Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
370 odpowiedzi w tym temacie

#76

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm zastanawiajace... przeprowadzcie ten eksperyment

na tej stronie na samym dole

znajduje się taki mały program. Należy wcisnąć start i siłą umysłu i skupieniem starać się zepchnąć czerwoną pionową linie jak najbardziej się da w prawo. Program generuje losowo jedynkę lub zero. Przy wylosowaniu jedynki linia spychana jest w prawo, przy wylosowaniu zera, linia przesuwa się w lewo. Według autorów programu, skupiając uwagę na linii, można "wymusic" generowanie jedynek, i linia bedzie przesuwala sie czesciej w prawo niz w lewo... Eksperyment trwa aż 2 minuty (uf ciezki wysilek umyslowy).

Przypominam, ze prawdopodobienstwo wylosowania 1 lub 0 wynosi 50% jakiekolwiek odstepstwa moga byc spowodowane a. przypadkiem b. zdolnosciami psychokinetycznymi

Zrobilem eksperyment nr. 1. Maksymalnie skupilem sie na linii (wzrok caly czas skupiony na linii) i wyobrazalem sobie ze popycham ja w prawo a ta sie tam przemieszcza. Musze przyznac, ze moje zdziwienie bylo ogromne gdy linia faktycznie czesciej poruszala sie w prawo niz w lewo. Byly momenty, kiedy "nie dawalem rady", wtedy gwaltownie opadala w kierunku srodka, ale gdy znow skupilem sie maksymalnie wracala i przesuwala sie coraz to bardziej w prawo.

Oto moj wynik:

Dołączona grafika

Wynik: 21
Odchylenie standardowe: 1.3125
1 do 9 (11% szansy), na taki wynik

dodam ze w moim przypadku linia wyszla zupelnie poza prawa krawedz


Zrobilem eksperyment nr. 2. Włączyłem program i zminimalizowałem przeglądarkę... Oto wyniki

Dołączona grafika



Czy udalo mi sie sila umyslu przesunac linie? Ocencie sami :o

INSPIRED by:
zjawiska.hosted.pl
  • 0



#77

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

powiem wam ze to troche glupie, programem komputerowym nie mozna sprawdzic czy ma sie zdolnosci paranormalne, trzeba byc przynajmniej do niego podlaczonym,

najlepsze jest sprawdzanie w praktyce z kawalkiem kartki, albo olowkiem, wtedy komputera mozna uzyc do miezenia przesuniec, ale takie cos to moze napisac kazdy kto sie zna na c++ albo flashu
  • 0



#78

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale zauwaz ze patrzysz sie na monitor, a nie na komputer i skupiasz sie na obrazie z monitora a nie na komputerze, to jest po prostu losowo wybierane, bo to troche glupio brzmi, te testy internetowe

[ Dodano: 2006-03-16, 14:18 ]
jesli pokazesz mi nagranie z tym to ci powiem czy masz zdolnosci paranormalne, czy musisz jeszcze cwiczyc wole
  • 0



#79

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ale zauwaz ze patrzysz sie na monitor, a nie na komputer i skupiasz sie na obrazie z monitora a nie na komputerze, to jest po prostu losowo wybierane, bo to troche glupio brzmi, te testy internetowe


No tak ale program wykonuje sie na twoim komputerze (to applet wykonywany u ciebie), wiec w obliczeniach bierze udzial twoj procesor (fizyczna jednostka) na ktora mozesz wplywac w jakis tam sposob.

Przesuwalem linie w lewo i -11.

Zminimalizowalem okno przegladarki (3 testy). Wynik 2, -5, 3...
  • 0



#80

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja w to jednak nie wierzę. Dlaczego? Zrobiłem mały eksperyment. Bylo 8 prób. Próby robiłem na przemian tzn. Raz starałem się przemieścić linię (T), a raz nie, zupełnie nie patrząc na monitor (N)

N:-1
T:-11
N:-6
T:-26
N:-3
T:5
N:14
T:9

Wyniki mówią same za siebie...to nie działa.
  • 0



#81

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że zakładasz, iż wzrokiem dokonujesz oddziaływania na odległość??
A z zamkniętymi oczami już się nie da? I np. telepatia bez kontaktu wzrokowego już nie działa?
Szanuję Twoją teorię, jednak dla mnie, to energia myśli jest nośnikiem. Smile



masz racje, zle o tym pomyslalem, sorka

a tamto to nic, nie przejmuj sie
  • 0



#82

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a ja na przekór chciałem, żeby linia preszła w lewo i mi wyszło -28 :P , tzn było na 32, ale nie wiem jak to liczy....
Nie wiem, czy to o czymś świadczy, ale dziwne to jest :P
  • 0



#83 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja narazie strony nie moge otworzyc :censored:
  • 0

#84

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do programiku podchodziłbym z dystansem lekkim ;)

Od paru dni (7) ćwiczę z łyżeczką ... 8)
Ćwiczy ktoś z was też? Mianowicie chodzi mi o to, czy po paru dniach ćwiczeń bardzo mocno się wam uaktywniła czakra 3-go oka?
Zaczęło się 2 dni temu, a wczoraj gdy się kładłem spać miałem dosłownie budzik w czole - tak mi wibrowała. Mimo to jeszcze łychy nie zgiąłem 8)
  • 0

#85

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie odkad skonczylem 16 nic w tych sprawach nie wychodzi :/
  • 0



#86

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja co wieczor cwiczac obe wprawiam moje luzko w drgania. Zaczyna sie odemnie gdy czuje wibracje w okolicach nog. Potem czuc lekkie udezenia w wyrko. Z poczatku myslalem ze mi sie to wydaje, ale gdy poprosilem siostre zeby siedziala na luzku to czula te udezenia. Ja sie w ogole nie ruszalem. Pewnie ktos zara powie, ze moze ktos pukal w sciane ? Nie bo dziwne by bylo jak by ktos pukal w sciane zawsze w tym samym momencie co probuje z obe. Wg, mnie zeby opanowac przedmiot trza sie odpowiednio z relaxowac i skupic na jednej czesci ciala tak jak mowil kolega wyzej. Nastepnie gdy sie poczuje cos dziwnego w tej czesci ciala staramy sie przeniesc to na przedmiot.
  • 0

#87

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może o to Ci chodzi? To jest odnośnie takich tąpnięć i lekkich uderzeń jakby się spadło etc. 8)

Można mieć wrażenie, że się potyka, spada ze schodów itp. Dzieje się tak dlatego, że mięśnie się rozluźniają (zawsze są rozluźnione w czasie snu), a umysł jeszcze nie jest gotowy na sen (przejście z fal beta na alfa, a później theta) i następuje, wynikające z tej rozbieżności między mózgiem a ciałem (mięśniami) szybkie przywrócenie mięśniom takiego napięcia, jakie mają podczas czuwania.
  • 0

#88

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to tez przez to jak sie czasem klade spac, i dlugo mysle, to czuje takie szarpnięcie?
  • 0

#89

DEN.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
jestem nowy w tych sprawach i mam pytanie: co na to wszystko kosciol (bo ja jednak jestem wierzacy). szczerze mowiac zalatuje to magia ale po przeczytaniu tego tematu wydaje mi sie ze to potega umyslu ale chcialbym sie upewnic czy to nie jest brane za herezje (lub okultyzm czy jak sie to tam zwie)
  • 0

#90

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jesli glosno o tym mowil nie bedziesz to nie bedzie to herezja :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych