Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
370 odpowiedzi w tym temacie

#91

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tzn. jedyni, którzy ewentualnie mogą się ciebie czepiać, to uparci sceptycy i ortodoksy religijne...
  • 0



#92

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mohery :P na ten przyklad
  • 0



#93

Skaza.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! Ja mam coś takiego, że gdy przybliżam się do jakiegoś przedmiotu to w pewnym punkcie na czole czuję takie jakby swędzenie (bynajmniej nie jest to pryszcz). Jeżeli o tym nie myslę, to tego odczucia nie ma, ale jeśli myślę to zaczynam czuć a gdy się jeszcze skupię to mogę śmiało powiedzieć, że idąc dosyć powoli w żadną ścianę bym nie trafił ;-). Czy Wy też macie też coś takiego?
  • 0

#94

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cos nowego, tylko jak to nazwac ??

moze to widzenie 3 okiem ??
  • 0



#95

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

lub zalążkek 6 zmysłu :P
też mam momentami takie cos :D

a co do tego:

Witam!
jestem nowy w tych sprawach i mam pytanie: co na to wszystko kosciol (bo ja jednak jestem wierzacy). szczerze mowiac zalatuje to magia ale po przeczytaniu tego tematu wydaje mi sie ze to potega umyslu ale chcialbym sie upewnic czy to nie jest brane za herezje (lub okultyzm czy jak sie to tam zwie)

to mi tu troche wygląda, jakbyś się czegoś bał... możesz nie wierzyć, ale kościół to uwaza za herezje, bo jakto? człowiek miałby robić coś boskiego?
zresztą, skąd tu wogóle skojarzenie z magią, nie wiem czy to ma cokolwiek wspólnego (może miało 500 lat temu :D )
  • 0



#96

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest naturalnie, albo przez samego siebie rozwinięta czakra 3-go oka.
Ja tak mam cały czas od tego momentu jak pisałem mój post z 3-okiem. - można powiedzieć że czuję przedmiot, ale nie potrafię jeszcze wykorzystać swojego potencjału (i narazie sie na to nie zanosi) by go zgiąć ... tzn. jest tak: biorę łyżkę albo widelec (po wcześniejszej medytacji i stymulacji 3-go oka) ... siadam, trzymam sztuciec ... po paru minutach już widzę swoją i sztućca aurę - czuję przedmiot 3-cim okiem ... gdy się skupię mogę poprzez wykorzystanie malutkiej części tego czucia drgnąć sztućcem ... max o 1,5 - 2mm ... narazie nic więcej. Również bez trzymania go - żeby nie było że sam zginam.
Nie wie ktoś może jak wzmocnić ten fakt kierowania siłą, kierunkiem ruchu sztućca? Czuję że powoli zaczyna iść do mnie - ażw końcu odpycha się w 2 stronę ... to moja największa bolączka. Bez tego by było lepiej, a tak jest jak jest.

Z góry uprzedzam ew. odpowiedzi że 3-oka aż tak nie dam rady rozwinąć bo podobno jest mocno - ale jak z tego korzystać ? :)
  • 0

#97

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam! Ja mam coś takiego, że gdy przybliżam się do jakiegoś przedmiotu to w pewnym punkcie na czole czuję takie jakby swędzenie (bynajmniej nie jest to pryszcz). Jeżeli o tym nie myslę, to tego odczucia nie ma, ale jeśli myślę to zaczynam czuć a gdy się jeszcze skupię to mogę śmiało powiedzieć, że idąc dosyć powoli w żadną ścianę bym nie trafił ;-). Czy Wy też macie też coś takiego?


Ja mam chyba to samo... alreto jest chyba normalne?? Tzn ja nie czuje swedzenia, ale czuje jakaś energie chyba.. nie wiem jak to nazwac... Sprobujcie sobiue jakis lekki przedmiot zblizyc a potem oddalic od czola (zaraz nad oczami, miedzy oczami), tak pare razy i zobaczcie czy cus czujecie.
  • 0

#98

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hmm u mnie to nie dziala, choc moze powinienem jeszzce raz to sprawdzic, tak czy inaczej ja wystarczy ze sie skupie i juz czuje to swedzenie, pech bo czuje na czole 2 takie miejsca po skupieniu i za nic nie moge ich ze soba zlaczyc. przesuwac moge ale zazwyczaj po przesunieciu wracaja na swoje stare miejsca
  • 0



#99

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piszemy tu o tej telekinezie, a jeszcze nikomu z nas się nic szczególnego nie udało. Sceptykiem nie jestem, ale zaczynam powoli watpić..
  • 0

#100

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sceptykiem nie jestem, ale zaczynam powoli watpić..

To naturalny odruch. :smile:
  • 0



#101

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiesz ja ostatnio na technice z nudow postawilem pionowo olowek miedzy malcami ktore tworzyly trojkat, po wielu probach i przyjrzeniu sie musze powiedziec ze niewiele ale udalo mi sie go przesunac :P
  • 0



#102

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli tak to gratuluję. Każdy ma taką energię a Tobie udało się na moment ją opanować i wykorzystać w jakimś kierunku.
  • 0



#103

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiesz na tej technice jest tak nudno :/
najgorsze bylo ze co jakis czas ktos musial mi przeszkadzac, przez to przesunalem ten olowek tylko o kilka milimetrow :/
  • 0



#104 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

i tak sporo :smile: mnie nic sie nie udalo przesunac jak narazie
  • 0

#105

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moje rezultaty także nie napawają optymizmem. Ale co tam...narazie skupiam się na innych sprawach.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych