Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2626

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Mysle Kostek, ze jakbys wylazl spod tego ogona, to zobaczyl bys wiecej. To tak na marginesie kto trzyma sie d***y.
Masz tu piekne zdjecia beczek i...siedzen.
Pozdrowienia.


Wybaczie ale musze to powiedzieć :

No K***A MAĆ .... ile razy jeszcze bedziecie wklejać te same fotki z uporem psychola wmawiajac że to "tajemnicza instalacja " do opryskiwania ??
Czy wy macie nas za idiotów ?? Te same fotki były debunkowane w tym temacie dzisiatki razy ale to nie przeszkadza takim paranoikom wklejać ich raz jeszcze i zgrywać prometeusza przynoszącego ogień :/
  • 13



#2627

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mysle Kostek, ze jakbys wylazl spod tego ogona, to zobaczyl bys wiecej. To tak na marginesie kto trzyma sie d***y.
Masz tu piekne zdjecia beczek i...siedzen.
Pozdrowienia.

http://youtu.be/6FO4GHBu_Hs


A ja myślę, że jakbyś wzięła się za naukę to byś takich bzdur nie wypisywała.

Nie wiem, czy tylko ja mam DejaVu ? :mrgreen: Kolejny idiotyczny filmik zrobiony z wykradzionych zdjęć z Airliners.net i co gorsza, jest to jawne wprowadzanie ludzi w błąd, perfidna manipulacja. Widać jak masz nie wielką wiedzę w temacie w którym się próbujesz wypowiadać (lotnictwo). Na tych wykradzionych zdjęciach są smugi kondensacyjne za rejsowymi maszynami. :mrgreen:

Nie wierzysz, to zobacz:

http://www.airliners...-367/0332946/L/

http://www.airliners...-21H/0718260/L/

http://www.airliners...6-ER/0496750/L/

http://www.airliners...-541/0698544/L/

Na filmiku są także zdjęcia ze zrzutu paliwa, zresztą reszta zdjęć jest omówiona tu:

http://depletedcrani...rail-planes-no/


Zdjęcia beczek także są wykradzione i przedstawione w zupełnie innym kontekście. Te beczki w samolotach służą do symulacji różnych obciążeń podczas lotu.


Komu chcesz wcisnąć ciemnotę ? Mnie, ludziom którzy wiele lat zajmują się lotnictwem ?

I widzisz ? Ten Twój filmik można o kant d...y rozbić :lol
  • 0

#2628

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż mag, z przykrością muszę stwierdzić, że do tematu podeszłaś (jak sama to powiedziałaś) od d*** strony. Zrobiłaś to co większość zwolenników, otóż nie raczyłaś przeczytać tematu i jego treść jest Ci obca. To przykre, że przez takie traktowanie zagadnienia musimy każdemu z Was tłumaczyć jak "chłop krowie na rowie" ciągle te same rzeczy. Każdy zwolennik tej teorii wchodzący do dyskusji, z uporem maniaka wpina te same filmiki, podrobione fotki, ignoruje prawa fizyki i prace naukowe. Zapytałem Cie wcześniej, czy potrafisz sobie wyobrazić, ile aluminium musiało by się znaleźć w powietrzu, aby stężenie przekroczyło dopuszczalne normy i jak to się ma do światowej produkcji tego metalu i jego związków? Zignorowałaś to. Wyjęłaś z kontekstu moje słowa: "..to norma". Dotyczyły zupełnie czegoś innego, niż próbujesz zasugerować. Dyskutowało się fajnie, ale takich tanich chwytów nie lubię, zresztą QM i Muhad już tego próbowali.
Mag, możesz wierzyć w co chcesz, to Twój wybór....



#2629 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Staniq, Canaris
Wy naprawde myslicie, ze ja pisze i wklejam jeszcze cos dla Was?
Ja pisze dla tych, ktorzy czytaja, bo jest to dla nich wazne. A reszta ma wolny wybor, moze isc spokojnie i "zdrowo" spac.
Dobranoc :mrgreen:
  • -5

#2630

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Staniq, Canaris
Wy naprawde myslicie, ze ja pisze i wklejam jeszcze cos dla Was?
Ja pisze dla tych, ktorzy czytaja, bo jest to dla nich wazne. A reszta ma wolny wybor, moze isc spokojnie i "zdrowo" spac.
Dobranoc :mrgreen:


Bardzo się cieszę że ludzie tacy jak Staniq i Canaris jeszcze mają cierpliwość do odpowiadania na te żałosne pseudo-dowody i że ludzie nie zorientowani w temacie nie nabiorą się na nie. Ja nie mam tyle cierpliwości więc nie wypowiadam się tutaj bo zaliczył bym już parę banów ;p
  • 1

#2631

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapytałem Cie wcześniej, czy potrafisz sobie wyobrazić, ile aluminium musiało by się znaleźć w powietrzu, aby stężenie przekroczyło dopuszczalne normy i jak to się ma do światowej produkcji tego metalu i jego związków? Zignorowałaś to.

Zignorowała to, bo potrafi sobie to wyobrazić. Dobrze wie, że rozpylanie aluminium przez samoloty nie ma najmniejszego sensu. Miała to tu wykazane jasno, konkretnie i przejrzyście.
  • 2



#2632 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Bardzo sie mylisz Palmero
Nie ma juz ludzi nie zorientowanych w temacie, ale sa jeszcze tacy, ktorym to sie w glowie nie miesci.
Zalosne jest Twoje zachowanie.
Mariusz
pisanie z pominieciem imienia, czy nicku, jest brakiem szacunku, dziwie sie, ze o tym nie wiesz.
Bezosobowa "ona" nie przydaje blasku Twojej zasluzonej wielkosci.
Ona zignorowala a tutaj
napisala dlaczego. Nie mam szacunku dla braku kultury, ani tez egoizmu. Ale zywie szacunek dla tych, ktorzy potrafia reformowac swoje poglady, ale dzis nie biora udzialu w dyskusji. Jesli mam na mysli dobro ogolu, potrafie zreformowac swoje poglady.
Prosze niech muszkieterowie wykaza bezwzgledne dzialanie dla dobra ogolnego, a publicznie przeprosze i zreformuje poglady, oraz przyznam racje.
  • -2

#2633

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mariusz
pisanie z pominieciem imienia, czy nicku, jest brakiem szacunku, dziwie sie, ze o tym nie wiesz.
Bezosobowa "ona" nie przydaje blasku Twojej zasluzonej wielkosci.

"You forgot Poland".
To mi się skojarzyło, gdy przeczytałem powyższy fragment.

Ale OK. Postaram się być bardziej taktowny, mag1-21.

Ona zignorowala a tutaj

Jestem świadom, że cywilizacja nas truje. Truje nas w różnoraki sposób. Truje nas przemysł, truje nas transport, truje nas rolnictwo. Trują nas nawet zwierzęta, które hodujemy. I rzecz jasna, samoloty też nas trują - przecież emitują spaliny. Jednak jaki ma to jednak związek z domniemanym, celowym rozpylaniem przez samoloty szkodliwych substancji w powietrzu, to już nie wiem. Możesz mnie trochę oświecić, mag?
  • 2



#2634 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Widzisz Mariush
Rozmowa z Wami dla mnie samej jest oswiecaniem siebie. Tylko dzieki Wam mam dosc sily i zapalu, na zasadzie przeciwienstwa, by grzebac szukac i poznawac prawde, Ale ja tez nie wiem skad u mnie tak glebokie, ze nie do wyparcia przeswiadczenie o tym, ze tak sie zle dzieje.
Dlatego cenie sobie, pomimo minusow, nasza dyskusje, poniewaz jest ona dla mnie bodzcem do dzialania. Kazdy wpis, ktokolwiek cos pisze, nawet techniczno-samolotowe tajemnice, sa dla mnie wazne i wszystko rozpatruje i sprawdzam. Kazda rzecz jest wazna, ale napisalam, ze wazniejsze jest dla mnie to co zlego sie dzieje, a nie kto za tym stoi. Czy obwinianie kogokolwiek teraz nie jest strata czasu, podczas gdy nalezalo by poprostu uznac ze tak jest i wziac sie do myslenia jak to chole***wo usunac? Chodzi mi o to, ze mentalnosc ludzi jest taka, jesli chemitralis nie istnieje, to co usuwac? Jesli to nie prawda, to nie ma zadnych zagrozen. Mentalnosci ludzi nie zmienisz, sami nic nie zrobia, musza miec czarno na bialym kto, gdzie i kiedy i ktorym skrzydlem, prawym czy lewym. Bo jak lewym to juz technicznie nie mozliwe, w zwiazku z czym nie ma sie co nawet tym zajmowac.
Wydobycie aluminium od lat jest falszowane statystyczne, dlaczego? Z tej prostej przyczyny dla ktorej falszuje sie wszystkie dane, zeby jak najdluzej ukryc prawde.
Z chorobami tez tak jest i danymi o zmianach klimatu i o stanie wod...nigdzie w statystykach nie ma prawdy, tylko to co sie CHCE podac do wiadomosci publicznej. Jesli do tego dojrzysz i zapomnisz o statystykach TV, a uruchomisz swoj wlasny rozum, moze nie od razu znajdziesz prawde, ale za to poczujesz niepokoj, ze cos jest nie tak. Dalej to juz nasza soprawa co z tym zrobimy. Ja czuje nie tylko niepokoj,ale i gniew.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 30.07.2011 - 01:02

  • -4

#2635

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydobycie aluminium od lat jest falszowane statystyczne, dlaczego? Z tej prostej przyczyny dla ktorej falszuje sie wszystkie dane, zeby jak najdluzej ukryc prawde.

Intrygująca teza, mag. Masz jakieś dowody na jej potwierdzenie?

A jeśli ich nie masz (a tak najprawdopodobniej jest), to chociaż opisz, jak sobie to fałszowanie wyobrażasz? Sam trochę nad tym myślałem, ale nic sensownego do głowy mi nie przyszło.
  • 0



#2636

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Przeszukiwałem ten temat, ale nikt tego filmu nie dodał. Więc ja go wam mam przyjemność prezentować.

Chemtrails - Chmury Śmierci 1/3


http://www.youtube.com/watch?v=ZLNmjUoQymg

Chemtrails - Chmury Śmierci 2/3

http://www.youtube.com/watch?v=XTt4v1O1Fr0&feature=related

Chemtrails - Chmury Śmierci 3/3


http://www.youtube.com/watch?v=aQEsNcuQp_Y&feature=related

Ciekawe? To daj łapkę w górę : )
  • -8

#2637

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Buhahaha, ale sie uśmiałem. :D

Ja ten film już widziałem kilka razy i za każdym razem mnie coraz bardziej rozśmiesza :lol

Na samym początku autor filmu dowalił głupotę... Heli X51 jest prototypem i prawdopodobnie w ogóle nie wejdzie do seryjnej produkcji gdyż jest wyposażony w zbyt drogi i nie opłacalny w produkcji silnik.

Dalej,

Owszem w internecie istnieją tysiące zdjęć przelotówek, szkoda tylko że robionych komórkami, aby nie można było zidentyfikować owych samolotów i aby wciskać ciemnotę ludziom mówiąc że są to samoloty wojskowe NATOwskie.

Next,

Gość mówi i tym że smugi kondensacyjne tworzą sie od 30 000 stóp, i ma racje, ale.... dalej twierdzi że chemtrails są rozpylanie na wysokości od 12 000 do 20 000 stóp ? A więc samoloty rozpylają na wysokości od ~3600 metrów do ~6100 metrów. Bardzo ciekawa teoria, szkoda tylko że jeszcze w życiu nie widziałem aby samolot lecący poniżej 29 000 stóp posiadał smugę (pomijam zjawisko które czasami występujące podczas lądowania - smugi aerodynamiczne)

Oczywiście, nadal jesteśmy karmieni jedną i tą samą fotką przedstawiającą Boeinga B707 podczas zrzutu wody, jako test i symulacji zrzutu paliwa.

Dalej sie pytam, jakie są te cholerne dowody na istnienie instalacji i dysz do oprysku ?

W ogóle, nad czym tu dyskutować ?

Jak to możliwe że u mnie często samoloty zostawiają grube, gęste smugi, utrzymujące się po kilka godzin są pozostawiane przez rejsowe samoloty, a na żadnym z moich zdjęć nie dopatrzyłem sie żadnej instalacji, żadnej dyszy do oprysku ? Może mi ktoś ze zwolenników to wyjaśni ?

Jakim sposobem setki tysięcy spotterów na całym świecie, oraz miliony zdjęć nie ukazują tych instalacji ? Pewnie to agenci :P

m4st3r, Ot kolejny idiotyczny filmik, mający na celu robić z ludzi idiotów.
  • 3

#2638

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mag@
Kiedyś, jedno z polskich przedsiębiorstw (celowo nie piszę jakie), zaniżyło ilość produkowanego metalu (celowo nie piszę jakiego), będącego produktem strategicznym, w ten sposób, że pewną jego ilość sprzedało poza rynkiem do państwa objętego embargiem na dostawy broni i materiałów strategicznych. Po pewnym czasie, "gówienko" wypłynęło na wierzch i roztoczył się smrodek tak wielki, że cala elita tego przedsiębiorstwa poleciała na "zbitą twarz".
Otóż mag, pewnych rzeczy nie da się ukryć, a na pewno nie roczną produkcję aluminium (też towar strategiczny) wszystkich możliwych podmiotów. Takie rzeczy są pod stałym nadzorem i jakkolwiek byś tematu nie "ugryzła", po drodze są punkty kontrolne, gdzie każda tona ma swoją sygnaturę.
Szukasz przyczyn choroby Twojej córki, O.K. Tylko,że na razie sieczesz na oślep.



#2639

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otóż mag, pewnych rzeczy nie da się ukryć, a na pewno nie roczną produkcję aluminium (też towar strategiczny) wszystkich możliwych podmiotów.
Takie rzeczy są pod stałym nadzorem i jakkolwiek byś tematu nie "ugryzła", po drodze są punkty kontrolne, gdzie każda tona ma swoją sygnaturę.

Towar strategiczny :):) ... TU kupisz ile chcesz , nadal twiedzisz że każda tona ma swoją sygnaturę ... towar jak towar ???

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 31.07.2011 - 13:30

  • 1

#2640

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widze że fanatycy sie nie poddają .
Znowu mamy odwracanie kota ogonem, zajmowanie sie kompletnie nieistotnymi pierdołami, żonglowanie teoriami na przestrzeni paru postów i zmienianie teori tak żeby było jak najwiecej szumu i zadymy.


Staniq, Canaris
Wy naprawde myslicie, ze ja pisze i wklejam jeszcze cos dla Was?
Ja pisze dla tych, ktorzy czytaja, bo jest to dla nich wazne. A reszta ma wolny wybor, moze isc spokojnie i "zdrowo" spac.
Dobranoc

Oczywiscie że nie wklejasz dla nas. Tak samo jak wieczny recykling tych samych filmików w tematach o WTC , tak samo wklejasz po raz setny to samo tutaj w nadziei że trafi sie paru niedoinformowanych naiwniaków którzy to obejrzą i zaczną powielać te debilne teorie dalej. W końcu liczy sie to żeby dym był skoro wasze teorie sie kupy nie trzymają. Gdyby nie ten dym i chaos informacyjny typowy dla was to ten temat już dawno by zdechnął śmiercią naturalną bo wszystko zostało juz dawno obalone i wyjaśnione.

@Staniq

Szkoda twojego czasu . Wiadomo jaka bedzie ich odpowiedź : " Wszystko jest sfałszowane, wszedzie są agenci, wszyscy kłamią ( oprócz Davida Icke ), przebudźcie sie BLA BLA BLA".
  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych