Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1456

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Metaforę i jej charakter odnalazłeś.Brawo.
Teraz poszukaj zagadnień chemicznych i fizycznych,oraz podanych odpowiedzi.
Podpowiadam,aby nie dopasowywać tego losowo.



#1457 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ty idź bracie za metaforą. Metafora miała Ci tylko uświadomić Twój błąd w myśleniu.
Cześć :)
  • 0

#1458 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

@Muchad tobie nic nie wytłumaczy błędu w twoim mysleniu ;f. Oglądałem pewien film Incepcja. To ziarno, ta idea chemtrails tak się w tobie rozwinęła iż nikt ci już tego nie wyperswaduje.
  • 1

#1459

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słusznie convers prawisz.Metaforę zostawiam Muhadowi,wszak to jego "liryki" mieliśmy okazje podziwiać tutaj....a w temacie,podpowiadam Ci Muhad w jaki sposób możesz sam sobie pomóc,aby zrozumieć to co napisali inni w temacie chemitrails,bo nie czytasz tego co jest merytoryczne w postach.W zaślepieniu nie przyznasz racji sceptykom,nawet gdyby wykonano badania na globalną skalę i ich rezultat byłby potwierdzeniem tego co twierdzimy(sceptycy).Ja ze swej strony (a pisałem o tym wcześniej) obiecuję rąbnąć się w klatę i powiedzieć - sorki Muhad,miałeś racje-ale dostarcz niepodważalne dowody.To,czym raczycie nas dotychczas jest żenujące i jako dowody wartość ma nikłą.

Wszystkim "paranormalnym" Wesołych Świąt i Nowego Roku lepszego od Starego.

Użytkownik Staniq edytował ten post 24.12.2010 - 19:32




#1460 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Staniq, UK się przyznało do trucia. O co Ci człowieku chodzi? Masz jakiś szlaban na przyswajanie faktów?
  • -2

#1461 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Chodzi ci o to ? ten niepodważalny dowód !? Ten dowód znalazł niby radosław ;f. A wiesz co to jest ? to jest g***o nie dowód to jest artykuł z jakiejś gazety w dodatku przedstawiony przez radosława jako niepodważalne przyznanie się do trucia ludzi .... lepiej przeczytaj to, a jak nie paniemajesz po angielsku to sobie wrzuć w pierwszy lepszy translator... LINK

To co rozpylali to były testy substancji neutralizujących niektóre niebezpieczne związki na wypadek gdyby rosjanie chcieli wykorzystać broń biologiczną. Ale nie bo rząd się przyznał do rozpylania i to na pewno trucizny były ....

W dodatku nie ma tam ani jednego dokumentu potwierdzającego owe przyznanie sie nawet do tych testów o których tam napisano...

Użytkownik convers edytował ten post 25.12.2010 - 16:17

  • 2

#1462

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad,nie szukaj metafor,a czytaj to co jest napisane.Przyswajalność faktów to Twój problem.Ten śmieszny artykuł już przerabialiśmy.Skoro TO jest dla Ciebie dowód,to również artykuły wyśmiewające chemitrails powinny nim być,a takie również się ukazywały.



#1463 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Chodzi ci o to ? ten niepodważalny dowód !? Ten dowód znalazł niby radosław ;f. A wiesz co to jest ? to jest g***o nie dowód to jest artykuł z jakiejś gazety w dodatku przedstawiony przez radosława jako niepodważalne przyznanie się do trucia ludzi .... lepiej przeczytaj to, a jak nie paniemajesz po angielsku to sobie wrzuć w pierwszy lepszy translator... LINK


Radosław nie podał tego linku jako informację na trucie przez UK. To była jedna myśl, po czym podał drugą z linkiem, która dotyczyła procesów w jaki sposób to robią i jaką chemię opryskują.


To co rozpylali to były testy substancji neutralizujących niektóre niebezpieczne wziązki na wypadek gdyby rosjanie chcieli wykożystać broń biologiczną. Ale nie bo rząd się przyznał do rozpylania i to na pewno trucizny były ....


Ty z kolei zanim zaczniesz mnie uczyć angielskiego, to popraw u siebie ortografię, bo wykoŻystać na pewno nie jest przez ż, to jedna rzecz. Po drugie pokaż mi w którym miejscu jest napisane, że to były testy substancji neutralizujących niektóre niebezpieczne związki na wypadek gdyby Rosjanie chcieli wykorzystać broń biologiczną? Jak sam zauważyłem jest tam sporo dokumentów, które dotyczą także aerozoli. Rozumiem, że aerozole są tajnym straszakiem na broń Ruskich? :) Ciekawe.

Poczytaj to dokładnie, bo jak Ty masz problemy z rozumieniem tego, co ja po Polsku do Ciebie piszę, to o znajomość angielskiego już Ciebie nie zapytam.

Muhad,nie szukaj metafor,a czytaj to co jest napisane.Przyswajalność faktów to Twój problem.Ten śmieszny artykuł już przerabialiśmy.Skoro TO jest dla Ciebie dowód,to również artykuły wyśmiewające chemitrails powinny nim być,a takie również się ukazywały.


Nie odwracaj kota ogonem.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.12.2010 - 13:45

  • -1

#1464

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Millions were in germ war tests.

Much of Britain was exposed to bacteria sprayed in secret trials.

A teraz po naszemu.Miliony na badania zarazków wojennych.Wielu Brytyjczyków było wystawionych(narażonych) na bakterie rozpylane w tajemnicy(tajemniczy sposób).Muhad- ślepy jesteś,czy udajesz głupa,bo tak jest lepiej.BAKTERIA to nie jest CHEMIA.Kiedyś chwaliłeś się,ze masz pojęcie o tym,o czym tu się mówi,bo uczęszczałeś do klasy o profilu biol-chem.No,ale jeśli dla Ciebie bakteria mieści się w pojęciu chemia....to spisek zobaczysz nawet w kanapce.

Zostań przy poezji,szlo Ci lepiej.

Użytkownik Staniq edytował ten post 25.12.2010 - 14:33




#1465 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Który to jest dokument. POKAŻ to a nie pisz. Wskaż miejsce.
To jest dość istotne, bo ten krótki fragment jest zaledwie małym procentem wszystkich informacji.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.12.2010 - 14:38

  • 0

#1466 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

@ Muchad uświadomiłem coś sobie. To co my piszemy do ciebie nie dość, że nie dociera ale także wzmacnia twoje przekonanie o tym spisku jakim jest chemtrails dla tego nie będę się już tu udzielał bo jest do bezcelowe, a nie mam woli szkodzić ci poprzez podsycanie twojej fascynacji.
  • 3

#1467

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobra Panowie, mnie jedno jeszcze interesuje.... Załóżmy że samoloty faktycznie rozpylają coś tam... Czy do tego przypadkiem nie są potrzebne urządzenia rozpylające (jakieś dysze, itp.) ?? Teraz pytanie do Ciebie Muhad... czy wykonałeś jakaś fotke samolotu na której widać aby owa maszyna miała podwieszone takie urządzenia (np na skrzydłach, na kadłubie) ?? Chętnie zobaczę taką dokumentację. Zaznaczam, to musi być fotka wykonana przez Ciebie, nie jakaś tam z neta. :mrgreen:

No jeżeli Ci sie takie cudo udało zrobić to możesz się nazwać największym szczęściarzem pod Słońcem ! :rotfl: Ja obserwuję i fotografuję samoloty na wysokości przelotowej od długich lat i jeszcze takiego czegoś nie widziałem :)

Czekam z niecierpliwością na taką fotkę ! :) Ale pewnie się nie doczekam bo zaraz mi odpowiesz że samoloty rozpylają chemię przez silniki ! Buhahahahahahahaha, gratuluję bujnej wyobraźni ! :D
  • 3

#1468 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Bajkopisarz jesteś kiluś :) Możesz nabijać w butelkę ludzi, ale mnie nie nabierzesz. Jesteś zwykłym nastolatkiem, któremu się za dużo wydaje. Z Ciebie taki fotograf samolotów, jak ze mnie hokeista.
Nic Wam nie będę udowadniał.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.12.2010 - 18:22

  • -2

#1469

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad.Te dwa zdania w języku Shakespeare'a lub Szekspira,to tytuł tego właśnie artykułu o którym mówiliśmy.Ja,w przeciwieństwie do Ciebie,będę Ci udowadniał.Ty nie masz dowodów,wiec udowadniał nic nie będziesz.Pierwszy raz spójnie i logicznie...

Link dla Ciebie Muhad.Był podany wcześniej,no ale jak zwykle,dla Ciebie nieistotny,wiec go nie sprawdziłeś.

http://www.guardian.....medicalscience



#1470 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie Staniq. Ja nie piszę po Chińsku. Wskaż mi miejsce w tych materiałach, które JA umieściłem wcześniej, co podał Radosław link. Pokaż mi dokładnie miejsce o testach, a nie jakąś inną stronę mi podajesz zupełnie z innego źródła. Zaczynasz uniki robić.

Użytkownik Muhad edytował ten post 25.12.2010 - 19:19

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych