządna stacja, teraz nastolatki po 12 lat w ciąży latają do telewizji chwalić się płodami!! Do tego doprowadzili illuminaci! Proszę bardzo, dowód na istnienie iluminatów w internecie - http://goo.gl/j1MwW

NIech pan nie robi z siebie idioty ! Sam byłem w loży masońskiej (Dziewiąta loża WLNP - "Silesia" na Wsch. Katowic) wiec mam więcej informacji w związku z takimi tematami . Poza tym jestem aktualnie na studiach historycznych i drąże teorie spiskowe na świecie . Wiem to i owo.

Właśnie na tym polega Pana błąd - STUDIUJE PAN - w dzisiejszych czasach powinno się unikać studiów, a szczególnie konspiracyjnych, cała wiedza jaką pan zebrał dotychczas to idiotyczne sploty błędnych lub fałszywych informacji. Tak się składa, że mam wtyki w loży masońskich i wiem, że płaci się nauczycielom, aby robili takich ludzi jak Pan Bartmajster. Zakładam, że Pan Bolek oczywiście nie był na zdradzieckich studiach szatana i wie jak bronić się przed złem.

Użytkownik Robert Krupnik edytował ten post 12.05.2013 - 00:01

  • 0

#60

Bolek13.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A idź pan Bartmajster, sam osobiście brałem udział przy zkładaniu Dziewiątej loży WLNP - "Silesia", mam doktoraty i certyfikaty na ten temat, jak masz jakieś problemy, to mogę Panu poradzić świetnego psychiatrę!! Weź pan wogóle wyjdź z tego forum, niech wróci do podstawówki i nauczy się kultury i szacunku!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych