Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2656

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Bliss, Ty nie rozumiesz mnie a ja , wychodzi na to, nie rozumiem ludzi.
Po pierwsze, zadałem pytanie szefostwu że tak powiem.
Po drugie , jaki sens ma dyskutowanie o czymś gdy dyskutanci nie mają "zielonego" pojęcia o tym o czym mówią ale mimo tego mówią ?
Po trzecie, przecież nie muszę mieć racji twierdząc że nie ma sensu szermowanie argumentami gdy nie wie się czego one dotyczą.
  • -1

#2657 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Te i podobne pytania były zadawane wielokrotnie. Niestety,zwolennicy nie potrafili wykazać jakiej metody używają domniemani truciciele. Z wielkim hukiem padały teorie poszczególnych metod. Ignorowanie pytań, ewolucja teorii w zakresie metod, jak i substancji, oraz brak dowodów na cokolwiek

To nie jest ucziwe stwierdzeniE, ale uczciwie bedzie przyznac kolego, ze to Wy sceptycy, tych argumentow nie przyjmujecie.
No Matko, Staniq nawet obcokrajowcy z waszych opini sie smieja! A powiedz jeszcze, ze jest Was wiekszosc, to mnie powalisz spieta gilotyna!
Wszyscy wiedza i dyskutuja, tylko Wasza grupka udaje inne zdanie. To nie jest zdanie, ale sztuczne podtrzymywanie dyskusji. No i prawidlowo!
Kurdimol
Jak to nie wiesz czemu temat trwa i bedzie trwal, no przeciez strona odwiedzana, zawsze cos sie dzieje, minusy sie wala, jak ta lala(argumenty, znaczy, chcialam powiedziec) :mrgreen:
A tak naprawde to koledzy robia dobra robote, bo dzieki takiemu tematowi ludzie zdobywaja wiecej informacji i nie ma znaczenia jak czesto te same informacje sie pokazuja, bo jest to tylko utrwalanie w pamieci. Oczywiscie nie mam na mysli tych co zagladaja w taki temat z powodu, ze w to nie wierza, bo jesli nie wierza to ich tu nie bedzie he, he.
Pytanie brzmi, czy nasi sceptycy, sa nimi w istocie, czy tylko szukaja 100% pewnosci wystepowania tegoz, wyzej wymienianego zjawiska?
Co do huku, to nie wiem co komu pospadalo, ale skoro temat trwa, to komus sie chyba zdawalo...a moze mu spadly, ale okulary.
Ps. Tez sie ciesze, ze Was widze.
  • -1

#2658

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mag,skoro taki sztuczny ruch ma sens a Ty jawisz się jako fachowiec, bawmy się więc.
Wytłumacz proszę ale bez zbędnego komentarza następujące kwestie:
1.Gdzie w samolotach znajdują się instalacje ,zbiorniki i co tam jeszcze trzeba do przewozu owych nieczystości ?
2.Nieczystości te wypuszczane na wysokości załóżmy 8 km jak daleko opadną od miejsca wypuszczenia w jakim będąc stężeniu ?
3.Gdzie można kupić odpowiednie maski albo coś innego co wydaje się noszą na co dzień ci którzy wydają decyzje o rozpylaniu
i być może wiesz także czy członkowie ich rodzin też takowe noszą czy jednak decydenci ich również skazali na wymarcie ?

Użytkownik Kurdimol edytował ten post 18.08.2011 - 10:34

  • 2

#2659

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mag@
Obcokrajowcy się śmieją, właśnie z chemtrails. Siedzimy (Ty i ja) w UK, wiec prawdopodobnie mówimy o tych samych obcokrajowcach. Dziwnym trafem "moi" mają ubaw po pachy czytając (słuchając tłumaczeń) posty zwolenników.Tak, tak, powiesz pewnie, że moje tłumaczenie nie było rzetelne, więc pewnie celowo nie tłumaczyłem tego jak należy itd. itd. Chodzi o to, że oni już dawno przestali dyskutować o chemtrails, bo nikt nic nie udowodnił, a na domniemania i przypuszczenia zwracano uwagę na początku podczas poszukiwań dowodów. Nie znaleziono nic, wiec dano sobie spokój.
Co do większości, albo nie, spójrz mag łaskawie na ankietę, tam masz odpowiedź.
Cyt:"Oczywiście nie mam na myśli tych co zaglądają w taki temat z powodu, że w to nie wierzą, bo jeśli nie wierzą to ich tu nie będzie he, he."
Twoja logika mag jest powalająca.Czy widząc kogoś, kto błądzi, pozostawisz go samemu sobie, niech się tapla w niewiedzy? Raczej nie. Więc wszyscy, którzy tu zaglądają mają jakiś cel, w coś wierzą, albo nie. Sceptycy, akurat wierzą w 100% w to, że chemtrails to tylko teoria i w praktyce nie ma potwierdzenia, jeżeli masz inne zdanie to poproszę o dowody, bo "nie bo nie" już nas dawno nie zadowala.
Co do huku, upewniasz mnie w tym, że nie przeczytałaś całego tematu, bo huk był kilkakrotnie.



#2660

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę, proszę... oto dowód że Ci "chemiczni" są niebezpieczni !

Oto co nie jaki Wojciech Partyka napisał na jednym z blogów:

cytuje...

[email protected] pisze:
17 Sierpień 2011 o 23:46

Ale numer. Nie oczekiwałem, że ktoś tak ostro zareaguje. Żeby tak u nas ktoś taki się zanalazł. Ciekawe, czy serbowie pójdą za nim? Może coś się wreszcie ruszy. Jak bym miał wyrzutnie rakiet, to bym sam strzelał do tych skurwysynów pilotów ślepo wykonujących rozkazy!


Link do bloga:

http://zatruteniebo....e/#comment-1936

I ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tych psychopatów ? Dajcie mu wyrzutnie rakiet to zestrzeli samolot. Pieprzony terrorysta!
  • 1

#2661

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

E tam Kostek, ja bym sobie takimi osobami głowy nie zwracał. To są ludzie, którzy gdyby dostali w łapy wyrzutnie rakiet to zapewne podczas próby wystrzelenia jej popełnili by efektowne samobójstwo.

Ja temat chemtrails traktuje jako ciekawostkę i wręcz fascynują mnie osoby szerzące tą głupotę. Na tym forum to pół biedy, ale to co się wyczynia na DI powoduje u mnie regularną pracę przepony.
ZBW, członek grupy 7 sprawiedliwych, twierdzący iż ktoś wpływa na jego myśli za pomocą mikrofal (chyba niedługo wydzierga sobie czapkę z folii aluminiowej), i proponujący by każdy w myślach co rano recytował modlitwę poprzedzoną prywatnym słowem kluczem, do tego dorzućmy znanego nam delikwenta widzącego wszędzie samoloty hologramy, jakiegoś tygryska którego każdy post kończy na "budujmy chembustery" i jest chyba jakimś spambotem, to mamy niezłą kolorową ekipę.
  • 2

#2662 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem Staniq komu Ty tlumczysz, bo ja gadam z ludzmi z kafejki. Nawet Anglicy wiedza, moze nie tyle co tu sie pisze, ale ze truja to wiedza.
Myslenie o tym ktoredy i jak, jest wedlug mnie glupie, bo dla mnie wazne jest dlaczego, a nie jak, Moi Drodzy.
Wasza szanowna oczywiscie, mentalnosc mnie rozwala.
Sceptycyzm bywa zdrowy, pod warunkiem, ze nie robisz krzywdy innym. Niewiedza rzecz nabyta, mozna sie pozbyc, zdrowo patrzac na zycie, ale...
Co komu po ludziach, ktorych nic nie interesuje poza wlasnym Ja?
Ja uwazam, ze chemitralisow nie ma...
Ale jesli jednak sa, to niech Ci wszyscy chorzy wybacza za gnojenie tych co mowia prawde.
A propo minusow, jakies lepsze argumenty, tez macie, bo te mi sie juz znudzily?
Trzeba naprawde byc...zeby nie widziec, ze Wasze minusy tylko nam pomagaja.
Pozdrowienia, dzisiaj juz nic nie napisze. Mam nadzieje, ze wybaczycie ta niewatpliwa niegrzecznosc.
  • -4

#2663

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mag,czekałem specjalnie aż odpowiesz. Będąc pewnym że odpowiedź będzie właśnie taka.
No cóż...Niech Ci się wiedzie a sama sobie jesteś w tym przeszkodą.
  • -2

#2664 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Kudimolku
Sam sobie zaprzeczasz.
Jakbym miala jakiekolwiek przeszkody, to by mnie nie wiodlo!
Ale ja tez Cie pozdrawiam z calym szacunkiem.
  • 0

#2665

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ja zaprzeczam mówiąc że już dzisiaj się nie odezwę ? :)

Mag,Marian wypowiedział się na temat tego że itd.
Pewnie inaczej to odebrałaś.
Kotuś, zrozum - to o czym mówisz nie ma żadnego umocowania w faktach tak czy inaczej sprawdzalnych.
Poświęciłem życie (dosłownie) badaniu nienazwanego. Robię to cały czas.FASCYNUJĄCE !
Wiele z owych fascynacji jest niemożliwe do przekazania znanymi mi słowami.
Próbowałem potem przestałem.
W zasadzie niepotrzebnie tutaj się wypowiadam. Tak jakoś wyszło. Nie jestem idealny.
Jest natomiast mistrz internetu na tym forum.
Dupek Wszystko.
Niesamowicie sprawny w zdobywaniu informacji a w życiu zero.
To tak na marginesie.

Edycja:Przemo.

Dupek Wszystko.
Niesamowicie sprawny w zdobywaniu informacji a w życiu zero.
To tak na marginesie.


W przyszłości bądź uprzejmy trzymać się meritum tematu. Personalne ataki usunę i nagrodzę.

  • -2

#2666

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musisz być niezłym przegrańcem że tak się mnie uczepiłeś. Tak mi zazdrościsz że aż wścieklizny dostajesz. Pewnie już ci pijana cieknie.
Widzę że według mag najlepszym dowodem jest to co ludzie w kafejce gadają. Na takich argumentach daleko nie zajedziesz, zwłaszcza w takim temacie jak ten gdzie liczą się konkrety a nie zasłyszane opinie czy inne filmiki youtubowych znawców.


Edycja: Przemo.

Musisz być niezłym przegrańcem że tak się mnie uczepiłeś. Tak mi zazdrościsz że aż wścieklizny dostajesz. Pewnie już ci pijana cieknie.


W przyszłości bądź uprzejmy trzymać się meritum tematu. Personalne ataki usunę i nagrodzę.

Użytkownik Przemo edytował ten post 18.08.2011 - 17:17

  • 1



#2667

Kurdimol.
  • Postów: 102
  • Tematów: 3
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tytułem wyjaśnienia koledze.
Niczego tobie ani nikomu nie zazdroszczę. Operujesz pojęciami które stosujesz w swoim życiu.
I niewiele więcej wiesz.
Byłbyś doskonałym paparazzi a moim zdaniem to gnojki. Nadajesz się !

Edycja: Przemo.

Tytułem wyjaśnienia koledze.


Napisałeś to przed moją edycją poprzedniego posta. Odstąpię od blokady. Zedytuję treść. Jednak wychyl się jeszcze raz a dostaniesz więcej niż regulamin przewiduje.

  • -1

#2668

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mag@
Wiem komu tłumaczę. Dla nich temat chemtrails skończył się jakieś 3-4 lata temu. Do dzisiaj nie znaleziono dowodu na istnienie takiego spisku. Gdyby taki był, znaleźli by go również (nawet przez przypadek) nasi zwolennicy, prawda?
Pytanie dlaczego, będziemy zadawać jak się dowiemy jak. Ponieważ nie wiemy jak, nie wiemy w jakim celu.



#2669

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

E tam Kostek, ja bym sobie takimi osobami głowy nie zwracał. To są ludzie, którzy gdyby dostali w łapy wyrzutnie rakiet to zapewne podczas próby wystrzelenia jej popełnili by efektowne samobójstwo.


Ja także traktuję ten temat jak zwyczajną rozrywkę, ale niektóre wpisy tych "przebudzonych" są wręcz masakryczne ! Trudno przejść obok nich obojętnie bez zastanowienia ! Nikt z nas nie ma pewności że taki jeden z drugim nie będą chcieli zrealizować swoich chorych wymysłów !

Najlepiej by było gdyby oni faktycznie popełnili na sobie zbiorowe "kill'im".

Uspokaja mnie jednak to że mam co nie co wiedzy na temat militariów i wiem że na całe szczęście samoloty na wys. przelotowej są po za zasięgiem ręcznych wyrzutni rakiet.

Ale to nie zmienia faktu że W. Partyka oficjalnie się przyznał do tego że mógłby strzelać do samolotów, a to jest już po proste chore i dające do myślenia że mamy do czynienia ze osobą która ma zaburzenia psychiczne !
  • 0

#2670

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejny przejaw debilizmu, a nawet powiedziałbym skrajnej nieodpowiedzialności i niepoczytalności zwolenników (czyt. terrorystów)... Prosze..

cytuje:

Rekin pisze:
19 Sierpień 2011 o 16:57

Witam gorąco. Jestem pełen podziwu dla was, waszej nieustępliwej walki z mordercami latającymi tankowcami i srającymi chemią. Myślą że faktycznie można by się pokusić o zakup na czarnym rynku wyrzutni przeciwlotniczych ;) Mordercy działają także w internecie np. skurwiałe ścierwa i bydlaki z paranormalne.pl (nie potrafię inaczej nazwać tych istot). Przydało by się zdobyć i opublikować dane tych istot żeby każdy wiedział jak nazywają się agenci dezinformacji. Należy także przeprowadzić akcję mającą na celu uświadomienie ludzi z kim mają do czynienia. Wiem bydlaki że to przeczytacie, więc chcę wam powiedzieć że wasz czas kłamstw i manipulacji dobiegł końca, poniesiecie daleko idące konsekwencje za swoje zbrodnie, mogę powiedzieć że nie będzie to dla was agenciory zbyt przyjemne.kiedy już się was znajdzie.Pozdrawiam wszystkich przebudzonych, trucicielom śmierć !!


Wpis wyciągnięty z bloga pewnej "przebudzonej"

http://zatruteniebo....e/#comment-1947

To nie są zdrowi ludzie, nie wiadomo czego mogą się dopuścić !
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Google (1)