Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7696 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1426 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

@Muhad

Nie widze abyś wniósł coś nowego do tematu po za tym, że my n apewno nie mamy racji bo NA PEWNO nas trują ... ;f


Czasem trzeba powtarzać nasłonecznianie, aby kilka zasłon wreszcie przepuściło odrobinę światła, skoro same się uchylić nie chcą.

Nie rozumiem was. Prosze wyjaśnijcie. Co was napędza do wiary w cośtak niemożliwego, że aż głupiego ?


Do jakiej wiary? Przytaczając wypowiedź Radka w odniesieniu do "wymsknięcia" się politykom UK ws. trucia z lat 40-79, to o jaką kwestię wiary Ci chodzi? Tak samo było z tymi waszymi teoriami o "terrorystach" w 9/11, kiedy wiele wskazuje na to, że to wewnętrzna robota. Zbyt wiele było złożoności, z którymi sceptycy nie potrafili się uporać. Kiedy pojawiają się niewygodne fakty, to zżera was niemożność normalnej dyskusji, a wdziera się jałowa krytyka. Mam już ambiwalentny stosunek do takich pogaduch z waszej strony. Żaden mądrala nie pokwapił się odnosić do moich argumentów, tych kluczowych argumentów, a sam kręciłem filmy i robiłem zdjęcia, po czym umiejscawiałem je na forum. Czy ktokolwiek z was robił cokolwiek dla badań własnych poza monotonnym sarkazmem wylewanym litrami na paranormalne? Mariush taki spec, jak i cała reszta a co zrobił poza wytłuszczeniem oklepanych regułek, które często bywały w zasięgu manipulacji interpretacyjnej? Robicie z ludzi kretynów, bo tak najprościej, tak? Jaj nie macie i tyla z mojej strony. Wracając do materiałów, które sam umieszczałem...waszym kluczowym argumentem są zmienne warunki i wysokość. Bujda! Samolot widocznie różniący się od pasażerskiego i w dodatku mniejszy, który jest widoczny nie leci na wysokości 10km, po pierwsze. Po drugie, sam pokazałem sprzeczności na filmach, które nagrałem. Były kręcone podczas warunków stałych, kiedy chemtrailsy rozgęszczały się i tworzyły chmury wisząc na niebie przez wiele godzin, oczywiście w akompaniamencie ,grających, pasażerskich, samolotów, które już takich smug nie wypuszczały, chociaż warunki nad Polską przez kilka dni były absolutnie stałe (w okresie nagrywania filmów mojego autorstwa). Ciągle tylko dogrywacie swoje teoryjki do własnych potrzeb wykluczając też takie kluczowe argumenty, jak fakt nie posiadania smug chemicznych na niebie przez kraje, które nie należą do UE. Kolejną rzeczą jest fakt, że kilka krajów Azjatyckich oficjalnie przedstawiło swoje zdanie w mediach, że oni takich akcji rozpylania nie będą przeprowadzać. Mądrusińscy mogą sobie też przeglądać, w których krajach najwięcej jest smug chemicznych a te różnią się od chmur naturalnych. O zasłonie nieba przeciwko słońcu wiadomo nie od dziś, ale rżnąć głupa to każdy potrafi, że takie inicjacje nie mają miejsca.

Piszesz też o dowodach. Wybacz, jakie dowody? Jakie Ty dowody przedstawiłeś? Wy nic nie pokazujecie. Strzelicie jakieś fotki bez krzty odniesienia względem całego nieba, rąbniecie frazesy z bryka lub szkolnego podręcznika i to nazywacie dowodami? Wyjdźcie lepiej z domu i zacznijcie się rozglądać. Za jakiś czas już będzie za późno a potem taka ignorancja będzie wylewać krokodyle łzy - dlaczego? - dlaczego nie wierzyłem ? Oszukano mnie - itd.
Podpierając się słowami mojego ulubionego zespołu Coma...kto prowadzi jałowe życie, ten będzie miał jałową śmierć. Droga i jej sens zależy tylko od Was, a co z tym zrobicie...cóż...rzecz przewidywalna, jak wasze reakcje na argumenty. Debilne argumenty, z punktu widzenia logicznego myślenia, byłyby zawsze olane ciepłym moczem, bo inteligentny człowiek wie, że nie warto. Skoro od lat te same mordki nieustannie walczą z debilami, jak ja to znaczy, że owym debilem nie jestem.
Cześć.

O Muhad nasz forumowy troll zajął się teraz poezją. Świetna, przypominają mi się czasy jak byłem w podstawówce i na ścianach w toaletach też można było przeczytać tego typu wierszyki. Mógłbyś też coś o mnie ułożyć zanim Cię znowu zbanują ? :mrgreen:


Na całe szczęście tylko osoby, które mają bardzo mało do zaoferowania od siebie, jak Ty, uważają w ten o to sposób. Pozdrowienia serdeczne dla Ciebie i dla wszystkich Twoich kolegów z shoutboxu ws. rozmów na "poziomie" (irionia).
Nawet powtarzanie impertynencji o trollu nie sprawią tego, że ja takim się stanę. Myśl co chcesz, ale stażem jestem tu znacznie dłużej od Ciebie i póki nie było takich zuchwalców z młodego pokolenia, jak Ty, to nikt mnie tak nie nazywał. Kluczem pozbycia się niewygodnych ludzi, jest sprawić, by inni mnie takim właśnie postrzegali. Nic z tego gołowąsie.

P.S: a co do poezji. To zaledwie najprostsza forma poezji - limeryki, a zapewne i tak za wysokie progi dla Ciebie. Nie umniejszysz mi niczego, bo poezją zajmuję się od wielu lat z sukcesami i jeszcze solidnie mógłbym Cię zawstydzić. Nie wychylaj się do kogoś o kim nie masz pojęcia.

Muhad: 1366040 to wynik radosława,
1365922.8 to prawidłowy wynik.

Faktycznie masakra.Prawie nic.117 dni.


A w jakiej skali, bo rozległa jest przestrzeń czasowa,a za czym idzie to niewiele zmienia.

Muchad nie chce cie obrażać ale ty nie jesteś normalny ;f


Wszak moderator Ive był skrupulatny w nagrodzeniu mnie ostrzeżeniem, szkoda tylko że notorycznie opuszcza karanie tych, którzy mnie usiłują obrazić. Brawa dla Pana, panie moderatorze.

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.12.2010 - 12:20

  • 0

#1427 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

@ balas +1

Z to @Muhad jak na mnie ty masz jeden problem. Nie potrafisz się przyznać, że wcale tak nie myślisz. Boisz się, ze jeżeli powiesz tak ! to jest idiotym... ludzie się będą z ciebie śmiać. Nie prawda. Przyznaj się tak nie jest ? Bo brnięcie w to i podawanie coraz bardziej irracjonalnych przykładów i dowodów jest bezcelowe. Daj mi choćby skany dokumentów gdzie rząd jakikolwiek wyraził swoją niechęć do oprysków ludzi jakimś syfem, albo wypowiedź polityka który coś napomkną o opryskach... bo sam nic logicznego nie dajesz a narzekasz, że to co my podajemy jest do niczego...


Kolejną kwestią jest twoje nagminne zwalanie winy na polityków.. te biedactwa nie mają większego pojęcia co się według ciebie dzieje. Gdyby politykom dać takie informacje i gdyby były prawdziwe by zaraz wszyscy wiedzieli... Więc zwalanie fikcyjnych oprysków że to wina polityków jest słabym argumentem.


Btw. @Muhad obawiam się, że jednak twoje posty mają charakter naruszający trollowanie. Po za tym nie widzę powodu czemu miałbyś się czuć urażony posądami o multikonta skoro sam się wyzywasz od uwaga tu cytuje :

Skoro od lat te same mordki nieustannie walczą z debilami, jak ja


to chyba powinieneś dostać warna za obrazę samego siebie ^^ ?


Edit Pit:
Na forum wymagamy poprawnej polszczyzny. Radzę na przyszłość, aby przed wysłaniem wiadomości jeszcze raz ją przejrzeć w poszukiwaniu błędów i literówek.

  • 0

#1428 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

@ balas +1

Z to @Muchad jak na mnie ty masz jeden problem. Nie potrafisz się przynać, że wcale tak nie myślisz. Boisz sie, ze jeżeli powiesz tak ! to jest idiotym... ludzie sie bedąz ciebie śmiać. Nie prawda. Przyznaj się tak nie jest ? Bo brnięcie w to i podawanie coraz bardziej irracjonalnych przykłądów i dowodów jest bezcelowe. Daj mi choćby skany dokumentó gdzie rząd jakikolwiek wyraził swojaniechęcdo opryskó ludzi jakimś syfem, albo wypowiedź polityka który coś napomkną o opryskach... bo sam nic logicznego nie dajesz a nażekasz, że to co my podajemy jest do niczego...


Zrób coś z tą klawiaturą albo daj na luz, bo tego się czytać nie da. Oczekujesz dokumentów. To się zdziwisz, bo nagrane przeze mnie filmy są swoistymi "dokumentami filmowymi", które pokazują sporo. Wystarczy otworzyć oczy. Ja sam jestem dowodem osobowym, jak i wielu innych ludzi, którzy o problemie chemtrails pisali na forum. Zresztą nie tylko na tym forum, lecz na wielu innych. Była też głośna afera, którą szybko uciszono...Jasna Góra grzmiała w kierunku PO o opryski samolotowe. Zapomniało się? W telewizuni tego nie obejrzysz. Nie ma szans. Dokumentów rządowych tym bardziej nie masz możliwości zobaczenia, ale masz możliwość zapoznając się z osobowymi dowodami, jak i z dokumentami filmowymi bez żadnych manipulacji. Mało? Kto zrobił tu coś więcej? Może Ty? Ty Waść póki co rozpisujesz się o zasługach kolegów, jakby co najmniej Twoimi były, a sam nic nie zrobiłeś. Ja dałem od siebie wystarczająco dużo, by nie mieć sobie nic do zarzucenia. Wychodzę z założenia, że ruszyć dupę trzeba samemu niż posiłkować się papką z brykowych opracowań.

Więc zwalanie fikcyjnych oprysków że to wina polityków jest słabym argumentem.


Ktoś wydaje dobrze urobione ustawy o możliwości wykonywania podobnych lotów.
SkyWachers in USA....uchwalona możliwość patrolowania nieba po II wojnie światowej.
Od polityków wiele zależy.

Do reszty Twojego tekstu nie ma sensu się odnosić, bo ma charakter typowo czepialski. Zero wartości.

@ balas +1


A świadczyć o pochwalaniu pisania głupot i plusowaniu kolegów za to, że mnie obraził, jest o to Twoje przyznanie się do stosowania praktyk niegodnych.

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.12.2010 - 13:37

  • 0

#1429 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Dodaj filmy skoro masz. A nie twierdzisz, że ty i inni zwolennicy teori są dowodami ;x równie dobrze moge powiedzieć, że pozostałe 99,9% społeczeństwa jest dowodem na to, że ta teoria jest nic nie warta .
  • 0

#1430 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

I pokazałeś w tej chwili swego rodzaju ignorancję Convers, bo te filmy były opublikowane latem tego roku na tym forum.

Przemo z mojej strony przepraszam, ale nie dziw mi się, skoro są ciągłe ataki w moim kierunku i to dość prymitywnego charakteru :)

Użytkownik Muhad edytował ten post 18.12.2010 - 13:42

  • 0

#1431

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6645
  • Tematów: 770
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Muhad: 1366040 to wynik radosława,
1365922.8 to prawidłowy wynik.

Faktycznie masakra.Prawie nic.117 dni.


A w jakiej skali, bo rozległa jest przestrzeń czasowa,a za czym idzie to niewiele zmienia.

Przeczytaj uważnie post radosława.Dalej,im rozleglejsza jest przestrzeń czasowa,tym większy będzie powstały błąd.Matma Muhad,matma....



#1432

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I pokazałeś w tej chwili swego rodzaju ignorancję Convers, bo te filmy były opublikowane latem tego roku na tym forum.


Muhad, ignorancją to ty się wykazujesz, żeby nie nazwać tego mocniejszym określeniem.

Jakie filmy? Kilka smug na niebie? Proszę cię! Ile to razy opisywałeś nam niewiarygodne sytuacje, których wielokrotnie byłeś naocznym świadkiem? Samoloty zawracające, tworzące szachownice i inne misterne wzory na niebie. Gdzie są TE filmy? Bo póki co to brzmi to niczym przechwałki kogoś, komu "w domu się udawało" ale przy świadkach to nijak nie da rady.

Użytkownik skittles edytował ten post 18.12.2010 - 14:34

  • 2



#1433

KILLER.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

taki sam stosunek mogą mieć inni do Twoich (wątpliwych) zdjęć, które niczego nie dowodzą. Smugi można graficznie usunąć.


Wątpliwych zdjęć? Uważasz że robię jakikolwiek retusz ? :rotfl: Toś teraz dowalił do pieca :mrgreen: Mam propozycje... wejdź na "gugle" i wpisz sobie np. "samoloty na wysokości przelotowej"... sporo Ci sie wyświetli wyników. Zobaczysz ile osób robi zdjęcia tego typu...

Pewnie nadal będziesz twierdził że to są "wątpliwe" zdjęcia :lol

No cóż, Twoja sprawa... hehehe
  • 0

#1434

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytam sobie Twoje wywody Muhad pomine oszczerstwa w stosunku do mojej osoby, skupie sie moze na Twoich filmikach rzekomo pokazujacych chemtrails...Owszem wielokrotnie pisales o samolotach lecacych w szyku (po 3-5) po czym zawracajacych i robiacych kolejne smugi, ba co wiecej twierdziles, ze po pewnym czasie te samoloty zaczynały latać prostopadle do tych sladow, tworzac tzw kratke... Mowiles, ze jestes CZESTYM obserwatorem tego zjawiska, i ze mozesz to pokazac na filmie... i tyle mowiles, mowiles i dalej mowisz, a obiecanego filmu z CZESTYM zjawiskiem na Twoim niebie, ani widu ani slychu. Wiec jak dla mnie mijasz sie z prawda piszac , ze widziales takie zjawisko.  


PS. Zeby bylo jasne, ja i kilka innych osob stwierdzilo, ze tego rodzaju film bylby bardzo mocna podstawa do zmiany naszysz pogladow... ale jak widac latwiej o czyms pisac, niz tego naprawde doswiadczyc...


Użytkownik Ironmacko edytował ten post 18.12.2010 - 15:50

  • 2

#1435

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy był już tutaj wklejany ten artykuł. Nawet jeśli był to warto go przypomnieć.

Samoloty, które wywołują powodzie? To absurd
Krzysztof Haman
2010-06-07, ostatnia aktualizacja 2010-06-07 22:07

- Myśl, że ktoś mógłby oddziaływaniem na chmury z samolotu skutecznie wywoływać szkodliwe zjawiska atmosferyczne jest w świetle obecnej wiedzy absurdalna - przekonuje prof. Krzysztof Haman*


Fot. Piotr Skórnicki / Agencja G
ZOBACZ TAKŻE
Pytania z Jasnej Góry. Czy powodzie w Polsce powodują tajemnicze samoloty?
Jako specjalista (obecnie chyba jedyny w Polsce), który szereg lat we współpracy z m.in. amerykańskim Narodowym Centrum Badań Atmosferycznych (NCAR) zajmował się sztucznymi oddziaływaniem na chmury, jestem zmuszony stwierdzić, że wysuwane przypuszczenia, iż ostatnie ulewy i powodzie w Polsce mogą być skutkiem rozsiewania tajemniczych substancji przez tajemnicze samoloty są z naukowego punktu widzenia całkowicie absurdalne, a ogłaszanie ich w miejscu, które przez wielu ludzi uważane jest za wiarygodne źródło informacji, jest nieodpowiedzialne. Mogą one bowiem niepotrzebnie podgrzewać niepokój społeczny, który i tak, w wyniku wydarzeń ostatnich miesięcy osiąga wysoki poziom.

Metody oddziaływania na chmury w celu wywołania opadu, zmiany jego charakteru (np. zapobieganie gradowi) lub rozpraszania chmur znane są od ponad 50 lat, a ich technika jest dobrze opracowana. Polegają na wprowadzaniu do chmur substancji chemicznych, które inicjują lub modyfikują proces powstawania opadu. Jednak nie wszystkie rodzaje chmur są na takie oddziaływania podatne, a ponadto, aby osiągnąć pożądany skutek substancje te muszą być wprowadzone w ściśle dobranej ilości, ściśle określonym miejscu i ściśle określonym momencie cyklu ewolucyjnego konkretnej chmury. W przeciwnym razie można żadnego skutku się osiągnąć lub będzie on inny od oczekiwanego. Dla wyznaczenia tych parametrów potrzebne są dokładne informacje o wewnętrznej strukturze danej chmury, a są one zwykle praktycznie nieosiągalne. W rezultacie, pomimo kilku dekad prób (w latach 60. i 70. XX w prowadzanych w niektórych krajach na skalę wręcz przemysłową) osiągane wyniki były raczej skromne, a same próby (dość kosztowne) zostały zaniechane lub znacznie ograniczone.


Technicznych metod sztucznego wywoływania chmur nie ma, jeżeli nie liczyć niewielkich chmur powstających czasem nad kominami i chłodniami dużych zakładów przemysłowych czy obszarami objętymi pożarami lasów, lub cienkich chmur pierzastych (cirrus), powstających z przekształconych smug kondensacyjnych. Tak więc myśl, że ktoś mógłby oddziaływaniem na chmury z samolotu celowo wywoływać szkodliwe zjawiska atmosferyczne jest w świetle obecnej wiedzy absurdalna. Pojawianie się smug przed wystąpieniem chmur z ulewami nie jest niczym dziwnym. Przy obecnym natężeniu ruchu lotniczego są duże szanse zaobserwowania jakiejś przed jakimkolwiek wydarzeniem.

Kształty, rozmiary i czas życia smug kondensacyjnych, a także ich przekształcanie się w chmury podobne do naturalnych chmur pierzastych (cirrus), zależą przede wszystkim od wilgotności powietrza, a także od temperatury i wiatru w pobliżu poziomu ich powstawania (w pewnym niewielkim stopniu także od konstrukcji samolotu i jego silników). Wilgotność, temperatura i wiatr zmieniają się silnie z wysokością, a że samoloty komunikacyjne mają dla uniknięcia kolizji przydzielane różne wysokości lotu, smugi powstające za nimi w tym samym czasie mogą być bardzo różne. Samoloty te trzymają się zwykle tzw. korytarzy powietrznych łączących różne lotniska, stąd smugi te często bywają równoległe.

Nie chcę tu podejmować zupełnie fantastycznego wątku tzw. chemitrails, zwłaszcza że żaden z wymienionych pierwiastków (w większości zresztą nietoksycznych) praktycznie nie występuje w spalinach samolotowych, a ich stężenie w normalnych zanieczyszczeniach przyziemnych jest zwykle wystarczająco duże, by trudno było je uzupełniać zrzutami z samolotów. Mogę też uspokoić, że wszystkie samoloty w polskiej (i nie tylko polskiej) przestrzeni powietrznej są po ciągłą obserwacją cywilnych i wojskowych sieci radarowych i że dla uniknięcia kolizji wszelkie ich manewry muszą być uzgadniane z kontrolą obszaru powietrznego.

Osobną sprawą jest istotne zaniepokojenie, jakie w perspektywie wzrastającego ruchu lotniczego budzą możliwe rzeczywiste wpływy emisji samolotów na chmury i inne zjawiska atmosferyczne, w szczególności na tzw. globalne ocieplenie. Nie ma to jednak nic wspólnego ze spiskowymi koncepcjami.

źródło: gazeta.pl
Linki nie działają, a nie będę wrzucał adresów innych forów.
  • 0



#1436 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano


I pokazałeś w tej chwili swego rodzaju ignorancję Convers, bo te filmy były opublikowane latem tego roku na tym forum.


Muhad, ignorancją to ty się wykazujesz, żeby nie nazwać tego mocniejszym określeniem.


O przepraszam cukierku. Mało kiedy zdarza mi się popełniać takie babole, jak koledze powyżej i to w tym temacie je umieściłem. Nie broń kolegi, chyba że wyznajesz taki sam brak wartości.

Jakie filmy? Kilka smug na niebie? Proszę cię! Ile to razy opisywałeś nam niewiarygodne sytuacje, których wielokrotnie byłeś naocznym świadkiem? Samoloty zawracające, tworzące szachownice i inne misterne wzory na niebie. Gdzie są TE filmy?


Ja przynajmniej te filmy zrobiłem, a Ty co zrobiłeś poza marudzeniem, jaki to Muhad jest fe i w ogóle? Wstydu człowieku nie masz?
Kilka smug na niebie? To co pokazałem było obrazem całego i mocno zasranego nieba przez zmodyfikowane smugi, które są bardzo widoczne w filmach, jak i smugi świeżo zrobione. Uwieczniłem też kontrastowo samolot, który smugę wypuszczał ale znikającą i trzeba wziąć pod uwagę to, że warunki w tamtym czasie były NIEZMIENNE blisko 1,5 tygodnia, bo panowała susza i silne upały. Wasz argument o warunkach pogodowych licho bierze. Uwieczniłem masę obłoków po-chemtrailsowych, pogrubionych chemtrailsów, jak i świeżych smug chemicznych. To nie jest mało.
Natomiast Ciebie pytam, coś Ty zrobił w swoim imieniu poza marudzeniem? Co zrobiłeś? Czym Ty się możesz pochwalić? Póki co, na razie wykazujesz sporą dawkę obłudy. Inaczej tego nazwać nie mogę.

Wątpliwych zdjęć? Uważasz że robię jakikolwiek retusz ? :rotfl: Toś teraz dowalił do pieca :mrgreen: Mam propozycje... wejdź na "gugle" i wpisz sobie np. "samoloty na wysokości przelotowej"... sporo Ci sie wyświetli wyników. Zobaczysz ile osób robi zdjęcia tego typu..


Co nie zmienia faktu, że nic nie wnoszą Twoje fotki do tego tematu. Co Ci da wklejenie fotki z zoomem na dwa samoloty bez perspektywy całego nieba? Co Ci to daje? Nic, więc nie pisz mi tu czego tu nie pokazujesz, bo takie zdjęcia (chociaż ładne) są mało wartościowe w odniesieniu do tematu.

Pewnie nadal będziesz twierdził że to są "wątpliwe" zdjęcia :lol



Właśnie dlatego wątpliwe, bo nic nie wnoszą. Kumasz?
  • 0

#1437 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Braki wartosci ? to co wyznajesz ty ? czy jaką kolwiek wartość mająbajki tak prawdopodobne jak lądowanie ufo w mojej kuchni ?
Czy nie prościej by było podanie linków jeszcze raz niż wyzywanie mnie od ignorantów ? gdybym nim był to bym ci powiedział odrazu, że te filmy są nic niewarte i na pewno nie ma na nich nic ciekawego... a ja poprosiłem cie o nie bo nie będe przeglądał 90 stron wstecz by znaleść twojego posta ;f

Poza tym ignorantem to można nazwać ciebie. Bo nawet nie próbujesz logicznie pomyśleć i zastanowić się nad sensem tego czegoś czym jest chemtrails zmuszając przy tym innych by nad tym zastanawiali... Już pisałem, ze moge iść na jakieśzagraniczne forum paranormalne napisaćwyzsaną z palca opowiastke, że dodawane są do bęzyny trujące związki chemiczne obniżające potencje by zmniejszyć populację ludzi. Dodam od teog zdjęcia spraparowanych dokumentów i za jakieś pół roku wyskoczysz na forum z nową teorją wymyśloną przezemnie i w dodatku podasz twarde dowody na jej poparcie które ja sfabrykowałem.

Jak na mnie twój umysł jest tak nasiąknięty teorjami spiskowymi, że sam już raczej logicznie i obiektywnie nie jesteś w stanie się zastanowic nad ich sensem.

Użytkownik convers edytował ten post 19.12.2010 - 10:29

  • 0

#1438 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czytam sobie Twoje wywody Muhad pomine oszczerstwa w stosunku do mojej osoby,


Wybacz ale ja z Twoim funflem Takeusem nie obrażałem Kozakiewicza na shoutboxie jak jakiś smarkacz. To Wasze młode pokolenie nie dość, że ma krótką pamięć, to do tego jest bezczelne.


skupie sie moze na Twoich filmikach rzekomo pokazujacych chemtrails...Owszem wielokrotnie pisales o samolotach lecacych w szyku (po 3-5) po czym zawracajacych i robiacych kolejne smugi, ba co wiecej twierdziles, ze po pewnym czasie te samoloty zaczynały latać prostopadle do tych sladow, tworzac tzw kratke... Mowiles, ze jestes CZESTYM obserwatorem tego zjawiska, i ze mozesz to pokazac na filmie... i tyle mowiles, mowiles i dalej mowisz, a obiecanego filmu z CZESTYM zjawiskiem na Twoim niebie, ani widu ani slychu. Wiec jak dla mnie mijasz sie z prawda piszac , ze widziales takie zjawisko.


A co Ty sobie wyobrażasz, że ja siedzę jak Ty na dubie w domciu i nic nie robię? Trzeba chodzić do pracy, rozwijać się, prowadzić dorosłe życie. Własnego domu nie utrzymam z codziennego przesiadywania na forum paranormalne i czekania z kamerą na samoloty. Gdybyś był odpowiedzialny za innych i sam na siebie zarabiał, to nie pisałbyś mi w takim tonie. Ja mam co robić, a to że nie miałem czasu na zadowolenie Twojego kaprysu...wybacz, ale mnie jareccy nie utrzymują, nie dają pieniążków i życie jest ważniejsze niż jałowe dyskusje z Tobą. Dorośnij chłopaku, bo życie sobie tylko zmarnujesz przez to ciągle siedzenie 24/h przed komputerem.

Moje doświadczenia są moje i doskonale wiem co obserwowałem, a to czy mi wierzysz to inna sprawa. Przestałem się tym przejmować.

Jak na mnie twój umysł jest tak nasiąknięty teorjami spiskowymi, że sam już raczej logicznie i obiektywnie nie jesteś w stanie się zastanowic nad ich sensem.


Kolego, za dużo telewizji oglądasz, dzienników i ogłupiających gazet czytasz. Niestety dla Ciebie, ja wiem o czym się w gazetach pisze i dlaczego. Wybacz, zboczenie zawodowe.
Acha, wrócę do wartości. Poruszę jeszcze jedną kwestię. Tak mi zarzucacie brak wartości itp w odwecie. Ciekawe jak wyglądacie w oczach ludzi postronnych w chwilach, kiedy ja powiem o Was coś co myślę bez wulgarnych epitetów, a kiedy to Wy niestety wyzywacie mnie od, nienormalnych, debili, chorych psychicznie, paranoików, itd. Nigdy nie zdarzyło mi się użyć tak ordynarnych słów w waszym kierunku, czego nie można powiedzieć o balasie, Pazim, Ironmacko, Takeusie, Lynxie (który obrażał mnie na PW). i innych osobach. Przemyśl to sobie.

]Technicznych metod sztucznego wywoływania chmur nie ma, jeżeli nie liczyć niewielkich chmur powstających czasem nad kominami i chłodniami dużych zakładów przemysłowych


I to jest kłamstwo w tym stronniczym artykule. Smugi samolotowe rozszerzają się i tworzą obłoki a tym nazywamy chemtrailsowe zawiesiny o mlecznym zabarwieniu. Niestety, jak to przeczytałem, to ręce mi opadły.

Użytkownik Muhad edytował ten post 19.12.2010 - 10:55

  • -1

#1439

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja przynajmniej te filmy zrobiłem, a Ty co zrobiłeś poza marudzeniem, jaki to Muhad jest fe i w ogóle? Wstydu człowieku nie masz?


O nie, ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie mam się czego wstydzić. Póki co tylko ty mówiłeś o tych cudach na niebie w postaci zawracających formacji samolotów i ich domniemanym truciu ludzi. Ale co się okazuje? Jedyny materiał filmowy jaki dostajemy przedstawia coś zupełnie innego, czego nawet nie da się porównać wagą do opisywanych przez ciebie rewelacji. A przecież obserwowałeś to, jak sam wspominałeś, dzień w dzień! I to ja mam się wstydzić?
Co ja mam robić poza tym "marudzeniem"? Siedzieć całymi dniami i nagrywać niebo, na którym w moim mniemaniu, nic niezwykłego się nie dzieje? To twoim zdaniem jesteśmy truci, więc w twojej gestii leży udowodnienie tego. Zawsze wydawało mi się, że tak to wszystko działa, cóż, być może się pomyliłem?

A sposobu, w jaki obaliłeś nasz "argument o warunkach pogodowych" to nawet nie mam siły komentować, bo sprawa była poruszana wielokrotnie i z tego co widzę, tobie zwyczajnie się jej wytłumaczyć nie da. Powiesz, że unikam odpowiedzi? Nie, odpowiem w twoim stylu - przewertuj ten temat raz jeszcze.

Więc tak jak mówiłem - ja jestem pewny, że ten spisek po prostu nie istnieje. Dlaczego więc mam cokolwiek udowadniać? Dlaczego mam tłumaczyć zjawiska, które moim zdaniem tłumaczenia zwyczajnie nie wymagają? Pomijam już to, że nie jestem ekspertem w żadnej dziedzinie, której dotyka ten temat. Staram się jednak sprawdzać (w miarę możliwości) każdą podaną tutaj informację i co najważniejsze - kierować się zdrowym rozsądkiem, a nie ulegać emocjom. Tobie Muhad, bez obrazy, zdarza się to bardzo często i to jest być może jeden z powodów (prócz twojej bezkrytycznej wiary w spiski), przez który strony nie mogą dojść do konsensusu.
  • 1



#1440

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Czytam sobie Twoje wywody Muhad pomine oszczerstwa w stosunku do mojej osoby,


Wybacz ale ja z Twoim funflem Takeusem nie obrażałem Kozakiewicza na shoutboxie jak jakiś smarkacz. To Wasze młode pokolenie nie dość, że ma krótką pamięć, to do tego jest bezczelne.

Wykaz to..., a jak Ci sie nie uda to oczekuje przeprosin..., ja ta rozmowe dokladnie pamietam w przeciwienstwie do Ciebie...

Mowiles, ze jestes CZESTYM obserwatorem tego zjawiska, i ze mozesz to pokazac na filmie... i tyle mowiles, mowiles i dalej mowisz, [...]


A co Ty sobie wyobrażasz, że ja siedzę jak Ty na dubie w domciu i nic nie robię? Trzeba chodzić do pracy, rozwijać się, prowadzić dorosłe życie. Własnego domu nie utrzymam z codziennego przesiadywania na forum paranormalne i czekania z kamerą na samoloty. Gdybyś był odpowiedzialny za innych i sam na siebie zarabiał, to nie pisałbyś mi w takim tonie. Ja mam co robić, a to że nie miałem czasu na zadowolenie Twojego kaprysu...wybacz, ale mnie jareccy nie utrzymują, nie dają pieniążków i życie jest ważniejsze niż jałowe dyskusje z Tobą. Dorośnij chłopaku, bo życie sobie tylko zmarnujesz przez to ciągle siedzenie 24/h przed komputerem.


Muhadku, milusiu - "nie oceniaj innych po wypowiedziach z forum" - to sa Twoje wlasne slowa, ktore czesto jeszcze popierasz swoja wysoko rozwinieta wrazliwoscia - w koncu z Ciebie "DRUKOWANY" poeta, TY jeszcze utrzymujesz rodzine WOW - Chwala Ci i czesc - Gratuluje... Tiaaa Twoje wlasne slowa..., ale w koncu to JA pisze o Tobie nie prawde, mowie, ze cos mam ale tego nie mam, to JA sieje dezinformacje no i w koncu to JA pisze, ze nie robisz nic innego jak pisanie na forum... Dobre... Juz dorastam Muhadku...

EDIT: PS. Jak juz znajdziesz czas, na tak malo istotny fakt, jak nakrecenie tych samolotow to nie zapomnij go zamiescic na forum w swoim 6000 poscie, wszak to chyba juz nie bedzie dlugo, zapracowany czlowieku...

edit Yawgmoth
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 20.12.2010 - 14:33

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych